• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
medan taky držím palečky aby ses od doktora vrátila jen s dobrýma zprávama
8. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
popellko v pohodě :slight_smile: ....dyť víš že čekáme na to jaro :grinning:
8. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás...u nás chumelí jako o závod. Ale určitě je to poslední záchvěv zimy a pak už bude jen a jen teplíčko. :wink:
Já začínám být mírně nervózní ze zítřejší kontroly. Je to totiž strašně napínavé. :grinning: Připadám si, jako bych sledovala nějaký napínavý seriál a neomohla se dočkat zítřejšího dílu, jak to s hlavní hrdinkou dopadne. :grinning: Teda holky, jsem asi fakt raplá. Kdyby se mi aspoň chtělo spát, tak bych celý den prospala a uteklo by to.
8. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
jo a já se nechám překvapit, buďto teď a nebo v létě :grinning: :grinning: :grinning:
chicoo - neboj, uvidíš, že to zítra bude OK a já bych s tím spánkem problém neměla teda :wink:
8. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
v tom létě je to taky značka ideál tak se holt necháme překvapit :slight_smile:

chicoo taky věřím že zítřejší kontrola dopadne dobře :wink:
8. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás a přeji hezký den! :dizzy_face:
Dnes jsem 1DC, ms dorazila přesně na čas :grinning: ! Takže holky, ať žije vítězné jaro :grinning: :grinning: :grinning: ! A ne že za mnou budete v tabulce padat jak hrušky! :grinning: Žádný takový :wink: ! Jellyy, teď koukám, že ty už jsi dole :confounded: ... Tak letím za tebou :grinning: Bác a je to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
chicoolko - věřím, že zítřejší kontrola dopadne dobře a fazolka je v naprostém pořádku!!!! držím pěsti...

jinak všechny píšete, jak u vás chumelí, u nás ani vločka, "jenom" je mráz...
8. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
Chicoolko, držím pěsti na zítřejší kontrolu! Moc na vás myslím! A taky věřím, že to dobře dopadne! :dizzy_face:
8. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
přesně jak říkáš Aji ať žije vítězné jaro :grinning: ...s jarem rozkveteme a půjde to jako po másle :sweat_smile:
8. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
jojo v létě je to super a mimísek pěkně na jaře, jestli nevyjde ani to, tak se neznám :angry: :grinning: :grinning: :grinning: ale snad jo :grinning: no a na podzim to je taky dobrý......ale doufám, že všechny "ještě snažilky"co jsme tady, tak o Vánocích už budem mít mimi v bříšku :pensive: :dizzy_face: :dizzy_face:
aji, to snad není možný!!!! tak já teda nevím, ale někdo už by měl hodně rychle skočit nahoru, přece není možný, že vítězný únor zklame tak, že by nebyla žádná těhulka :confounded: :confounded: :confounded: ale ještě je vás tam nahoře dost :wink:
zebi u nás taky ne - naštěstí, ale mrzne pěkně teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
Tak už jsem doma, paní doktorka moc hodná, říkala že mimi je v pořádku a to je to hlavní, jen já že jsem dost psych. K.o., a že se musím uklidnit a né se tak stresovat, jsem jí říkala že se snažím ale že mi to moc asi nejde, tak se odpo půjdu projít na poštu a do drogerky
8. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
popellko taky doufám že všechny snažilky budeme mít do vánoc mimi v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
Medan, jojo psychika je v tomhle svině... Znám (ne teda osobně ale zprostředkovaně) jednu těhuli, která to "dopracovala" až k poslednímu trimestru na psychiatrii, dneska teda má zdravou krásnou holčičku ale.... Fkat se snaž si najít nějakou zábavu, začni třeba vyšívat nebo si opakuj nějakej jazyk nebo cokoliv co ti dá zapomenout....
8. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
medan: tak vidíš, je to dobrý, mimi je v pořádku a bude mu u tebe ještě líp, když se naladíš do pohody, tak to zkus a určitě to půjde :wink: a je dobrý, že paní doktorka byla hodná - takoví by měli být všichni doktoři :sweat_smile:
jellyy: určitě :wink: :grinning:
8. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
Tahle holčina trávila na netu mraky času, ale místo aby hledala výbavičku, tak hledala důkazy o tom že má rakovinu... Fakt magořila. COž teda není tvůj případ, to vím, ale jen abys viděla kam až psychika může těhuli dohnat...
8. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
pepibubu:no spíš chci začít aspon trochu dělat z domu věci do práce, tak se snad nějak dohodnu s šéfem, tak příjdu aspon na jiné myšlenky, a asi začnu i žehlit a chystat věci na praní pro malou atd.
8. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
medan - SKVĚLEJ PLÁN, moc chválím.
8. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
jen doufám že to špinění už nebude
8. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
Medan moc bych ti to přála, ale hlavně že víš že to neohrožuje mimi, a že to je "jenom" nápor na psychiku
8. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím Vás při pondělku. Medan, ty máš teda trable :frowning2:Ale aspoň že už někdo přišel na to, proč pořád špiníš, tak třeba se to vyléčí a bude zas dobře. A jak píše Pepi, je moc dobře, že malou to neohrožuje. Ty nervíky ti fakt nezávidím, ale uvidíš, že to zvládnete :wink:

zima je teda pořádná, ale už je to vážně vážně poslední záchvěv, protože jaro je už cítit úplně všude :wink: My jsme byli o víkendu na horách a krásně jsme si zalyžovali. Nu, pro mě to bylo letos asi vážně naposledy, protože jsem dneska testovala.... a holky, asi je to tam :dizzy_face:

Chicoolko, tobě budu zítra držet palce vší silou a pevně věřím, že budete v pořádku. Jinak s úpravama v tabulce zatím ještě prosím počkejme, ms bych měla dostat až pozítří, tak abychom toho ducha nevyplašili :wink:
8. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
zlababi tak obrovská gratulace a držím palečky aby to šlo všechno tak jak má :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
Žlababkoooooooo obrovská gratulace a držím co držet můžu....
8. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
zlababi, no tak to je super zpráááva, mooc potichoučku gratuluji, a držíme i s mimčem všechny pěstičky :dizzy_face: Máš v albu testíka? :dizzy_face: mám z tebe obrovskou radoooost :dizzy_face:
8. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
Uka testiky pak :grinning:
8. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
holky děkuju, test jsem vyfotila, tak hot am později vložím. Řekla bych, že je to vidět docela dost zřetelně, až mě to překvapuje na to, že jsem teprve 12 dpo. Ale jsem z toho v takovém jakoby divném rozpoložení, že to ani neumím popsat :sweat_smile:. Na jednu stranu jsem až překvapivě klidná, radost tu je a veliká, ale jen taková ta úplně vnitřní, jestli mi rozumíte. :sweat_smile: S manžou jsme si ráno řekli, že budem dělat, jako bychom to zatím nevěděli :grinning:
8. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
zlabi: tak to je krásnýýýý, no někdo musel mít ten únor vítězný, říkala jsem si, že bys to byla ty :dizzy_face: :wink: taky moc gratuluju, to je krásná zpráva, jen ať se to tady tak pěkně rozrůstá :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
zlababko - úplně mi běhá takovej ten mráz po těle, to je krásná zprávička - potichoučku, polehoučku gratuluju a posílám fazolce spoustu sil a štěstí vám oběma...

medan - super, že u dr. to dopadlo dobře, tak se zkus uklidnit a schvaluju plán!!!! hlavně zkus myslet pozitivně....
8. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
Dobré ranko,

zlabinko, to je krásná zprávička...ty teda těhotníš jedna radost, jde vidět, že si s manžílkem perfektně sedíte :dizzy_face: Přeji moc moc štěstíčka :wink:

Jinak holky, tak manža kponečně dneska volal na výsledky toho spermia, a prý množství dobrý, pohyblivost dobrý, živejch potvůrek dost, akorát prý má nějakou hodnotu špatně, jenže on trdlo se nezeptal co to je, tak to nevím :unamused: Prý by toho mělo být 3% a on má jen 1,9 % :frowning2: Nevíte, co by to mohlo být? Protože oni posílají rovnou výsledky poštou k mýmu gyndr. a máme to konzultovat s ním, jenže než mu tam ty výsledky dojdou, pak jedem na hory a dlouuuuho by mě to trápilo a přemýšlela bych nad tím..... Prý by mu na to údajně měly pomoct vitamíny :sweat_smile: Holky, já mám strach, že je to něco s tou morfologií, to by byl průser :cry:
8. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
Drndi, nebuj, hele manžův spermiogram taky nedopadl nejlíp a koukni na nás :wink: Psala jsem tenkrát to ájince do IP, nejen, že se netrefil, takže měl množství asi jen 25 milionů, ale měli jsme i blbou morfologii, jen 20% dobrých, ale dle jak vidíš, je to výsledek "víc než v normě". :grinning: Ty 3% netuším, co by mohlo být, vím, ale koukni sem, třeba se tam něco dočteš. http://www.lekari-online.cz/lecba-neplodnosti/zakroky/spermiogram
8. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
Zlababi, tak už jen se objednat pak na vyšetření a UTZ, ale raděj tak v 8-9 TT tam půjdeš až, ne? :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.