• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
To mně tchýně říkala, ještě, když jsem byla těhu, že kočárek se bude kupovat jako poslední :grinning: Tak zase na poslední chvíli bych to nenechávala, kdyby se třeba musel objednávat a dlouho na něj čekat. A vůbec, si chcem o tom rozhodnout tedy sami kdy a hlavně jaký :wink:
2. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
Budem to mít tak na 2 měsíce počítám tu rekontrukci doma :confounded: vůbec se mi do ničeho nechce, ale musíme, a pak bude klid, at je to hotové než se mimi narodi :sweat_smile:
syll: no to jo, ale ty už jsi těhulka, ona to začínala průběžně nakupovat hned jak se začli snažit, protože na tom nebyli dobře finančně, tak už toho chtěli mít co nejdřív :grinning:
a já bych kočárek doma taky nechtěla, u rodičů jo, ale doma ne :wink:
Pavci já si ještě kočárky objedu, pojedem se mrknout, vím, že ten camaralo mají u nás kousek v prodejně, tak si ho třeba 2 měs. předem zamluvim, ale dojedem pro něj až tak 6týdnů předem :grinning:
2. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
syll. :tak mě ještě chybí kočárek, ten stejně budu muset objednat na prodejně a nevím jak dlouho bude ještě trvat než ho budou mít, ale chci to řešit osobně, pak koupit monitor dechu, a věci do porodnice a snad už mám na ten začátek vše
krásné sluníčkové ránko přeju :dizzy_face:

popellko držím palce aby jsi z kontroly přinesla jen samé dobré zprávy :wink:
Popelko, tak to jo, to chápu, já začala nakupovat něco po 1. screeningu, v tom 13TT, a teď jsem v 5. měs. tak si myslím, že už snad bude vše OK, tak něco nakupujeme dál :wink:
2. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
medan: no vidíš, tak nakonec budeš mít ten, po kterým tvé srdíčko touží :wink: :grinning: :grinning: :grinning: já bych si taky připlatila, kdybych ho tolik strašně moc chtěla :wink:
2. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
medan, jasne, tak ty jsi už ve 30TT, tak to chápu, že už skoro všechno máš, ten monitor budu chtít taky koupit. Chceš Nanny?
2. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
jellyy: ahojky, díky už se nemůžu dočkat, abych tam byla a věděla zas o něco víc, ale jdu až o půl jedný, tak si musím počkat no a dneska už se na net nedostanu, tak pisnu zítra :pensive:
syll: jo já bych taky začala nakupovat až tak po tom 13tt :wink: už se nemůžu dočkat :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
Ahojík,tak já dnes takhle:
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

taky sem si teda udělala test ,ale byl negativní,ikdyž pořád mám v paměti,že všechny předchozí 3 těhotenství byly taky negativní,taky prsa mám tak nateklí ,že mě bolí až skoro u krku,taky mohla být ovulka až toho 21.2 a pak je ještě na všechno brzo,19 a 20,sem měla trochu zvýšenou teplotu z nachlazení..si něco asi chcu namlouvat :wink: .se zblázním už z tohohle grafu :slight_smile:
2. bře 2010 v 08:07  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky, mám na sebe vztek, nemůžu nikde najít klíče... Jednou je nedám tam co obvykle a teď je nemůžu najít... sakra proč se jen nedaj prozvonit.... :grinning:
2. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
syll tak to chápu a nedivím se. já se chystám nakupovat až tak v 8měsíci protože jednak budu mít zkouškové :slight_smile: a jednak pro takovej můj klid
kočárek pravda je že už budeme mít ale kdyby záleželo na mně tak ho kupujeme taky až ve 30tt. jenže manžův bratránek čekali mimčo a ve 12týdnu o ně přišli ale už měli u jeho mamky kočárek a ona se nás zeptala jestli ho nechceme tak jsme říkali že se na něj dojedeme podívat a uvidíme a kdyžtak ho tam necháme a pak si ho po porodu vezmeme. taky ho nechci doma.
Syll tak to držím palečky na utz my na velkej uz jdeme 15.3. a to jde i manža aby viděl náš poklad :slight_smile:
2. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
syll. :jojo chci Nanny u nás je za 2.300,- ještě jsem uvažovala o jiném mám na něj slevu dostala jsem to v tom pren.boxu u dokotra kdy výjde ten jiný na 1.950,- po slevě ale asi to kašlu
2. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
Pajinko, vypadá to moooc dobře, ještě chvíli vydrž, já dělala test až 17DPO, a měla jsem slabou čárku :sweat_smile:
2. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
popellka:jojo ale manžel měl plno řečí, ale nakonec byl z něho taky mimo
2. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
Jinak já začala nakupovat až tak kolem 24tt
2. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
hedik, tak jestli se ti ten kočárek líbí, tak proč ne, jim by byl opravdu k ničemu jaksi, že :pensive:

medan, já se divam na Nanny na aukru, novou asi nechci, je to dost penizků se mi zdá :slight_smile:
2. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
Hedik, taky se těšíš na velký UTZ? A necháš si udělat i 3D? já jsem si říkala, že kdyžtak za 200,- jen tu fotečku obličejiku v 3D
2. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
medan: no jo chlapi :sweat_smile: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
paji: moje heslo je, dokud nedorazí mrcha, není nic ztraceno :wink:
pepi: to znám, taky bych kolikrát takový věci potřebovala prozvonit :wink:
2. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
Paji, já ti budu tak držet palce, ať to vyjde, máš tam i to zahnízdění jakoby, že? No holka, já ti fandím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
syll.:no já to taky sleduji na aukru, ale pak jsem si řekla že ho koupím asi nový, je to na půl roku a pak ho prodám za polovinu, tak to výjde jak bych kupovala starší
2. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
popellka:no ale kdyby pořád neváhal tak jsme ho mohla mít za 13.300,- se vším at ak bude o pár tisíc drahší, ale hlavně že se nechal ukecat, byla to legrace jak si ho zkoušel :grinning: a dostalo ho že je vhodný na sport a hlavně hory
2. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
syll a hlavně oni se rozešli :frowning2:
také o tom přemýšlím ale vůbec nevím asi se domluvíme v praze v genetu na 4d a tam ho dělají ve 28týdnu :slight_smile:
Paji tak to také moc fandím a držím moc moc palečky :slight_smile:
2. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
popelko,taky si říkám pokud nepřijde MS můžu doufat :wink: ,ale nevěřím tomu
syll děkuji,no to zahnízdění se mi zdá dost brzo,spíš si říkám,jestli to nebyla teprve ovule,páč ty vyšší teploty před tím byli určo že sem byla nachlazená a brala sem paralen..
2. bře 2010 v 08:22  •  3 děti  • Odpověz
medan: no vidíš, tak si za to nakonec může sám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jinak já budu mít kočárek od sestřenky, má malou holčičku a kočárek od Inglesiny i s "vajíčkem" to budu mít za pusu, navíc je jako nový, protože malá v něm jezdila půl roku a pak už jí dali do sporťáku a hlavně je to drndací kočárek, což se mně strašně moc líbí :dizzy_face: :grinning: :grinning: a budu ho mít za pusu. říkám si, že na tu chvilu to stačí, protože mimčo stejně poroste jak z vody a bude to od někoho z rodiny......
2. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
hedik, to je hrozné, že už ani nejsou spolu, to fakt zamrzí :unamused:
2. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
paji, tak stejně by ti ještě testík nic ani neukázal, tak musíš vyčkat času :wink:
2. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
paji: jednou se to povést musí, tak proč ne právě teď :wink: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
popellka:no to máš super u nás v rodině bohužel nikdo nemá mimi, u nás je ten kočár tak drahý hlavně k vůli sportáku, :grinning: ,
2. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.