• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
maxi, tak s tim ti neporadim, taky nevim co to obnaší, a byla bych jako ty v šoku z toho...ale snad to neni nic tak hrozného..vím, že na to chodi dost holek. :wink:
8. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
zlabinko : no kez by, vubec se me na laparoskopii nechce, nikdy jsem s nicim ve spitale nebyla, zadna operace, nic a ted tohle - ja nechciiii
8. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
mmaxi: děkuji :wink:
syll: já se cítím moc dobře. Psychicky jsem na tom fakt dobře, i když už lehce nervózní jsem, ale nemá to smysl, teď už s tím stejně asi nic neudělám a UŽ zítra se to rozštípne, tak aspoň budu vědět, jak a co dál. Jinak kontrola doplněna. :slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
Mmaxi, já myslím, že ta laparka není nic tak strašného, dělá se to v narkóze a na bříšku ti zbydou jen takové 2 mini dírečky :wink: Myslím, že tady na koníkov je i diskuze, ve snažilkách. Ale neboj se toho, není to nic strašného. A kdyby to mělop vyřešit problém, tak bych to neodkládala :wink:
8. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
mmaxi, nepříjemné, taky bych měla hrůzu, taky jsem ještě neměla žádnou operaci a narkozu a prvně si to musela přetrpět na revizi. Ale třeba ta laparka pomůže. Kamarádka taky dlouho nemohla otěhotnět, pak na ní šla a asi do měsíce či dvou byla těhotná a do dvou let měla druhou holčičku.
chico, zůstávej v pohodě, zítra budeme na tebe všechny moc myslet a držet pěstičky, seč to půjde.
8. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
maxi: snad to bude OK, neděs se hned dopředu :pensive:
zlabi: jo datum porodu mně vyšlo na druhou polovinu listopadu, jsem si to ze zvědavosti zadala do výpočtu :wink:
8. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
holky moc dik za podporu :slight_smile: je me z toho bidne ale jeste na ni nejdu , zatim se musim objednat a ceka se pry tak kolem 3mesicu...tak ted jen na to prestat myslet a treba se tomu vyhnu - jak rada bych tomuhle verila
8. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
jo, chicool, jednu změnu ale vlastně v tabulce udělat můžeš a to, že mi je 31. Už skoro měsíc jsem o rok starší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
holky a jak se tady nedavno psalo o tom vitaminu E - co je to za znacku a je to v kombinaci s nejakym jinym vitaminem? a co maji bastit chlapy - selen+zinek+E ??
8. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
Já beru vitamín E, značku nevím, ale má 100 jednotek. A manža zobe cem M pro muže :wink:
8. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
Ahojte, gratulace k nove tehulce. Shodou okolnosti jsem dnes taky 12 dpo a jsem moc zvedava, jak to dopadne. Preci jen s mym cyklem 45 dni je to vzdycky cekani na dlouho. Ale posledni dny se citim divne, boli me hodne bricho, coz mi normalne nedela, zhorsil se mi ekzem... tak teda nevim, nevim. Skoro to samou zvedavosti nemuzu vydrzet...
8. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
veru to vypadá nadějně, mně se taky začaly zhoršovat alergie na začátku, tak držim palečky
8. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
verusko, tak ti budu fandit, ale souhlasím s pavczou, že to nevypadá zas tak beznadějně :wink: kdy bys chtěla zkusit testík?
8. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
veru: tak to by bylo parádní, další těhulka :dizzy_face: taky su zvědavá, kdy budeš testit :wink:
8. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
Jé, holky, doufám, že jsem vám všem poděkovala za za gratulky, tak abych se někoho nedotkla,tak radši ještě jedno obrovské DĚKUJUUU :dizzy_face: Přeci jen jsem z toho taková rozvrkočená :sweat_smile: :grinning:
8. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
zlababko - to se ti vůbec nedivím, že jsi celá rozvrkočená :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
zlabi - a tetík je jasnej, taky jsem první měla takovej jako ty :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
a ještě jedna skvělá zpráva dne - moje neteřinka nadělila o víkendu ségře ten nej dárek k narozeninám, už má prďolka před dvě kila!!!!! jupíííí :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
zebrafko, tak to je vážně super zpráva, ta malá bude jednou pořádná ženská :wink: v kolikátém tt se narodila?
8. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
zebraf, tak to je super, to už je dobré, nepůjdou už brzy domů? Je to statečná šikulka, od narození tvrdě bojuje, ta se v životě neztratí. Jak to vůbec zvládá sestřička?
8. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
Ahojky,tak mu mudr napsal ještě další clostil a utroš,tak uvidíme třeba to už konečně zabere..
zlababko,obrovské gratulace,chvilku mi trvalo než sem našla,kdo že má // ..uvidíš že na potřetí se už budete těšit s miminka,nám to taky na potřetí vyšlo :wink: ,holka hrozně moc ti to přeju držím pěstičky a těším se nadalší zprávičky..
chicool-tobě taky držím všechno co mám k úspěšné kontrole :wink:
8. bře 2010 ve 13:50  •  3 děti  • Odpověz
tak škoda, že má veruska dlouhý cykly, kdyby si tak udělala testík dneska a taky našla // tak by se opakoval leden a měly bysme dvě těhulky v jeden den a dvojnásobnou radost :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
zebi no to je taky krásná zpráva, malá je bojovnice :wink:
8. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
malá se narodila na 27.týdnu a zvládla/zvládá to úžasně. i ségra je na tom už hodně dobře psychicky, i když to je pořád náročný. Domů ještě nemůžou, malá by měla mít aspoň dvě a půl kila, což bude tak v době, kdy se m
8. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
zebrafko, to je super, že prdolka tak krásně roste, to už půjde brzo domů, že :dizzy_face: to uteče už..
8. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
zebrafko: tak to jsou super zpravy o neterince, vzdycky kdyz jedu v HK kolem spitalu tak si na malou prdolku vzpomenu .-)
8. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
zebi: pro ségru to musí být fakt hodně náročný, já si tohle nedokážu vůbec představit, ale důležitý je, že malá je tak úžasná bojovnice a že to tak nějak zvládají, však potom bude dobře :sunglasses:
8. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
... sakra, povedlo se mi to odeslat dřív, než jsem to dopsala :slight_smile:

měla narodit, tj. v polovině dubna. Viděla jsem už fotky a nepoznala bych, že se narodila předčasně, je to už hotové, krásné, spokojené mimi :slight_smile: tak ségra začíná řešit výbavičku a kočárek, dřív nechtěla, aby něco nezakřikla...
8. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
Tak u mě taky nálada už lepší, prošla jsem se pro zákusek, a koupila i v akci vlhčené ubrousky pro malou a sobě v akci kojící podprdu, sice si nedovedu představit že ji budu nosit ale co už ji mám koupenou
8. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
medan tak vidis jak malo staci ke zlepseni nalady :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
medan: to je dobře, mně taky pomáhá, když si koupím něco pro radost :slight_smile:
8. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.