• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
paji, ty na ty testy asi nereaguješ či co :confused: ale teplota je furt nahoře...já jsem skončila při těhu s teplotou 36,8 těhu
5. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
medan akce nevim, ale ceny tam špatné nejsou :wink:
5. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
Paji uvidiš no, ale podle teplot to pořád vypada dobře, a s tím špiněním to máš zajimavé, a dnes už zasej nic...to je napínavé toto :sweat_smile:
5. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
Paji co si delas za ty testy?
5. bře 2010 v 07:55  • Odpověz
No jen vím že ikdyž mi dělal tt z moče i dr.mají prý citlivější,tak všechny 3 těhotenství byly negativní-páč ovulka byla později než se vypočítala a jak mám málou hladinu progesteronu,tak mimi vždycky rostlo pomaleji..vždycky mi zjistili těhu až z krve..a až po třetí byla zahajená léčba a dostala sem injekce a mimi rostlo dál..
ovše ted to vidím asi na poruchu :unamused:
5. bře 2010 v 07:58  •  3 děti  • Odpověz
paji to je teda fakt zajímavý, ale naprosto tě chápu, pokud má dojít mrcha, tak ať dojde a pokud ne (kéž by :wink: ) tak bych zkusila nějaký citlivější test :dizzy_face:
5. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
syll používám mama test,ale měla sem už všelijaké,i ten co mi dělal dr. tak byl úplně negativní a těhu sem byla..stoupá mi hcg hodně pomaličku..ale myslím že nejpozději v pondělí bude jasno co a jak..bud dorazí ms,nebo pujdu k dr.mám si jít pro clostil a utrogestan a začít to znovu brát..
5. bře 2010 v 08:06  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás včera padal taky sníh, ale jen malinko a dneska ráno tu vysvitlo sluníčko, tak snad to vydrží :wink:

ajinko, graf je pěkný, já sama jsem zvědavá, jak to nakonec u tebe dopadne. A co takhle zajít k Dr. na krev a budeš vědět hned :wink: Pokud by to bylo těhu, dá ti hned nějaký léky na udržení,......a pokud to není těhu, mohl by ti dát vyvolávačku. Jako ten graf je hezký, no :slight_smile:

Syll, moc hezký fotečky :grinning:
5. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
Vypadlo mi P, není to pro ajinku ale Pajinku :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
lulli, díky :o)
5. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
paji, tak pak uvidiš, bud rozhodne víkend, nebo pak doktor..no kéž by ti to vyšlo :dizzy_face:
5. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
Paji, když otěhu, jak má být správně čípek? Nahoře, tvrdý a zavřený, nebo dole tvrdý a zavřený? Nevíš? :wink:
5. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
no to špinění by mě zajímalo taky,bud sem ani nešpinila a přišla ms,nebo sem špinila tak den nebo dva,ale pořád a přišla ms..začínám být značně nervozní...
lulii,chystala sem se že tam dnes zajdu,abych měla klidný víkend :wink: ,ale dr.má dnes zrovna dovču,tak až v pondělí..
syll krásnej mimísek,tak přece jen máš i 3D..
5. bře 2010 v 08:12  •  3 děti  • Odpověz
Paji graf ale vypadá víc než dobře :slight_smile:

popellka: krom únavy z práce necítím vůbec nic takže vítězný únor vyměním za jaro na které se moc moc těším :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
lullíi já myslím že by měl být nahoře :confused:
5. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
no četla sem že čípek má být při těhu dole,tuhý a uzavřený..ale některé diskuzi neko psal,že má čípek od začátku tak na půl..asi v polovině a ani né uplně tuhý..tak se asi podle toho řídit pořádně nejde..a jak sem to měla při minulích těhu,to nevím,to sem ještě nesledovala..prostě v pondělí budu moudřejší,nebo do téí doby dorazí ms..
5. bře 2010 v 08:18  •  3 děti  • Odpověz
tak jsem byla vedle jak ta jedle :sweat_smile:
5. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
pavli tak držím pěsti a doufám, že v pondělí konečně nahlásíš // - no to by byla supeeer :wink:
jellyy: jakože místo vítězného února vítězné jaro??? :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
Jelly :slight_smile: :slight_smile:

Já to právě taky četla, že to má každá jinak, tak nevím, nedá se podle toho něco poznat.
5. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
popellko přesně tak vidím to na vítezné jaro-léto bo tohle období mám moc ráda a loni jsem taky otěhotněla v květnu tak uvidíme :sweat_smile: :grinning:....a jak to vypadá u tebe :slight_smile:
5. bře 2010 v 08:29  • Odpověz
Paji, nakonec jsem se mudr. zeptala, jestli by mi udělal foto 3D obličeje, a souhlasil, tak jsem byla ráda :grinning:
5. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
jellyy: tak já to vidím, že jestli teď dorazí mrcha :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: tak to bude vítězné léto: červen - srpen :sunglasses: ale to by bylo, aby někdo v tom vítězným únoru neotěhotněl :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
syll: no povedlo se to panu doktorovi :wink:
5. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
ahoj holky,
k tomu sněhu - u nás hustě sněží, je toho už tu dost, bléé :confounded: a ještě víc má. Nejvíc v Krušných horách a my jsme pod nima 600 m.n.m.
Paji, pevné nervy na ten tvůj vývoj, jestli to těhu neni, tak by bylo fakt dobrý, kdyby ms přišla, to znám a jestli je, tak čekat, ale chápu, že to je naprd. Máš to blbý s těma testama, že nefungujou na tebe
5. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky po delší době!

Včera jsem byla na tom UTZ k NT.. a nebyli jsme z toho moc moudrý. Pan Dr nebyl zrovna komunikativní typ, navíc v podstatě řekl, že nejsem vhodná pro ten UTZ - prostě že vidí , cituji " sněhovou vánici" a ještě něco.. ale mimi moc ne...
Ani vlastně neřekl, jestli mu buší srdíčko, a já byla tak vystreslá, že se ani nezeptala.
Tak měřil a měřil, nakonec se doměřil k NT 1,3, což by mělo být Ok, jak jsem našla a podle obvodu hlavičky že je větší, než mých podle PMS 13plus 5, tak že je 14 plus 3 a CRL 80... takže mi posunul datum porodu na 30/8
teď to naměřený pošlou ke genetičce za tou krví, což už mám nabranou ani nevím od kdy a že to vyhodnotí spolu a výsledek že by měl být na konci příštího týdne. Zkusím tam zavolat ve středu a uvidíme...
Podle té kombinace krve a měření pak zjistí to % Downa atd...
O nosní kosti zatím ani slovo, podle mě to nemohl zaměřit.. nevím..
tak jdu pracovat, ať myslím na něco jiného

všem snažilkám hodně síly a těhulkám pohodu!!
mějte se krásně!
5. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
Tak já se tady už dnes asi neukáži, jdu si nakoupit jídlo a pak budu zas jen ležet, ráno jsem zas špinila :frowning2:
5. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme tu, Pepa byl dvě hodiny s tátou v práci a já byla na krvi, testy ve 30tt...

Handm, nic si z toho nedělej, některý doktoři jsou fakt taktní jak buldozer, místo aby těhuli uklidnili.... Mně vždycky napíšou "přehlednost horší" nebo "přehlednost špatná" - holt jsem tlustá no.... Ale kdyby to mělo bejt špatný tak ti to řekne rovnou, to se neboj....
5. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
Pepi, to máš na triply nebo na co?!

On neřekl ani, že by se mu zdálo, že jsem tlustá :grinning: Ani nejsem, jsem normální :grinning: Ale prostě řekl, že tam skoro nic nevidí, že prý : to jsme nějak málo těhotný, zatím... (no tak na ty testy se chodí v tomhle období, tak kdy mam asi přijít, že) a musel dost tlačit.. nechápu, proč to tedy nevzal vaginálně..
no, tak teď přežít týden na ty krve výsledky...
myslela jsem, že to bude v jeden den...
5. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
handm jo triply, holka, poslední protilátky a kdovíco....

Triply se dělaj někde 16tt a já už budu v pondělí 30tt... Navíc já je odmítla, s tím že když je OK to šíjové projasnění, tak není důvod dělat triply. Doufala jsem že díky tomu budu mít klidný těhu, no to trochu nevyšlo, tohle těhu mi zase komplikoval ten hematom, ale už je dobře, tak to je hlavní. Teď ještě "doklepat" k tomu porodu.
5. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
Pepi, ahaa
no já jsem nějak zpožděná :grinning::grinning::grinning: 30tt už si skoro ve finále :-d týýý joo
5. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
jo a jinak, já šla nejdřív na krev, týden poté mi dělali UTZ a to měření, a pak to "sesypali" v kompu dohromady a při odchodu z utz mi řekli "dobrý, riziko není"
5. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.