• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Pavczo, ta rýma je fakt hrozná, to se vysmrkáš a hned bys mohla znova :angry: A ten nos, auauau....... :grinning:

Bliženko, pomalu se ti to blíží viď? Konec práce a pak už jen přichystat všechno pro mimi. Teda to tak utíká :slight_smile:
1. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
lulii jojo, obyč blbá rýma, ale potrápí, teď mi zase vtekla šamponová voda do oka, takže štípalo i to. :grinning: Snad ale víc nebude než rýma, cítila jsem ráno i krk, ale to se snad nechytlo.
Blíženko, už je to za pár, tak vydrž. :wink:
1. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
Pavczo, ty máš teda štěstí :grinning: A jak se cítíš, po psychický stránce? Je mi jasný, že to pořád v tobě je, ale už je aspoň o trošičku líp? :wink:
1. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
lulii docela dobrý, snažim se myslet na to, že brzy budou nové naděje na nové těhu, ale občas smutnim, že už bych byla ve 4. měsíci a bylo by to za pár. Ale spíš mi přijde, že jsem na tom líp. Trochu mám strach, jak to druhé bude probíhat a potrvá, než překonám ty tři měsíce, ale doufám, že tentokrát úspěšně.
1. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
Tak to je dobře, že je líp, tak hlavně aby už se zadařilo a vše dobře dopadlo až do konce :wink: Je jasný, že teď budeš mít o to větší strach po téhle zkušenosti, ale uvidíš, tentokrát bude vše v naprostém pořádku :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
Dobré ránko, tak koukám ven, sice zima ale asi bude zas pěkně
2. bře 2010 v 07:01  • Odpověz
Dobré ránečko holkyy. Vypadá to, že dnes bude krááásně :dizzy_face:
2. bře 2010 v 07:06  • Odpověz
Dnes jdu na 11 mrknout do porodnice na předporodní kurz, tak jsem zvědavá
2. bře 2010 v 07:07  • Odpověz
Chikoolko, prosim další kontrolu mi písni na 31.3. děkujiiii, :dizzy_face: JInak Ultrazvuk ve čtvrtek platí, a už se nemůžu dočkat :dizzy_face:
2. bře 2010 v 07:09  • Odpověz
medan, jé to je super, tak ať se ti tam líbí, určo se dozvíš zajímavé informace :slight_smile: Taky bych tam chtěla jít se mrknout.
2. bře 2010 v 07:09  • Odpověz
syll.:no tady je ten kurz až od 30tt, tak jsem fakt zvědavá ikdyž nemocnice fakt nemusím
2. bře 2010 v 07:13  • Odpověz
medan, kamarádka tam byla, a prej super, hodně věcí se dozvěděla, a teda i slyšela jak tam paní rodí...no prej zajímavé :fearful: Ale šla bych taky, aspoň se seznámit s prostředím, ať pak nejdu do neznáma :sweat_smile:
2. bře 2010 v 07:14  • Odpověz
syll.:no proto tam jdu ale kdyby bylo na ně tak rodím v jiném městě a v jiné porodnici :grinning:
A co u Vás, už koupený ten kočárek?A jak ti jde ostatní nakupování?
2. bře 2010 v 07:16  • Odpověz
Ahoj holky,

téééda to ten víkend i se včerejším volnem rychle utekl :confounded: no v sobotu u nás bylo krásně, sluníčko svítilo,....v nedělu jsme byli celej den po obchodech a zrovna se to hodilo, protože ráno když jsem se obouvala, tak se mně botečky rozpadly na nohách, tak jsem si koupila nový :dizzy_face: :grinning: člověk musí mít nějaký radosti. A včera to volno bylo vyloženě pracovní :rolling_eyes: ale zase jsem dala prádlo uschnout ven a nádherně mně to voní jarem.
A dneska jdu na tu kontrolu, tak su zvědavá, jak mně vyšel ten hormonální profil a co se u pan doktora dozvím, snad to bude OK :pensive:
2. bře 2010 v 07:16  • Odpověz
popellka:držím palečky, určo to bude ok :slight_smile:
2. bře 2010 v 07:19  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem čím dál víc kaput, přemýšlim, jestli vydržim, nebo si mám od zítra vzít do pátku volno, příští týden musim být zdravá, dvě matky chtěj na jarňáky dovolenou a já měla být ta, co to tu bude držet, tak abych byla fit.
syll včera chico psala, že kdyžtak změny psát do IP, že nebude dočítat.
medan, tak ať se dovíš samé zajímavé věci, ať víš, co tě čeká,
popellko, držím pěsti u doktora.
2. bře 2010 v 07:27  • Odpověz
medan: jéééé taky bych se šla podívat někam do porodnice a jinak nestíhám dočítat, vybralas nějaký ten kočárek??? :confused: :wink:
pavli: já bych si to volno vzala, si uděláš taky takový svoje prázdniny :dizzy_face: :wink: :grinning:
jinak díky, že mně budete držet palečky a pěsti :slight_smile:
2. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
pavcza:jak se znám tak pro mě je lepší nevědět do mě čeká, poslední dobou mě vše děsí :grinning:
2. bře 2010 v 07:34  • Odpověz
popellka :jojo kočárek mám vybraný, jen musím počkat 14dní než dorazí manžel domů ze cvičení a taky na to musí mít náladu, nevím v jaké náladě vůbec dorazí
2. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
medan, nééé kočárek tak 6týdnů před porodem nejdřív, na toto jsem nějaká opatrná :grinning:
2. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
Vybraný kočárek mám ten Camarelo Q12, ale kupovat ho nebudem teď, až pak, tak v červnu začátkem :slight_smile:
2. bře 2010 v 07:37  • Odpověz
Kočárek by prý neměl být doma do porodu, ale koupený může snad být, jen ho třeba uschovat u rodičů, pokud je někdo na pověry :wink:
2. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
No já na pověry nějak nejsem, kdybych byla tak jsem ani neměla svatbu v květnu :grinning: a unás je problém že manžel je málo kdy doma, tak se prostě musí koupit dřív
2. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
pavci tak my bydlíme s našima, víš :grinning: a možná proto jsem se vdávala v červnu :grinning:
2. bře 2010 v 07:45  • Odpověz
A je to ten co jsi tolik chtěla nebo jiný??? :sweat_smile:
Jo taky vím, že kočárek nesmí být doma, ale podle mě klíďo koupený být může a jak píše Pavca nechaný třeba u rodičů nebo tak. Moje kamoška si kupovala oblečení na mimi, hračky, flaštičky na mlíko i s takovou tou taškou na to, fusak, zavinovačku a takovou tu cestovní postýlku na kolečkách.....všechno tohle si pořídíla ještě než vůbec otěhotněla!!!! a teď má krásnou zdravou holčičku :wink:
2. bře 2010 v 07:46  • Odpověz
Né já kočárek doma nechci, zatím je čas, a pak se rozhodnu v tom 8. měsíci :slight_smile:
2. bře 2010 v 07:46  • Odpověz
popelko, tak věciček, a flašky, a věci pro sebe do porodky mám taky koupené nějaké, i deky, mantinely a tak...ale kočárek nechci doma :slight_smile: věcičky nakupuji průběžně, a teda moc mě to baví, to jo :grinning: i nějaké plenky mám doma :grinning:
2. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
Ahojky holky moc vás zdravím :slight_smile:
Teda syll ty máš už věcí to koukám :slight_smile:
2. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
popellka :jo ten co jsem moc chtěla jen ted je o pár tisíc drahší
2. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
Ahoj Hedik, jooo tak průběžně něco jsme koupili, a teď ve čt jedu do Brna, na ten velký UTZ, tak nazpátky se stavíme někde v centru nákupním a zase něco pořídíme prckovi :slight_smile: Raděj nakupuji teď co nejvic, protože začneme brzo doma bourat, dělat koupelnu, mistnost další a zvedat kousek střechu, takže to bude zajímavé....tak chci mít ten základ co nejdřív víš :slight_smile: :confused:
2. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.