• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
letim do sprchy, v půl tam mám být, teď mi kolegyně řekly, že ten novej dr. je vyloženě hezoun, prej katalogovej typ :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 10:14  • Odpověz
pavczi ať ti to dobře dopadne :wink:
26. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
pavli tfuj, tfuj, tfuj :wink:
ahoj Drndi, tak co jak je? :fearful:
26. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
Holky to je zas den...ufff :rolling_eyes:
26. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
popellko, ani nemluv, jsem se probudila zadkem napřed :confounded: Už třetí den po sobě živý sny o dětech....Vůbec nic mě nebaví...Mám ke všemu nechuť....Co se to děje? To už se ze mě asi stává blázen :cry: Jo a taky jsem dnes zkusila těhu test, protože jsem si myslela, když mi bylo včera blbě a jsem už ten 9DPO tak by třeba mohl být aspoň duch, a ono samozřejmě houbelec :pensive: A dneska je mi líp, takže se nejspíš něco blbýho včera snědla, co jsem neměla.....Všechno mě štve, jsem nasraná na celej svět a hlavně sama na sebe :angry: :frowning2: :cry:
26. únor 2010 v 10:22  • Odpověz
holky já s váma pro dnešek loučím všem přeju krásný a pohodový víkend :sunglasses: ...papipooo
26. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Tak mám depku ach jo, ten kočár co jsem tak chtěla je vyprodaný a už nebude ach jo, manža má štěstí že dorazí až večer to mě ten vztek možná přejde, než on se vždy rozhoupe :frowning2:
26. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
ahoj holky, nedepkujte, je pátek, huráááá :slight_smile:

drndi, já zase dneska měla živej sen o tom, že se s manželem rozvádíme, protože má něco s kolegyní z práce. No taky jsem se probrala úplně zpocená!
26. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
drndi ale no taaak co to je za nalady... i kdyz ja jsem na tom podobne ze me vsechno stve, i kdyz u me za to muze mrcha - alespon to mam na co svest .-) ale manzilek to nechape :angry: pry je "bajecne" ze ma doma protivnou zenskou...nechapu proc me nemuze ten jeden tyden brat s rezervou a nedrazdit :rolling_eyes:
26. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Pavczo, moc na tebe myslím, aby ti kontrola dobře dopadla :wink: :slight_smile:
26. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Drndi :frowning2:
26. únor 2010 v 10:45  • Odpověz
Drndi to tě chápu, mně se zase zdálo o //, říkám si že by znamení? a taky věřím vítěznýmu únoru a tomuto cyklu, ale jestli dojde mrcha, tak na tom budu taky tak :angry: :angry: :angry: ale jinak by ses měla cítit dobře, ne? jestli dodržuješ tu zdravou životosprávu atd. jenže asi by to chtělo aji jiný myšlení a to prostě nejde!!! - vím, chápu :wink: včera jsem si tady pročítala diskuzi něco v tom smyslu, jak se léčí neplodnost u psychologa (když za to prostě může psychika a je v tom nějaký ten blok) a zajímavý :pensive:
jellyy: pěknej víkend papa
medan: neboj, tak budeš hledat a třeba najdeš lepší :wink:
26. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
popellko, tak jsem asi už po těch dvou letech zralá na psychologa....Sama to prostě už nezvládám :pensive:
26. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Já se ti nedivím a myslím si, že po těch dvou letech snažení jseš fakt "borec", já bych to nesla asi mnohem hůř. Prostě nedokážu si to ani představit takovou dobu se snažit o miminko :cry: ale znám taky případ, kdy známá otěhotněla po dvou letech (předtím nebrala vůbec nikdy HA), oba absolvovali vyšetření, všechno bylo v pořádku, když měla ovulku chodila taky na nějaký ty injekce,.....atd. nic, prostě nic nezabralo. Až po dvou letech se povedlo samo přirozenou cestou. U druhýho dítěte jí to trvalo rok a půl :confounded: docela dost šílený :rolling_eyes:
26. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
popellko, normálně už zvažuju, jak půjdeme v červnu na umělko :pensive:
26. únor 2010 v 11:11  • Odpověz
já kdybych byla ve tvý situaci, tak bych nad tím přemýšlela taky a byla bych šťastná, kdyby se zadařilo a měli jsme krásný zravý miminko, ale to si musíte rozhodnout sami. Řekla bych ti - nechte tomu ještě čas, ale kdoví jak dlouho. Nejdřív bych ale zkusila třeba nějakýho léčitele - léčitelku.... :wink: a pamatuju si, že jste tady jednou psaly s někým o kartářkách :wink:
26. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
Tak jsem holky zpět a stihla jsem koupit i nádhernou kytku pro tchýni.
CHICOOOO!!! Prosím SMAŽ "nyní nesnažilka" a ode dneška hurááááááááááá, prý krásně připravena vajíčka před prasknutím a když jsem se jí ještě zeptala, že jsem slyšela, že bychom měli čekat několik měsíců, že brzy by hrozil potrat, tak řekla, že vůbec, že jedině v případě, kdybych měla komplikovaný potrat nebo ve vyšším stadiu, tak potom ano, takhle prý vůbec, že jaro a léto je nejideálnější k otěhotnění, k vitamínům mám přidat prý i rybí tuk, pokud nejím týdně půl kila mořských ryb, což nejím, že. No a taky prý, jestli mám problémy s váhou, že se jí zdá, že od minule jsem se zakulatila :unamused: tak říkám, že jo, (to jsem tam nebyla měsíc) a jestli mám stresy, tak jsem taky přiznala, dokonce i jak to v práci vypadá (a sakra, zrovna tohle říkat doktorům není dobré) no a sestřička, že až nepřijde ms, týden počkat, udělat test, pak jí zavolat, ani jsem nečekala v čekárně, byly milé no a já srababa nešla k tomu novému dr. se nahlásit. Ke všemu má ordinaci hned vedle ní. Ale konkrétně dnes mě nečekali, tak já si to nechám uležet a příští týden tam zavolám, jak tam jsou a dojdu tam, potřebuju zapomenout, jak byla dr. najednou milá a vše mi vysvětlovala. A dělala mi stěry na cytologii, za 3 týdny mám volat na výsledky, tak bych byla radši, kdyby ještě nevěděly, že jdu pryč.
26. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
popellka:no ted jsem spíš jak malé dítě, chtěla jsme ten a žádný jiný , hihihh, no zítra asi zajdeme mrknout, pak se 14dní nikam nedostanu protože manža zas jede na cvičení
26. únor 2010 v 11:39  • Odpověz
pavli: moooooooooooooocinky moc gratuluju, to je super zpráva, vítej mezi snažilkama a přeju ti, abys zase brzo objevila // a tentokrát už bylo všechno OK a měli jste krásný, zdravý miminko....... :wink: já mám úplně radost s tebou, to je super, zvedlas mně trošku náladu, místo toho sluníčka, který nesvítí, to je paráda takovýhle zprávy :grinning: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
medan: tak to tě chápu, já když něco chcu a pak to není, tak se to snažím sehnat všude možně někde jinde na netu na jiných stránkách atd. a když už nejde ani to, tak uvidíš, že najdeš lepší :wink: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 v 11:49  • Odpověz
popellka:no fakt se snažím ale zatím jen zuřím :grinning:
26. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
pavci, to je super zpráva, takže teď jsi jako úrodné políčko, :slight_smile: to je fajn, takže večer juch na snažilkování, šupni si pak vitamin E :grinning: víš, jak ho tu propagujeme :grinning: A ty teda přecházíš k jinému dr. S tou váhou, je jí po tom prd ne? I kdybys přibrala nevim kolik, jim to může být víš kde :grinning:
26. únor 2010 v 11:52  • Odpověz
medan: já vím, já to znám až bych někdy brečela :cry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: a nezkoušíš třeba hledat někde na netu, jestli ho nemají na nějakých jiných stránkách nebo tak? nebo jak to, že už není a nebude???? :astonished:
26. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
Drndi, jak dopadlo to spermio manželovi? Ještě na umělko nechoď...ještě dej tělíčku šanci, uvidiíš, že to brzo vyjde.
26. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
medan a co za ten kočárek hledáš přesně? Jaký typ?
26. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
syll, zatím jsem právě k tomu novýmu nedošla. Ale snad dojdu, už teď si to vyčítám.
No, s tou váhou mě straší i moje mamča, že když chci otěhotnět, mám zhubnout, že mi to dr. určo řekne no a nepřímo řekla (jsou stejně staré, asi to bude tím :slight_smile: ). Jako fakt mi narostlo hlavně břicho, furt říkám, že tělo zapomnělo, že nejsem těhotná, nejhorší je, že jim jak nemám, dnes jsem nesnídala a teď jsem si k obědu udělala ovesnou kaši do hrnečku, takovou tu ze sáčků, co se zaleje horkou vodou. Ale já vim, že pro svůj dobrý pocit bych měla zhubnout, hlavně taky že nemám co na sebe. :grinning:
26. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
Holky já jsem dnes poslala mimi smažený sýr v bulce, bojím se postavit na váhu, kolik jsem nabrala, zatim to byly 3kilča..no myslím, že už budu na 4 kilech :sweat_smile:
26. únor 2010 v 11:57  • Odpověz
pavczo: to je báječná zpráva!!!! :slight_smile: A s velkou radostí ti tu nesnažilku smažu. Uvidíš, že na sebe miminko nenechá dlouho čekat. Takže hurááá do toho. A pavli už jen s pozitivní a optimistickou náladou. Tak vidíš, jak to uteklo a už jsi zase snažilka. Tělíčko je určitě perfektně připravené, takže lepší časy se už blýskají. Mám z tebe radost!!!
26. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
syll: taky bych si dala takovou mňamku :dizzy_face: :grinning:
holky já taky přibrala a taky na břichu a je to děs, ale já mám tak ráda jídlo, že dieta pro mě není, tak nevím co s tím :confounded:
26. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
Pavci, podívej, dobře tak jsi něco přibrala, no a co, prostě teď je důležitější, abys byla na tom dobře po psychické stránce to dělá hodně, a teď když víš, že funguješ jak máš, a navíc je tu skoro ovulka, tak prostě jdi do toho, taková krásná šance se má využít :wink: Když budeš spokojená, tak nebudeš ani pak moc přibírat. Trošku si zreguluješ jídlo a bude to v pohodě. Musíš jíst pravidelně a míň, a trochu pohybu. TO se ale řekne, já to moc dobře znám :angry:
26. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
syll.:je to Kočárek Quinny , byl za super cenu, i se zimním fus., taškou, pláštěnkou a stál jen 13.300 tedy musela jsem dost dlouho na něj ukecávat manžu dal limit jen 10.000, jinak vím kde ten kočár ještě mají ale zas dát za něj 18.000,- to už nechci
26. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.