• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
1. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
drndi ty mě následuješ :wink:,tak Ti držím pěstičky at se udrží nahoře.. ,taky se mi dnes nepatrně zvedla..tak holka uvidíme jakou míváš LF? já pokaždé jinou ale nejmín sem měla 11dní,většinou 13 až 14
1. bře 2010 v 11:06  •  3 děti  • Odpověz
syll: že by malý rastamánek :wink: :grinning:
1. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
Páji, vzhledem k tomu, že mám ty dlouhý cykly ( teď už doufám ne :slight_smile: ), tak sjem mívávala vždy LF 17 dní....tak uvidím
1. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
Já si hlavně páji myslím, že ovulka byla později...ten 21DC, ale holky v grafech mi tvrdí, že ne....tak nevím :unamused:
1. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
Drndi, dobrý grafík, teplotky stoupají, tak to vypadá zase líp :slight_smile: Kdyby to aspon vyšlo sakreš. :wink:
1. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
syll, no ono to sakriš asi nevyjde, ale mám to těhu slíbený od kartářky na květen, tak aspoň letos se dočkáme :grinning:
1. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
pavczo: dneska opravdu nic :frowning2: ani naznak, ani zadna ducharina
a s tim nachlazenim jsme na tom stejne :unamused: tak jsem zvedava jak dlouho se me to bude drzet
1. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
maxi, a máš pořád ten test ze soboty? ty nebereš pregnal, nebo jo? Prý dělá duchy, tak nevím....hoď ten test kdyžtak do alba....Mě se minlý cyklus taky udělal duch, ale pak jsem si na druhý den udělala ovu test a byl pozitivní, takže to prý mohlo zkreslit výsledek u mammatestu...No nevím..ten duch Ti vyšel normálně do 5ti minut? Protože já když se podívám na test třeba po 10ti minutách, tak tam pak prosvítá vždycky to místo, kde by měla být ta druhá /, ale ve skutečnosti to duch není, protože to není růžově zbarvený....
1. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
drndi: pegnal neberu a rikam si ze to bylo asi tim casem, koukala jsem na ten test hned po testovani a zacala se rysovat klasicky ta jedna carka, no tak jsem sla do koupelny a kdyz jsem se pak vratila (bylo asi urcite vic jak 5min) tak tam vykukoval ruzovy duch ...no ale dneska rano uz klasicky jedna / a jinak cisty bily testik :angry: no nic, jak uz jsem byla smirena s tim ze mrcha zase dorazila tak me tohle ani moc nerozhodilo
1. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
a vis co drdni, ja si taky zacala merit BT, tak je to uz presne to ceho jsem se bala, ze se tim padem moc sleduji :sweat_smile: ja jsem prave v sobotu rano mela 36,8 a to nebyl vubec pokles jako pri ms,jsem si rikala ze me to na 36,6 kleslo jen na ty 2dny...ale dneska rano to bylo zase jen 36,6 tak nevim co telo blaznilo
1. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Drndi, no tak květen už klepe pomalu na dveřeee, no vidíš :slight_smile: co víš, třeba v těch měsících sekla, a bude to dřív :grinning:
1. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
Tak jsem nasadila coldrex a říkám si, kdyby zrovna náááhodou byla na správné cestě naděje na splynutí uvnitř v těle, že je to asi zabije a nic nebude :grinning: Ale chci to podchytnout v začátku, než aby se mi to rozjelo v něco hůř než nachlazení.
1. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
drndi,taky si myslím že sem měla ovulku jinak než mi vyznačil FF,ale nezbívá nám nic jinýho než čekat..já byla taky trochu nachlazená,takže si myslím že mi to teploty rozházelo,proto mám tak odlišný graf oproti jiným co mám..
mmaxicka- mě dr.říkal že pokud by mě to měření BT mělo nějak psychicky zatěžovat,at raději neměřím,ale aspon se pozná jestli došlo vůbec k ovulce,pokud k ní nedojde,teploty zustanou dole nebo kolísají..několik měsíců sem neměřela a ted se skoro těším jakou teplotu si naměřím :grinning:
1. bře 2010 ve 12:33  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky holky zdravím :slight_smile: jak se daří?
1. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
ahoj cácorky jdu dočíst, o víkendu jsme byli děsně akční, tak jsem vůbec nestíhala nakukovat :wink:
1. bře 2010 v 15:00  • Odpověz
Ahoj Zlababko, zrovna jsem na tebe myslela! :dizzy_face: To je ale telepatie! :wink: Jsem si říkala, kde mám tu svou spolubojovnici se stejným DC? :grinning:
1. bře 2010 v 15:04  • Odpověz
Ahoj Hedik, jsi tu ještě? :wink: Jak se daří tobě?
Holky, na mě snad taky něco leze, to je hrůza, to zas bude něco řádit! :frowning2: Musím se s tím poprat :angry:
1. bře 2010 v 15:07  • Odpověz
Nazárek Ají, já tu dočítám a nestíhám tě pozdravit. Ale koukám, že chicoolka má trablíky :confounded: , tak posílám sílu a energii a taky pevně věřím, že to zvládnete :wink: Souhlasím, že s tím pozitivním přístupem máš půlku úspěchu rovnou v kapse a tu druhou určitě zvládne drobeček
1. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
Ahoj spolubojovnice :grinning: co náladička, ještě se tě drží? Tady kolega taky tvrdí, že na něj něc leze, tak doufám, že nás tu nenakazí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 15:20  • Odpověz
Ahoj holky, dneska jsem vůbec nestíhala, ale už jsem vás dočetla :slight_smile:

Chicoolko naše, moc ti všechny držíme palečky, posíláme ti moc a moc síly a vydrž kočko naše :slight_smile:

Drndičko, byla tu po mně sháňka? Koukala jsem na tvůj grafík a tééééda, docela čumím :grinning: Krásně stoupla nahoru, tak už "jen" zbývá, aby vydržela :dizzy_face: Jé, jak já bych ti to přála :wink:

A pajinko, tobě taky hezky stoupla, sice jen o jeden stupínek, ale to se počítá :wink: :grinning:

A gratuluju syll k úspěšné kontrole :slight_smile:
1. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
Zlabi, jo jo, náladička pořád dobrá, jen sem tam mě něco nas..., ale to je v rámci možností normální :grinning: A co ty?
1. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
Aji, tak nějak asi pořád celkem dobrý. Máme teď trochu problémy s babčou, má šedej zákal, tak řešíme, jak jí co nejdřív a nejlíp pomoct. Jinak se samo poctivě snažíme, tak uvidíme uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 15:48  • Odpověz
Zlabi, tak to je fajn :dizzy_face: . A s babčou vám přeji, abyste ji brzy co nejlíp pomohli :wink:
My se taky snažíme a velice poctivě, za chvíli si na nás přijdou stěžovat sousedi :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
Jé, teď koukám, že mi tam skočil jinej smajlík a místo toho je tam tenhle s vyplazeným jazykem To vypadá, že je to jako velká fuška :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 16:02  • Odpověz
Zlabi, to teda je, viď? :grinning:
1. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
No nic, mažu domů z práce. Mějte se tu a zítra zase ahoj! :wink:
1. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
Vytahuju naše téma z hlubin :grinning:
1. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
:grinning:
já mám za dnešek už rozedranej nos, bolí mi smrkání, ale furt musim :unamused:
1. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
ahoj holky!!

jen nakukuju a jdu vás pozdravit, abyste věděly že jsem nezanevřela :wink: minulý týden jsem v práci moc nestíhala, jak překvapivé že :grinning: :slight_smile: no a tento týden bude podobný - určitě vás moc nebudu stíhat dočítat. dnes mi nastoupila kolegyně která přebírá mojí práci a já jí zaučuji. jsem ráda že už alespoň na to nejsem úplně sama. budu se snažit nakukovat alespoň večer když to půjde :slight_smile:

chico, posílám moooooc pozitivní síly a doufám že bude všechno v pořádku, hlavně teď hodně odpočívej :wink: :slight_smile:
1. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.