• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Pepi, buď v klidu, ten můj je v modročerným to stejný :grinning: Sice ještě nemáme dítě, ale taky ho milost pána nechávám vyspinkat o víkendu do obýdka. Když jdu do práce, tak jdu kolem něj po špičkách, aby se náhodou nevzbudil. zato on, když jde do práce, tak práská dveřmi od skříně , od záchodu atd. Je na zabití :angry: A proč spinká o víkendu do oběda? Protože sedí do 3 do rána u počítače a hraje si jak malej kluk střílečky :rolling_eyes: :zipper_mouth: A on chudáček je unavinkanej :grinning: Když si dovolím mu říct, že si za to ale může sám, že nemá ponocovat, tak dostanu vynadaný, že snad o víkendu může....No, jenže ono je to poslední měsíc pořád, i přes týden, a to o půl 6 ráno vstává :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako kdybych já spala 3 hodiny denně, tak nefunguju....
7. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
Drndi he he koukám, všude stejný :grinning:
7. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
Pepi, mě to nepřekvapuje. tak jsem si ho vzala, a tak mi už zůstane.....na celý život :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
7. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
drndapetka:no ten můj je taky stejný ale co Já bych za to dala mít ho ted doma
7. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
medan, to Ti věřím, ale kolikrát, když sedí od rána do večera u počítače, tak bych ho raději na nějakou služebku nerbo cvičení poslala :grinning:
7. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
drndi ale teda občas bych ho s chutí prohodila zavřenejma dveřma :grinning:

Medan jo holka, rozumím ti, sice na ně nadáváme ale neměnily bychom je, co :slight_smile:
7. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
no taky mi někdy vadí že sedí u PC do 3 do rána a hraje, ikdyž poslední dobou na to ani neměl čas, co mám pořád nějaké problémy tak dokonce chodí i se mnou spát, a opravdu bych ho chtěla mít raději doma, než se pořád bát že zas něco bude a že zas to budu muset řešit voláním taxíka a jít někde sama.
7. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Dneska mě vstávání málem zabilo, jedu do Prahy, máme tam poradu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem zvědavá, co si zas Pražáci vymyslí :grinning:
No a cesta bude taky zajímavá, sněží a sněží :unamused:
8. bře 2010 v 05:52  • Odpověz
Ahoj holky....

Já už si tak přeju aby byl květen a Puclík byl už venku... Začíná to pro mě bejt náročný jak psychicky tak i fyzicky už to nestojí za moc....
8. bře 2010 v 06:57  • Odpověz
Dobré ránečko holky :wink:
8. bře 2010 v 07:00  • Odpověz
Ježišmarja.... 30tt... dyť nedávno jsem oznamovala nález //... na jednu stranu je to "UŽ" 30 tt ale na druhou stranu "TEPRVE" 30tt...

Ještě že nejsem slonice i když tak vypadám, ta chudinka nosí mládě skoro 2 roky, to by mě asi kleplo :grinning:
8. bře 2010 v 07:06  • Odpověz
ahojky,
taky chci aspoň květen, už mám toho sněhu a mrazu dost, ráno zase -8 :angry: na březen je to dost a furt snííííh.
8. bře 2010 v 07:06  • Odpověz
Páji hehe každá chcem květen z jinýho důvodu :grinning: ale chcem ho obě co :grinning:
8. bře 2010 v 07:09  • Odpověz
pepi :grinning: a ještě by třeba v květnu mohly být //, ať se můžu těšit ještě víc :grinning: .
Letos je fakt ta zima úmorná. Včera jsme si aspoň s manžílkem udělali po dlouhé době výlet za kulturou, pejska nám hlídal tchán, tak jsme jeli do Plzně do multikina a po krámkách, koupila jsem si nové džíny, neb kupuju furt větší a větší a za chvíli mi zase nebudou :grinning: . Celou dobu jedem dle předpisů po Plzni, kde byla 50 jsme jeli 50 a ostatní nás předjížděli, vyjedem ven a byli jsme trochu rozjetí no těch 90-100, tak manžílek předjel auto, které nás brzdilo, jenže to udělal v části, kde už končila přerušovaná a začala z naší strany plná, zdruhé přerušovaná no a za chvíli za námi modrý majáček a červené STOP. :unamused: Mrchy policajtský, prej jsme si moc dovolili, když jedou za námi, jsme je jaksi neviděli :unamused: , takže litr v čudu. V manželství už je to třetí pokuta :unamused: minule jsme v Praze vlítli omylem do jednosměrky z druhé strany, to jsme fakt netušili a jednou jsme blbě zaparkovali u restaurace. :angry:
8. bře 2010 v 07:19  • Odpověz
ahoj holky,

tak mně by stačil aspoň duben, ale být už zase o měsíc dál.... to počasí mě teda štve pořádně :angry: už jsem "vyjarňovala" ale dneska ve skoro mínus 8 stupních jsem se zas navlíkla.
Jinak do těch termálů jedem už teď v sobotu, protože se uvolnili místa dřív, tak se mám aspoň celej týden na co těšit, i když bych se těšila aji tak - na víkend :dizzy_face: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 07:20  • Odpověz
No jo Pavczi, na takovejch jako jste vy se oni hojej, místo aby honili padouchy.... Co na to říct....
8. bře 2010 v 07:22  • Odpověz
Dobré ráno
8. bře 2010 v 07:24  • Odpověz
dobré ránko holky, tak já jsem celá netrpělivá, kdy přijde ajinka a řekne nám, jak je na tom :wink:
8. bře 2010 v 07:30  • Odpověz
pepi, nejhorší je, že fakt většinou jezdíme slušně, jasně, že občas ta rychlost je vyšší než 90, ale tam kde to jde, v obcích dodržujem, od nás, když jedem do Varů je obec, příliš z kopečka, my vždy jedem poctivých 50 a všichni nás předjížděj. Když jsme jeli tam, jelo auto, házelo jednu myšku za druhou bez blinkru a nic. Vim o osobě, která jezdí jak prase a vždy minimálně pod jedním pivem a nikdy ho nezastaví ani na blbou kontrolu, při každý jízdě poruší několik závažných předpisů a nic. Když jsem se zmínila, že když jsme jeli tam a říkám, radši nic, tak paní řekla, že nemůžou být všude. Jo, přestupek to byl, ale nas...e to, narozdíl od jiných jsme nikoho neohrozili, minule nás předjížděli zprava, to nikdo nechytí nebo jednou, kdyby jsme nezabrzdili, tak ten, co nás předjížděl by se neměl kam zařadit a sejmul by ho protijedoucí.
8. bře 2010 v 07:34  • Odpověz
Pavczi, možná chtěli "bez bločku" do kapsy.... Hajzlové to na to bejvaj dost velký.... a body taky strhnuli? nebo to ne?
8. bře 2010 v 07:36  • Odpověz
Nene, lísteček vyplněný jsme dostali a složenku, protože po výletě jsme bohužel litr dohromady nedali, jsme to zkoušeli, že máme max. 500,- (manžel většinou peníze u sebe nemívá, platí všude kartou, možná by si ale do dokladů měl něco schovat :grinning: ). O bodech nic neříkali, když za nima mažel šel, jestli mu můžou říct, kolik jich má, tak jsem volala, ať to nepřipomíná, ale řekli, že za poslední rok žádné body nedostal (nebo spíš mu nevzali), že byl jen pokutován (přitom v listopadu ten v Praze řekl, že 1 půjde dolu) a ani teď neřekli, že budou body a kolik, tak manžel tvrdí, že nebudou, že by nám to museli říct kolik.
8. bře 2010 v 07:42  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

já chci taky už jaro :sunglasses:
8. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
pavczi tak to se vám ten výlet trošku prodražil :unamused:
8. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
tak mám přijít k lékaři na 13
8. bře 2010 v 08:03  • Odpověz
jéé popellko tak přeju už dopředu aby se vám výlet do termálů vydařil :dizzy_face:
8. bře 2010 v 08:05  • Odpověz
ahojky medan, máš to ale trápení ale hlavně že je mimi v pořádku a jak se dneska cítíš?
8. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
No u mě nic moc, ted mi ještě volala sestra že mám přijít do 10, že můj dokotro tam dnes není tak mě veme jiná doktorka
8. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
ahoj holčiny, přeju krásné pondělní, i když zase spíše zimní, ráno... všechny se nějak nemůžeme toho jara dočkat. No aspoň mám před sebou vidinu, že příští středu jedeme na hory, tak ještě si nějakou lyžovačku užijeme :slight_smile: a pak ať už je tady jaro, jak má vypadat!!!!

medan - držím palečky, ať jste s mimískem v pořádku!!!!
8. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
jellyy: díky :wink: a co ty, jak se cítíš 31DC? :dizzy_face:
medan: držím pěstičky, aby už to bylo konečně trochu klidnější a miminko OK
8. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
jééé jellyy - tak teď jsem si do tabulky najela znovu a hledám tě nahoře a ty už jsi dole :confounded: tak nic, jako bych se neptala :sweat_smile: však jaro se snad už fakt blíží, tak se snad zadaří :wink:
8. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.