• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
To jsem si taky myslela, že bude u mě.. ale nějak jsem se spletla a musím zas ještě čekat :confounded:
5. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás pozdravit...už nekrvácím, ani nešpiním. Tak ať dá Bůh a miminko je v úterý v pořádku a budu tak šťastná, že vzlítnu ke hvězdám.
5. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
tak Pepča se nabaštil, a teď jdu baštit já, tak se tu zatím mějte....

chicoo, tak paráda... :slight_smile:
5. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj chicool, tak sláva, taky moc věřím, že budete v pořádku! Budu na tebe myslet. Jak se jinak cítíš? Tak hlavně hodně odpočívej.
5. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
Jinak syll, krásná fotečka :dizzy_face: a handm, držím palečky a výsledky, ale myslím, že ty výsledky jsou super, takže žádný strach. Někdy jsou ti doktoři fakt moulové, něco si mrmlaj pod vousy a člověk jim pořádně nerozumí a pak má akorát nahnáno, co? A přitom je to v pořádku.
5. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
zlabi: cítím se moc dobře. Opravdu věřím, že to dobře dopadne. Strach sanmozřejmě mám také. Ale víc doufám a věřím, že miminko bude zdravé. Uvidíme.
5. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
Já vím, chápu, že je to nepříjemný, tyhle věci na psychice moc nepřidávají, ale fazolka je určitě veliký bojovníček. A to, že už nešpiníš, je víc než pozitivní, takže naděje je určitěěěěě :slight_smile:
5. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz
chicool-to je dobře že je ti už líp,ted už jen at je všechno v pořádku a budeš sem dávat už jen fotečky jak rostete..ségra krvácela a byla otevřená celé těhotenství,taky až do konce zvracela,střídala 14 dní v nemocnici a týden doma,byla úpně na nervy..sice porodila o měsíc,dřív,ale má zdravou dcerku,tím chci říct,že ikdyž to někdy nevypadá moc dobře,tak to může dobře dopadnout..tak hodně štěstíčka :wink:
5. bře 2010 ve 14:20  •  3 děti  • Odpověz
Já mám zrovna čas a tady je dneska koukám pěkně mrtvo :confused: :slight_smile: Už jste všechny jednou nohou ve víkendové pohodičce, co? My jedem na hory, takže jsem děsně ráda, že aspoň něco nasněžilo a budem řádit v prašánku jupíííí :slight_smile:
5. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj žlababí, já jsem tu, ale pracuju.. musím tady dohnat nějaké resty, v pondělí mám dovolenou na registraci do porodnice :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: abych nemusela utíkat z práce...
Ale doktor byl fakt magor těšili jsme se manželem, jak všechno uvidíme, co všechno nám řekne atd.. a prd...

Chico, moc držím palecky, hezky odpočívej!!!! Určo to bude v pořádku!!!!
5. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz
zlababa,tady taky jede plno lidí na hory,ja už upřímně mám toho sěho docela dost a hrozně se těším na jaro,dnes je tady pěkně zima a od rána sněží..chjo
5. bře 2010 ve 14:26  •  3 děti  • Odpověz
Já jsem taková drobet přejetá dneska, tak si asi půjdu uvařit kafe... Honza má dneska masáž, chodí jednou za dva týdny aby vůbec fungoval (má nějak blbě sesazenou krční páteř už od malička a občas s tím pěkně skučí) a pa k mě čeká s ním anglina, tak se na to moc netěším ale co mám dělat, když nechce bejt blbej tak holt musíme...
5. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz
Holky, já už jsem na jaro taky fest nadržená, ale když už musí ještě snežit, tak proč toho nevyužít? :grinning: Zima už dlouho trvat nebude, podle mého je to poslední záchvěv a od příštího týdne to vypukne naplno :dizzy_face:
Handm, ty bláho, toto letí, příjde mi, že jsi nedávno našla // a teď už mažes na registraci... :slight_smile:
Pepi, tyjo, svatá trpělivost užit manžu anglicky, my bychom se u toho sežrali, ten můj strašně nerad, když mu něco vysvětluju, prostě chlap no :wink:
5. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz
žlabi, jo přesně...ale je to hlavně proto, že v Praze se musís registrovat od 14+0.. jinak skoro smůla :grinning::grinning:
5. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
žlabi hehe to víš ješitnost, mít babu se státnicí co doučuje, a neumět žblebtnout... :grinning:
5. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
Tak hotovo...
ale tady už koukám, zas nikdo není
tak hezký víkend holky!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile: a žádné mrchy snažilky!!!:slight_smile:
5. bře 2010 v 15:41  • Odpověz
Ahoj holky!
Handm, výsledky máš super! :wink: Škoda, že doktor byl moula a nedopřál vám s manžílkem radost! Ale vy ji přeci máte i tak, tak si ji nenechte tímhle blbounem zkazit!!! :wink:
Chicoolinko, paráda! :dizzy_face: Držte se i nadále, vy jste s fazolkou velcí bojovníci!!!Určitě to zvládnete :wink: :dizzy_face:
5. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
Ahoj holky, gratulace Handm :o)
Jinak jsem do alba hodila fotečky našich věciček pro mimi co máme, tak se mrkněte :o)
5. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
Syll, gratulace ke kontrole! Fotečka 3D je nádherná! :dizzy_face: Krásný mumínek, si tam pěkně spinká :dizzy_face: A věcičky, cos nakoupila jsou vážně krásný! :wink:
5. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
chico, to je super a jsem na úterý napnutá, věřím, že nám oznámíš dobré zprávičky.
syll krásné věcičky, já chci taky nakupovat :slight_smile: dneska měli v Pompu úžasný růžový malinký šatečky, byly ňuňu.
handm tak hlavně, že je vše ok a příště se třeba dozvíte víc.
5. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
aji, děkujííí, no už snad všechno skoro mám, ale něco chybí :slight_smile:
5. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
Pavci vidím, že máš v albu kočárek co chceme i my pořídit, ten je krásný , že? :grinning:
5. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
syll, vy máte to camarelo? Já mám pocit, že ten přesně tam nemám, ani pořádně už si ty značky nepamatuji, než ho budem potřebovat, budou jiné pěkné a hlavně si je potřebuju ošahat. :grinning:
5. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
Dobré ráno holky! Zdravím vás při sobotě a přeji vám hezký den!!! :dizzy_face:
6. bře 2010 v 07:15  • Odpověz
Ahojka, tak u mě moc dobré tedy není, sama doma a noc děsná zas jsem začala hodně špinit, ted je to trochu lepší ale hrozně se bojím
6. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
ahojky
začínám být teda zančně nervozní,ale taky nějak tuším že je to jen porucha,dřív bez hormonů,sem měla dlouhé cykly úplně normálně,jen nevím jakou sem měla teplotu..
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0
medan-hlavně pořád lež,vylez jen tak na Wc nech se pěkně opečovávat a zkus si naklonit postel,zadní část zvednout,sestra to tak měla nakázáno asi 3 měsíce před porodem,sic říkala že to bylo hodně nepříjemné spaní,ale pomohlo to..držím pěstičky at to všechno dopadne na výbornou-drž se..
6. bře 2010 v 08:40  •  3 děti  • Odpověz
pajinka111:no snažím se ted dovolat do nemocnice a asi tam i pojedu, jsem totiž sama doma, tak manžel volat tchýni až dorazí tak zavolám taxi a asi pojedu, záleží co mi řeknou po telefonu.Hodně mě to vyděsilo, takové jsme to ještě nikdy neměla
6. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
Hrozně se bojím a né a né se tam dovolat
6. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
dobré ránko holky!

ajinko, tak co, jak je :wink:

paji, grafík vypadá hezky, myslím, že rozhodnou příští dva dny, dnes jsi podle mě 13 DPO...

medan, určo do nemocnice jeď, ať tě tam uklidní a popř. pomůžou...
6. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
madan-tak to neváhej a určitě do té nemocnice jed..ono žádné špinění není úplně normální,lepší tam jed,ikdyž by tě poslali domu,je to lepší,než kdyby se něco zanedbalo..určitě tam hned jed,já bych asi ani nečekala co mi řeknou,tady u nás by si tě určtě i pár dní nechali a všechno sledovali-je určitě lepší být pod dohledem,navíc ještě když si sama doma..na nic už nečekej a jed..držím moc pěstičky a určitě dej vědět co a jak..
6. bře 2010 v 09:27  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.