• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
a Páji, já než jsem testovala teď podruhý, tak jeden den taky čípek měkkej a poddajnej, a druhej den tuhej, zavřenej, a otvůrek nehmatnej :slight_smile: a jak vidíš, 28tt... :slight_smile:
28. únor 2010 v 10:47  • Odpověz
pepi - já mám teda otvurek hmatnej pořád :wink: ,ale při ovulce je víc pak už jen maličko,asi z porodu,strkali do mě nějaky šílenosti na roztahování čípku kvůli těm pohádaný hormonům sem měla dost šílenej a dlouhej porod..
no budu počítat s ms a můžu být pak příjemně překvapená :slight_smile:
28. únor 2010 v 10:59  •  3 děti  • Odpověz
pepi :grinning: :grinning:
Teď si mě krásně rozesmála :grinning:
28. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
lulii, četla jsem celé, ale koukám, že ani nedodrželi šestinedělí a nevyčkali první ms, tak to my tedy poctivě. Dokonce o trochu dýl, až po té páteční kontrole jsme začli na plno snažílkovat :slight_smile: a to chodí manžílek večer z práce po 12ce utahanej :grinning: . Ale když je zrovna kol ovulace. :wink: Ale stejně jsem připravená, že si budu muset zvyknout na každoměsíční zklamání s přicházející mrchou.
28. únor 2010 v 11:05  • Odpověz
lulli - jojo to je dobře. Teď si tu ještě zatopím, abych až vylezu rozpařená ze sprchy tu měla teplíčko, a vlítnu tam :slight_smile:
28. únor 2010 v 11:06  • Odpověz
Pavczo, já jen, že je i možnost, že to prostě přijde hned, tak jsem tě chtěla potěšit, že to je opravdu možný :wink: Holky, my se tak poctivě snažilkovali, že jestli to nevyjde, tak fakt už nevim. Ale bylo to super, měli jsme na sebe šílenou chuť, takže o výrobě mimi se nedá mluvit. Fakt jsme si to tentokrát užili :grinning:
28. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
lulii, jojo, ale ty nervy, když zase krvácela a špinila. Uvidíme, jak příště to vyjde, snad brzy a taky dobře.
28. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
Ahoj luli, tak koukej na to:

http://www.fertilityfriend.com/home/29ebd2

To je děs a hrůza :angry: :frowning2: Ovula beztak blbě, teplota zas klesá, už ani nevím co si to moje tělo dělá.... :rolling_eyes:
28. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
Tak jsem vysprchovaná, umytá hlava, vyčištěný zuby, všechno jak má být a je mi krásně... :slight_smile:
28. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
Ahojkyholky přeji hezké dopoledne nedělní :slight_smile:
28. únor 2010 ve 12:27  • Odpověz
drndi už to vypadalo že máš po ovulce a nakonec asi zase ne..
28. únor 2010 ve 13:16  •  3 děti  • Odpověz
Drndi, ty teploty nás teda vůbec neposlouchají a dělají si co chtějí, chjoooo........... :angry: A proč myslíš, že ovulka byla blbě?
28. únor 2010 v 16:05  • Odpověz
Medanko, našla jsem na německých stránkách Quinny speedy kolekci 2010 za 249 eur (6 800,-) To je krásná cena, ne?
28. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
lulii:to je ale jen za sporták k tomu musíš koupit ještě korbičku, madlo, pláštěnky, tašku fusak a pak se dostaneš na tu větší cenu, já jsem si taky myslela že kočár i se sportákem výjde za super cenu, našla jsem ho i v Polsku a na Slovensku ale pořád to výjde na stejno, trochu mě to naštvalo že ti rovnou nedají celkovou cenu ale že si musíš ještě ostatní věci k tomu dokoupit, ale uvažuji že ho koupím tady v OV za 13.300,- s taškou a pak koupím jen univerzální pláštěnku ta by měla pasovat a cena jen 280,- za originál chcou 1.000,-, pak u té nové kolekce by mělo být už v ceně madlo, jinak madlo dalších 900,-, a nánožník se k tomu nedělá jen je k tomu zimní fusak ale ten je malej na větší dítě už není vhodný cena 1.900,-, tak uvažuji že koupím nějaký jiný v akci, ted jdou ceny docela dolů.Pak ještě koupit pumpičku a snad je to vše
28. únor 2010 v 19:15  • Odpověz
Medan, tak to jsem nevěděla, že to ve finále vyjde na stejné peníze. Ale je vidět, že to máš zmáklý. Tu pláštěnku bych určitě originál nekupovala, na co, když tamta bude pasovat. A Fusak bych si taky koupila neorigoš. A ještě jsem přemýšlela, že korba a autosedačky maxi cosi by se dala koupit z bazaru od nějaký maminky, viděla jsem tu autosedajdu za 1 590,- a vypadala moc dobře, do dvou tisíc bys jí pořídila a těch korbiček je taky hodně, je spoustu maminek, které jí prodávají :frowning2:
28. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
Taky máte holky tak hrozně nezáživnou neděli jako já? :rolling_eyes: V Brně prší, manžel celej den zakopanej u počítače, já jsem se odpoledne učila na zkoušku, a jinak se nic nedělo. Jsem děsně znuděná a otrávená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
Drndi, tak to já taky. Musim se jít vykoupat a ani to se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Pak asi budu koukat na hokej, protože tam stejně nic nedávají :unamused:
28. únor 2010 ve 20:37  • Odpověz
lulii:no já prvni chtěla koupit i tu korbičku maxi cosi, ale to bych se dostala za vše na skoro 20.000,- a to nechci dát, a taky tu autosedačku chci jen do auta, jinak budu jezdit jen s kočárem, tak jsem nakonec koupila autosedačku po jednom dítěti Chicco za 500,- a je jak nová, je to stejně jen na chvilku tak to neřeším že je starší s tím nějak nemám problém :grinning: , hlavně že i manžel uznal že ten kočár je ten co chce taky :grinning:
28. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
drndapetka:tak u nás bylo krásně, ale zas jen nákupy(abych pak nemusela moc tahat sama ) a příprava manžela na 14dní na cvičení, tak akorát před chvilkou odjel a dorazí až za 14dní, to zas bude
28. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
luli, jeežiš, on je ještě nějakej hokej? :angry: Tak proto se manžel uklidil do obýváku :grinning:
28. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
Tak to už máš v pohodě :slight_smile: A půjde ti ta autosedačka nacvaknout na kočárek? To asi ne, ne? Tam js´de nacvaknout jen ta maxi cosi. Ale ty jsi psala, že bude jen v autě, viď? Tak hlavně že jsi dobře pořídila :wink:
28. únor 2010 ve 20:41  • Odpověz
lulii:na kočár zacvaknout nepůjde, prvni jsem to chtěla at to jde, ale ptala jsem se kámošek a oni že je to jen na chvilku, tak jsem si říkala že zas nemusím mít vše :grinning:
28. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
Drndi :grinning: :grinning: :grinning:

Hele a víš proč jsme tak znuděný a celkově "nasraný" a nic nás nebaví? Protože už fakt potřebujeme ten řvoucí uzlíček u sebe :frowning2: Už se prostě nedokážeme ničím zabavit, protože tělo, mozek a hormony už jsou připravený na něco jinýho a nic už nás neuspokojuje. Já už to teda tak mám.
28. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
Medan a co teda koupíš za tu korbičku?
28. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
lulii:no nevím jak u Vás ale já jsem zas ve fázi kdy se všeho bojím a pořád se mi vrací ta depka že na to pořád nejsem připravená a že nevím co budu dělat atd.
28. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
luli, tak to jsi teď kápla fakt božskou :slight_smile: jenže manža to prostě nechápe, že se neumím ničím zabavit, nic mě nebaví a u ničeho nevydržím :unamused: Myslela jsem, že když máme společný volný víkend, tak se mi bude věnovat , a on místo toho celej den proseděl u počítače a pařil :angry: Pak jsme se samozřejmě začali hádat, a on místo toho, aby nám třeba pustil nějakej film, tak se přesunul k té televizi :frowning2: A já teď nevím jestli se mám smát nebo brečet :sweat_smile:
28. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
Lulii: koupím to tady v barvě chili + ta taška, a ostatní věci tu pláštěnku a zimní fusak dokoupím v Chicco mají tam ted slevy a ta prodejna se bude asi za měsíc rušit tak nějak doufám že cena ještě tam půjde dolů,a když né tak mám ještě čas, ke korbičce je pláštěnka jen pak ke sportáku je třeba a zimní fusak budu taky pak potřebovat až na zimu ke sportáku,
http://www.sambaby.com/1985-kombinace/17901-quinny-speedy-kocarek-sx+korba-2010/?run=0&fev=102
28. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj holkyy, taky ted kukám na kočárky, a vypada to u nás, že máme jasno. Pořád hledím, zkoumám, a čtu recenze.

http://www.medvidekshop.cz/35-Detske-kocarky-Kombinovane-kocarky/6626-Kocarek-CAMARELO-Q12-barva-10-Beige.html
28. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
medan, ten je hezkýý, co jste vybrali. :wink:
28. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
HOlky nevím jak u vás, ale tady prší jako blázen, no fuj teda. Ráno jdu hned na kontrolu s mimiskem. Tak se docela už těším, dlouho jsem prcka neviděla a navic bych chtěla vyškemrat i fotečku od 13TT nic nemam.
28. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.