• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
taky dobré plány :slight_smile:
26. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
kebul: tak uvidim jestli me doktorka na pristi kontrole bude delat UTZ jdu tam zrovna kolem ovulky, tak uvidim...
u nas na vikend je v planu uklizeni a v sobotu vecer jdeme na ples a v nedeli jedem za synoveckem na oslavu :slight_smile: tak docela plny vikend :wink:
26. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
to jo mmaxi, to máte nabitý. My jdeme jen v neděli na oběd k manželovu strýci, minulý týden oslavil 50, tak mu jedeme popřát. A jinak - ležink, ležink, ležink :slight_smile:
26. únor 2010 ve 13:08  • Odpověz
tak takovy program bych taky brala , jenze kdyz jsme byli minuly vikend na horach tak domacnost uz vola po uklidu :grinning:
26. únor 2010 ve 13:10  • Odpověz
medan, tak tyhle věci jsou u nás na manželovi....bohužel do toho já kecat nemůžu....jediný do čeho můžu kecat tak do barev nebo možná do druhu nábytku, jinak nic. Elektroniku do kuchyně a do obýváku bude taky všechnu vybírat manža, protože na tom ujíždí a myslím si, že tomu i docela rozumí, takže já si se svým názorem ani neškrtnu :unamused: Navíc, kdybych chtěla teď už nakupovat doplňky atd, tak nemůžu , protože šetříme peníze, a jak se znám, tak by se mi líbilo všechno a peníze by jen frčely..... A ještě k tomu - byt kupoval od tchýně přítel, tak jestli bude v koupelně vana nebo sprcha, zda bude v kuchyni myčka nebo nebude a další takové věci, tak to si rozhodne tchýně, já se s ní hádat nebudu, nemám na to nervy, je hrozně tvrdohlavá a ješitná, takže ze svýho názoru nepovolí, tak jsem manželovi řekla, že mi je to jedno jak se to v tom bytě vyřeší, ať si to udělají všechno samy....že už chci konečně bydlet sama bez manželovýho usmrkanýho bráchy a je mi jedno jestli budou stěny černý nebo růžový nebo bude na zemi plovoučka nebo dlažba, ať si to tchýně namyslí jak chce....
26. únor 2010 ve 13:11  • Odpověz
drndi a vy si budete předělávat váš byt podle toho, jak chce tchýně?
26. únor 2010 ve 13:14  • Odpověz
drndi, vzpominam na tu story s bytem a svagrem :confounded: tak ten pristup jaky k tomu mas je asi nejlepsi nez se dohadovat o tom jestli bude plovoucka nebo dlazba... ja mam jedno takove zivotni heslo "vsude kde da se zit, da se zit dobre" .-) takze je jedno jak to bude presne vypadat, hlavne ze tam budete sami :slight_smile:
26. únor 2010 ve 13:19  • Odpověz
kebul, ten byt nikdy náš nebude, budeme tam jen bydlet sami a platit inkaso....ten byt koupil od tchýně byt jako pojistku na stáří, takže tam teď nemá kdo být, tak nám navrhli, zda tam nechceme bydlet....no a nám se to zdálo jako dobrej nápad, aspoň si teď nebudeme muset brát hypotéku na dva miliony a budeme moct pak svýmu prvnímu děťátku snést hory doly, protože penízku bude dostatek a nebudeme se muset omezovat :wink: v tom bytě budeme počítám tak deset-patnáct let, pak máme v plánu zrekonstruovat barák, který manžel zdědil, tak si za těch deset let aspoň něco našetříme, abysme si nemuseli brát nějakou závratnou půjčku. Manžel se hypoték bojí jak čert kříže
26. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holčinky! Tak vás zdravím...Dnes jsem zas v práci měla honičku, tak jsem vás vůbec nestíhala :astonished: !
Jinak já budu mít o víkendu taky trochu gaučing a pak návštěvu kamarádky s rodinou :dizzy_face: ...No a jinak úklid a vaření :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
maxi, přesně tak tak....budeme sami...jupííí...už aby to bylo...Představa, že tam budeme až v září než se všechno opraví a zařídí je hrozná :confounded:
26. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz
drndi neboj to utece... kdyz se takhle neco dela tak ten cas desne leti, sice nejdriv to chvili vypada hur a hur, jako ze se v tom byte nebude dat ani nikdy bydlet ale pak se to zacne menit k lepsimu a nakonec se ani nenadejes a stehujes se .-) vim o cem mluvim, uz jsme takhle upravovali 2byty :slight_smile:
26. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
maxi, jako stěhování samotného ani oprav se nebojím, ale bojím se toho, že je to až za půl roku, a já bych opravdu už chtěla být pryč. V tom bytě, kde teď jsme mě to úplně dohání k šílenství :pensive: To byste tam museli být, abyste poznali, co je švagr za hovado a jak je ten byt strašně studenej, divnej...vždycky když můžu tak utíkám pryč ven, protože mě to tam dusí....Chci už konečně cítit pravý teplo domova :slight_smile:
26. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj holky,
omlouvám se že nechodím, ale napřed sem byla nemocná já a teď Amelka. Jdu dočítat.
26. únor 2010 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz
jo ták drndi, tak teď už to chápu - jinak bych nechápala, proč by vám do toho tchýně kecala :slight_smile:
26. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz
drndi - no ja si to asi prave dovedu predstavit jak to musi byt silene a prave proto te obdivuji ze tam vubec vydrzis , to ja bych byla uz uplne mimo , nejspis v bohnicich :grinning: a to me mozna uniklo - proc ten byt zacnete predelavat az v lete?
26. únor 2010 ve 13:47  • Odpověz
Maxi, protože se kupoval přes realitku a majitelé toho bytu tam ještě bydlí - opravují si svůj nový byt a budou se moct vystěhovat až v červnu - to mají také napsáno ve smlouvě o koupi, že se musí do 30.června vystěhovat jinak budou mít pokutu. Takže do konce června tam stejně nemůžeme nic dělat :frowning2: A taky než se vyřídí převod peněz, stavební povolení na předělávání nového jádra, zapíšou se nový majitelé na družstvu atd. to bude lítačka jak hrom, nepočítám s tím, že se do konce srpna nastěhujem.....
26. únor 2010 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj Holkýýýýýýýýýýý!!!!! :slight_smile: Moc Vás všechny zdravím!!!!! Nemám moc času sem nakukovat :frowning2: ,ale pokaždé,když se mi to povede,tak mám z Vás šíííílenou radost!!!!! To je ale těhulek!!!! :astonished: Tak všem moc štěstíčka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U nás nic nového.....
26. únor 2010 ve 14:24  • Odpověz
hmm drndi tak to je hloupe, ze to vyjde opravdu az na to leto...tak jedine co ti muzu poprat jsou pevne nervy .-)
26. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
Jééé Jarmul, ahooj.....tady se úplně rozsvítilo sluníčko, jak jsi sem vešla :wink: Moc nám tady chybíš....mě teda hrozně moc, vždycky jsi nás tu podporovala a bylo hned líp :slight_smile:
26. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
Ahoj Jarmulko.

mně taky moc chybíš :frowning2: drndička to napsala i za mě :wink:
26. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
Holky Vy jste zlatíčka :slight_smile: :grinning: !!!!!!! Ach jo .... Škoda,že to tak skončilo.... :frowning2: Vždycky mám ze všech OBROVITÁNSKOU radost,ale jak si tak prohlížím ty Vaše úúúúžasný testíky a fotečky z uzv tak se mi chce moc brečet - už zase natahuju.... Musím jít něco dělat ,jinak budu bulet :unamused: - jsem ještě v práci,ale za chviličku padla a hurá domů a vííííííkend :slight_smile: !!!!!!!! Tak si ho všechny krásně užijte!!!!!!!!!!!!! A dávejte pozor na mimísky v bříšku :astonished: :grinning:
26. únor 2010 ve 14:35  • Odpověz
Holky, s Váma se člověk hned cítí táááááááááák krásně :sweat_smile: :grinning: .....
26. únor 2010 ve 14:36  • Odpověz
Jarmulko, a co v práci? Jsou an Tebe hodní ??? :wink:
26. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
V práci jsou zlatíčka!!!!!!!!! Se všema vycházím úplně suprově :wink: !!!! Jde i o to,že se tady nikdo nefláká a každá pomáhá každé a tak :slight_smile: .... Jsem tu 3 měsíce a nemůžu si to vynachválit!!!!! :grinning: Od tud mě dostanou leda tak tankem :grinning: :grinning: :grinning: !!!!!! A co Ty Drndičko????? Jak je????
26. únor 2010 ve 14:39  • Odpověz
Aaaale, od včerejška zrovna nálada na bodu mrazu :rolling_eyes: Nějak mě to čekání zmáhá a všechno mě s...e :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jak jsi tu Ty , tak je hned líp a líp :wink: :grinning:
26. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
Jarmuuul ahojík,taááák moc dlouho sem tě tady neviděla holka :wink: určitě sem za náma přijdi aspon občas..vždycky rádi o všech slyšíme -tady teda spíš čteme.. :wink: víš něco blýžšího,proč to tak dopladlo?už si zse snažilka,nebo ste si dali pauzu?
26. únor 2010 ve 14:41  •  3 děti  • Odpověz
pajinko, myslím, že Jarmulka má te´d jiné starosti.....stává se z ní workoholik :grinning: proto na nás nemá čas :wink:

Jarmul, určitě dojdi častěji...neboooj, nebudeme Ti nic připomínat ani se vyptávat, .....pokecáme o krásných věcech a hned přijdeš na hezké myšlenky :grinning:
26. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Tak...a je zas lumpajzna pryč..... :frowning2: A mě se zrovna udělalo díky Jarmulce líp....ach jooo.... :cry:
26. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
já si pamatuju že sem se taky po potratech vrhla do práce a skoro nic jinýho mě nezajímalo,nechtěla sem se tím zabívat,on člověk tak aspon přijde na jiný myšlenky..
tady mám odkaz od holek z jiné diskuze..je tam výpočet plodných dní,no nevím..
http://astro.wendys.cz/jonas.php
26. únor 2010 ve 14:49  •  3 děti  • Odpověz
pajinko, podle Jonáše jsem to zkoušela několikrát....je ale potřeba se milovat den před datem které Ti to ukáže....no nevím...vychází to myslím někdy úplně mimo cyklus...možná na tom něco je
26. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.