• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
drndi,nevím jen sem to tam objevila,myslím že to taky nebude nic moc..člověk se už upíná ke všemu :wink:
mě to vychází pár dní po ovolce,takže nevím,asi to je k ničemu..teda pokud není ovule pozdějí :slight_smile:
26. únor 2010 v 15:20  •  3 děti  • Odpověz
paji, no mě to vychází na 28DC, teď na neděli...ale pozitivní ovu testík jsem měla 16DC, tak fakt nevím.... Četla jsem, že když se ovulka s tím datem, co Ti vyjde kryje, tak je prý úspěšnost oplodnění až 100% :astonished: Myslím si také, že by na to ale musel kouknout nějaký zkušený astrolog, aby tam nebylo nějaké riziko potratu nebo postiženého dítěte,....ale ten si za to určitě vezme majland :unamused:
26. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
Ahojky holky moc vás zdravím při pátku :slight_smile:
26. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
Ahoj holky, jé ona tu byla jarmulka, to mě tááááák mrzí, že jsem jí nezastihla :frowning2: Ona mě tady tenkrát tak krásně přivítala, díky ní jsem narazila na vás :slight_smile:

Drndi a jak je?
26. únor 2010 v 17:58  • Odpověz
Luli, už líp :grinning: Jsem až do osmi dneska v práci, ale není tu co na práci, tak jsem vytáhla učení, a jen si to tak pročítám - třeba se mi ěnco v té mé makovičce zachytí a zůstane to tam :grinning:
26. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
No, tak to by bylo super, už by ses nemusela drtit doma. Jé já ti tu školu fakt nezávidím a kdy budeš mít konec? A je dobře, že je líp, ale je mi jasný, že nejseš 100%-ně happy :sunglasses:
26. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
luli, budu se drtit celej víkend :frowning2: Zkoušku mám sice až příští pátek, ale je toho šíleně moooc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak jsem te´d teprve v prváku, ve druhým semestru. Škola je na 3 roky, takže nemám ani 1/3 za sebou, ale snad to uteče. Včera jsem měla sto chutí s tím praštit, protože mě to fakt stresuje. Ale snad to nějak dodělám, když už jsem se na to dala :wink: Jinak kdybych byla těhu, tak bych si školu asi na rok odložila....abych měla spoň chvilku pokoj, a mohla si všeho pěkně užít do syta a né běhat od brečícího miminka ke skriptům z psychologie :sweat_smile:
26. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
No tak to potěšpánbůh, s miminkem ve škole :grinning: Já obdivuju ty ženský, který to zvládnou, fakt klobouk dolů. Já byla na škole dohromady šest let, ale musím říct, teď zpětně (po bitvě je každý generál :grinning: ), že to strašně rychle uteklo. Takže to děláš dálkově? To taky obdivuju chodit do práce a po večerech se učit a to nemluvím o víkendech :confounded: Já chodila jen do školy a měla jsem pocit, že nic nestíhám :grinning:
26. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
hezkou sobotu všem..
tak přikládám dnešní teploty,na to že mám zítra dostat ms ,su nějak nahoře,ale to už tady párkrát bylo taky a pak za den šup teplota až dolů :frowning2:
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0
27. únor 2010 v 08:28  •  3 děti  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Pajinko, ten graf ale vypadá moc dobře :wink: Jejda, tak to jsem zvědavá na tvojí zítřejší teplotu :slight_smile:
27. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
zvědavá su i já..no je ten grafík takovej k zamyšlení,ale nevěřím tomu,bylo by to asi velká náhoda,po několikaměsíční pauze sme se tento měsíc začali snažit navíc ani nemám clostil,utroš,prostě nic..navíc uplně cítím že se řítí,už od včera se kontroluju,no nejdelší cyklus mám 32dní,tak do 4 dnů přijde určitě,taky mám zatím dost krátkou LUT.fázi,tak asi dojde za pár dní..no ten minulí grafík je naprosto jiný..budu počítat s tím horším a mužu pak být příjemně překvapená :wink: ..ovšem to si se za ty roky rovnalo skoro zázraku a dr.jak by se divil :slight_smile:
27. únor 2010 v 09:51  •  3 děti  • Odpověz
A třeba se ten zázrak Páji podaří. Třeba ta pauza tomu pomohla a konečně se usměje štěstí. Budu ti držet palce.
27. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
ahoj holky, téééda, venku je tak nádherně, škoda že to v pondělí skončí a má přijít ochlazení :frowning2: tady svítí sluníčko a je 12 stupňů. Úplně mě to zmohlo, že jsem po obědě na dvě hodinky usnula :slight_smile:
27. únor 2010 v 15:58  • Odpověz
Ahoj holkyy, něco novééého? :grinning: Jsem se mrkla na vás, u nás je krásně slunečno, prostě jaro je tu...no předčasně a na chvili jak jsem slyšela :grinning:
27. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
Pajinko, já bych ti to tak přála holka, ani nevíš jak...posilam ti těhu bacily :dizzy_face: prsk prsk prsk :wink:
27. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
Ahoj holky, to je fakt tak krásně, normálně mám super náladu, sluníčko dělá se mnou zázraky :grinning:
27. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
Pajinko ten grafik je úžasný, kdybych nevěděla jak to s tebou je, tak prostě za normálních okolností a měření jsi na 200% těhotná ! :astonished: necháme se překvapit, moc moc chci aby ti to vyšlo !
27. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
holky ste zlatíčka..dokud nepřijde ms tak mužu doufat,ale nejspíš za chvilku dorazí ms,su zvědavá na zítřek:slight_smile:
testíky už žádné nemám,asi je to dobře páč už bych je asi používala :grinning: ,ovšem kdybych úplně náhodou byla těhu tak musím hned k na gyndu kde mi musí píchnout injekci..no tímhle se zabívat nebudu,uvidím zítra co bude :wink:
27. únor 2010 v 18:13  •  3 děti  • Odpověz
pajinko držím pěsti!!

Sem se na oslavě ohavně přecpala..su nechutná.
27. únor 2010 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík,tak jedu dolů :angry: ,nic jinyho sem ani nečekala,ale 25 a 26.2 jsem měla čípek uplně měkký a otevřený a včera a dnes je uzavřený a tuhý..nevím co to je,ale ms určitě dojde nejpozději do 2 dnů.. už taky neberu několik měsíců hormony a bez hormonů mám cyklus hodně dlouhý i víc jak 60dní..Do ted zatím měly tzv dojezd,tak byl cyklus většinou 28 dní nejdéle 32dní..včera mě bolelo břicho,dnes ani ne,spíš mě bolí hodně v křížích..no uvidím,pár dní vydržím :wink:

http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0
28. únor 2010 v 08:43  •  3 děti  • Odpověz
Ahojka, tak u nás nic nového asi nakonec dám za ten kočárek přece jen o těch pár tisíc víc, tedy asi výjde na 17.000,- ale paní říkala v obchodě že je sporták dost odolný a super na hory a na sport, tak ideál pro manžela a i konstrukce byla pevná, tak za 14dní asi pro něj vyrazíme, jinak autosedačka už taky koupená, jen jsem zas trochu špinila :frowning2:
28. únor 2010 v 08:56  • Odpověz
Jinak mi včera brácha s přítelkyní dovezl z Londýna dárek pro mimi, šatičky a bačkůrky králička :grinning:
28. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
Paji.... uzavřený a tuhý čípek ale nesvědčí na ms, ba naopak... Při ms musí být měkký a otevřený, aby měla krev kudy odcházet... :slight_smile:

Jinak ahoj všem, hlásím se zpět mezi "živé" po dvou dnech zvracení a průjmu... :slight_smile:
28. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
Pajinko nevzdávej seee holkaaa, mrcha ještě pořád nedorazila, a čípek máš jako kámen :o), tak ještě bojuj :slight_smile: :wink:

Pepi konečně jsi zdravá? To muselo být vyčerpávající, určitě máš nějaké kilčo z toho i dole, co? A mimisek je spokojenej, ne? :slight_smile:
28. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
ahojky v neděli, tak dnes už to na sluníčko nevypadá, aspoň u nás poprchává. Ráno jsem se vzbudila, když se na mě extra tulil pejsek, položil svou hlavu na můj krk a furt se na mě tlačil :grinning: si říkám, jestli neni něco špatně, když po téměř 9 měsících od svatby se v posteli místo manžela tulí pes :grinning: :grinning: ale manža má omluvenku, vstával ve 4 a už je v práci. :grinning:
Pepi, doufám, že už jsi fit, muselo to být nepříjemné.
Medan, tak nakonec manžel podlehl? To je dobře, když je to kočárek, který vám vyhovuje do náročného terénu, lepší, než koupit levnější a při první jízdě by se sesypal.
Paji, bolest v kříži může být taky k těhu, držim palce, ještě jsou naděje.
28. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
pavcza:no testoval ho a pak sám uznal že bude muset dát víc aby vydržel, stejně potřebujeme pořádný k vůli sportu a horám :grinning: ale ještě koukám jestli ho neseženu třeba v Polsku nebo na Slovensku levněji jen nemůžu najít žádný polský seznam, ach jo
28. únor 2010 v 10:37  • Odpověz
pepi -tak ted už su z toho jelen :wink: ..zajímavé že čípek byl měkký a ted je tuhý,neda ne jako kámen,ale rozhodně o hodně než byl před dvěma dny,taky sem možná měla ovulku od 2 dny dřív než mi vyznačil ff..
jinak teda kolem taky řádí zvracení a průjmy,snad se nám to vyhne..a to že si už tak vysoko těhu to mimískovi nijak neblížilo?
syll neboj nevzdávám,ale taky se neupínám,prostě nějak to bude,jestli má přijít ms,tak at už raději dojde..
Pavczi- v kříži mě brutálně bolívá i před ms,skoro pokoždé,někdy jen malinko,jindy hrozně,ten mě bolí celkem dost..
myslím do 2 dnů bude rozhodnuto
28. únor 2010 v 10:37  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás taky to počasí dneska nic moc :unamused:

Pavczo, koukni se na odkaz dole a mrkni se hlavně na ty testy. Hned jsem si vzpomněla na tebe. Moc bych ti přála, aby to u tebe dopadlo stejně :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=404957&vReferer=
28. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
Paji :frowning2:
28. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
Stálo to za zdrávas, holky, ale mám to za sebou. Jdu se trochu zkultivovat, od čtvrtka jsem nebyla ve sprše, protože jsem se bála že bych hodila šavli i z vůně sprcháče, ale teď už relativně hrozí že hodím šavli z toho jak sama smrdím :grinning:
28. únor 2010 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.