• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky!

Popellko, moc na Tebe budu myslet na dnešní kontrolu! Držím všechny pěsti, ať se dozvíš samé dobré zprávy!!! :dizzy_face: A jsem nedočkavá na Tvé výsledky :confused: , to nám je vážně přijdeš říct až zítra? :astonished: :astonished: :astonished: :grinning:
2. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
Tak to my kočárek máme už od Pepy, takže o starost míň... Dokupovat budu jen pár nových věciček, aby Martínek jen nedědil ale měl i něco svého fungl nového... A samozřejmě novou matraci do postýlky, jinak asi nic
2. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
Tak u nás se muselo koupit úplně vše
2. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
U nás se taky musí koupit vše, my po nikom nic nedědíme :dizzy_face: Ale dají se sehnat hezké i levnější věcičky. :slight_smile:
2. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
medan: jojo to mám dobrý, doufám, že budu mít víc věcí než jen kočárek, ale myslím že jo. Navíc oni mají všechno takový kvalitní a vypadá to fakt jak nový, takže to je paráda :dizzy_face: :grinning: :grinning:
Ajinko: moc děkuju, taky su zvědavá a napnutá jak struna a bohužel se fakt na net nedostanu. Ale slibuju, že napíšu hned zítra ráno :wink:
2. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
syll.:jojo a hlavně když jsou slevy
2. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
Holčiny nezbývá mi než začít pečlivě uklízet a doufat že na mě ty klíče někde vypadnou :slight_smile: takže se zatím loučím a přijdu až budu ty zkur... klíče mít :grinning:
2. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
Docela nás to taky překvapilo :unamused:
já některé věci taky podědím ale některé věci si chci koupit něco nového.
2. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
jo já si samozřejmě taky chcu koupitě něco novýho, hlavně, když je teď na mimísky tolik krásných věcí, fakt nádhera a kolikrát čučím co všechno nevymyslí :dizzy_face: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
No brácha se teď vrátil z výletu v Londýně a koupil mi se svou přítelkyní boží šatičky a k tomu dupačky a opravdu nádherné bačkurky prasátko, :grinning:
2. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
medan: jůůůůůůůůůů to musí být krásný :dizzy_face:
2. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
popellka:jojo byla jsem z toho opravdu mimo :slight_smile:
2. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Pajinko, graf vypadá moc dobře, takže uvidíme zítra. A řekla bych, že tu ovulku ti to vyznačilo správně. Pokud jsi neměla teplotu nějak jó vysokou, tak by ti to takhle nezkreslilo. Takže zbývá přežít :grinning: :grinning: zase další den a uvidí se zítra podle teploty, no :wink:

Popelko, taky ti přeju, ať ti hormonální profil dopadne na výbornou :slight_smile:

Pepi, co ty klíče? :fearful: Aspoň budeš mít pořádně uklizíno :grinning: :grinning: :grinning: Hele a nemáš je v kapse nějaké bundy? Nebo nezašantročil je někam Pepek?
Pepi a nevíš co Chicoolka? Nemáš od ní nějaké zprávy?
2. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
Drndi, viděla jsem tvojí teplotu, ta si z tebe dělá srandu, chjooooooooooo........... :pensive:
2. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
Holky zatím ne, snad začnu věřit že dostaly nožičky a odešly :angry:
2. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
pepibubu:a nemohl je přibrat manžel?
pepi :grinning: :grinning: :grinning: Tak to se mi taky hooodně často stává :slight_smile:
Tak mě už naštěstí už né, hned u dveří pověsím a nebo je mám v kabelce
2. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
Nejhorší je, že mě se to nestává s klíčema, ale se spoustou jiných věcí, takže hledám kdeco :grinning:
2. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
já je většinou taky hned u dveří věším, ale jednou to neudělám a neštěstí hotový
2. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
pepi to znám, když je nedám na věšáček hned u dveří, tak pak lítám a šílím kde jsou. A už našla?
Holky mě píchá a bolí výrazně na pravé straně hodně dole, může to být ovulka? I když říkala dr., že teď se vajíčka uvolňují nalevo. Anebo je to k tomu nastydnutí.
2. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
nenašla a brečím tu vzteky :frowning2:
2. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
Holky, ja hledala pred tydnem klice a nikde... tak jsem volala manzelovi, ze potrebuji jit ven a nemam klice. Napred nadaval, ze ho rusim pri skoleni... a za pet minut volal zpet, ze je omylem strcil do kapsy.
Druhe klice jsem hledala dva roky... a nasla jsem je pred tydnem - zapadle v kapsicce tasky. Vubec jsem o te kapsicce nevedela. A to jsem se divila, ze mi kabelka vzdycky piskala pri sluzebkach na letisti :slight_smile:.
S tim pichanim v podbrisku neporadim, taky me tak casto picha, a bezne i pro nic za nic... treba dnes, vcera, predevcirem... ovulku jsem mela pred tydnem.
2. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
http://archiv.nova.cz/multimedia/novinky/vikend-1-3-2010-primar-petr-velebil.html?s=0

Včera jsem nestihla tu reportáž o porodnictví v magazínu víkend.
2. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
Holky kdo neviděl mrkněte, jsem i slzu zatlačila fakt :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
Tak jsem doma z kurzu a nevím ale zas depka že prostě ještě nejsem na to připravená a že nechci rodit tady ach jo, měla jsem co dělat abych nebulela a domů jsem pak šla pěšky abych se uklidnila
2. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
prostě tohle já nedávám
2. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
Syll, taky jsem neviděla včera Víkend, tak jsem ráda, že jsi to sem dala. Krásná reportáž, nejvíc mě dojal na konci tatínek, ten měl co dělat, aby to dořekl. Fakt krásný, já už se na to taky moc těšim :slight_smile:
2. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
Medan a co se přihodilo, proč si myslíš, že nejsi připravená a na co přesně nejsi připravená? A proč tam nechceš rodit?
2. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
lulii:prostě nemusím nemocnice a tahle není jak v té reportáži ale jak by se tam zastavil čas před 30lety :frowning2: a pak když bude problém s mimi tak mě tam nechají a mimi odvezou do jiného města, a prostě to prostředí, pak že na vše budu sama, prostě jsem dostala šílený strach
2. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.