• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky, ještě jednou vám děkuju za podporu a že na nás s fazolkou myslíte. Mám jednu dobrou zprávu, krvácení už ustalo, už jen velmi malinko špiním. Takže to přesně odpovídá mým menstruačbím zvyklostem...Také mi hned otrnulo a hned jsem si pustila PC, ale jenom se tak kouknu a mažu zase ležet. Nechci nic riskovat. Ale jsem zase nabitá pozitivní náladou a věřím, strašně silně věřím, že bude fazolka v pořádku, že to prostě ustála a jen chtěla, aby byla maminka doma a myslela jen na ní/něj. Uvidíme v úterý.

Kebulko: kontrolu jsem ti tam dopsala, a moc se těším na zprávičky!!!
4. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
Ahoj chicoolko, tak to jsou super zprávičky a je dobře, že už máš zase zpátky svou pozitivní náladu!!!Držím moc a moc pěsti! Věřím, že to s fazolkou zvládnete!!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
chicoo-to je skvělý!!!!Když vám tady bylo drženo tolik palečků,to by sakryš bylo,aby to nevyšlo!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
4. bře 2010 v 09:07  •  snaží se  • Odpověz
Bré ránko holkyy, tak se hlásím z domu ještě, a tak 10,10 vyrážíme směr Brno, tak si na nás vzpomeňte :sweat_smile:
4. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
Chiko, super, že to přestalo, to je moc dobře :o) tak mimi bude určo v pořádku a spokojeně si plavat :dizzy_face:
4. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
chico - no vidíš, supeeer :dizzy_face: :wink:
syll: pořádně si užij nákupky :wink:
4. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
ajinko, koukala jsem, že jsi měla 18/2 Pregnyl, tak to bude o víkendu 14 dní, ne? :wink: jak se cítíš?
4. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
syll, užij si nákupy a hlavně utz!

chicoo, kdy jdeš na tu kontrolu příští týden? abych věděla, kdy mám držet pěsti!
4. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
Chicoo, je fajn že je ti líp... Já dneska jen přežívám... Pepa v noci řádil :frowning2: a matinka perlila na FB radama tak, že jsem jí napsala že mě to fakt baví číst když neví o čem mluví a odpojila jsem ji :slight_smile: se asi nestíhala divit
4. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
Díky holkyy, to víte, že užiju, snad se prdolka aspoň pořádně ukáže ať máme i fotečku, a nejlepe v 3D kdyby to šlo teda :slight_smile:
4. bře 2010 v 09:27  • Odpověz
je syll a kdy jdeš?
4. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
syll tak přeju abyste viděli co čekáte :slight_smile:
4. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
už to vidím že dneska držím moc moc palečky ať je vše tak jak má a malej se vám hezky ukáže :slight_smile:
4. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

chicoolko tak to jsem ráda a doufám že teď už vás čeká jen to nej nej :dizzy_face:

a kebulce držím palce aby kontrola dopadla tak jak má :wink:
4. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
teda pepi tobě takovou noc teda vůbec nezávidím
4. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
kdyby aspoň teď chtěl chrápat, šla bych taky, ale on tu chodí, vyje a spát nepude, zkoušela jsem ho přemluvit před hodinou, držela jsem ho v postýlce i silou a k ničemu.
4. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
syll. tak mě nákupy čekají až příští so, :grinning:
4. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
pepi a copak se mu děje že pořád vyje :slight_smile:
4. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
a neusnul by třeba s tebou v posteli?
4. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
ahojky holky , tak mam velkou radost z chicolky ze uz je lip .-) a snad uz zadne problemy nebudou

pepi: koukam zes mela veselou noc :sweat_smile: tohle je jedine ceho se fakt bojim, kdybych mela mimiska nespavce tak jak to budu zvladat, ja pokud nejsem poradne vyspala tak jsem desne protivna a chytne se me kazda depka :angry:
4. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
syll tak doufám že se vrátíš s krásnou fotečkou :slight_smile:
4. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
ani to dneska nezabralo. už fakt nevim. Když ho berou zuby, vyvádí jinak. a zabere mu na to sirup.
4. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
pepi tak to je blbý ale snad po obědě na chvilku usne a nebo už třeba spíte :slight_smile:
4. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
Pepa už spí, a já zatím uvařila guláš z mletýho a dala si sprchu. Já už to bohužel předržela, tak nevadí, odpadnu zase večer brzo :slight_smile:
4. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
pepi tak to seš dobrá to já bych asi u toho vaření padla do toho guláše :grinning:
4. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz
jelly - tak kromě guláše vznikla ještě sekaná a jeden koláč, novinkovej, tak jsem zvědavá jakej bude... řezy Rafaello vypadá to dobře.

Teď přišla teta se strejdou, byli u babičky a vzali ho ven, a holky řeknu vám, ještě snad v životě jsem Pepčovi neviděla radši záda :grinning:
4. bře 2010 v 15:06  • Odpověz
pepi tak snad bude chutnat a dodá ti i trošku energie :slight_smile: .....tak honem využij situace a odpočívej :wink:
4. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
Ahojky holky, přišla jsem Váš pozdravit a vypovídat se :wink:

Dneska ráno jsem byla na kontrole u té mojí alternativní terapeutky a výsledky mám lepší než před měsícem. dostala jsem velikánskou pochvalu :grinning: Štítná žláza i ledviny se pomalounku lepší. Mám pokračovat v dosavadní léčbě, dodržovat zdravou stravu, a dostala jsem ještě minerály na doplnění....který mi taky chybí :unamused: Udělala jsem si tam asi trochu trapas - rozbulela jsem se jí tam. prostě zničehonic to na mě přišlo...tyto stavy na mě poslední týden chodí pořád. Stačí, aby se na mě někdo škaredě podíval a už bulím :sweat_smile: Manže je z toho trochu na mrtvici, už mi chtěl i shánět psychologa, ale ta paní mě uklidnila, že je to prý úplně normální při celkové detoxikaci těla, kterou právě dělám. Nechtěla mi to říkat minule, ale čekala, že budu prý přecitlivělá. Tohle období může ještě chvilku trvat. je to proto, že je ta celková změna pro moje tělo šok, tudíž šok i pro hormony, a proto bulení. tak se vždycky vybulím a pak je mi fajn :grinning:

Jinak jsem se dneska rozhodla, že skončím školu. Moc jsem nad tím přemýšlela a vůbec mě to nenaplňuje, ba naopak mě to stresuje, nemám čas na manžela, na rodinu, v práci to šulím atd. Nepotřebuju studovat kvůli práci, dělala jsem to výhradně jen a jen sama pro sebe. Myslela jsem, že mě bude učení bavit, jak mě bavilo na střední nebo na vošce, strašně jsem se ještě před zápisem těšila, jak budu studovat, že tím vyplním svůj čas vb kterým se nudím, ale prostě na to nemám, bohužel :unamused: Budu raději vzorná manželka než vzorná studentka :grinning: Do studování mě nikdo nenutí a být bakalář není pro mě výhra, myslím si, že lidi dokáží být šťastní i bez titulu. jsem z učení otravná a protivná....navíc jsem teprve ve 2. semestru tak mě to nebude tak mrzet, než kdybych byla už ve druhém ročníku a měla půlku školy za sebou. Jako mrzet to trochu asi bude a bojím se toho jak budou na to reagovat moji rodiče a známí, protože moje mamka a taťka vždycky chtěli, abych měla vysokou, ale na druhou stranu je to můj život a moje rozhodnutí. Na rodičích už závislá nejsem, práci mám, tak se přece nic neděje. Holky, ach joo, to je tak strašně těžký rozhodnutí jako by šlo o moc, a přitom jde vlastně o ... prd, že jo :grinning: myslíte, že dělám dobře? :rolling_eyes:

Chicoolce posílám moooooooc síly a neděje :wink:
4. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
Čauky Peti,
vidím, že mimís se furt někde fláká... :frowning2: :angry: ale třeba ti tam někdo "nahoře" vybírá pořádný kousek... jako mojí ségře... :wink: :dizzy_face:

jinak se sem vtírnu jen proto, že jsem na tebe konečně narazila a taky abych ti řekla, že s tou školou je mi to líto, ale i já tohle zažila předloni... bylo to fakt hrozný období, já měla vlastní domácnost, která beze mě nefungovala, však víš, jak Martin pracuje... :rolling_eyes: pak jsem chodila do práce, kde abych mohla mít volno,tak jsem byla dlouho v práci, pak si olegyně myslely, že škola je "výlet" takže mi to dávaly i patřičně najevo, že já mám skoro pořád volno a oni za mě pracují.. pak zkoušky... na kterým jsem musela jít naučená... šéfová byla ovšem super, strašně mě povzbuzovala a vycházela mi vstříc, ale stejně... no strašný, takže já tě plně chápu...
naši věděli, jak mě to vysává a tak to ani moc neřešili, tak se tím hlavně netrap a buď v klídku, tohle přesně jsem chtěla i já... :wink: mě se po tom strašně ulevilo a konečně jsem mohla dýchat... :slight_smile:
4. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
drndi..tak at tě to období přecitlivělosti brzo přejde,no mohlo to s tebou zamávat třeba úplně jinak,hůř,takže pár slziček vůbec nevadí :wink: ,hlavně že vysledky jsou lepší,tak at úspěšně pokračuješ.. :wink:
Třeba tu školu ted taky vidíš moc negativně kvůli tomuhle..pokud tě to moc stresuje,tak ji můžeš třeba přerušit...ale hlavně udělej to at si štastná ty tvoje rodina..víš jak se to říká:dělej co chceš,ale žije jen tak at nikdy nelituješ.. :wink:
Mě vlastně nikdo štítnou žázu nevyšetřoval,někde sem četla,že dlouhé a nepravidelné cykly mohou být způsoběné šptnou funkcí štítné žlázy,nejspíš by se měla něchat vyšetřit..
jinak přes noc sem měla mírně špinění,takový hnědý hlen a zatím vůbec nic..uvidím zítra..
4. bře 2010 v 16:43  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.