• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Kebul, tak ten grafík je jasný. Ovulka je tam nádherně vidět a píšou tam, že test si máš dělat až 35. den. Takže vydrž prťka vydrž do neděle. :wink:
1. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
taurus díky... :wink:
1. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Kebul, ještě jedna věc. Když byl výpadek utrogestanu, tak jako náhradu nabízeli duphaston (který měl ale ve stejné době taky výpadek :rolling_eyes: ), takže předpokládám, že je to něco podobného. Když jsem brala utrogestan nebo crinone já, tak jsem ho měla vysadit až když jsem to dostala. Abych byla přesná, až když jsem začala krvácet. Při špinění jsem ho ještě brala. Je to zvláštní, jak se ty lékařské pokyny liší.
1. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
Kdyby se na někoho nedostalo, klidně si řekněte, myslím, že jich mám ještě dost :slight_smile:
kebul, mě to nedá, ten test byl bílej i po 10 minutách?
1. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
žlab, já doufám, že jsem jeden prsk chytla. Teď ještě aby v něm byl ten správný bacílek :grinning: . Zamlouvám si ale pár prsků na přelom září a října :grinning: .
1. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
zlababa: napadlo mě, zítra jdu na prevenci ke svému gyn dr. říkala jsi, že někoho sháníš. mám se případně zeptat, jestli nabírá nové pacientky - jen pro info, nebo to již neplatí a nehledáš? já s ním byla vždy moc spokojená.
1. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
tauru: to už tě tady třeba poprská více z nás - teda doufám :grinning: no a třeba to už ani nebudeš potřebovat ;)
1. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Blíženko, tak jestli mě poprská víc těhulek, tak to by bylo aby nebylo :grinning: . Potřebovat to budu, protože pořád ještě tajně doufám a věřím, že na IUI půjdu právě v této době a nebude se to zbytečně protahovat. :fearful:
1. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
zlababa... jestli byl bílej i po 10 min to nevím, protože jsem letěla do práce a test nechala doma :slight_smile:
1. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
Jéééé, já si taky chytím jedno prsknutí. Jinak s těma příznakama je to zajímavý. Ale já, jen co mi někdo nějaký příznak popíše, umím si ho vsugerovat a můžu mít hned pocit, že jsem těhu. Za 1.měsíc snažení jsem měla všechno možný - závratě, motání hlavy, bolelo mě v podbřišku, únava, hlad, a i zvracení. Haha. Nic se nekonalo, takže na příznaky u mě už nevěřím. To je to samý, jako když se mi někam nechce a vymlouvam se, že mě bolí v krku, že mam asi angínu, za chvíli začnu mít pocit, že mi v tom krku fakt bolí. :grinning:
1. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
Blizennec, to by bylo možná fajn, zatím jsem ještě nikam nevolala. Můžu se předtím ale zeptat, kde máš dr a jak se jmenuje? Děkuji
1. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
Holky a když je dnes toho 1.9. tak ať se nám všem brzy ukážou //, ale o čárkách to není, tak přeju všem, ať brzy otěhotníme, donosíme a porodíme zdravá miminka.
1. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
S těma bacilama teď chytám jeden a doufám že pak v říjnu budete prskat novou dávku :grinning:
1. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Kebulko, tak pro jistotu bych na ten testík večer ještě mrkla, mě se prvně taky ta druhá vybarvila až tak za 10 minut a byla vidět fakt jen na přímým světle :dizzy_face: teď podruhé už jsem si mazácky šla vyčistit zuby, udělat snídani a až potom jsem šla kontrolovat výsledek :wink:
1. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
zlababa: poslala jsem ti to do IP
1. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
tauru, hedik: tady za chvíli určitě bude prskat tolik těhulí, že by bylo aby nebylo :slight_smile: :grinning:
1. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
Kamarádka měla pozitivní test nedávno a při prvním testování na světle v koupelně tu druhou čárku vůbec neviděla, až když s tím šla na denní světlo pod okno, tak to viděla. :wink:
1. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
chicoo: kebule si teď určitě bude přát, aby jí pracovní doba co nejdříve skončila a poběží domu do odpadkového koše hledat ten testík, jestli třeba náhodou se bílé pole nezměnilo v červeného ducha :grinning:
1. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Jj chico, přesně jak říkáš. Ta moje první taky vykoukla až při podrobném zkoumání u okna :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
Nebo poběží do první lékárny a koupí další mamatesty a prubne to ještě před koncem pracovní doby :grinning:
1. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
blizennec: no, nechci vzbuzovat plané naděje, ale stávají se různé věci. Jedna známá si zase dělala test před nějakou akcí, jestli může pít, test negativní a když z akce přišla, koukla na test a byly tam // a těhu fakt byla. Ale zase jsem někde četla, že na některých testech se ty // třeba za 8 hodin ukážou tak jako tak, i když nejste těhu. Ale mamatestu já věřím.
1. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
A dělala si kebule vůbec mamatest?
Ty mamatesty jsou nejlepší při tom těhotenství jsem měla jeden jiné značky a zkoušel a jsem mamatest a na tom mamatestu to bylo vidět a na tom jiném ne
kebulko, a nemohla být ovu až toho 21.8.? to by pak bylo na // ještě dost času :wink: každopádně moc držím palečky, ať se objeví, nic musím běžet do školy, papa :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Blíženko, no to doufám, že těhulek bude přibývat. A protože některé snažilky chtějí začít s mimískováním až v říjnu, tak ať je do vánoc víc těhulek než snažilek. A jak píše Chicool, těma // to teprve začíná. Je to jako startovní výstřel, tak ať všechny těhulky doběhnou k nejkrásnějšímu mimi na světě :grinning: .

Kebul, tak ten test ještě doma zkontroluj a s dalším testováním zkus vydržet do neděle. Nebo alespoň do pátku.
1. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
baji: papa a hezký den :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
Taky mám dobré zkušenosti s mamatestem. Nikdy mi neukázal // (ani po 24 hodinách) a taky jsem nikdy nebyla těhotná :sweat_smile: . Ale taky hodně záleží na koncentraci HCG.
Ahojky Holky

kebule testík mě mrzí :frowning2: ,ale nezoufej příště určitě budou krásné//

a jak se jinak máte při uterku?

nekoukaly ste včera na ten serál Vyprávěj?docela pěknej :wink:
Ahoj Motol, manžel se chtěl koukat na novu, ale nakonec svolil na seriál vyprávěj a líbil se nám. Uvidíme, jestli nás to chytne a budeme hltat každý díl.
Jinak se mám při úterku docela dobře. Zvládla jsem v práci jeden restík a teď jdu na další :grinning: .
1. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj motol, já se mám při úterku celkem obstojně, v práci klid a mír, tak uvidíme, zda to vydrží :slight_smile:
Seriál jsem neviděla, tak to příště budu muset napravit...
1. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.