• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
syll, změnila jsem tento měsíc....konečně. Díky němu jsem dostala tu žádanku na spermio, hrozně se divil, že už manžel na tom dávno nebyl....
26. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpět z oběda :slight_smile:

syll, ten kočárek vypadá moc hezky! mě se líbí x-lander a ten je hodně podobný...

drndi a ty už jsi podstoupila nějakou léčbu u dr? že myslíš hned na umělé oplodnění... možná bude stačit jenom podpořit ovulku, jako to bylo u mě.
26. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
syll, a ta léčba...vyhýbám se těm hormonům, takže si za to nakonec můžu sama, protože díky hormonům by to asi šlo....dobře mi tak. Mám strach ze zpětného přibírání...
26. únor 2010 ve 12:33  • Odpověz
jo a předtím, než se začalo se mnou něco dít, tak jsem měla taky hrozně dlouhé cykly. Žádné přírodní preparáty mi nepomohly, ty jsem zkoušela přes rok, pomohly mi vážně až ty hormony - sice je to svinstvo, ale potřebné...
26. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
drndi, já z hormonů nepřibrala ani deko - přibrala jsem, když jsem vysadila antikoncepci, ale teď co jsem brala duphaston a clostilbegyt, tak jsem nepřibrala vůbec nic.
26. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
asi mi nakonec nic jinýho nezbyde než se s těma hormonama smířit a začít je jíst :pensive:
26. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
ono na tom opravdu není nic špatného, hold když tělo nefunguje, tak je potřeba ho popostrčit. A nemysli hned na umělé, to je až jedno z posledních řešení...
26. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
Drndi, a co to IUI? Prej je 6 pokusů zdarma jsem slyšela. Záleží kde je u vás problémek, třeba nový dr. to vyřeší a bude po starosti. :wink:
26. únor 2010 ve 12:40  • Odpověz
drndi: ja taky nejsem nadsena z toho ze me doktorka dava hormony, zvlast kdyz zatim zadne nezabiraji :confounded: tak kdovi co a na jake davce skoncime :unamused:
ale rikam si ze jestli je telo neprodukuje jak by melo tak se musi doplnit takhle :confounded:
a jestli se bojis pribirani tak to je asi hodne individualni, taky u kazdeho leku hned ctu pribalove info jestli maji tyto vedlejsi ucinky...no ale nastesti jsem zatim v pohode
mmaxi a co ty bereš za hormony?
Drndi, já myslim, že nový doktor se vám bude víc věnovat, a podpoří vás, dá ti nějaké ty léky a hned to půjde dobře. Záleží co manžílek a jeho spermoušci. :slight_smile: žádné umělko nebude a basta fidli.
26. únor 2010 ve 12:41  • Odpověz
drndapetka:ale no tak, až začneš zařizovat ten byt přijdeš na jiné myšlenka půjde to rychleji
26. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
kebul: beru duphaston, jeden cyklus me k tomu pridala estrofem... predtim jsem mela proveru a norethisteron
26. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
kebul, díky, tento kočárek by se mi líbil v béžové, a ten x-lander se mi taky líbí, tyto dva kočárky beru jako favority :dizzy_face:
26. únor 2010 ve 12:46  • Odpověz
mmaxi a máš ovulku? nebo ti to dává jenom na zkrácení cyklu? Já měla tak 60 denní cykly, tak jsem první 3 měsíce brala duphaston a estrofem a pak jsme začali s clostilbegytem - první cyklus úspěšný, ale bohužel biochemické těhu, druhý cyklus neúspěšný, třetí cyklus úspěšný...
26. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz
kebul co jsi měla dobrého, co jsi poslala mládátku ty ?? :dizzy_face:
syll... smažák :grinning:
kebul, já taky :grinning: no to jsme jim teda poslali dávku, co? Taková dietka :grinning: :grinning: Já teda v bulce jako :grinning:
26. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
já normálka s bramborem :grinning: ale já už na něj měla dlouho takovou chuť! :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:49  • Odpověz
kebul, já taky měla chuť na něj :slight_smile: po dlouhé době se to dá :slight_smile:
26. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
kebul: podle testiku ovulku mam a cyklus taky v podstate pravidelny po 28dnech, muj problem je ze v podstate hned po ovulce (12-15DC) zacinam spinit az do MS... takze se me uvolnuje sliznice, ktera by se mela chystat na pripadne uhnizdeni vajicka...
si taky myslím, že to prckům občas neuškodí... a když má maminka chuť :wink: říká se, že se má jíst všechno, ale s mírou.
mmaxi a dělá ti doktor ultrazvuk - sleduje výšku děložní sliznice?
26. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
kebul: nedela..
26. únor 2010 ve 12:53  • Odpověz
tak se s ním zkus jeden cyklus domluvit, jestli by ti udělal utz
26. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
holky a co máte v plánu na víkend? já si asi budu užívat sladké nicnedělání :slight_smile: se táááááák těšíííím! :sweat_smile:
26. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
kebule82:tak u nás zítra asi nákupy a nákupy a v neděli budu chystat věci manžovi na cvičení a manžel bude dělat velký úklid
26. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
kebul, my jdeme na Avatara dnes a zítra doma gaučing :grinning:
26. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
medan, no byt budeme opravovat (teda manžekl bude - já mu s tím níjak nepomůžu ) až v červenci a srpnu a zařizovat budeme až bude po rekonstrukci, tudíž někdy v tom srpnu a stěhování připadá v úmyslu až na zaří....a to té doby se užeru depkama jestli to nevyjde....v práci mi budou v květnu prodlužovat smlouvu zase na půl roku, tak jsem si říkala, že by bylo i vhodné, aby to bylo hned červnu...jenže přirozeně tomu neporučím, tak jsem právě pžřemýšlela nad tím IUI jak psala syll.....
26. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
drndapetka :ale nic ti nebrání aby si už začala plánovat jak to tam budeš chtít co vše je třeba koupit kde a za jakou cenu to mají atd. to tě zaměstná dost
26. únor 2010 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.