• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
popellka:to je moc super :grinning:
3. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
Popelko supeeer, tak jsem po takové zprávě od mudr. že mám folikul otěhotněla ještě ten měsíc já :grinning: Takže ti poradím, snažit se, snažit se, snažit se, to musí vyjít :grinning: a nasaď Éčko, a listovku, a po sexiku se otoč na bok a spi :grinning: a to by bylo aby to nebylo :grinning:
3. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
Holky díky, prostě ten pocit, že su OK, to je fakt k nezaplacení :dizzy_face:
3. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
Já ho měla v říjnu 17mm :slight_smile: tak jsme toho pak s manžou využili, a ejhle je to tam :grinning:
3. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
popelko- to je fáááájn,takové zprávičky,tak už jen se snažilkovat :wink:
3. bře 2010 v 08:40  •  3 děti  • Odpověz
popellko, to je skvělý, tak hupsky na to snažilkování vydatné :grinning:
paji, držim palečky, ať z toho grafíku je ten největší úspěch
3. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
Páji, tak doufám že taky brzo budeš psát chicoolce IP spolu s Popellkou žádost o přesun nahoru :slight_smile: ale teda stejně máš můj obdiv, mít doma desetiletýho "parťáka" a dobrovolně jít zase do vstávání co tři hodiny, krmení, přebalování, plínek.... Přiznám se že po deseti letech už bych se asi sakra rozmejšlela :slight_smile: Já to radši chci mít z jedný vody a pak klid :slight_smile:
3. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
Popelko, to je fajn. Ja ma taky po porodu cykly 45 dni.... ale brat hormonalni leky se mi nechce, ovulku mam 14 dni pred ms. Holt akorat to snazeni pak trva dele.

Medan, cetla jsem Tve obavy - zjisti si tel. na soukromou sanitku, je jich ted plno, ti Te odvezou, kam budes chtit. Kamaradi to taky tak resili, bylo to kazdopadne levnejsi nez taxi. A navic prumerna prvorodicka rodi 12h. Ja tesne pred porodem jezdila po cele CR s tim, ze kdyby neco, tak domu to vzdycky stihnu :wink:.
3. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
Jééé holky, to víte, že to bude hupsky dupsky snažilkování :dizzy_face: :grinning: :grinning: ale i kdyby se to teď nepovedlo, tak to tolik nevadí, protože vím, že su v poho....akorát jsem k tomu doktorovi měla zajít mnohem dřív - se teď zlobím sama na sebe :angry: protože bych byla pak pěkně v klidu :sweat_smile: no a kdyby se nepovedlo do září, tak půjde manža na spermio, ale tam si myslím, že je taky všechno OK
veru: no však když jde otěhotnět i s takovýma cyklama, tak proč ne :wink:
medan: dočetla jsem tvoje obavy a vím jak ti je, taky mám hrůzu z nemocnic a všeho kolem, ale mimísek za to stojí a uvidíš, až budeš mít ten uzlíček radosti v náručí, všechno zvládneš a přežiješ to aji v tý porodnici.....ale mezi nama - taky se modlím, aby byl volný nadstandard až budu rodit :wink:
3. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
pepi no dcerka má už v neděli 11let,trochu sem přemýšlela,ale nechci aby jednou tady byla sama..ona byla jako mimino tak hodnounká,noční vstávání skoro neznám:slight_smile:..před pár dny si dovezla kámoška miminko a jsou úplně vyřízení,maličká pořád křičí ve dne v noci..takže se trošku bojím,jestli mi to další taky nevynahradí,když sem chtěla tak abych si to užila:slight_smile: já chtěla taky dřív,ale nešlo nám to .. :frowning2:
3. bře 2010 v 08:56  •  3 děti  • Odpověz
Popelko IP
3. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
popellka:no já si ani nechci připustit že nebude nadstandart
3. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
paji, no co, my jsme spolu se segrou od sebe o 14let :grinning: dnes slaví 40 :grinning:
3. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
jinak co jsem těhotná tak se pořád něčeho bojím, to mi pak manžek říká že nechápe jak já mohla po někom ječet na stavbě když mám ted ze všeho strach
3. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Tak já jsme s bráchou jen o 1,5rku ale třeba manžel má 35let a jeho nejstarší ségra 48
3. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
paji: já bych do toho druhýho taky šla i kdyby to mělo být po 10 letech, děti taky nechcu nějak hnedle po sobě, tak 4 roky pro mě ideál :grinning:
medan: to je správný přístup, ani si to nepřipouštěj :wink: a to že se bojíš by mohlo být klidně i hormonama přece :pensive:
syll: IP - super :wink:
3. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
jo holky a ještě doktor říkal, že to vypadá dobře, že sliznice krásně roste - no určo díky kontryhelu :dizzy_face: :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
popellka: :grinning:
3. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
popelko, ty jsi tak hezky připravená na to těhu :dizzy_face: to musí vyjít holka :dizzy_face:
3. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
Ježiš, já teď zas měla v práci blázinec a málem jsem propásla popellku! :sweat_smile:
Popellko, moc gratuluju, to je úžasná zpráva! :dizzy_face: Však mě z toho držení pěstí včera bolely ruce :grinning: ! A je fajn, žes zatím odmítla hormony, nech tomu krásně volný průběh, jako já s manžou a to by bylo, aby nebylo :grinning: ...!!!! :grinning: Když ne vítězný únor, tak prostě vítězný rok 2010! :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
jééé holky díky za podbporu a za držení pěstí - však Aji to je poznat, ne?! :dizzy_face: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
Jo říkala jsem si, že uvidím a kdyžtak s tím něco začnu dělat v létě,....zatím to nechám takhle. Přesně jak píšeš to by bylo, aby to nebylo. A já vítězný únor nemám, ale ještě to může být vítězný březen :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fakt se tomu musím smát, jak se mrcha opozdila a překazila mně tím plány na vítězný únor, teď mně to přijde srandovní :grinning:
jasný vítězný rok 2010 to budeeee!!!!!! :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
jo a ještě jsem se včera stavila v lékárně, že si koupím ovu testík, abych teda věděla co nejpřesněji, ale ta pálka :astonished: to na mě bylo moc a tak jsem si řekla, že to nechám být, nebudu se na to tak soustředit a upínat :sunglasses:
prostě to nechám na přírodě :slight_smile:
3. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
bréé dopoledne přeju :slight_smile:

popellka: gratuluju k super výsledkům :dizzy_face: :dizzy_face:
3. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
na mě holky taky něco leze holt ty virózy řádí všude :confounded:
3. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
jellyy: díky :wink:
3. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
Ach jo to čekání než bude 14:15 je hrozné, už abych byla u doktora
3. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz
medan: neboj už se ti to krátí a držím ti palce aby ti to dobře dopadlo :wink:
3. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
medan: já taky, tfuj, tfuj, tfuj :wink:
3. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
no zátím od strachu pořád běhám na záchod, ach jo, no ještě hodinu a půjdu
3. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
tohle mám prostě pokaždé, nějak si říkám kdybych pořád neměla problém s tím špioněním tak se tak nebojím co zas bude
3. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
Moc Vám děkuji
3. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.