• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
ahoj holky, jdu vás jen pozdravit, mám zřejmě angínu :unamused:

chicoo, moc držím pěsti, a věřím, že vše dobře dopadne. Hodně odpočívej, možná to bude jen hematom - byla jsi u dr?
1. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
Snad jo, psala že s tím sem nemá sílu jít, ale myslím že jsme tu něco jako "velká rodina" tak byste to měly vědět, abyste jí třeba mohly poslat trochu síly holce naší :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
kebul, co to bylo nepsala, ale já vím jak jsem tehdy zakrvácela v tom listopadu, že mi dr na pohotovosti říkala že do 4. měsíce se to může stávat a prakticky nic to neznamená, že zkrátka některé mají ve dny kdy by jinak měly ms prostě krvácení... ale umím si představit jak ji to vyděsilo... Já tehdy myslela že umřu strachy
1. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
pepibubu:jojo my dvě asi víme jak ji je, jen u mě to špinění je s přestávkama pořád :frowning2: , ale chicoo držím moc palečky
1. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
pepi, to věřím, každá komplikace v těhu je hrozná. A nám, co se to už stalo, byť jen na začátku, to přijde děsivé. Ale věřím, že duphaston zabere, když bude chicoolka pěkně odpočívat a šetřit se :wink:
1. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
pepi, a je dobře, že jsi to sem napsala, aspoň ji můžeme takhle na dálku podpořit.
1. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
doufám že mě za to pak chicoo nesežere :wink:
1. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
jeje, chico, posílám moc síly a věřím, že to nic neni, ms jsi měla 1.1. a dnes je 1.3. tzn., že normálně bys ji mohla mít a taky jsem četla, že v době, kdy by ms měla být, se může objevit v těhu krvácení. Držim pěsti, určitě je to tak.
1. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky...

děkuju za podporu, pepi nezlobím se...neměla jsem sama sílu a chuť...
ale dneska je mi dobře...ležím, odpočívám a krvácení ustává...zítra bych měla jít na kontrolu, ale nepůjdu...půjdu až za týden, nějak mám pocit, že ty ultrazvuky nejsou nic dobrého a navíc zítra se podle mě moc nezmění
Takže popis, co se stalo:
v sobotu jsem byla v nemocnici, začla jsem krvácet přesně v den, kdy bych měla dostat ms - to se stává...krvácení akorát dneska ustává, takže se toho moc neděsím...ale miminko mělo nepřesvědčivou srdeční akci...v pondělí na první prohlídce mi doktorka řekla, že je tam náznak akce a ját o vzala, jakože srdíčko máme...ale asi jsme mladší než to vychází dle ms, v nemocnici jsem byla dle poslední ms 8+2, ale utz, který to taky počítá dle poslední ms ukázal 6+2...takže nárok na nepřesvědčivou srdeční akci tu je. Počkám ten týden a věřím, že srdíčko bude bušit. Četla jsem, že jedna holka měla srdeční akci až v 9tt, takže všechno je to individuální a zítra prostě k dr. nepůjdu, protože nechci skončit v nemocnici, stejně je to teď na přírodě a oni mi nepomůžou. Holky, ale je mi dobře. Jsem skálopevně přesvědčená, že to dopadne dobře. :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
chicoo, tak to jsem ráda že se nezlobíš, fakt jsem měla pocit že tu jsme jak rodina a že by to "ségry" :grinning: měly vědět :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
ahojky holky

chicoo: držím palečky abyste s fazolkou byli v pořádku a za týden nám určitě oznámíš jen samé dobré zprávy
1. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
chicool držím úplně všechno co se dá držet,hlavně že bouchá srdíčko,to je nejdůležitější..
a v době ms se to někdy stává..kámoška krvácela 3 cykly vždycky když měla dostat ms a nakonec má krásnou zdravou holčičku,tak se taky drž :wink:
1. bře 2010 v 09:26  •  3 děti  • Odpověz
pajinko111: srdíčko právě moc přesvědčivě nebouchalo, ale jsme mladší než to vychází dle PM, takže se srdíčko teprve vyvine... :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
chicoo, nemáš to jednoduchý, ale s tvým pozitivním přístupem to zvládnete a věřím, že to dobře dopadne, moooc ti to přeji,
1. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
Holky, jdu odpočívat a ležet. Děkuju za podporu. Více budu vědět za týden. Dnes už skoro nekrvácím, fakt maloučko, takže dle mě prostě dorazila ms a trvala přesně tak dlouho, jak vždycky trvá. Snad budeme v pořádku. Věřím tomu hodně silně. Jinak změny do tabulky piště jedině do IP, dočítat moc nebudu, takže jedině tam. Díky všem. Jsem ráda, že vás mám!
1. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky!

Chicoolko, moc držím všechny pěsti co můžu, ať jste s fazolkou v pořádku! :wink: Věřím, že tvůj obdivuhodný pozitivní přístup ti hodně pomůže!!!Takže se držte a hodně odpočívej!!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahojky holky,

taky držím chicoolce pěstičky, ať je mimi v pořádku :wink:

Je tu někde luli?Se jí musím s něčím pochlubit :grinning:
1. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
HOlky tak jsem byla na kontrole a prdošek roste jak z vody, máme 300 gramů a je to zlatičko, furt si strkalo prstíčky na obličejík :o) mám radost :slight_smile:
chico, dobře odpočívej, moc na tebe myslíme. Mně taky dr. říkala, že někdo menstruuje až do 5. měsíce.
chikooo, určitě to bude dobrý, hodně holek má MS.. a je těhu, to všechno zmákneš, jsi silná holka :dizzy_face:
1. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
Syll, gratuluji k úspěšné kontrole! :dizzy_face: Super!!! :dizzy_face:
1. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
syll.:tak to je super :grinning:
1. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
syll gratuluji :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
syll taky gratuluju :dizzy_face:
1. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
syll: máš i novou fotku miminka? :slight_smile:
1. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: tak me taky zmohl bacil a zustala jsem dneska doma :unamused:

chico moc drzim palecky at je vsechno v poradku :wink:

jinak u me byla zajimava sobota... ve ctvrtek dorazila mrcha ale byla nejaka slaba, v podstate jen 2dny tak jsem si v sobotu jen tak ze zvedavosti udelala test - a byl tam duch - maly nepatrny duch, tak jsem celou nedeli se sebou bojovala a rikala si ze dalsi test necham az na pondeli - no a dneska nic :angry: uz ten svym cyklum, mrcham a spineni nerozumim :frowning2: :frowning2: :frowning2:
1. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
HOlky díky moc, fotečku mám, ale jen hlavičku, a na ní má jakoby dred :grinning: asi nějaké bublinky či co :grinning: dám ji sem doma :grinning: mělo to furt ručičky pres obličejík, nerado se foti :grinning:
1. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
Ve čtvrtek jedem do Brna na Velký UTZ, tak jsem zvědavá jak tam pochodiíme, třeba bude i foto :grinning:
1. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
syll to je krásný ,pěkně si to užívej :wink:
chicool ty pěkně odpočívej a nechej se manžílkem hýčkat-určitě budete v pořádku
já chtěla testit,ale kašlu na to..minule sem měla LF 15dní,tak počkám..stejně vím že mrcha přijde
1. bře 2010 v 10:56  •  3 děti  • Odpověz
mmaxi fakt nic? Já to měla podobně, slabé krvácení, že jsem myslela, že je mrcha, pak nic, druhej den duch a pak sílil.
paji třeba už nepřijde.
Já taky začínám bojovat s nachlazením, rýma, už mám odřený nos, začínám cítit svědění v uší, hlava, škrábe v krku :unamused:
1. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.