• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
dlouhovlasa.evzenie:ještě né myslím že paní říkala až po 34tt, jinak si pořád nedovedu představit že si ten balonek nafouknu až do velikosti hlavičky a taky se spíš bojím, když mám zakázán i sex, tam vůbec něco dát :grinning:
4. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
peti, no alespoň ses o tom dozvěděla... :wink: dozvědět se po porodu, tak tě to možná mrzí... :wink: a neboj, třeba to bude co by dup a ani nebudeš vědět jak... :wink: léčitelka tě dá dohromady, manža je samec, tak pak už nebude stát v cestě nic... :dizzy_face:

medan, tak pokud máte zakázanej sex, tak bych do toho taky asi nešla... jako balónek tam dáváš jen do dvou třetin a nafukování není zase takový bájo, ale po chvíli už je to v pohodě... ale pokud máš nějaké komplikace, tak bych do toho taky nešla to je jasný... :wink:
4. bře 2010 v 18:52  • Odpověz
dlouhovlasa.evzenie:jojo u nás je vše zakázané, takže raději zkoušet nebudu, a stejně mě ted vše děsí :grinning:
4. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
mě taky děsí všechno, hlavně, že za měsíc tu nebudem už jen my dva... :pensive: :sweat_smile: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
Zuzi, tak já jdu zas něco dělat. Mám doma pracovní noťas a musím udělat objednávku zboží a pak tam mám v telec mojí oblíbenou ordinaci, na které ujíždím :grinning: Jsem ráda, že jsme po dlouhé době zase pokecaly a ještě jednou moc děkuju za slůvka podpory :wink: Snad si ještě písnem, než se malej narodí :grinning: Držte se a mějte se prímově, papapa
4. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
papa Peti, posílám pozitivní energii k mimískovi... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
dlouhovlasa.evzenie:tak já pak až za dva měsíce ale i tak
4. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
Ahoj holky jsme doma z velkého UTZ, vše dobré, mimi je zdravé a v pořádku, mám v albu fotky :slight_smile: 3D
4. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
syll nádhera co jsi ještě pořídila?
4. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
pavci hromadu věcí, od vaničky, po oblečky :o) plenky klasické...no je toho dost, pak nafotim :o)
4. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
syll.:krásná fotka :grinning:
5. bře 2010 v 07:17  • Odpověz
Jinak ráno kouknu z okna a venku zima a všude sníh :unamused:
5. bře 2010 v 07:18  • Odpověz
Ahoj holky,

pátek - juchuchůůůůů - no jak jinak :dizzy_face: :grinning: :grinning:
syll: nádherný foto, fakt krása :dizzy_face:
medan: no to snad neeeee, kde bydlíš prosimtě? já doufám, že někde na horách. sníh už nee, já jsem se radovala, že to všechnoroztálo a bude jaro :confounded:
5. bře 2010 v 07:20  • Odpověz
Dobré ránko holkyy :o)
5. bře 2010 v 07:20  • Odpověz
Holky děkujiii, fotečku jsem chtěla, a byla jsem ráda, že mi ji doktor udělal :o)
5. bře 2010 v 07:21  • Odpověz
popellka:no já bydlím v Karviné takže žádné hory
5. bře 2010 v 07:25  • Odpověz
medan, snad tu sněžit nebude :slight_smile:
5. bře 2010 v 07:25  • Odpověz
syll.:to máš super, mě doktor říkal že u mě už ta barevná nejde udělat :frowning2: , tak kde jsou fotky co jsi vše koupila?
5. bře 2010 v 07:26  • Odpověz
medan, fotit jsem nestihla,byla u nas sestra a tak nebylo už kdy :o) ale nafotim :o) je toho moc, plná vanička dětská věcí :o)
5. bře 2010 v 07:30  • Odpověz
syll. no super
5. bře 2010 v 07:31  • Odpověz
V ikei jsme koupili vaničku za 169,- a světlo ve tvaru kopretiny za 199,- a 2x plenky po 3 kusech, látkové obyč
5. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
V tescu pak nějaké ty oblečky :slight_smile:
5. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
ahóój holky :slight_smile: ....hola páááteček :dizzy_face: :dizzy_face:

syll: krásný fotky :dizzy_face:
5. bře 2010 v 07:37  • Odpověz
jelly, děkujeem :dizzy_face:
5. bře 2010 v 07:38  • Odpověz
co Pajinka? Jsem zvědava co grafik :slight_smile:
5. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
5. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
medan, hezké věcičky, já chci ještě soupravu do porodky, tu nemám, nějakou bílou, nebo s potiskem :o) jinak bodyček mám dost, a overalky jsem koupila na léto s nohavičkou a krátkým rukávkem, to Tesco je super na toto :slight_smile:
5. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
medan: no potěš a já jsem tomu nevěřila, teda tady zatím svítí krásně sluníčko, tak doufám, že až půjdu z práce, tak se to pokazí :confounded:
jeee syll to sis teda krásně zanakupovala :grinning:
jo taky su zvědavá na pajinku
jellyy: mrkla jsem do tabulky - cítíš, že byl únor vítězný??? :fearful: :dizzy_face: :grinning: :wink:
5. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
krásný páteční den pro všechny..
Syl-,taky sem byla zvědavá,tento cyklus se nějak protahuje,jestli má přijít ms,tak at raději dojde..včera sem v noci trošku zašpinila,ale přes den ani zatím do ted nic,čípek není dole,je tak asi na půl,ale je zavřený,ovšem tt byl i včera úplně bílý :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0
5. bře 2010 v 07:52  •  3 děti  • Odpověz
syll.:a mají ještě v Tescu akce nebo už né?
5. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.