• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Taky na Chicoolku myslím,nějak se neozývá,snad je všechno v pořádku..
2. bře 2010 v 19:36  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

tak klíče nalezeny na tom nejnemožnějším místě v bytě.... Standardně je dávám na věšák na dveřích. A klíče byly v předsíni v rohu - ale když se nad tím zamyslím zas to není tak nemožný místo, stačilo něčím štrejchnout do tý šňůrky na který je mám a slítly z něj. A jelikož tam v rohu stála taška, tak to ani nezachrastilo a bylo hotovo.

Ad Chicoo, myslím že v pohodě je, jen se rozhodla kontrolu posunout - poté co jí v sobotu řekli že je těhu podle všeho mladší, tak zcela správně usoudila že od soboty do úterý zase tolik času není a kontrolu si o týden posunula (jen nevím zda to psala i sem, nebo jen mě na mail, tak to sem radši píšu - radši to tu mít 2x než o ni mít strach.)
3. bře 2010 v 06:48  • Odpověz
Dobré ránečko holkyyy, tak dnes naposled v práci a zítra frrr na velký UTZ, těším se jak malé dítě, a pak na ty mega nákupy, Ikea, Vaňkovka, Avion-Tesco, musím pustit peníz, a nakoupit drobečkovi věcičky :o) jupí :grinning: konečně se dočkám.
3. bře 2010 v 06:50  • Odpověz
Syll, jojo, tak si to hezky užij :slight_smile: Já nějak nic nenakupuju, jednak není za co a za druhý mám vše po Pepínovi, jako jasně že mu pár kousků fungl nových koupím, ale spíš jen pro svůj pocit :slight_smile:
3. bře 2010 v 06:56  • Odpověz
ahoj holky, přeju krásné ráno...

teď jsem dočetla a moc na chicoolku myslím a posílám spoustu sil - Pepi - případně ji ode mě (i když asi nás všech) moc pozdravuj...
3. bře 2010 v 07:05  • Odpověz
Holky, samozřejmě vyřídím,...
3. bře 2010 v 07:12  • Odpověz
ahoj holky,
pepi, můj pozdrav chico taky vyřiď. Moc držim palečky.
Tak furt se odvažuju s těma bacilama lézt do práce, už to mám na průduškách a uši zalehlý, snad to kolegyně ode mne nechytne, když chce příští týden dovču. Dnes to snad ještě zvládnu a kdyžtak si vemu volno zítra a v pátek.
3. bře 2010 v 07:18  • Odpověz
Ahoj holky, přeji hezké ráno! :dizzy_face:
Samozřejmě taky zdravím Chicoolku a moc na ni myslím! :wink:
3. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
Dobré ránko, tak jsem se z toho včerejška trochu prospala a je lépe, odpo mě čeká prohlídka u lékaře tak tiše doufám že bude vše ok, dnes by to měl být i vel.ultrazvuk, pořád ten strach a strach ach jo
3. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
Holky, na mě taky něco leze, to je hrůza, už to začíná řádit! :angry: Ale včera jsem se doma pilně kurýrovala a dnes je to trochu lepší, tak snad to nějak překonám! :sweat_smile:
3. bře 2010 v 07:40  • Odpověz
Medanko, neměj strach! :wink: Anebo jen maličkej ti povoluju :wink: ! Držím ti pěsti, ať to dnes dopadne na výbornou! :dizzy_face:
3. bře 2010 v 07:42  • Odpověz
ahojík holky ,asi se jdu zbláznit někam do lesa :grinning: ,tento graf mě teda napíná!

http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0
ale na druhé straně, sem si prohlížela všechny grafy a teplotu 37 jsem měla i 15den LF a druhý den pokles až dolů večer byla ms,jestli zítra nedostanu ms,tak testnu,ale nevěřím tomu testovala sem 2x a nic
syll- krásně si to užívej :wink:
pepi tak koukám záhada z klíčema vyřešena:slight_smile:,já dala jednou s nákupek do ledničky i peněženku a to bylo jediný místo kde jsem nehledala,že nejsu tak blbá-su :grinning: měla sem tam i doklady,našla ji pak až dcera,když si šla pro jídlo :grinning:
3. bře 2010 v 07:45  •  3 děti  • Odpověz
Panejo, pajinko, tvůj grafík vypadá vážně nadějně :wink: !
3. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
Pajííí, ty jsi dobrá, tak ten grafik se mi hrooozně moc líbí :dizzy_face: , jejda to je napínavé jak malé gaťky :grinning: Paji opovaž se dostat tu mrchu mrchoucí, protože já tu o ní nechci už slyšet :grinning: Máš dnes super teplotkuuuu, jupí, jen ať ještě vydrží a bude to jasné :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
Paji netestuj, kašli na testy, prostě vyčkávej, a pak bude výsledek už z krve radči. :slight_smile:
3. bře 2010 v 07:52  • Odpověz
aji,syll-děkuji koukám že ste napnutí se mnou :grinning: ,doufám že ms nepřijde,nebo že to nebude zase porucha a začínají mi dlouhé cykly,přece jen už několik měsíců neberu žádné hormony..chjoo,at se už něco děje,zítra testnu,ale jestli byla ovule později ,tak to stejně ještě nepoznám..
3. bře 2010 v 07:55  •  3 děti  • Odpověz
Paji, třeba je to pro tělo prostě potřeba vyčistit se od všech hormonů a sraček, a tělo začně fungovat po svém a nově..já myslím, že někdy to může pomoct...snad to nebude sakreš porucha, to snad nééé, a jíš nějaké ty vitamíny aspoň?
3. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
Paji, taky se přidávám k syll - netestuj! :wink: Ještě chvíli počkej... :slight_smile:
3. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: Já jen vstala, abych jukla, změřila BT a jdu se ještě na chvilku natáhnout, když mám to volno :grinning:

Včera jsem byla na služebce v Praze...uff...jsem ráda, že jsem doma :wink:

Páji, nooo...ten Tvůj grafík je úplně jistej...fakt....jestli z toho nic nebude, tak to bude opravdu zrada :frowning2:
Koukej na můj, jsem z toho vedle jak ta jedle....jak na houpajdě:

http://www.fertilityfriend.com/home/29ebd2

Takže asi opět anovulák....mě asi hrábne :rolling_eyes: :angry:
3. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
No už dýl tu nebyla těhulka nová, takže holky šup šup, už je čááááás :grinning:
3. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
syll, AJI,normálně bez hormonů bez ničeho mám hodně dlouhé cykly,kolikrát nez injekce sem ms vůbec nedostala..sem se asi vyčistila bez hormonů tak že zase přestávám fungovat :unamused: ,no dám tomu do konce týdne,pak to budu nějak řešit..
Drndi,no ty teplotky ti nějak skáčou :angry:
3. bře 2010 v 08:01  •  3 děti  • Odpověz
Jéé Paji, no to by bylo teda k naštvání, ale to bys přece neměla tak vysoké teploty, to bys měla dlouho před ovulí a to by byly nižší , ne? :confused:
3. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
Paji a nezkoušela sis nasadit třeba na půl roku antiko a pak vysadit? Ono pak si to tělo pamatuje tu pravidelnost, a třeba bys to dostavala dobře. Po antiko se pak taky prej dobře těhulí. Ale to jsi asi měla několikrát už, že :slight_smile:
3. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
syll,antikoncepci sem měla taky dr.mi dal nejdřív normální,ale z těm sem měla problémy,krvácela sem skoro pořád,pak sem měla speciální,ty fungovaly dobře,ale pak po vysazení sem byla tak rozhozená,že ms nechtěla přijít ani po vyvolávačce..,utrogestan mě docela srovnal,ale ten sem 4 měsíce nic nebrala..no uvidíme,pondělí rozhodne,do té doby bude jasno.. :wink:
taky si myslím že by se teploty nedržely asi nahoře,při dlouhém cyklu mi lítaly nahoru dolů..většinou anovuláky
3. bře 2010 v 08:10  •  3 děti  • Odpověz
Páji, víš co se stalo mě? Já jsem minulý rok po jedné vyvolávačce né a né dostat mrchu.....tak jsem šla na gyndu pro druhou vyvolávačku, s tím, že moje tělo je teda opravdu neposlušné, a doktor mi na druhý den oznámil, že jsem cca 10 dní po oplodnění....No to byl šok :astonished: Normálně mi asi ta vyvolávačka k tomu dopomohla nebo co...
3. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
Syll, já hned po vysazení antiko dostala jen tu první mrchu přesně, a pak se mi hned cyklus rozházel..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
drndi tohle sem měla asi před 12 lety taky,nedostala sem ms ani po 12 dnech od vyvolávačky a z krve mi zjistili že jsem těhu,přitom mi krev dr.bral když sem ms nedotala a byla negativní..u nás co máme takhle dlouhý a rozhozený cykly je asi všechno možný :wink:
3. bře 2010 v 08:19  •  3 děti  • Odpověz
Ahojte, ja dostanu ms za tyden nebo budu testovat... Tentokrat jsem teda opravdu zvedava..
3. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky,

tak konečně mám chvilku napsat, protože tady je dneska teda blázinec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aaaale mám samý pozitivní zprávičky, pan doktor mě tak uklidnil a mám suprovou náladu (nebýt těch nervů tady v práci), tak bych snad tancovala s úsměvem na tváři :grinning: :dizzy_face: :slight_smile: :sunglasses: :grinning:
takže hormonální profil a ostatní výsledky z krve - naprosto v pořádku, jediný v čem je problém jsou delší cykly. Prvně mně chtěl napsat "clostík" na podboru ovu a pak .....(teď nevím, jak se to jmenuje nějak na D...) na upravení cyklu. No ale viděl, že se tvářím tak nějak :confounded: ,....tak řekl, že to není nutný, že je rozhodnutí na mě, ale můžem s tím klidně ještě pár měsíců počkat. No a pak mě prohlídl a folikul 18mm, takže za 3-4 dny by mohla být ovulka :dizzy_face: :grinning: :grinning: a to byla pro mě ta nejkrásnější zpráva - že vůbec ovuluju!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: a tím pádem teď už vím, že jsem mívala ovulku kolem 20DC a později, takže s tím snažením v první polovině cyklu je už teď jasný proč jsme neuspěli :sweat_smile: no tím pádem jsem řekla, že s práškama kdyžtak ještě pár měsíců počkáme a bylo. Šlo mně hlavně o to zjistit, že mám ovulku a že je to v druhý polovině cyklu :grinning:
Holky já mám takovou radost, to je fakt p a r á d a :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
Popelko, tak to jsou vážně krásný zprávy a moc ti blahopřeju. :wink:
3. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.