• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
medan, a máš v okolí jinou porodnici? že by sis domluvila schůzku i tam, a srovnala to. CO ty na to? :frowning2: Jsi teda fakt hodně zdrcená jak tak čtu. Neboj, ono nebude tak zle :wink:
2. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
Lulli, no bylo to dojemné, měla jsem co dělat :slight_smile: fakt pěkné.
2. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
syll.:no v jiném městě je krásná porodnice a moc jsem tam chtěla rodit, jen u mě je problém že když ta doba příjde nebude kdo by mě tam odvezl :frowning2:
2. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
medan, tak si zavolaš sanitku, ono to nedojde hned, jakože hned...prostě to poznáš :wink:
2. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
syll.:no jenže sanitka mě odveze tady do porodnice
2. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
Medan, tak teď tě uklidním :wink: . Tahle nemocnice, co byla v tý reportáži, není skoro nikde, jen opravdu v tý Praze, bohužel :angry: Takže si nemysli, že jenom ty budeš rodit v nemocnici, kde to vypadá jak za války. Možná je někdy lepší se nekoukat na to, kde člověk bude rodit, pak to akorát rozhodí. A nemocnice jako takové asi nemá rád nikdo :confounded: A to, že bys to nezvládla, tak se opravdu neboj. To je vidět, že budeš skvělá maminka, protože už teď chceš pro mimi to nejlepší, už teď se o mimi bojíš a děláš si starosti a až poprvý uvidíš ten váš zázrak v ruce, tak tě ujišťuju, že strach se změní v nepřekonatelnou lásku k miminku. A ty si budeš víc než jistá, že uděláš pro miminko jen a jen to nejlepší :dizzy_face:
a né do jiného města :frowning2: , tak se s tím musím nějak vyrovnat
lulii:no pořád aspon tiše doufám že bude volný nadstandart, protože být na pokoji se 4 a WC a sprcha pro celé patro u výtahů, fakt :frowning2:
2. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
medan, podivej, všude to neni jak v Podolí, my tu máme taky obyč nemocnice, žádný zázrak, a kolik maminek tu už porodilo, a ani si moc nestěžují, tak třeba to je u vas v pohodě.
Na první pohled a dojem nedávej. Mě jde hlavně, o ty doktrory a péči. Abych nebyla ve stresu.
2. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
syll.: no tak tady je prej jen jeden děsný doktor, toho jsem zažila když mě vezl manžel ve 13tt kdy jsem začala krvácet a musím říci že byl opravdu děsný a díky němu jsem podepsala reverz, že s ním už ani 1.min. nebudu, ptala jsem se neteře co tady taky rodila a říkala že se to dalo, jen já tohle prostě nedávám, Já a nemocncie to je zatrest
2. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
Medan, u nás v ČB jsou sprchy taky vedle výtáhů, přes celou chodbu, takhle je to asi všude :unamused:
2. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
medan, chápu, že jsi z toho špatná, já taky nemocnice nemusim, byla jsem naposledy v 1. třídě se spálou, sama holka s dvěma klukama na pokoji, jeden byl starší a dost nás tam psychicky deptal, měla jsem ještě postel jako postýlku se stahovacím zábradlí, hodil mi jabko pod postel, já pro něj musela vlézt, on mi stáhl to zábradlí, já nemohla ven, přišla uklízečka a vynadala mi a podobné věci pro mne hrozné v 7 letech a dodnes to na mně zanechalo trauma a nemocnice nesnášim, byla jsem šťastná, že jsem tam po revizi nemusela být. Ale snaž se to brát, že tam nejedeš do nemocnice se léčit, ale do porodnice porodit krásné, zdravé děťátko, které ti bude dělat radost a neboj, péči určitě zvládneš. Ten záchod a sprchy jsou hrůza, taky by mi to deptalo, ale nedá se nic dělat.
2. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz
Pavczo, ty máš teda zážítek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechápu, kde se v dětech bere ta zloba :frowning2: A bojím se, že dneska je to ještě horší :pensive:
2. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz
lulii pamatuju si ještě horší věci, co ten kluk vyváděl, ale nikdy jsem je nikomu neřekla, ale občas si na to vzpomenu :frowning2:
2. bře 2010 v 15:02  • Odpověz
Tak já byla před 3lety v nemocnici protože jsem dostala zánět do kosti a musela jsem pod narkozu aby mi dali všechny osmičky ven, nešlo to ambulantně, a to mi doktorka říkala max.4dny no a nakonec jsme tam byla 14dní a pak ještě měsíc doma, Já prostě nemocnice opravdu nemusím, mě se dělá blbě i jen když jdu k lékaři na kontrolu
2. bře 2010 v 15:05  • Odpověz
Pavczo, to mi neříkej, to je šílený a jestli si to myslim správně, to co ti prováděl, tak to je fakt hrozný :astonished: Ježiši, to je mi Pavczo líto :pensive:
2. bře 2010 v 16:02  • Odpověz
lulii zase až tak ne, jak sis asi představila, ale ubližoval i tomu druhému klukovi, ten byl ještě mladší než já.
2. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
Takže u tebe je to do nemocnice porodit miminko a bič a pryč, co? :grinning: Tak doufám, že tuhle vzpomínku zaženeš od sebe co nejdál a už budeš mít v životě jen samou radost :wink: :dizzy_face:
2. bře 2010 v 17:49  • Odpověz
lulii:prostě jsem nečekala že mě to až tak moc veme, dostalo mě i jak jedna maminka co tam už rodila se ptala jestli se tam pořád přivazují nohy
2. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
medan, ježiši to snad néé, to se dělalo za starých dob, ne??? no fuj :fearful:
2. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
syll.:no sestra říkala že to ještě sem tam dělají
2. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
Holky, to se dělá pořád a je to normální, samozřejmě je ti tam nepřivážou násílím. Moje kamarádka je měla taky přivázaný a říkala, že byla za to moc ráda, že se mohla pořádně zapřít do tlačení, že bez toho přívázání by to tolik nešlo. Slouží to jako opora, né jako šikana pro rodičky :wink:
2. bře 2010 v 18:31  • Odpověz
Holky tak jsem právě objednala monitor dechu, tady z koníka do jedné pani :grinning: za 1000,- to je dobrá cena, tak mám radost :grinning:
2. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
lulii:ta co se na to ptala zas říkala že to bylo nepříjemné že ji hrozně boleli záda a nemohla se ani otočit
2. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
lulli, ahááá no to já netušila :grinning: tak jestli to pomůže tak prosim :grinning: hlavně, ať je to pak rychlé :grinning:
2. bře 2010 v 18:33  • Odpověz
Správně se to dělá fakt až na tu konečnou fázi, na to závěrečné tlačení. Taky jak kde, ale vím, že se to ještě dělá :wink: Neměli by ti je přivázat na začátku, kdy ještě kontrakce prodejcháváš a porod je ještě relativně daleko. To je fakt šikana :zipper_mouth:

Syll, ten inzerát jsem viděla, taky jsem si říkala, že je to za dobrou cenu. Udělalas dobře :wink:
2. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
lulli, já si taky myslim, ta cena mě zaujala :slight_smile:
2. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
Hele, sice je to jen na půl roku, ale ten klid za tu cenu stojí. Já do toho půjdu určitě taky. Nikdy nevíš, co se může stát. A ta tisícovka, to už nás "neposere", jak by řekl náš taťka :grinning:
2. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
Já teda nebyla připoutaná vůbec,nevím,ale asi by mi to hrozně vadilo,na chvilu mě teda dali na bok a jednu nohu mi uvázali,abych se líp otvírala,šlo to strašně pomalu,ale měla se do nohy hrozné křeče,tak mě odvázaili,at si lehnu jak chci..mohla sem si i vybrat jestli chci do vody,nebo na žíněnku,nebo normálně na porodní postel..byla sem na postely..
2. bře 2010 v 19:18  •  3 děti  • Odpověz
Holky, pořád musím myslet na tu naší Chicoolku :pensive: Doufám, že je vše v pořádku a miminko bude krásně prospívat :slight_smile:
2. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.