• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
ahoj holky

Medan, na nic nečekej a frč....
6. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
ahojky,
medan určitě jeď, držim palce, ať to neni nic špatného.
6. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
medan se nozývá ,tak snad odjela,doufám že bude všechno v pořádku..
6. bře 2010 v 10:20  •  3 děti  • Odpověz
holky, no chudak medan, ona furt má nějaké ty problémky se špiněním, snad to fakt nic opět nebude, třeba se ji nejak trhají ty cévky nebo co to...to se stává...snad to je OK, držím moc pěsti.
6. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
paji, ten tvůj grafik je super, jen kdyby k něčemu byl, že jo? tobě bych to přála snad nejvic ze všech fakt :wink: to jsem zvědava, co se ti z toho vyklube...v pondeli se chystáš k mudr?
6. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
syll-děkuji moooc,si zlatá :wink: ..ovšem myslím že z toho nic nebude,ikdyž takový graf sem ještě nikdy neměla :slight_smile: ..pokud nedostanu ms,tak v pondělí jdu k dr.vyšetří m,vidět stejně nic nepůjde,ale vezme mi krev a v uterý budu vědět výsledek,pokud nedorazí ms..pokud su 13dpo,tak po pondělí ms dorazí..
6. bře 2010 v 10:53  •  3 děti  • Odpověz
paji, ale při MS a takové teplotky...hmmm, to by bylo divné teda, ale však počkáš a uvidiš. Z krve ti to doktor řekne jasně, že? to se pozná úplně nejlíp. A když nic, tak ti aspon upravi ten cyklus zase, a pak se do toho vrhneš a to by bylo, aby to nebylo sakra :sweat_smile:
Pokud má manžel spermiky v pořádku, tak to nějak půjde a basta :wink:
6. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
Ahojenky holky, přeji krásnou sluníčkovou sobotu :grinning: :dizzy_face:

Té medan je mi teda líto :frowning2: Chudák holka jen pořád lítá po doktorech....Snad bude vše v pořádku....
6. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
Tak už jsem doma, hlavní je že mimi je ok, ještě jsem jim tam omdlela, a jinak to nechápu, ve středu na kontrole vše ok, a dnes mi v porodnici řekli že mám zápal v pochvě, zanícená, tak mám napsané léky na zavádění večer a odpočívat.
6. bře 2010 v 11:24  • Odpověz
Medan, co to znamená zápal v pochvě? :confused:
6. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
Je dobře, že je vše v pořádku, tak se teď hlavně štři a odpočívej :wink:
6. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
drndapetka:to jsme taky přesně nějak nepochopila, ale říkala mi že to tam mám pořádně zanícené a proto i to špinění
6. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
medan hlavně že je mimi v pořádku,snad ten zápal nebude moc vážný a léky ti pomůžou..držím pěstičky..
syll,no taky si říkám že před ms by ty teploty začaly klesat,ale někdy mi klesnou ze dne den ..nemá cenu spekulovat,stějně sou všechno doměnky..pondělí a uterý budu mít prostě jasno..a když dorazí ms,ta aspon začnu nový cyklus..možná mi ten grafík i rozhodilo to že sem byla nemocná..
6. bře 2010 ve 12:09  •  3 děti  • Odpověz
Jejda medanko, ty máš teda trápení! :frowning2: Hlavně že jsi jela do nemocnice a že mimi je v pořádku! :pensive: Odpočívej a zaváděj léky, snad to bude dobré! Držím moc pěsti! :wink:
6. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Jejda medan to je mi moc líto. tak držím moc moc palečky ať je to dobrý
6. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
Moc děkuji, ted si udělám aspon rýži snad jí do sebe dostanu a zas půjdu ležet, fakt mě to vzalo a do toho manžel na cvičení takže jen sama doma.Ale takhle zle mi dlouho nebylo :frowning2:
6. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz
ahoj holky, tak mám klid, máma je už fuč, došišláno, a Honza má svou spánkovou hodinku...

Medan, zápal bych přeložila jako zánět.... nebyla doktorka Slovenka? Vo slovenčině zápal skutečně zánět totiž znamená.
6. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
pepibubu:jojo doktorka byla slovenka
6. bře 2010 v 17:22  • Odpověz
medan, myslela jsem dnes na Tebe a jsem ráda, že tu nejsou žádné špatné zprávičky, máš smůlu s tím špiněním a ještě to máš stížený tím, že jsi často doma sama, když má manžílek takovou práci. A bude třeba kol porodu a po porodu nějakou dobu aspon s tebou? Nebo budeš mít někoho blízkého, kdo ti v počátku pomůže? Přijde mi, že bys potřebovala oporu.
6. bře 2010 v 18:14  • Odpověz
Ahoj holky...

medanko: to je mi moc líto...teda ty si to fakt vyžíráš celý těhotenství, to si fakt neumím představit. I když čekám, že pokud v úterý bude fazolka v pořádku, že to asi do porodu nebudu mít taky úplně bezproblémový. Ale to už se uvidí...hlavně aby tam byla a byla v pořádku. :slight_smile:

Jinak jsem holky koukala na tu novou verzi koníka a vypadá to, že tam zrušili ty HTML prvky a tím pádem nebude naše tabulka fungovat. Sice tam píšou, že by to mělo jít nějak vedle při rozkliknutí, ale buď jim to v té beta-verzi nefunguje nebo to prostě nejde. Tak uvidíme. :wink:
6. bře 2010 v 18:23  • Odpověz
ahoj chico a jak je tobě? Psychika dobrá? V kolik hodin to úterý půjdeš? Budem na tebe všechny moc myslet.
Mně se tedy moc ta nová verze nezamlouvá, přijde mi to takové nepřehledné, jako na střeše jsem si na to nezvykla. A když ještě nepůjde ani ta tabulka, to bude blbý.
6. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
pavczi: psychicky jsem na tom dobře. Uvidíme po úterku :wink: Jinak tam jdu v 15.00!

No mě se ta nová verze také moc nezamlouvá, ale líbí se mi, že tam jde zalézt do soukromé skupiny a zamknout jí pod heslem, což by možná nebylo špatné...vzhledem k tomu, že tu je spousta holek špehováno a pak ani nemůže leccos napsat...ale to se ještě domluvíme, jestli se tam třeba přesuneme :wink:
6. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
Dobré ráno,
dnes si dám jen sprchu a zas zalezu do postele a budu jen ležet, pořád jsem se z toho včerejška nějak nedostala, psychicky fakt K.O. a do toho venku zas jen sněží a všude hromady sněhu.
7. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
Medan, zkus si to tolik nepřipouštět, ty máš opravdu tu smůlu, že to budeš mít zřejmě celé těhotenství :pensive: Nesmíš si to tak připouštět, miminko nechce mít smutnou a utrápenou maminku. Mimískovi nic není, to musí být pro tebe to nejdůležitější :wink:
7. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
ahojky..
tak napínání skončilo,dnes sem s teplotou spadla,bolí mě dost břicho a špiním..tak ff mi vyznačil ovulku špatně,byla až toho 21.2. a tím pádem je je LF správně,jen byl delší cyklus,ale tím že neberu hormony ,je to úplně normální....tak dnes nebo zítra je tu ms :angry: ,ale aspon začíná nový cyklus..
http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0
7. bře 2010 v 08:55  •  3 děti  • Odpověz
Paji to je svina ta mrcha fakt :unamused: Tak aspoň, že víš na čem jsi. Ale i tak je to škodá..
7. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
syll,no to je svina! :angry: ,už jí mám celkem plný zuby,ale zase lepší že přišla ted,než třeba za dalších 20 až 30dní,což bývalo normální..ale takovej grafík sem ještě neměla..no uvídíme příští cyklus,to bych měla brát už clostil a utroš po 4 měsících pauzea to sem mívala docela přesně,ale zase nevím,páč mi utroš drží teploty nahoře,dokud jej nevysadím..no uvidím
7. bře 2010 v 10:51  •  3 děti  • Odpověz
Ahá a ten ultroš je dobrý k čemu? to nejak nevim. Teď to byl takový zkušební grafík, byl moc hezký, ale teď s těma práškama to bude třeba lepší :wink:
7. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
mám málo progesteronu,tak utrogestan ho vlastně doplní aby to dobře fungovalo a měl by zabránit rannému potratu..
grafíku už mám několik,ale většinou mám teplotu kolem 38C,tento byl takový zvláštnější.. :wink:
a prášky sem brala už od ledna 2009 už 3x po 3 měsícíh,vždycky 3 měsíce,pak 3 měsíce pauza..
7. bře 2010 v 11:41  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak malej i velkej chlap spí (malej je pochopitelný, ale velkej je na ránu, já ho nechám ráno do devíti, odrážím od něj Pepu aby se pán vyhajal a on si může držku vykloubit a jako omluvu mi řekne že šel spát v jednu - a kdo ho nutil čumět na nějakej přiblblej film? CO? :angry: Ale než bych musela čumět na jeho ksicht jak Panna Maria Sedmibolestná tak radši ať chrápe a já mám klid.
7. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.