• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj Holky,koukám,že tady to to všechno roste a pučí,už je vidět,že začíná jaro :slight_smile:
a na mě leze nějaká depka,už se začínám přistihovat,že mi ta mrcha každej měsíc nedělá dobře a pomalu se smiřuji spíš stím,že mě čeká práce,hrozně to uteklo,když se podívám na Matyho,miminko,mi chybí
3. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás, nebojte se o mě, ležím, ležím a ležím, ani u PC sedět nemůžu. Nic nového nevím, k dr. jdu až 9.3. Nicméně si už moc velké naděje nedělám, nějak jsem ztratila sílu věřit, že se to v dobré obrátí, už 5 dní krvácím, dnes to ustupuje, takže možná zítra už to bude dobré, ale jestli je fazolka v pořádku, to ví jen pán bůh. Není to lehké, ale zvládám to. Děkuju vám, že na mě myslíte, dám vědět příští týden!!!
3. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz
chicolko bojuj,nevzdávej se,psychika člověka dělá hodně a vím,že je těžké ted myslet pozitivně,ale naděje umírá poslední,moc ti to přeji,zasloužíš si to
3. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
chicoola:neboj bude to dobré, určitě
3. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
chicoo, klid, podívej se na mě a Medanku, a u obou je to OK.. Medan si to teda vyžírá víc ale i tak....
3. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj chicoolko! :pensive: Teda moc radostné zprávy jsi nám nepřinesla :frowning2: :frowning2: :frowning2: To mě je líto :frowning2: ...Ale ještě nedělej závěry, uvidíš 9.3. na kontrole. Ach jo, tak moc ti držím pěstičky, aby to bylo dobrý! Posílám ti hodně síly a s fazolkou se držte!!! :pensive:
3. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
Chikoo, hlavně buď v klidu, a snaž se nenervovat. Určitě to je dobrý, třeba máš prostě MS, a ta miminku neublíží. Držím pěsti.
3. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
chicoola:přesně jak píše pepi, vem si že jsme ve 30tt a v so jsem zas špinila, jo je to hodně na nervy ale dá se to zvládnout a jen doufám že dnešní kontrola bude ok
3. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
chcicoo moc mě mrzí čím si procházíš a posílám ti hodně síly...
3. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
Holky, děkuju za podporu. Nenervuju se. Mám v sobě obrovskou sílu...ale teď prostě nezbývá než čekat. Naděje tu je, já vím. :slight_smile:
3. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
chico, doufám, že jsem z nás poslední, které se stalo něco ošklivého, nikoho už to nepotká, tvoje miminko to překoná a na kontrole se dozvíš dobré zprávy, moc ti to přeju.
3. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz
chicoo: držte se - oba!!!! :pensive:
3. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj holky!
co to čtu? chicol ty máš problémy?? panebože, to je mi líto.. asi to je na palici, ale spousta holek krvácí a pak se jim narodí zdravé 4kg mimčoooo!!!!
Posíláme Ti moc pozdravů a sílu.
3. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj všem, zas letmo nakukuju, v poslední době mám docela dost práce, odešla nám kolegyně na mateřskou, tak si dělíme její práci, protože přijímat novou z důvodu krize nebudeme. Ale snad si to časem sedne a bude času trošku víc.

Zdravím toltec, ty ses tu hoodně dlouho neukázala :slight_smile: co pumpído, asi roste viď?

Chicool, tobě posílám pohlazení. Je moc dobře, že se v dané situaci nenervuješ, tak se drž, naděje je pravdu vždycky :dizzy_face: Myslíme tu na tebe všechny.

Medan, držím palce na KO a ostatním, kdo kontroly měly, gratuluju, protože tu byly myslím jen samé dobré zprávy.
3. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
no jo, nebyla jsem tady týdny.. a břicho poskakuje a roste, to jo :slight_smile: ale je to supr, co vám mám povídat.. dokonce se i dobře cítím a ty blbé kecy kolem pouštím jedním okem sem a druhým ven.. joo před rokem máte postavu jak modelína a po roce holt jako mamina.. :grinning: :grinning: ale neřešim, už ani nepřibírám, jde to akorát do břicha a ze zásob ze II. trim :grinning:
zlababko a vy jste na tom jak teďka?
3. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz
Toltec, díky za optání, my jsme na tom výborně, až bude co hlásit, nahlásím :wink: Tak to je fajn, jen si to užívej, co to jde. O postavu ybch se vůůbec nestarala, to se nějak potom pořeší, ne? :grinning:
3. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
Tak mám po kontrole,ted už tam budu chodit co 14dní, doktor říkal že s tím špiněním asi už nic neuděláme, ale hlavně malá je v pořádku, dnes jsem se znova musela zeptat jestli je to pořád holka, manžel si pořád myslí že to může být ještě kluk, ale doktor trvá na tom že už koule nenarostou, hihihh, jinak malá je natočená hlavičkou dolů a váha 1404g. :grinning: Jak mě se zas ulevilo
3. bře 2010 v 15:53  • Odpověz
Medan, tak paráda, to sis odfoukla co? Už jen pár týdnů a budeš naše první záříjová maminka :dizzy_face:
3. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
zlababa07:jojo byla to úleva, jinak ještě za dlouho termín porodu je až 8.5
3. bře 2010 v 16:02  • Odpověz
Ahoj holky, nestihnu vás dneska dočíst, dočtu až zítra, až budu mít volnějc. Jen jsem stihla zkouknout graf Pajinky a téda musím říct, že jestli tohle není těhu, tak už nevěřim ničemu, no ale nebudeme předbíhat, že? :grinning: :grinning: :grinning:
Paji, fakt krásnej grafík :wink:

A Drndi, co s tebou? Ty teploty si fakt dělají z tebe srandu, ale ještě není konec :slight_smile:

Promiňte, že nereaguju na nic jinýho, ale zítra se určo ozvu :wink:
3. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
medan: gratulace k úspěšné kontrole :dizzy_face: :dizzy_face: ....s těma koulema si mě pobavila :grinning:
3. bře 2010 v 16:29  • Odpověz
medan : moc gratuluji k uspesne kontrole, je super ze mala je v poradku a kdyz tam budes chodit takhle pravidelne tak to je dobre a muzes byt v klidu ze budes pod stalym dozorem :slight_smile:)
3. bře 2010 v 16:37  • Odpověz
jellyy:no manžel si pořád myslel když to nejde pořádně poznat že ještě bude kluk ale dokotr pořád trvá na tom že koule už nebudou :grinning:
3. bře 2010 v 16:51  • Odpověz
medan: manža má holt smůlu :grinning: ...ale hlavně že jste v pořádku a krásně rostete :slight_smile:
3. bře 2010 v 17:10  • Odpověz
medan, gratulujiii, super zpravaaa dne :dizzy_face: ještě, že je vše v pořádkuuu :dizzy_face: a váhu má už pěknou teda.
To naše malé se ve mě jaksi mrská dnes :slight_smile:
3. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
syll.:tak to mě malá moc nekope, jen když dorazí manžel domů a to je jen na víkend, jinak manžel se spíš pořád bál že to pak bude kluk a já mám nakoupené hodně v růžové :slight_smile:
3. bře 2010 v 17:25  • Odpověz
Jinak po té kontrole mám fakt dobrou náladu, dokonce mi psala moje nej kámoška co žije v Praze že s přítelem k nám dorazí na velikonoce, tak se na ní těším jak malá :grinning:
3. bře 2010 v 17:26  • Odpověz
medan, to je super, no já teprve ted citim prvni pohyby, tak jsem ráda, že prcka citim, víš :dizzy_face: takové ještě nic moc, ale citim.
To jsem ráda, že se ti dnes zlepšila náladááá :grinning:
3. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
syll.:jojo mám fakt radost že kámoška dorazí, naposled byla u nás na vánoce a to je už hrozně dávno a dorazí v době kdy už akorat nastoupím na mateřskou takže žádné omezení na nemocenské a konečně je vememe na super večeři :grinning:
3. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
Medan, gratuluju k úspěšné kontrole :wink: !
3. bře 2010 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.