• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
syll. : teda tak na ten co máš ty jsme ještě nenarazila, no u nás to byl ale boj něco vybrat, manžel je na to děsný, ale zas jsem se bavila tím že si to všude zkoušel :grinning:
28. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
medan, to je hlavní, že tvůj už si vybral :o) všechno osahal, a tak... :dizzy_face:
28. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
se máte holky už řešíte co za kočárek..to je krásný řešení :wink:
Tady je taky hnusně a prší,zítra musím s dcerkou na kontrolu po zápalu plic,tak snad už nebude pršet
28. únor 2010 ve 20:59  •  3 děti  • Odpověz
Drndi, tak to je fakt na posrání (pardon za to slovo :sweat_smile: ). Já mám pocit, že už nám zachrání životy jen to miminko, jinak budu ve světě ztracená. Každá moje kamarádka už mimi má, a každá se ptá: A kdy vy, vy nechcete? :rolling_eyes: Tssss, jsem z toho vždycky rozhozená a úplně bych jim řekla v tu chvíli i hodně sprostý slovo :grinning: Chceme a jak, bych zařvala :sunglasses: Ach jo, já fakt nevím jak na to :pensive:
Holky já už se cítím tak prázdná a nevyužitá, nepotřebná a k ničemu, už prostě potřebuju vědět, že mě někdo potřebuje, je na mě závislej a já ho budu do konce života ochraňovat. Ať mu bude 1 rok, 15 let nebo 40 let, pořád to bude moje dítě :slight_smile:

Medan, já i když teď vím a jsem přesvědčená, že jsem na mimi maximálně připravená a moc ho chceme, že i já budu mít ve finále obavy typu, jestli to zvládnu, jestli budu dobrá maminka, jestli se budeme mít dobře,.......Takže je to normální a věřím, že budeš skvělá maminka :slight_smile:
28. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
lulii:no já jsem mimi moc chtěla a byla jsem mimo že pořád nic a ted se to obrátilo a pořád že na to nejsem připravená že je to brzo atd.
28. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
Myslím si, že ty pocity jsou úplně normální.....Poprvé i po druhé, když jsem našla //, tak místo toho, abych měla tu prvotní radost, tak jsem měla hned ze začátku strach a brečela jsem jestli jsem na to jako "fakt" připravená a jestli to zvládnu, a budu dobrá maminka....To ty hormony pěkně s tělem zacloumají :astonished:
28. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz
syll.:no ani nevíš jak jsem ráda že se už rozhodl, protože s ním je to vždy na dlouho
Holky, vybraly jste dobře, hlavně že budete spokojená. A medan, ta cena je ale dost dobrá :wink: Já viděla o dost dražší. A ta barvička, accchhhhhhhhhh.................... :grinning:

Pajinko, já taky jen tiše závidím :pensive:
medan, buď šťastná, že se Vám mimís povedl teď...Kdyby jsi to ještě o pár let odložila, tak by to pak nemusela jít vůbec...tak buď za to vděčná :wink:
28. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
Drndi, tipni, jak dlouho ještě budeme čekat? :sunglasses:
28. únor 2010 ve 21:04  • Odpověz
lulii :no když nekoupím k tomu originál věci tak ta cena půjde, ikdyž kdyby se manžel rozhodl rychleji mohla jsem ho koupit v té akci kdy tam byli všechny doplňky a za vše jen 13.300,-
28. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
medan neboj to tě přejde okamžitě jak se narodí ,jestli si nebo nejsi připravená,já si to pořád až do porodu myslela taky,že to asi ještě nezvládnu,ale každá máme v sobě zakodovanou mámu,hned od narození tě povede mateřský pud..uvidíš nic krásnějšího není než pohled z očí do očí právě narozeného miminka a pak už to jde všechno samo..skoro :slight_smile:
28. únor 2010 ve 21:05  •  3 děti  • Odpověz
drndapetka: Já jsem a moc, asi to dělá i to že jsem na rizikovém, nic nesmím jen hlavně odpočívat, a pořád se mi vrací to špinění a taky dělá své to že manžel je jen doma na víkend, tak to prostě vše na mě padá
28. únor 2010 ve 21:06  • Odpověz
Pajinko, napsala jsi to krásně až z toho :cry: Doufám, že to taky zažiju.
28. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
Medan, já ti rozumím, musíš na sebe dávat pozor, jseš zavřená doma, nejsi moc mezi lidma, tak ti prostě běhaj v hlavě tyhle otázky, jestli .............Ale říkám, budeš 100% skvělá maminka :wink:
28. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
lulii:ted jsem byla na jednom předporodním kurzu tedy jen na teoret. části a pak na cvičení už né protože to nesmím, ale jak mě to mrzelo že já nic nemůžu, tak jsem ráda že aspon můžu pokecat tady
28. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
To ti věřím a moc tě obdivuju, zvládáš to krásně, klobouk dolů. Musíš být strašně silná osůbka :wink: To já už bych se dávno psychicky složila :grinning:
28. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
lulii:to já se taky vždy složím když začnu špinit, přestanu komunikovat a uzavřu se hlavně do sebe jen ležím a koukám do blba, ale manžel se snaží když je doma abych byla v pohodě, ale nevím jak dám těch 14dní ted sama doma
28. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
A kde bude manžílek na 14 dní? Jejej, tak to bych byla v pr..... :sweat_smile:
28. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
lulii:no manžel jede zas na cvičení, letos jich mají nějak moc :unamused:
1. bře 2010 v 07:18  • Odpověz
ahoj holky jdu si k vám zlepšit náladu kterou mi statečně kazí Honza
1. bře 2010 v 07:24  • Odpověz
ahojík..
pepi ,co se u vás děje...?
dnes mě vůbec nebolí břicho,což je divný,v křížích mě bolí jen mírně,teplota je nepatrně vyšší,tohle napínání mě ničí..asi pujdu koupit test
včera mě všechno bolelo a cítila sem se na MS nebo na těhu,dnes se necítím na nic,tak nevím asi su divná
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0
1. bře 2010 v 07:27  •  3 děti  • Odpověz
pepi:copak se děje?
1. bře 2010 v 07:28  • Odpověz
Ále....

Vlastně ani nevím nač si stěžuju... už rok a půl mám dovolenou, na starosti jen sebe a Pepču, a představte si, že nestíhám gruntovat a žehlit... Pán přijde domů, je unavinkanej, musí si jít na hodinku hajnout, pak si hraje s Pepou, vykoupe ho, uloží a když my jdem spát, tak tu dvě hodiny kmitá... A já nestihnu "ani" vyžehlit a vyluxovat (schválně někdy nebudu luxovat dva dny, aby viděl jak to vypadá když nevyluxuju...)
1. bře 2010 v 07:36  • Odpověz
pepibubu:no u nás si taky myslel manžel že doma vlastně nic nedělám a to nemáme dítě, jak ty, ale co jsme na rizikovém a on musí dělat docela dost věcí tak je to lepší, ikdyž praní a žehlení je pořád na mě to odmítá
1. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
pepi-to je všude stejný,to jsou chlapi,tak se pozná že vám to klape,páč nejsou jiné problémy,tak si chlap hledá něco co může vyčíst :wink:
1. bře 2010 v 07:44  •  3 děti  • Odpověz
a pak se mě zeptá, proč ZASE brečím... jako by 29tt nebyl důvodem sám o sobě...
1. bře 2010 v 07:45  • Odpověz
Paji, ten grafik vypada skvele! Ja bych teda rekla, ze spis na mimi... ale to musis jeste tak tri dny pockat.
Ja ted taky cekam... jeste par dni a uvidim, jestli se na nas taky usmeje stesticko :wink:.
1. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
Holky, já teď něco prásknu na chicoo, snad se nebude zlobit :frowning2: Nechce s tím obtěžovat ale....

Začala špinit, krvácet a je doma, tak snad to bude všechno dobrý, držte jí co můžete....
1. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
pepibubu:a jéje snad to bude vše ok, bobek malá :frowning2:
1. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.