• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
já když tak o tom přemýšlela, tak jsem si říkala, že by se mi líbily tak 4 roky odstup - no ale zatím je to jen holá teorie, protože dítě nemám ani jedno
16. srp 2009 v 00:48  • Odpověz
Ahoj dámy, tak dneska zase pařáček, hurá. Máme na zahrádce napuštěný dětský bazének, takže sem tam se asi osvěžíme, ale jinak musíme makat na baráčku, předěláváme celé patro a čeká nás dneska broušení podlahy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Žlababa 30 let, 0 dětí: ... 16 DC... čeká na 2.porevizní ms
KKattkka 27 let, 0 dětí: ... 30 DC ...1. snažení
Everhr 32 let, 0 dětí: ... 19 DC ...12. snažení
Kuratkol: 27 let, 0 dětí: ... 24 DC ... 6.snažení, 8.DPO
Janinkaves: 27 let, 1 dítě ... 17 DC ...0.snažení, 2.DPO
Karol84: 25 let, 0 dětí: ... 17 DC ... ?. snažení
terry 2:
janulkav:
pavlisa:
16. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Dobre rano, tak jsem cela zmatena, protoze se mi asi hlasi MS, ale hlaseni cekam az na utery, stredu...

Jinak my chcem 2-3 deti a co nejrychleji po sobe, takze tak max. rok a pul od sebe.... Ale jeste nemame taky zadny...
16. srp 2009 v 09:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Já bych taky brala 2 a třeba i 3. A moc velký rozestup vzhledem k našemu věku mezi nimi ani být nemůže, leda byhc měla za muže Káju Gotta :grinning: Ideálně si představuji odstup tak 2 - 3 roky, tak uvidíme
16. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahojky holky ..

Můžu se k Vám přidat?? :wink:
16. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
krásný den, dnes to vypadá opravdu na pařák a mi místo aby jsme se váleli u bazénu musíme na návštěvu k tchýni, jsem celá šťastná :confounded: ! Ona sice není až tak špatná, znám i horší ale stejně jsem ráda když přetrpím návštěvu jednou za par týdnů :wink: !
16. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj Elicko, jasne, pridej se k nam. Dej udaje do tabulky, zakttualizuji ji. Piseme i vek a pocet deti, pokud jsou.

janikaves: my cekame tchyni k nam asi pristi vikend, taky srsim nadsenim :slight_smile: Tak drzim palce!
16. srp 2009 v 09:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Já chtěla mít děti dva roky po sobě a jen dvě ale bohužel teď budu ráda když mezi nima bude rozdíl ,,jen" tři roky dřív to fakt nestihnem :frowning2: ! A navíc mám nápichy na děti apoň tři a tajné přání dvojčátek ale i když je máme v rodině tak takové štěstí mít určitě nebudu, škoda :sweat_smile: !
16. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Žlababa 30 let, 0 dětí: ... 16 DC... čeká na 2.porevizní ms
KKattkka 27 let, 0 dětí: ... 30 DC ...1. snažení
Everhr 32 let, 0 dětí: ... 19 DC ...12. snažení
Kuratkol: 27 let, 0 dětí: ... 24 DC ... 6.snažení, 8.DPO
Janinkaves: 27 let, 1 dítě ... 17 DC ...0.snažení, 2.DPO
Karol84: 25 let, 0 dětí: ... 17 DC ... ?. snažení
terry 2:
janulkav:
pavlisa:
Eliska_v: 20 let, 0 dětí: ..... 31 DC.... 5 snažení , 11 DPO
16. srp 2009 v 09:35  • Odpověz
Tak dvojčátka bych brala taky, ale u nás teda široko daleko nikde žádné nejsou :angry: A návštěva u tchýně nás čeká příští víkend taky, tak si můžem palce držet vzájemně :wink:
16. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
My bychom chtěli mít 3 dětičky.... Ale jak na to koukám, jak se zatím nedaří, tak asi budeme rádi aspoň za jedno!! :grinning: :sunglasses: Já si z toho už musím začít dělat srandu jinak mi asi hrábne :frowning2:
16. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
Je, ahoj elisko, jak je?
16. srp 2009 v 09:38  • Odpověz
A ještě s tou listovkou u Filípka jsem nic před tím nebrala až když jsem zjistila že jsem těhotná jsem si nasadila Mamavit a je absolutně zdravý a krásný a před druhým těhotenstvím jsem brala už tři měsíce před početím pregnium a nepomohlo to, ale chci se vyvarovat pak výčitkám typu že kdyby se to zas objevilo možná že kdybych jedla víc listovky tak se ta vada nemusela objevit, tak pravidelně papkám femibion !
16. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
zlababa: ALe jo celkem to jde...Akorát čekám na mrchu jednu a moc se jí nechce!! Bolí mě už 2 dny břicho na MS...Tak si myslím, že buď dneska nebo zítra dorazí!!! :unamused:
16. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Já mám ten femibion nachystaný taky, ale koukala jsem, že tu včera holky psaly něco o problémech se štítnou žlázou, jak to spolu souvisí prosím?
Eli, pokud příjde mrcha, je třeba na tom hledat ty poitiva, tak aspoň se budeš moct brzy těšit na nové snažení :sunglasses:, no a kdyby nepřišla, tak tím lépe :dizzy_face:
16. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
Holky s těma tchýněma je to mazec a to možná jednou taky budem tchýně všechny :grinning: !

Jinak vítám všechny nové snažilky a i když je mi líto že je nás tady tolik s podobnýma zkušenostma tak jsem moc ráda že mám spřízněné duše se kterýma si o všem můžu psát :slight_smile: !
16. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
No nic, jdu udělat snídani a pak se vrnhu na tu podlahu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak hezký den, obšas na vás juknu :slight_smile:
16. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
No, tak jsem chtela pustit mycku a asi odeslo cerpadlo - po dvou letech. Tak jdu myt nadobi :frowning2:
16. srp 2009 v 10:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
zlababa, těhotenské multivitamíny a štítná žláza spolu souvisí tak, že je v nich jód, kterého by se měly ženské s poruchami štítné žlázy vyvarovat - ale neplatí to vždycky. pokud nemáš žádné problémy, tak to nemusíš řešit. i když i kdybych žádné problémy neměla, tak si kvůli těhotenství pro jistotu štítnou žlázu nabrat nechám, protože může stát za potraty atd... tak jen pro jistotu doporučuju všem
16. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Karol s těmi potraty a štítnou žlázou máš asi pravdu, protože odběry na ni mi moje dr. brala hned jak jsem se trochu vzpamatovala a říkala že kdyby to bylo špatné tak si myslí že to byl ten důvod pro vznik naší vady ! Na štěstí nebo vlastně pro neštěstí testy vyšly dobře :angry: !
16. srp 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak jsem po celodenní dřině tu. Tak mě bolí ruce od aku šroubováku, že sotva píšu :unamused:

Karol, že se vracím k té štítovce, to si mohu nechat udělat i u obvoďáka nebo musím na gyn?
16. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahoj, manžílek odjel do práce, tak se hlásím do diskuze
16. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj loly, co dělá manža, že pracuje v neděli večer? :confused:
16. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jel opožděně na noční (sexíkovali jsme) maká ve fabrice na 4směnný provoz.
16. srp 2009 ve 20:28  • Odpověz
Koukám, že taky makáš na baráčku. Já celý den pracovala s lopatou a kolečkem. Říkejte mi bagrrrrrrrrrrrrr :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Nojo, předěláváme patro. Spodek jsme naštěstí už zmákli vloni a teď musíme něco udělat s podlahama, pak ještě vymalovat a nakonec pořídit nějaké dveře a nábytek, ale to už bdue to nejjednodušší :slight_smile:
16. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
zlababa: Obvoďák ťě pošle na krev a tam se to dá zjistit, pak tě případně pošle na endokrinologii...
16. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
zlababa, presne tak jak pise kuratkol - tyhle testy ti muze nechat udelat normalne obvodak, gynekolog, kozni, endokrinolog a mozna jeste nekdo. myslim, ze prvni dva to jisti a nic jineho shanet nemusis. jsou to cca 2 zkumavky rano - zakladni sada snad ani nemusi byt nalacno, rozsirena je na lacno a vysledky by mely byt nejpozdeji do 14 dnu
16. srp 2009 ve 20:43  • Odpověz
janinkaves, buď ráda, že testy vyšly dobře, alespoň něco je v pořádku :wink:
16. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Nevíte náhodou někdo, zda mi nemůže uškodit fyzická zátěž, když se snažíme o mimi?
16. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.