• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Je, omlovam se Katynce, ze jsem si nevsimla interni posty, ale uz je to vyreseno.

To teda napiste, maminky, jestli je to tak, jak pise Zlaba. Taky si totiz planuju vystrcit kocar na zahradu a delat si svou praci... Je to realne?
31. srp 2009 v 11:41  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2012  • Odpověz
Holky je to reálné pokud máte jedno se dvěma je to už horší,ale já počítám stím že Maty pošupe do školky at mám zase čas na druhý,jo hlavní taky je aby mimi byly hodné :wink:
31. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
baji, studuju svetove dejiny - mezinarodni vztahy a ekonomku.
31. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
žlababo, jak se to dělá zdědit domek se zahrádkou v praze :slight_smile: ? hrozně ti to závidím. Já bych taky moc chtěla alespoň malinkatou zahrádečku, nebo alespoň velikánskou terasu, ze které zahrádku udělám...
31. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
karol84: já bych také chtěla zahrádku či velkou terasu...aby tam šlo grilovat a aby tam šlo sluníčko a prckovi bych tam v létě dala bazének. No mám aspoň balkón...sice tam grilovat nemůžu, ale aspoň můžu sušit prádlo na vzduchu. :slight_smile: Jinak se mi místo, kde bydlím, líbí. Jsem ve městě a při tom u lesa, a za lesem je spousta rybníků, s kočárkem na procházky je tu to ideální.
31. srp 2009 ve 12:10  • Odpověz
zlababa: joo zdědit domeček, to má tak někdo štěstí :wink:
holt těm ostatním zbývá bydlet u rodičů a nebo si půjčit a pak to celý život splácet :angry:
31. srp 2009 ve 12:42  • Odpověz
kuratkol: u mě je to tedy zatím poslední dobou náhoda, že mám více času na net v práci. jindy je den, kdy se zase skoro nezastavím. když je ale větší klid, tak jsem ráda, že jsem se přidala sem, protože s vámi mi to tady aspoň pěkně utíká :sunglasses:
31. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz
zlababa: Taky manžel zdědil domeček po prarodičích, ovšem bábi s dědou ještě žijí a nechceme jim tak bourat nad hlavou, aby nesešíleli, takže jsme se rozhodli, že si na novej rok začnem hledat byteček na přechodné období. nějakej menší, starší, který si opravíme, aby jsme tam měli útulno s miminkem :slight_smile: Mám naštěstí strašně šikovnýho chlapa, takže si nemusíme zvát firmy, udělá všechno hravě sám :wink:
31. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Zatím totiž bydlíme v bytě po tchýni....tchýně tam sice není, ale je tam s náma manželův brácha, kterej je totálně neschopnej, nepořádnej a nechodí do práce....navíc nebudu povídat, že o nějakém soukromí není ani řeč :angry:
31. srp 2009 ve 13:36  • Odpověz
Drnda: šikovnej chlap, to je základ. ten můj se teda taky snaží, ale je zvyklej pracovat spíš hlavou, takže s tou zručností jsme na tom zhruba stejně :sunglasses: . A teď je ještě ke všemu marod, má zlomenou nohu, takže rekonstrukce se trochu protahuje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
drndapetka, zlababa07: můj přítel také hromadu věcí udělal při rekonstrukci sám, byla jsem za to moc ráda, protože zvát si na každej prd řemeslníka, tak to by mě asi odvezli. Protože to něco málo řemeslníku z venku, co jsme tam měli, byla síla uhlídat. A třeba z instalatéra jsem byla úplně nešťastná. Ale vše naštěstí dopadlo dobře.
31. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
drnda: tak to mas stesti s takovym sikovnym chlapem. ono platit za řemeslníky je taky pěkná pálka. u nás manža pracuje rukama takže se naštěstí žádný práce nebojí :slight_smile: navíc jeho ségra má přítele zedníka a už kdysi nám nabízel pomoc až si koupíme baráček. takže žádný řemeslníky potřebovat naštěstí nebudem :slight_smile:
31. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
Teda holky, vy dneska moc ukecaný nejste, já jsem pořád ve střehu a aktualizuju stránku a nic. :sweat_smile: Asi máte při pondělku moc práce, co? Já tak akorát, stíhám vás i práci. :slight_smile: Docela to pěkně utíká, za chvíli je pondělí za náma. Je to neuvěřitelný. To tak rychle utíká, od výplaty k výplatě (občas mam pocit, že je ta výplata snad po 14 dnech) a od snažení ke snažení. V neděli očekávám ms...teda co to melu, očekávám // a přijde mi to zase nějaký fofr od poslední ms. Aspoň, že tak, aspoň nemam pocit, že se snažíme už moc dlouho. :grinning:
31. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
chicoola, já mám dovolenou, tak naopak doufám, že to moc utíkat nebude :wink: v příštích 14 dnech čím pomaleji, tím lépe :grinning:
31. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
karol84: jooo tak to chápu :wink: Ale mě to na dovolený utíká vždycky pomaleji než v práci a to i přesto, že jí prožíváme velmi aktivně. V tý práci je to prostě fofr, že tímto tempem mi bude za chvíli 40 a ani to nebudu vědět. :grinning:
31. srp 2009 v 15:24  • Odpověz
tak u nás je mm taky spíš na myšlení hlavou než na zručnost rukou,takže většinu věcí si udělám sama :slight_smile:
31. srp 2009 v 15:33  • Odpověz
Zdar dámy, já bych dneska jen žrala. už sjem měla po obědě 2 sváči a mám nějak pořád hlad. Tak jestli to takhle půjde dál, budu brzy jako soudek :grinning:
31. srp 2009 v 17:32  • Odpověz
zlababa07: nu jo, holt je mimís hladový...a máš jen ten hlad nebo i nějaký zvláštní chutě?

Zítra by měla testovat kebule82, aspoň to psala, tak jsem zvědavá, jestli nepřibyde nová těhulka :slight_smile:
31. srp 2009 v 19:10  • Odpověz
chicoola, já se taky nestihnu v práci zastavit, kolikrát bych si přála, abych tam měla víc času - vždycky než se stihnu jen kouknout na hodinky, tak už je odpoledne a lidi začínají z práce odcházet...
31. srp 2009 v 19:36  • Odpověz
karol84: ale já se v práci stihnu zastavit, ale strašně mi to tam utíká. Dokonce i když je fakt nuda a nemám do čeho píchnout. No co si budu nalhávat, má na tom zásluhu i internet, ale i tak, letí to. :wink:
31. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahojky holky bohužel jsem se sem dneska nedostala dřív. Nějak jsem měla dost zařizováním.
S tím snažením chystáme se že se začneme snažit od konce října protože 23. 10 mám dostat ms a 8.11 jedeme na svatební cestu a protože minule jsem otěhotněla hned poprvé tak mám docela strach že bych potom neletěla protože bych se bála. tak si myslím že třeba bude klídek a pohoda na dovče.
s těma detailama o mně teď přesně nevím komu a jak je poslat tak je napíšu takhle 22 let, dneska je to 4DC, teď se nesnažíme a v říjnu hurá do snažení :slight_smile:
31. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
hedik, s tabulkou je to takto: prostě ji každý den jen zkopírujeme a upravíme údaje... :slight_smile:

Žlababa: ......... 30 let ... 0 dětí ... 27.8 našla //

beruska1989: .. 20 let ... 0 dětí ... 34 DC ... 3. snažení
Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 32 DC ... 0. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 15. snažení
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... 29 DC ... 5. snažení
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 27 DC ... 1. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 23 DC ... 3. snažení
labell: ............. 28 let ... 1 dítě ... 22 DC ... 0. snažení
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 1. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 18 DC ... 0. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 17 DC ... 0. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 16 DC ...32. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 15 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 14 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 10 DC ... 2. snažení ... 1ms
Karol84: ..........25 let ... 0 dětí ... 10 DC ... 12. snažení
Everhr: ........... 32 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 12. snažení
lolynka: ...........29 let ... 0 dětí ... 6 DC ... 2. snažení
hedik: .............22 let ... 1 dítě ... 4 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 3 DC ... 5. snažení
31. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ahojík holky, jste tu některá? My se teď vrátili s manžou s minigolfu. Byl to super večer.Alespoň jsem se trošku odreagovala od toho snaženíčka, protože poslední dny mi to zas šrotuje v hlavě jestli to dopadne ne ne....nějak mi to nejde přestat na to myslet :frowning2: Teď si jdu pustit na netu zmeškanou Ordinaci, co byla ve čtrtek, tak sned se trochu zase odreaguju :wink:
31. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Já vím že se mi to jednoduše řekne ale já jsem si řekla, ž na to myslet nebudu a vyšlo to. Ale kamarádka, která se snažili přes rok tak byla u dr a ten jí řekl že ještě 3krát a pak že IVF a ona byla po druhé ms na kontrole a řerki že toho a toho má dorazit a jak na to nemyslela a říkala si že jim konečně pomůžou tak to hned vyšlo. Třeba je to náhoda a třeba to pomůže.
31. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj holky, vy teda jedete a je nás víc a víc. Super!!!!!
31. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
drndapetka: my byli na minigolfu v sobotu :wink:

hedik: tak já na to docela myslim, ale nezoufám si. Vím, že to dřív nebo později přijde a zatím se nestresuju představama, co když se to nepovede. Jak už jsem tu psala, když to nevyjde, řeknu si, tak zase o jednu výplatu víc a jelikož si chci na mateřskou ještě něco naškudlit a mam svou práci ráda, tak to prostě přejdu. A hlavně mi ty měsíce utíkají a každý měsíc je naděje, že se to povede...a já budu každému měsíci věřit, že se to povede. Po miminku moc toužím, ale zatím ne tak úzkostlivě, aby mi ty neúspěchy brali sílu. :slight_smile:
31. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
hedik: Není to náhoda, ono to tak fakt funguje....odzkoušela jsem si to 2x na vlastní kůži. Poprvé když jsme se snažili , tak první, druhý, třetí, čtvrtý měsíc nic...pak mě partner požádal o ruku, začaly přípravy na svatbu, měla jsem úplně jiný straosti a hlavně myšlenky v hlavě....měsíc na to jsem byla těhu - bohužel teda to nedopadlo-bylo to mimoděložní :frowning2: Podruhé to bylo to stejné. 3měsíce fuč a ono nic....MS mi meškala skoro 3měsíce, ale těhu testy negativní, doktor jmi píchal injekce na vyvolání a ono taky nic....odjeli jsme na svatební cestu do Paříže, dojeli jsme z ní a já šla hned na druhý den na gyndu. Doktor mi dal zase injekci, vzal krev a ejhle na druhý den volal, že je krev pozitivní. Stalo se to v době, kdy jsem na to nemyslela. Myslela jsem jen na to, jak konečně dostanu tu mrchu!!!! Bohužel to skončilo zamlklým těhu v 5týdnu. Něco na tom určitě je-na tom nemyšlením na to!!!! Nejlépe se něčím hooooodně moc zaměstnat a ono to přijde hned. je to prý tím, že děloha je v lepší poloze přijmout oplodnění vajíčko. Když jsi ve stresu a pořád na to myslíš jestli jo ne, jo ne....tak je ve špatné poloze a nejde to....
31. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz
Jo ještě moje doktorka říkala, že se prý mám s manželem milovat jako když jsme se s poznali.....vášnivě bez touhy po miminku, ale jen a jen s touhou po sobě.....ono mě to hrozně rozesmálo....copak to jde? :grinning: Něco na tom je....ale ale....
31. srp 2009 ve 22:38  • Odpověz
ahoj holky, tak hlásím neúspěšný testík :cry: tak doufám, že mrcha dorazí co nejdříve, nebo že se // ještě objeví...
1. zář 2009 v 06:47  • Odpověz
Žlababa: ......... 30 let ... 0 dětí ... 27.8 našla //

beruska1989: .. 20 let ... 0 dětí ... 35 DC ... 3. snažení
Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 33 DC ... 0. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 15. snažení
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 5. snažení
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 1. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 3. snažení
labell: ............. 28 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 0. snažení
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 1. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 0. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 18 DC ... 0. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 17 DC ...32. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 15 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 11 DC ... 2. snažení ... 1ms
Karol84: ..........25 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 12. snažení
Everhr: ........... 32 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 12. snažení
lolynka: ...........29 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 2. snažení
hedik: .............22 let ... 1 dítě ... 5 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 5. snažení

Ahoj Kebul, a kdy čekáš MS? Už máš nějaké příznaky, že by mohla dorazit? Třeba ses testovala brzy :slight_smile: .
1. zář 2009 v 07:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.