• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
syll.:Já už váhu neřeším, už mám 10kg nahoře
26. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
Holky já taky přibírám...nejhorší to bude 7,8,9 měsíc na to se už teď netěším, jak se budu kutálet :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz
medan já si myslim , že mám 4 hore zatim.
26. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
syll: na smaženým sýru jsem minulý víkend ujížděla já, musela jsem ho udělat k obědu jak v sobotu, tak v neděli. Mňam, ale pošmákli jsme si. Na tento víkend však udělám minimálně 8 litrů nudlové polévky. :grinning:
26. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz
Včera jsem byla u kamošky co má 4měsíční malou a je jak lunt už. Byla po porodu plnější, a teď jak vyžle a prej to z ní padá samo ty kila. :sweat_smile: Ta se máááááá :grinning:
26. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
syll.:no já doufám že už moc nepřiberu
26. únor 2010 ve 12:03  • Odpověz
Chikooo, tělo si samo řekne na co má chuť a to moje je jaksi ujete na jablkách, hroznech a taky smaženém jako :sweat_smile: a čokoladky taky možu...no asi všechno no co vidim :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
holky díky všem a chico hned se líp kouká na tu tabulku a ještě krásné DC. Jen se nesmim na to moc upnout, kdyby to zase nevycházelo, ať nepropadnu do dalších depek. A hlavně manžílek už se nemůže dočkat :grinning: :grinning:
medan, ten kočárek určo mají i jinde? Nebo třeba objevíš jiný a ještě lepší.
drndi a nevzdávej naděje, na testík bylo určo brzo. Mně sestřička teď zase připomněla, že když nepřijde ms, týden počkat, pak teprve testík.
chicoola:já na polévky moc nebyla ale poslední dobou jedu ve velkém, nebo nikdy jsem nemusela hovězí a ted bych ho jedla pořád
medan ty jsi už v pokročilejším těhu, kamoška říkala, že v 8. měsici koncem přibírala 2 kg za 14dní. Že z toho byla v šoku, ale byla to voda, prej se nalévala hrozně.
Jo tak polevková jsem v těhu taky, v so a ne musím mít polevku :grinning:
26. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz
syll.:no já dost přibrala od toho 20tt to bylo 1kg za týden, no hrůza
26. únor 2010 ve 12:06  • Odpověz
medan sakreš nestraš :grinning: ja neci být jak melounek už :grinning: zatím mám takový ten mini těhu špek, spíš vypadam jak víc najezená :grinning:
26. únor 2010 ve 12:07  • Odpověz
no to mě úplně stačí polévka na oběd každý den, ale zas se mi moc nechce vařit když jsem pořád sama doma
26. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
Sestra se mi směje, že takovou těhulu v 5. měs ještě neviděla :slight_smile: , že jsem spíš jakobych něco přibrala jen :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
Jojo, holky, na konci těhotenství už je to jen voda, to necháte v porodnici. Jako já se taky snažím jíst celkem normálně, nepřejídat se, miminku tím nic nedám a budu tak akorát po porodu zoufalá, jak to shodit. Ale občas ujedu, to se nedá svítit. Já tedy samozřejmě taky nechci přibírat moc kvůli tý svatbě, chci se chlubit bříškem, ne špekama všude jinde, tak uvidíme.

medan: já mám tedy chuť hlavně na ten vývar, maso ani tolik nemusim.
26. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
chicoola:to ještě příjde :grinning:
26. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
kdybych byla těhu, tak bych to neřešila ta kila (pokud by tedy nešly dramaticky nahoru), nejhorší je, že já mám tendenci ne jíst méně, zdravě, často, ale nejíst hladovět, pak si něco dát a to je to špatné. Jednou mi totiž ta hladovka zabrala, ale právě se mi to vrátilo zpět i s úroky a je pravda, že za ten poslední měsíc nejvíc, možná těma stresama, někdo stresama hubne, já právě nabírám. Ale bude se blížit jaro, budu častěji a déle chodit s psíkem, uberu na tom jídle, když bude hlad, budu pít, fakt musim.
Medan, držim palečky, třeba narazíš na obdobný kočárek nebo trošku slevit z požadavků,když nechceš dát tolik peněz, já bych taky ráda zůstala u limitu do 10 000,- ale uvidim, až to bude aktuální.
Já mám ráda francouzkou polévku, čočkovku, a vývar s nudličkama :slight_smile: dokonce si dám i játrový knedlíček..nezájem jako :grinning:
medan já si vybrala kočárek Camarelo Q12, mrkni na něj. Nevím jaký jsi chtěla, třeba bych ho někde našla.
26. únor 2010 ve 12:14  • Odpověz
syll. :já vím kde ještě mají ten kočár ale nevím jestli za něj dám 18.000,- těch 13.000 bylo super, no zítra na něj zajdu ještě mrknout a pak asi začnu hledat jiný
26. únor 2010 ve 12:16  • Odpověz
pavczo jeeeeee to je super ze kontrola dopadla dobre, ze telicko je spravne nastartovane a ze je z tebe zase snazilka :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
Holky, já přibrala na podzim a pak přes Vánoce celkem asi 3 kg, není to moc, ale pnuly mi všechny gatě, tak jsem se v lednu pustila do cvičení a zdravé stravy a ejhle, přišlo těhu, takže mi kila zůstala. Ale kašlu na to. Hlavně, aby bylo miminko zdravé. Ta váha už mi snad tolik nerozhází. Když se kousnu, zhubnout umím, takže teď se nebudu nijak extra přejídat a pak se uvidí. Třeba budu mít taky to štěstí, že kojením to půjde dolů samo. :wink:
26. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
pavcza :spíš musíš jíst častěji menší porce a žádné hladovění
26. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
To já na začátku těhu zhubla a pak to šlo pomalu nahoru
26. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz
chico: jo jo vanoce, ty na me taky zanechali nasledky .-) uz dlouho jsem na vahu radeji nelezla, ale ted jsem musela protoze jsem si nechavala seridit lyze, no tak kdyz jsem byla u nasich tak jsem se sla zvazit no a mamka to postrehla tak se hned ptala kolik? no a kdyz jsem ji to rikala tak na to ze pry mam 3kila nadvahy ale ze to hrave shodim , tak me fakt potesila :angry: podle BMI jsem porad v norme a takovahle podpora me fakt povzbudi :rolling_eyes:
26. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
syll, bohužel výsledky spermia zatím nevíme, budou až za 10dní :angry:

Jinak jsem holky smířená s tím, že kočárek se svým prvním miminkem ještě dlouho vozit nebudem :frowning2: To už budete mít všechny prcky velké nebo budete čekat další. Zůstanu tu jako poslední na ocet, na to vemte jed....s mým štětstím :pensive:
26. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz
drndi, tak přece ti lékař umí poradit, co je pro tebe a manžela nejlepší. Určitě to chce jen dobře vychytat ovulku, nebo kde je u tebe problém? Já tě chápu, že jsi z toho vyřízená psychicky, že to nejde. Nejhorší je, že ty s tím nic víc udělat nemůžeš :unamused: Musíš myslet pozitivně a snad se brzy zadaří. Škoda, že neexistuje nějaká rada, která by ti zaručeně pomohla. Hned bych ti poradila...a jak rááááda :unamused:
26. únor 2010 ve 12:30  • Odpověz
Jinak já jsem měla ještě 4.února 72,5 kila....dneska ráno jsem měla na váze přesně 68 kg :wink: Bylo mi řečeno, že jsem jen zavodněná a zahleněná, že to nejsou špeky....a v těhu je prý zavodněnost častá...takže to co přibíráte nejsou špeky, nebojte :grinning:
26. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
Drndi, a co zkusit změnit lékaře? Kamarádka moje se snažili 3 roky, nic nešlo a naráz změnila mudr. nasadili léčbu, a lup do 2 měsíců to šlo :wink: i takové případy jsou :wink:
26. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.