• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
aja.83 :moc děkuji, dokonce už nemám ani depku z té porodnice, tedy asi jen do příštího týdne než bude další hodina kurzu :grinning:
3. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
medan gratuluju ke kontrole a už nemáš důvod se znepokojovat, hlavně s tím špiněním, buď v klidu, když víš, že malá je v pořádku a tu nemocnici taky překonáš, uvidíš :wink:
3. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
pavcza:taky si říkám, jen mi dnes dokotr říkal že může pak mít službu a třeba se mnou rodit, to by byl zas trapas, bych se musela ovládat, už tak se vždy červenám když u něj jsem
3. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
a ted už budu chodit co 14dní na kontrolu
3. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
Dnes mě pěkně bolí břicho,jako na ms,myslím že je na cestě.. :angry:
3. bře 2010 v 19:41  •  3 děti  • Odpověz
pajinka111 :a třeba né
3. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
medan, pak v tu chvili ti bude jedno kdo te odrodí, budeš ráda, že to bude rychle za tebou :slight_smile:
Pajinko, nevyhrožuj tou mrchou, já se v těhu na začatku taky citila na MS
syll.:no si ze mě dělal legraci, věděl že jsem pořád říkala že chci uspat a probudit se a mít to za sebou :grinning: a prej si to aspon pořádně užiji
3. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
medan, to budeš už jen pod kontrolou a při porodu ti asi fakt bude jedno, kdo tam bude a kde budeš, jen,abys to měla za sebou :wink:
paji, ještě to nevzdávej, i když bych řekla, že je dost příznaků těhu podobných těm před ms, takže stopro se to poznat nedá.
Tak já jdu do hajan a potit se, zítra a v pátek jsem už doma, abych se z toho nachlazení vyhrabala a hlavně to neroznášela.
3. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
Dobré ráno, holčiny! :wink:
4. bře 2010 v 07:12  • Odpověz
Ahoj holky,

tééda dneska jsem myslela, že se nevzbudim, zase se mně zdálo, že jsme byli na dovolený, to moře - hmmmmmm :dizzy_face: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 07:22  • Odpověz
Ahoj holky, jsem zvědavá jak budu dneska vypadat. Pepa začal vřeštět ve dvě, a vřeštěl v postýlce, u nás v ložnici, v obýváku, zkrátka všude. Ječel jak siréna, kopal kolem sebe. Přesvědčování, zpívání, přemlouvání, vyhrožování, nadávání, nic nezabralo. Přestal v pět. U nás v posteli. Už to nedávám. Jestli tohle bude dělat až se malej narodí tak fakt požádám o ránu z milosti.
4. bře 2010 v 07:25  • Odpověz
pepi neboj to zvládneš, my ženský jsme na to stavěný :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 07:31  • Odpověz
popelko, co nám zbejvá, co... Kdybych si aspoň kafe smrťák mohla udělat, ale kofein teď neee, kvůli malýmu v bříšku... šidi kafe je sice chuťově takřka nerozeznatelný, ale efekt "nakopnutí" díky absenci kofeinu prostě chybí :frowning2:
4. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
ahojte holky, jdu na vás mrknout, nějak v poslední době nestíhám, v práci toho máme hodně a navíc nám odešel jeden kolega. Jinak už jsem objednaná na kontrolu - jdu příští pátek, tak jsem moc zvědavá, a doufám, že tam něco bude :slight_smile: jdu i na krev, tak uvidíme.
4. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
ahojík,tak já dnes takhle, http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

tento graf moc nechápu,teplota je je výš ,ale tt negativní ,ale už spiním-teda maličko,ale špiním,možná je ta teplota vyšší,protože sem skoro nespala,šíleně mě bolí v křížích,ale šíleně,mě v křížích bolí pokaždé před ms,ale tak normálně,tahle bolest je strašná,sem přemýšlala že půjdu i doktorovi,jakoby tam bylo něco skřípnuty nebo co,jinak mě záda vůbec nebolívají..ale ms už jede..čípek je už dost vysoko
4. bře 2010 v 08:03  •  3 děti  • Odpověz
pepi: já si taky říkám, jak to jednou zvládnu, protože su teda velkej spáč a to co o víkendu naženu přes týden ztratím a koncem týdne už su mrtvá, když mně ve 4:30 zazvoní budík :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mimi za to stojí :grinning: a určo to zvládnem :wink: a s tím kafem tě chápu, i když já piju i teď hodně třeba Caro s mlíčkem - mňam, mňam a se smetanou - to je ještě lepší, akorát ty účinky to fakt nemá, takže si je dávám, když chcu jít brzo spat :grinning:
ahoj kebulko, tak to budu držet pěstičky na příští pátek, taky su zvědavá :wink:
4. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
pajinko, jestli byla ovulka až 21 DC, tak může být na testík ještě brzy, však uvidíš :slight_smile:
4. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
popelko, já začala to caro pít taky, dávám si tam hodně mlíka a je to lahůdka - mňam, mňam. Ale je pravda, že si kvůli tlaku dávám i jedno normální kafe denně, doktorka mi řekla, že to nemůže ublížit.
4. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
hezké ráno holky
tak jsem trošku dočetla,bylo toho hrozně moc,tak jen to nejdůležitější...

chicoo-moc,hrozně moc ti držím palečky,aby to krvácení přestalo a byli jste s miminkem oba v pořádku!!!!

pepi-nemáš to holka lehký,tak posílám něco pro zasmátí,ať vidíš,že v tom nejsi sama :wink: :wink: http://www.maniacworld.com/how-to-get-your-baby-back-to-sleep.html
4. bře 2010 v 08:09  •  snaží se  • Odpověz
no já si to ještě dám občas půl na půl, půlku třeba Nescafe a půlku Cara - když chcu trochu kofeinu, ale nechcu to mít moc silný. Ale Caro mám hrozně ráda a navíc si ho dávám hodně ve všední dny večer, abych pak pěkně usnula :grinning: a navíc je ještě zdravý, je dobře, že vymysleli něco takovýho :dizzy_face:
4. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
chicoolko,taky na teba moc myslím..myslíme tady na tebe všechny a strašně moc vám držíme pěstičky
4. bře 2010 v 08:11  •  3 děti  • Odpověz
taky na chicoolku myslím, už jsem jí to psala do IP :wink:

jinak holky snažilky, je vás tam teď dost nadějných, takže já k vám natahuju ruku a šup šup nahoru!!!
4. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
jasný holky - vítězný únor - šup šup nahoru :wink: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
já myslím, že chicolka s jejím optimismem, dobrou náladou a hlavně taky pozitivním myšlením to zvládne a to malé taky :pensive:
4. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
ahoj holky, přeju vám dobré ránko a hezký sluneční den... Poslední dobou taky moc nestíhám, máme toho spoustu v práci a i doma se nezastavím, a když si konečně sednu, tak okamžitě usnu :slight_smile:

chicoolko, moc a moc na tebe myslím, ty moje spolubojovnice, věřím, že to dobře dopadne, je spousta holek, co si tímhle obdobím špinění a strachu projde a nakonec je všechno v pořádku. Držíme palce, posílám spoustu sil a pozitivní energie...

kebulko - tak už příští pátek, to už je za pár a strašně rychle to uteče!

pajinko - grafík vypadá fakt nadějně, ale zkrátka uvidíš během pár dnů, jak se věci doopravdy mají. Moc bych ti přála, aby to klaplo a za nějakej ten den jsi našla, co bys tak moc ráda viděla...

Pepinko - Pepino je teda lumpík, ale třeba tuší, že má maminu posledních pár týdnů jenom pro sebe, tak si ji chce užít se vším všudy :slight_smile: věřím, že bys potřebovala kýbl kafe s kofeinem, abys měla sílu na celej den - tak až malej půjde spát, musíš toho využít a jít s ním taky. Jsem na tohle ponocování zvědavá, včera jsí psala, že nevíš, jestlli by se ti do toho po tolika letech chtělo :slight_smile: No asi jsem to zapomněla, tak si to po 10 letech dobrovolně připomenu :slight_smile:
4. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
a přidávám se ke Kebulce a určitě nějakou přetáhneme k nám nahoru :slight_smile:
4. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
Kebulko, na příští pátek na kontrolu ti budu držet pěsti! :wink:
Jo a ruku k tobě natahuju! Tak pořádně tahej! :grinning:
4. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
Ahojky holky
chico moc moc držím palečky ať je všechno v pořádku
4. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.