• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
drndapetka:tohle je jen na tobě a ty sama určo víš co je pro tebe nej
4. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
drndapetka:a co jinak doma?Co manžel? :grinning:
4. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
Zuzi, takže ty jsi škioly taky nechala? Nebo jsi ji nakonec dodělala? :confused:

Děkuji za povzbuzení, jsem ráda, že nejsem na světě jediná, kdo ze školy magoří :grinning:
Bohužel mě učení neuspokojuje, jak jsem si myslela. Jak říkáš Ty - přesně - vysává mě to.....Nejsem šťastná.
Měla jsem strach, jak zareaguje Michal na moje rozhodnutí, ale vzal to v pohodě - prej, že budu konečně vzorná manželka :grinning: Kdybych šla studovat hned po VSA, tak by to snad ještě šlo, ale teď už an to nemám nervy ani žaludek...a navíc jsem si až moc navykla na penízky - a za školu mi nikdo nic nedá :grinning:
4. bře 2010 v 17:44  • Odpověz
drndi, snad ta přecitlivělost brzy přejde, také to znám, měla jsem období, kdy jsem skoro brečela i u reklamy nebo když jsem šla po ulici. :slight_smile:
S tou školou je to hlavně na tobě a pokud cítíš, že budeš šťastnější a spokojenější bez ní, tak se na ni vykašli, třeba z ní máš taky stresy, které ti brzdí mimi. Já osobně bych vejšku taky nezvládla, věděla jsem to už na střední, proto jsem dál nešla a teď, když měli v práci narážky, nutné k naší profesi to nebylo, ale stejně by si rádi představovali neoficiálně, abychom měli bc., ale k čemu? budem dělat tutéž práci za stejný peníze a vyhodit za semestr 18 litrů a nervit se? Tři se do toho pustili, dvě to po 1.semestru vzdaly, psychicky vyčerpané. A peníze vylítly vzduchem.
4. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
Paji, já o své štítce jsem taky nevěděla...Pak jsem se ale dozvěděla, že má za následek rychlý vzrůst váhy, a já přibrala během dvou let 12 kilo, což na mě bylo moc, vždycky se mi váha držela, i když jsem jedla jak urvaná z řetězu :grinning: No a jinak jsem začala být hrozně unavená, už 2 hodiny po probuzení jsem zívala. Ráno jsem se vždy probudila úplně zahleněná, jako bych měla knedlu v krku....no a ejhle - ona to byla štítka, která byla celá zavodněná, obalená tukem a hlenem...tím pádem snížená funkce :unamused: Sice se lěčím jen jeden měsíc, ale cítím se líp. Léčím se přírodní medicínou, tak to bude trvat asi dýl, ale jsem moc šťastná, že do mě nikdo necpe hormony, antibiotika atd. Dokonce mi paní dneska řekla, že jestli budu opravdu pečlivá a budu dodržovat vše tak, jak mám, tak by se mi mohl krásně spravit do půl roku cyklus - a to mi za to stojí :wink: Díky špatnému stravování a špatné funkci štítky se mi MS málem úplně vytratila.....Jsem ráda, že manžel tuto paní našel, pomohla už mnoha ženských, který nemohly otěhotnět a doktoři je odepsaly, že děti mít nebudou. Paní je v Brně hodně známá, příjemná, a po dnešku jsem zjistila, že se u ní člověk může i vyplakata a ještě mu podá kapesník :grinning: Prý jí tam brečí úplně každej :sweat_smile:
4. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
Pavzco, díky za povzbuzení :slight_smile: Cítím to úplně stejně. Naštěstí jsem se dostala na školu státní, kde platím max. za skripta, ale nemusím mít vysoké vzdělání kvůli tomu, že to chce zaměstnavatel, takže an to prdím :angry: Třeba se mi bude ještě někdychtít studovat, až budu mít děti vylítlé z hnízda :grinning: Např. moje tchýně je takový blázen, že si v 36ti dělala maturu a teď v 45ti chce studovat tu stejnou školu , co já - o to víc se bojím těch narážet - konečně si babizna bude moct dokázat , že je lepší než já :zipper_mouth: My totiž od naší svatby spolu bojujeme, kdo z koho...Chudina si pořád nechce přiznat, že má holt staršího synáčka ženatýho, a že je můj a já jsem pro něj ta nejlepší, a né ona :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 17:58  • Odpověz
Peti, nechala jsem toho.. :frowning2: já to fakt nezvládala, ale to hlavn kvůli práci, kdybych byla doma a měla jen školu, tak je to v pohodě, ale mě vadilo i to samostudium... já to prostě potřebuju slyšet... já měla taky strach co řekne Martin, ale byl v pohodě.... věděl, že on je pořád pryč s ničím nepomůže a já byla na všechno sama... takže to chápal... a věděla jsem, že chceme mít dítě, takže by muselo nejmín tři roky počkat, a to jsem moc nechtěla... :unamused: no prostě to tak dopadlo a neřeším to, ajko rozhodnout se bylo těžké ale nakonec jsem byla šťastná... :dizzy_face:

já měla taky problém se štítkou, ale ten opačnej.. mohla jsem sníst půlku prasete a nic jsem nepřibírala... :sweat_smile: :grinning: za rok léčení už to bohužel pravda nebyla... :angry: :grinning:
4. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
drndapetka:hlavně když se dostaneš do pohody
4. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
Zuzi, no ani nevíš jak mě se ulevilo, když jsem to dneska Michalovi vyklopila, že na žádnou zítřejší zkoušku z psychologie prostě nejdu a že se školou končím...a on mi řekl, že to chápe, že mi to vyčítat nebude :wink: Je moc hodnej, vím, že bude stát při mě kdyby měl někdo blbý hemzy :angry: A najednou mi spadl kámen ze srdce a je mi táááák fajn :dizzy_face: Třebas teď půjde mimís coby dup :grinning: Koukám, že Ty to máš už taky za pár? :slight_smile: Všechno nachystaný, pokoupený, psychicky připravená? :wink:
4. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
medan, já už v pohodě jsem, ani nevíš jak se mi ulevilo. Michal je opravdu zlatej, ještě že ho mám :wink:
4. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
hahaha, psychicky připravená, no to ani omylem.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
ale koupila jsem si ep-no, aby mě to psychicky trochu dohromady dalo a já se nebála, že budu roztržená až ke krku... :grinning:
nachytaný je všechno, peněz jako pr... ale co už, že.. :sweat_smile:

úplně živě si vzpomínám, jak se mi ulevilo, že už tam nemusím, nejvíc jsem se bála reakcí okolí, ale bylo to v pohodě, věděli, že mám školu a mám práci, tak to nido moc neřešil... :wink:
4. bře 2010 v 18:12  • Odpověz
:grinning: Prosím Tě a malej je tak velkej? :confused: Jak se bude vůbec jmenovat? Bude po taťkovi? :wink:
4. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
No a když už jsme u toho - na kolik Vám přišla základní výbavička pro malýho, ať vím na co se mám psychicky připravit já? :grinning:
4. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
A co jsi vůbec studovala Zuzi? To jsi byla v tom Olmiku, jak tam šli všichni po vošce?
4. bře 2010 v 18:18  • Odpověz
já myslím, že nebude velkej, odhad váhy ve 32tt měl 1692g, což kamarádka měla 2200g a Beáta měla 3,5 kg.. Vendelín bude spíš dlouhej, dr. říkal, že je to dlouhonožka... :grinning:
to epi-no je spíš o tom, že natrénuješ tu velikost havičky už předem a většinou je porod bez nástřihu... :wink: uidíme, jestli to stálo za ten financ...
jméno je tajný... :grinning: :wink: a po taťkovi ani omylem... :wink:

a co Vašiček, už ses přehlásila???
4. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
ne byla jsem na masárně, na právnické fakultě, právní vztahy k nemovitostem... myslím, že z praxw toho vím až moc... :wink:

když počítám sakum pikum se vším, tak asi 50.000,-- ale máme kočár za dvacet a postýlku za pět... ale ty sérepatičky se nastřádají, ono se to nezdá... :unamused:
4. bře 2010 v 18:21  • Odpověz
Zuzi, přehlásila, mám strašně čupr doktora a je původně z Vyškova ...prý :unamused: Jmenuje se Pfeiffer, jestli Ti to něco říká.....Je strašně příjemnej, hezkej a milej :grinning: A hlavně, necpe do mě hormony, dal mi žádanku pro Michala na spermio a mě udělá znovu hormonální profil..prostě udělá vše, co chci :grinning: Další výhoda je to, že jsem tam přišla a šla rovnou do ordinace. Nejdřív mě to vyděsilo, že tam nebyla žádná jiná pacientka....to si člověk dá dohromady to, že čím míň pacientek, tím horší doktor, ale asi to nebude pravda....sousedka od naproti k němu taky chodí, a chtěla mít ve svých 40ti ještě třetí dítě s novým partnerem a on se jí opraqvdu věnoval, pořádně jí vyšetřil a neposílal jí na umělý a povedlo se jim do půl roku...tak uvidím...

Co je přesně to epi-no? :sweat_smile: Já o tom nikdy neslyšela :confused: No, juknu schválně na net :grinning:
4. bře 2010 v 18:25  • Odpověz
No mám taky vyhlídnutej kočár...za 25 tisíc :sweat_smile: Ale neodolala jsem mu :dizzy_face: Akorát mám pocit, že než já budu těhu, tak ten kočár bude už úplně out a nebude se vyrábět :grinning: Těch 50 tisíc jsem taky tak počítala, což není zas taková hrůza, po porodu myslím bude hůř :zipper_mouth:
4. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
epi-no?to je ten nafukovací balonek?tedy aspon si to myslím, ted o tom mluvila paní v porodnici, ale říkala že neví jestli by do toho investovala tolik peněz
4. bře 2010 v 18:31  • Odpověz
Tak jsem koukala na to epi-no a nevypadá to špatně? Už cvičíš? :grinning: Mě by akorát zakímalo jestli to cvičení nemůže vyvolat porod ..... ale to je asi blbost, že :sweat_smile:
4. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
Peti, epi-no je tohle
http://www.branakdetem.cz/epi-no-balonek-na-pripravu-pred-porodem.htm
já o tom taky dřív neslyšela...
a tady máš celou diskusi
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=42639&vGroupOffset=0&vOffset=0

a s tím doktorem je to super, a co spermio??? kamarád jde taky, snaží se už přes rok a nic... :unamused: no kéž by se zadařilo a hlavně to skončilo zdravým krásným miminkem... ségra se taky budou snažit po třetí... :frowning2:
u vašíčka už se ani tak nečeká, páč jak si riegl otevřel novou ordinaci, tak hodně pacientek přetáhnul...
4. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
medan, jj, stojí to cca 2 500,- Celkem pálka...Ale zas na druhou stranu - jestli to má mít ten správný efekt, tak bych za to dala i miliony. taky jusem proti nastřihování hráze :wink:
4. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
drndapetka:no v porodnici říkala paní že pomáhá i masírování hráze :grinning:
4. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
medan, pro pohodovej porod bez nástřhu a pohody po porodu dám cokoliv... :grinning:
já si koupila tu levnější verzi za 2300,-- a už jsem začla cvičit, pomalu ale jistě, první den mě utvrdil v tom, že investice se vyplatila, zase tak natahovací nejsem, jak jsem si myslela... :grinning: :sunglasses:
4. bře 2010 v 18:39  • Odpověz
No k Rieglovi bych teda nešla, třeba je dobrej, ale na mě působil vždycky jako protivnej necitelnej senilní dědek... :angry:
Spermio zatím nevím :unamused: Michal byl minulý čtvrtek v Heliosu a asi tam mají zřejmě šrumec, tak mu řekli, že výsledky až za 10dní :rolling_eyes: Ale třebas nám udělají rovnou i tu morfologii, na tu se prý čeká dlouho. pak dám vědět, jak jsme dopadly :wink: Pan manžek si ale ve svý kvality věří :grinning:
4. bře 2010 v 18:39  • Odpověz
medan, teď jsem projela několik stránek a masáž hráze asi nebude tak efektivní :wink:
4. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
medan a už jsi masírovala??? :slight_smile:
4. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
na tu masáž potřebuješ někoho a taky se musí hodně použít síly... a navíc ohlas na masírování nejsou tak pozitivní jak na tuhle věc... :wink: já když jsem to četla poprvé, tak jsem to hned zavrhla a po měsíci si přečetla celou diskuzi a ta mě navnadila a já hned objednávala... :wink:
4. bře 2010 v 18:43  • Odpověz
mě riegl přijde jako slizoun... :stuck_out_tongue_closed_eyes: vašíček je alespoň charismatickej a krásnej chlap... :sweat_smile: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 18:44  • Odpověz
Zuzi, tak mě to taky navnadilo, a to jsem z té diskuze letem světem přečetla je první pár stránek. Budu na to myslet, až budu mít jednou před porodem :grinning: ....A jinak - jojo, Vašíček je hrozně moc charismatickej chlap a stejně tak i je charismatickej Opletal ( stejnej typ Vašíčka ), ale k tomu jsem se bohužel do Brna nedostala :unamused: Byl to docela záhul sehnat tady doktora, kterej je volnej a dobrej....
4. bře 2010 v 18:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.