• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
drndapetka: jojo, věřím, že na tom něco bude, když se na to nemyslí, že se to povede. Ale už jenom tím, že jsme v téhle diskuzi, se na to nedá nemyslet. Já myslím, že se na to může myslet, ale neměly bychom z toho udělat hon za miminkem, ne-li soutěž mezi sebou, kdo dřív uvidí //. :wink:

kebule82: a jak dlouhý mýváš cyklus? A dělala sis mamatest nebo jaký test?
1. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
ahoj taurus, dneska jsem 14 DPO, už 5.den mě bolí břicho, bradavky jako blázen a je mi na zvracení... ale jak to tak vypadá, tak příznaky jsem si asi vsugerovala nebo co... nevím. Každopádně teploty se stále drží vysoko - 37,0 a výš... jsem z toho blázen.
1. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahoj Chicool, taky jsem ráda, že diskuze není o tom, která dřív uvidí //. Ta podpora tady je hodně důležitá, a proto tu taky jsme :slight_smile: . U mne sice červík pochybností je, jestli náhodou se to nepovedlo, ale jsem teď klidnější. Těším se na dovču a určitě mi prospělo, že jsem se tenhle měsíc vykašlala na léky a je to jen o té BT a ovutestech.

Kebul, a ty příznaky pociťuješ i před menstruací ?? Nebo je to jiné? Ty teploty jsou opravdu vysoké. Když se dostanu nad 37,0 tak je to co říct (mám max. 36,9). U mne je to poslední 3 měsíce měření BT tak, že teplota mi klesá při menstruaci. Tento cyklus, kdy nebyla tak silná jsem se zkusila měřit a pokles byl až 4. DC. 14. DPO by se už mohlo něco objevit, ale nemusí. Vyčkej a když nedorazí MS, tak zkus test třeba ve čtvrtek nebo spíš v pátek.
1. zář 2009 v 08:30  • Odpověz
taurusenko, přesně tak, ta podpora je tu úžasná. Já mám podporu i doma v podobě přítele, ale takhle si s ním nepopovídám. Nemá rád, když to moc řeším. Já teď mám mysl taky upnutou na dovču, navíc jsem si umanula, že když se to za srpen nepovede, zhubnu kila, která jsem přes prázdniny nabrala, jsou to asi jen 2-3 kg, ale přece jsou tam. A docela se těším, až se do toho zase opřu, pnou mi kalhoty teď, co potom v těhu...

kebule82: vsugerovat se to dá, já si to minulý i předminulý měsíc taky asi vsugerovala, páč jsem měla všechny možné příznaky těhotenství a pak se z toho vyklubalo jen 4 denní zpoždění. Nějak mám poslední dobou zkušenost, že když test ukáže negativní výsledek a pokud je to mamatest, tak tomu věřím. Tak raději počítej s horší variantou...víš jak dopadla janulkav. Ale ještě vydrž a zkus testnout na konci týdne. Naděje tu je.
1. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
Chicool, mám to taky tak. S manželem to můžu probírat docela dost, ale přece jen to není jako tady. Ono to vlastně ani jinak není možné. Chlapi to berou jinak než my, i když musím říct, že manžel se už móóóóóóc těší. Biologické hodiny mu prý taky tikají :grinning: . Od minulého pondělka jsem se začala hlídat v jídle, protože ta váha je už dlouhou dobu alarmující. Neberu žádné hormony, zbavila jsem se "výmluvy", že nebudu cvičit kvůli případnému těhu a začala jsem zase orbitracovat. Včera se mi opět běhalo docela dobře. A to jsem byla nafutrovaná z té oslavy narozenin v práci. Nechala jsem to trošku slehnout a jak mi to šlo :grinning: . Teď jsem jen zvědavá, jak dlouho mi to vydrží :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .
1. zář 2009 v 09:19  • Odpověz
kebule82: Tak ty tvoje příznaky buď mohou signalizovat začínající těhu nebo opožděnou MS. Uvidíš....nech se překvapit :wink: Já už na sobě naštěstí těhu poznám po těch dvou nepodařených pokusech, takže si myslím , že si budu jistá ještě před testováním jestli jsem nebo ne. Je to takový zvláštní nepopsatelný pocit. Mě to bylo vždycky hrozně moc poznat na očích - bělmo bylo takové zmodralé a oči lesklé, navíc mi všichni říkali, že jsem nějaká jiná....takže to určitě poznat jde i bez testování :slight_smile: Naše babičky tenkrát taky testy neměly a věděly :grinning:
1. zář 2009 v 09:20  • Odpověz
Drndapetko, tak to se máš :slight_smile: . Vzhledem k tomu, že jsem nikdy těhotná nebyla, tak to bez testu nepoznám. Alespoň si to myslím :confused: .
1. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Jo ještě jsem chtěla dodat, že minulý měsíc mi bylo taky na zvracení z toho, jak se ta porevizní mrcha zdržovala a zdržovala, takže to nemusí být 100% těhu příznak. A to je právě to.....všechny těhu příznaky jsou stejné nebo podobné jako PMS příznaky....proto to spousta snažilek nepozná nebo neví.... :frowning2:
1. zář 2009 v 09:23  • Odpověz
taurusenka: Ono je to přeci ale takové jinačí než před mechou.....těžko se ten pocit vysvětluje....však uvidíš sama :wink:
1. zář 2009 v 09:25  • Odpověz
taurusenko, taky jsem si řekla, že se přestanu vymlouvat na případné těhotenství a budu cvičit, navíc fakt necvičím do úmoru, ale jak jsem psala podle toho tepmetru je to cvičení v pohodě, které bych klidně mohla dávat i v těhotenství, pokud by tedy nebylo rizikové. Takže pokud teď nebudu těhotná, vezmu to jako šanci trošku zhubnout, jelikož nabrat před těhu kila a pak ještě v těhu, tak to bych byla jako slon. A možná se to pak i lépe povede, i když nadváhou fakt netrpím, tak lehce zhubnout mi jen prospěje. :wink:
1. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Chicool, taky na tom orbitracu nejedu do úmoru. Jednak je to pak s tím hubnutím i prospěchem krevnímu oběhu k ničemu a taky bych po deseti minutách odpadla. Při tom těhotenství si nejsem jistá, že bych orbitracovala. Asi bych spíš chodila na hodinové procházky, ale jak píšeš, záleží na těhotenství.

Drndapetko, tak to jsem zvědavá, jestli opravdu uvidím :slight_smile:, nebo to zjistím až z toho testu. Asi nejsem ke svému tělu tak vnímavá :zipper_mouth: .
1. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky ,

v práci byl včera pekný blázinec , tak jsem se sem za vámi ani nedostala. Přemýšlala jsem o tom zpožedění a jediné co sem tento měsíc dělala jinak tak jsem pila kontryholový čaj a některé z vás psali že jim to taky nejspíš vyvolalo zpoždění či to případně nedostali - říkám si že je to možný.S přítelem jsme z toho oba byli moc zklamaný a řekli jsem si že na to nebude myslet a soustředíme se na dodělání domečku a výchovu pejska a potom se z toho stane příjemné překvapení a ne velké zklamání - jsem zvědavá jak nám to dlouho vydrží :wink: . S tím vymlouváním se ohledně cvičení se k vám připojjuji. Akorát v mém případě to nebude jenom 2-3 kila ale spíš tak 7-10 kg, od té doby co jsem s ním jsem totiž mooc spokojená a pěkně jsem nakynula.
1. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahojky holky,
já se musím přidat k těm příznakům. Já aniž bych to někomu řekla tak mamka to na mně už nějakkej den viděla.
Ty přríznaky jsem měla úplně jiné než před menstruací. Jo a ještě mi jedna kamarádka říkala, že to na mně poznala protože těhulky mají takovej divnej výraz při smíchu :slight_smile:
A s tím testováním je lepší až když MS opravdu vynechá protože pak jsou většinou ty čárky silnější.
Manža se na miminko taky těší ale nemůžeme spolu o tom mluvit on mi řekne ať to nezkoumám že až to přijde tak to přijde. ale když chová nějaké dítě kamarádů nebo neteř trak je úplně v sedmém nebi :slight_smile:
1. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahojky, opravuju tabulku, vypadla nám jedna snažilka... teda nás už je :wink:

Žlababa: ......... 30 let ... 0 dětí ... 27.8 našla //

beruska1989: .. 20 let ... 0 dětí ... 35 DC ... 3. snažení
Janinkaves: ..... 27 let ... 1 dítě ... 33 DC ... 0. snažení
kebule82: ....... 26 let ... 0 dětí ... 31 DC ... 15. snažení
jenniffer001: ... 27 let ... 0 dětí ... 30 DC ... 5. snažení
toltec: ............ 28 let ... 0 dětí ... 28 DC ... 1. snažení
chicoola: ......... 28 let ... 0 dětí ... 24 DC ... 3. snažení
labell: ............. 28 let ... 1 dítě ... 23 DC ... 0. snažení
drndapetka:..... 24 let ... 0 dětí ... 20 DC ... 1. snažení
flosmanka: ...... 29 let ... 0 dětí ... 19 DC ... 0. snažení
baji: ............... 31 let ... 1 dítě ... 18 DC ... 0. snažení
Taurusenka: .... 30 let ... 0 dětí ... 17 DC ...32. snažení
KKattkka: ........ 27 let ... 0 dětí ... 17 DC ... 2. snažení
radma 80: ....... 29 let ... 0 dětí ... 16 DC ... 1. snažení
Garp776: ........ 33 let ... 1 dítě ... 15 DC ... 5. snažení
Kuratkol: ........ 27 let ... 0 dětí ... 13 DC ... 7. snažení
blizennec: ....... 25 let ... 0 dětí ... 12 DC ... 3. snažení
Motol: ............ 24 let ... 1 dítě ... 11 DC ... 2. snažení ... 1ms
Karol84: ..........25 let ... 0 dětí ... 11 DC ... 12. snažení
Everhr: ........... 32 let ... 0 dětí ... 8 DC ... 12. snažení
lolynka: ...........29 let ... 0 dětí ... 7 DC ... 2. snažení
hedik: .............22 let ... 1 dítě ... 5 DC ... 0. snažení
janulkav: ......... 22 let ... 0 dětí ... 4 DC ... 5. snažení
katyna6: ......... 33 let ... 0 dětí ... ? DC ... 1. snažení ...čeká na porevizní ms
1. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
kebule, s tím negativním testíkem mě to mrzí :frowning2: máš někde graf BT? třeba bylo později zahnízdění a // se teprv ukážou. Jinak s tou teplotou ve druhé fázi je to individuální, já mívám přes 37 normálně, ale jsem asi horkokrevnější, před ovu mívám tak 36,5-7.
1. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky, přidávám svou trošku do mlýna o příznacích - já kupříkladu nemám zatím absolutně žádné. jediné, co jsem si zpětně vědomila, byla taková slaboulinká bolest v podbřišku jako před ms a taky mám pocit, že večer dřív usínám. Jinak z posledního těhu si pamatuju, že mě strašně bolely prsa, což mě teď nebolí vůbec, jinak mi taky nic nebylo. U každé je to těhu jiné a těžko se to srovnává, ale pod ten pocti, jak píše drnda, se klidně podepíšu - jinak bych netestovala dva dny před očekávanou ms :dizzy_face:
1. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Kebulko, jak dlouhý míváš cyklus? ty příznaky, co popisuješ, by těhu mohly znamenat, ale moc se na tio neupínej. S mamatestem mám taky jen dobré zkušenosti: když tam // nebyly, ani těhu s enekonalo a naopak, když jsem byla těhu, ta druhá se vždycky ukázala, i když sotva viditelná a třeba až po 10 minutách...
1. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
taky mi příjde, že ty klasické příznaky, jako nevolnosti a tak příjdou až později...
pár měsíců zpátky jsem měla asi týden ukázkové těhupříznaky, jako byla jsem si jistá, že těhu být nemůžu a taky jsem neměla důvod si něco vsugerovávat, a bylo mi blivno, žaludek na vodě úplně stejně jako při těhu s Týnkou, úplně mě to nahlodalo, ale těhu jsem samo nebyla... spíš mi příjde, že takový ty úplně první těhupříznaky jsou zvláštní, jak píšou holky výš, jiný bělmo, divnej smích a tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
holky, teď mi to došlo, dneska je 1. září :wink: a to jsme ještě ani nebouchly šampáňo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. zář 2009 v 10:08  • Odpověz
Baji, tak pomyslně - buuuuch, cscscscs, bubli bubli, nazdraví a brzké těhu :grinning: :grinning: :grinning: .
1. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
tauru, tak čin čin, ať se to tu do měsíce hemží samými // a na kebulku, ať je hlásí už za pár dní :wink:
1. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Baji, taky se myslím, že žlababa nechce být nahoře tak sama samotinká, viď žlab ?? :grinning:
1. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
ahoj holky

kebule: nezoufej, říká se přeci že naděje umírá poslední :wink: takže pokud zatím ms ještě nedorazila a do konce týdne nedorazí tak zkus testík znovu.
1. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
tauru: určitě nám nahoře v tabulce pro všechny drží místečko :grinning: všechny nás tu poprskala těhu bacilama, dnes začalo září , takže se postupně budeme přesouvat do vyšších míst tabulky k žlababě :grinning:
1. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Máte pravdu, připadám si tam nahoře jako na vejminku :slight_smile: takže hollky, připravte se na záříjovou várku: prrrrrrrrrrrrrrsk prskkkkk prssssk prrrrrrrrrrrrrrsk prrrrrrrrrrrrrrsk prrrrrrrrrrrrrrsk prrrrrrrrrrrrrrsk prrrrrrrrrrrrrrsk prrrrrrrrrrrrrrsk prrrrrrrrrrrrrrsk prrrrrrrrrrrrrrsk prrrrrrrrrrrrrrsk prrrrrrrrrrrrrrsk prrrrrrrrrrrrrrsk prrrrrrrrrrrrrrsk !!!
1. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
zlababa: chytááááááááááááááááám - tak snad to teď vyjde :grinning:
1. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
holky, díky za podporu... teď beru druhý cyklus duphaston, vysadila jsem ho ve čtvrtek a do 3 dnů měla přijít mrcha. První měsíc Duphastonu přišla na den přesně... teď jsem to měla dostat v neděli a nic :( no tak uvidíme. Pár dní ještě počkám a kdyby se nic nekonalo, tak půjdu na vyvolávačku.

Jinak můj grafík: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=64394/nummer=5
1. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
Žlab: sice jsem už od tebe chytala v srpnu, ale teď si zdovolením taky zachytáááááááám :grinning: . Jistota je jistota :grinning: .
1. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
jeden prsk chycen :wink:
1. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Tak na ty dvě // :grinning:
1. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.