• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
zlabi, moc děkuji za uklidnění. vypadá to, že manža je sameček :grinning: Akorát ve mě je ta chyba :frowning2: Ale už se pomalinku dávám do pořádku :wink: Podle kartářky mám květen jasný :grinning: Měsíc lásky - to se bude dělat miminko :dizzy_face:
8. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
Syll, právě zatím moc nevím. První, co mě napadlo, že mě ten můj dr asi roztrhne, páč podle něj jsem měla čekat do června :rolling_eyes:. Tak asi počkám tak týden, pak tam zavolám a uvidíme, co mi poví.
8. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
Zlabi, a proč si měla čekat tak dluho? To je snad vaše věc, ne? Když se samo zadařilo, tak co :grinning: Třeba ti nic neřekne, řekneš, že náhodička a co...nemůže nic říct, naopak by měl být rád, že to vyšlo. Za sebe radím ten vitamín E zázračný proti tem potratům :grinning:
8. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
Syll, já už ho asi 14 dnů zobu :grinning: tak že by byl fakt zázračný? Holky snažilky, začínám si myslet, že na tom vážně něco bude :grinning:
Jo a Drndi, já myslím, že vy jste taky už párkrát počali, takže to funguje :wink: Mám trošku pocit, že u vás bude spíš težší to správně načasovat, když máš ty dlouhé cykly a nejasnou ovulku. Ale třeba tě ta očistná kůra vážně srovná.
8. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
Syll, k tomu dr, byla jsem u něj tenkrát na začátku února byla na konzultaci, šla jsem tam s tím, že už je teda všechno ok, neb do telefonu mi 2x řekli, že všechny krevní a jiný výsledky jsou v pořádku. O to víc jsem se divila, když na mě najednou vysypal, že sice štítka je ok, ale že mám lehce zvýšené nějaké protilátky proti ní a že mám radši na endokrinologii ještě ověřit. To jsem si samo oběhala a je to podchycené, ale nechápu, proč mi to řekl až v únoru, když to tam měl černý na bílym od prosince. No a navíc, když jsem se ho zeoatla, jestli už jako teda můžeme začít s tím snažením tak řekl, že ještě tak dva měsíce mám vydržet!!? No a pak ještě volal mámě a řekl jí, aby mi domluvila, že nejlíp počkat až do června :angry:
8. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
zlabi, přesně jsi kápla božskou ! Poprvé jsem byla těhu za 4 měsíce, po druhé se podařilo 5.měsíc....Jenže jsem měla 38denní cykly, to se úplně jinak dělalo :grinning: Teď je to opravdu horší, ale zatím to manža zvládá a snažíme se každý 4.den po celý ten můj dlouhý cyklus, tak snad se někdy trefíme :wink: Nějak jsem teď v poho a neřeším to, měla jsem trošku strach z toho spermia, ale teď se mi ulevilo, a navíc jedeme v sobotu lyžovat do Val di Fiemme a stráááášně se těším jak si zajezdím, tak teď nemám vůbec myšlenky na mimísa :grinning:
8. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
zlab, kašli na doktora, je to Tvůj mimís, mu to může být jedno!!! On musí udělat vše proto, aby se to neopakovao, a né Ti zakazovat, kdy se máš a nemáš snažit a s prominutímn se do toho srát :angry: Takže šupky dupky na neschopenku, jistota je jistota, papkej vitamíneček E, čerstvou zeleninku a hooodně rybiček ( podporují udržení těhu ) a buď veselá a optimistická, protože do třetice to bude dobrý :wink: Taky se tak uklidňuju :sweat_smile:
8. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
Drndi, já vím, zas tak moc mě to netrápí, jasně, že mimčo je pro mě teď na úplně prvním místě :wink: Jinak na hory jsem měla jet příští týden taky, hrozně jsem se těšila, ale teď můžu upřímně říct, že s radostí zůstanu doma :grinning:
8. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
drndi - na jak dlouho jedete do Val di Fiemme? my tam jedeme pristi stredu!!!! :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
žlabko - to věřím, že s radostí zůstaneš doma :slight_smile: my máme hory zaplacené, budeme brát i běžky, tak to nebudu moc přehánět. hlavně se opatruj a všechno bude dobré...
8. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
Holky, takže tam manža volal ještě jednou. Jde o tu morfologii jak jsem si myslela. Je to prý tvar spermií. Manža ji má 1,9% a má být 3%. Znamená to prý, že nám to může trvat dýl, protože spermie nemá prý tak špičatou tu hlavičku, aby se dobře dostala do vajíčka. Jinak je to prý dědičný a nedá se to nijak ovlivnit ani spravit. Ale jinak prý spermijek má manža hafl a jsou nadprůměrně rychlí :grinning: :dizzy_face:
8. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
Zebraf, jedeme od 13. do 20. od soboty do soboty. přesně ve Val nebudeme, budeme ubytovaní ve vesničce Varena a lyžovat budeme v Cermisu nebo na Latemaru, jsou tam prý od letoška dvě nové sjezdovky, tak jsem zvědavá jak hrom. Třeba se tam uvidíme :grinning:
8. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
žlabi, držím palečky, ať sílí a ať vše dopadne na výbornou :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
žlabi: :grinning:
8. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
drndi - tak ty výsledky spermia jsou celkem dobrý, ne? a snad si ta správná spermie se špičatou hlavičkou najde cestu k vajíčku!!!! a jestli tomu napomůžou nějaké vitamínky, tak to bude jedna dvě...
My jedeme na 4 dny lyžování - ve středu na noc tam a v neděli na noc domů, tak se tam třeba potkáme :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
Zlabi, ty ten vitamin E papas, teda to bude tak od ovulky, ne? :grinning: Já to pak zasej budu jest, až budu chtit byt znova těhu :o) hihi. NO jsem ráda, že se ti zadařilo takhle pěkně, možná protože, že jsi chtěla na hory, a nepojedeš :grinning: Já taky chtěla v létě k moři a nepojedu :grinning:
8. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
Drndi, no vidiš, tak je to v suchu :slight_smile: Manžel je zdravý jako řípa, a nějaká ta fofr spermijka se najde zasej :wink:
8. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
syll, je to tak, baštím ho od té doby, co jste ho tu vychválily až k nebesům :grinning: Jinak holky, já se vůbec těhotně necítím, ani jsem neměla nějaký předtuchy a příznaky nebo tak, já prostě dneska testla jen proto, že mám už asi týden zácpu, tak mi to začalo bejt divný :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
zlabi, vidis, asi na tom něco bude :slight_smile: hihi, to je mazec, co manžel, ten byl v šoku, ne?? :grinning: Tak to budete mit mimi v říjnu, když bude vše OK, ne? :grinning:
8. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
syll, myslím, že to vychází spíš na druhou půlku listopadu, takže štír jako mužíček. No a manža, ten byl rozespalej, ale přesto se na mě moc krásně usmál :dizzy_face: Jdu sem hodit ten testík :wink:
8. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
zlabinkooooooooo: tak se koukám do albíček, jen tak si prohlížím to tvé, aniž bych věděla,že je tvé a říkám si, ten příběh je mi nějaký známý, kouknu na jméno, zlabinka a vidím pozitivní test. Bože, moc gratuluju. Strašně moc ti to přeju a mám z tebe obrovskou radost. Jéééééé. Můžu tě dát do tabulky, viď? Bože, to je krása. Tolik ti gratuluju a přeju ti, ať to dotáhnete do zdárného konce k porodu a zdravému miminku!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem byla dneska u doktorky a zpravy jsou tak napul... delala me ultrazvuk a pry sliznice je krasne narostla a dominantni folikul napravo... jen se ji nelibi ze telo nereaguje na zadne leky a pred MS porad spinim :rolling_eyes: tak rikala at tak za 14dni prijdu ze udelame stery na chlamidie a pak me dala zadanku na laparoskopii :rolling_eyes:
8. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
zlabi - nevíš kolikátý jseš asi DPO??? :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Zlabi, tu čárku jsem měla taky asi jako ty tak silnou :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
mmaxicka, to je super zpráva, ted bys otěhu asi dobře, jen teda je blbé, že musíš na laparo...nějaký problém? ach jo, to je blbý :frowning2:
8. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Tak teď jsem dočetla zpetně, tak ok, do tabulky tě zatím dávat nebudu, ať to štěstí nevyplašíme. Ale pevně věřím, že tentokrát to dopadne dobře a ani se nenaděješ a budeš držet své miminko v náručí!
8. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
tak ted jsem docetla co je noveho...

zlabinko: potichoucku gratuluji , a jake ze zazracne Ečko bastís? ze bych taky zacala .-))

chicolko: drzim palce na zitrejsi kontrolu at je vse v poradku a tvuj napinavy serial ma happy end

medan: dobre zpravy ze je mimisek v poradku i pres to spineni
8. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
Chikool, a jak ty se cítíš? Kdyžak mi pisni kontrola 31.3. díky :slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
syll : no problem je prave to spineni a ze na zadne leky telo nezabira , tak se doktrorka boji od ceho by to mohlo byt ... jsem z te laparky dost vyplasena , vubec nevim co to obnasi a nejradeji bych se tomu vyhla :rolling_eyes:
8. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
Popelko, jsem podle mého tak 12-13 DPO, jeslti se chcete podívat na graf, tak je tady http://www.fertilityfriend.com/home/2750fc

Mmaxi, to mě mrzí, ale třeba se těličko laparky lekne a zafunguje :wink:
8. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.