• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
no a psal i manžel že v so se koupí kočárek a že mě zve i na oběd
8. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
jeee tak to mate pekny program na sobotu :slight_smile: a kdy se manzel vraci? prave v sobotu nebo driv?
8. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
mmaxicka:záleží jak se jim podaří dorazit ze cvičení ale asi v pá v noci a pak říkal že se snaží za těch 14dní si přehodit službu aby byl doma na pá a so, aby se mnou mohl jít na kurz mrknout do porodnice, tak jsem zvědavá jestli to vyjde
8. bře 2010 v 16:00  • Odpověz
medan: jo to máte moc hezký program na sobotu, to si musíš užít a vychutnat :wink:
no nic holky, dneska valím papa
8. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
Jé holky, tak teprve teď jsem měla čas vás dočíst, teď vůbec nestíhám :frowning2: A strašně mě to mrzí, že tu nemůžu být s váma. Ale to se nenechá nic dělat.

Moc mě potěšila nejhezčí zpráva dne, máme novou těhulku, huráááááááááááááááá :grinning: Zlabinko, strašně moc ti gratuluju, doufám, že to nezakřiknu. Mám šílenou radost, fakt. Holky, jen tak dál, když se bude takhkle těhotnět, tak možná přijde řada i na mě, tak šup šup za Zlabinkou :grinning: :grinning: :grinning:

Pak bych chtěla moc pogratulovat Zebrafce, jak má šikovnou neteřinku, krásnější zprávy jsem si pro dnešek nemohla přát. Ta se v životě opravdu neztratí, je to silný človíček bojovníček :wink:

Medan, je dobře, že už se cítíš líp, snad ti to vydrží takhle až do porodu :wink:

No a pak, jestli si dobře pamatuju, tak je docela nadějná těhulka Veruska? To by bylo super, tak doufám, že až budeš testovat, že ty // tam budou zářit :dizzy_face:

Jo a zapomněla bych pogratulovat Drndičce ke spermiogramu, to dopadlo supeeeeeeeeeer :wink: Drndi, dopadlo to fakt dobře :sunglasses:

A HLAVNĚ: CHICOOLKO, zítra je tvůj den, doufám, že dopadne nejlíp, jak může, že nás tu potěšíš tou nejkrásnější zprávou a fazolka tam bude v celé své kráse. Moc ti to přejeme a moc na tebe budeme myslet. Tak se drž kočko naše :wink:
8. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
Ahojte, diky za drzeni palecku... porad spekuluju, kdy udelat testik... aby to nebylo moc brzo ani moc pozde. Ale jsem desne zvedava. Pripadam si jako trdlo. No, zitra uz budu 44 DC... kdo by nebyl nervozni, ze jo? :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz
Jejda Verusko, 44DC, no zítra MUSÍŠ zkusit test, přece nás nenecháš napínat a hlavně sama sebe :grinning: :grinning: :grinning: Ne, udělej jak myslíš, jak to budeš cítit ty :wink: Ale moc ti to přeju :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 22:48  • Odpověz
ahojky v dalším mrazivém dnu, -11,5 stupně 9. března, je to normální??? Byla mi pořádná zima, brr. V noci už mi bolelo břicho, asi bude brzy ms a to jsem teprve 23 DC, jestli si dobře pamatuji, nejprve mi byla zima a pak se děsně potila.
Chico, mooooooooc držim palečky a očekávám dobré zprávičky, jsi psala, že jdeš ve 3, tak to zprávičky stihnu až večer, to akorát jedu dom, vyvenčim a pak jdu na nehty a pc nestihnu zapnout.
9. bře 2010 v 06:38  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás mínus 7 - taky nic moc a normální to v březnu teda moc není - nebo podle mě teda ne! :angry: :confounded: ale prý je to poslední studený týden, tak su zvědavá, tomu teda taky moc nevěřím :zipper_mouth:
tak já si přečtu chicoolku až zítra, jelikož ve 3 jdu domů a pak už se na net nedostanu
a verusce moc přeju, aby testla a měla tam pěkný // :grinning:
9. bře 2010 v 06:49  • Odpověz
Ahoj holky! Přeji hezké ráno! :wink: Včera jsem na vás neměla vůbec čas, tak se omlouvám a rychle to doháním! :dizzy_face:

CHICOOLKO naše, moc a moc vám s fazolkou držím pěsti! Čekáme tu na dobré zprávy, tak se snažte :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ! Posílám vám moc síly a pozitivní nálady (i když vy ji určitě máte dost) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: )!!!

Zlababko, ty moje spolubojovnice, tak ty mi utíkáš :grinning: :grinning: :grinning: ! Neee, strašně moc ti to přeju a držím pěstičky, aby tentokrát, do třetice, bylo všechno v pořádku!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Medanko, je fajn, že už se cítíš líp! Tak ať ti to takhle dlouho vydrží :wink: :dizzy_face: !

Drndi, spermiogram tvého manži je opravdu velice dobrej! Takže gratulka! :wink:

Verusko007, držím pěsti, aby byly //!!! :dizzy_face:

Tak, snad jsem na nikoho nezapomněla a jestli jo, tak se omlouvám :sweat_smile: !
9. bře 2010 v 07:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak kdo má zájem může mrknout ke mně do albíčka, je tam nová fotečka Puclíka, paní doktorka to na chviličku přepla do 3D :slight_smile:
9. bře 2010 v 07:08  • Odpověz
Dobré ránko, už je to lepší, dnes jsem si řekla že vyžehlím tu hromadu prádla pro manžela, at je aspon tohle uklizené než dorazí v pá v noci.
Jinak CHICOOLKO moc moc moc držím palečky :grinning:
9. bře 2010 v 07:14  • Odpověz
Ahoj Pepinko! Jůůů, Puclík je krásnej :dizzy_face: ! A jak si zakrývá očička, viď?! :dizzy_face:
9. bře 2010 v 07:15  • Odpověz
To jsem se musela smát, jestli mu tam tak šajnilo sluníčko :grinning: Nebo možná mu tam svítila ta sonda, kdo ví jak to na ty dětičky působí... Každopádně se mu moc nelíbila, protože do ní doktorce asi třikrát kopnul až nadskočila :grinning:
9. bře 2010 v 07:19  • Odpověz
jů, pepi, krásná fotečka :slight_smile:
9. bře 2010 v 07:22  • Odpověz
Caute, tak jsem to rano nevydrzela, udelala testik... a nic :frowning2:. Ms cekam zitra... tak kdyby nahodou nedorazila, zkusim testik pozdeji. Minule jsem mela prvni pozitivni test az v 6.tt., a to uz jsem pred tim taky testikovala nekolikrat... tak uvidim. Teda, skoro jsem cekala, ze tam // budou... ach jo. Fakt jsem trdlo.
9. bře 2010 v 07:38  • Odpověz
veru, to mi je líto, člověk je navnaděnej a nic, ale ještě to nevzdávej, když máš ty dlouhé cykly, třeba ovulka byla později a ještě se druhá čárečka objeví.
9. bře 2010 v 07:40  • Odpověz
bréé ránko holky :slight_smile:

u nás taky pěkná kosa -10 brrrr

pepi krásná fotečka :dizzy_face: :dizzy_face:

chicoolko taky držím palce na dnešní kontrolu :wink:
9. bře 2010 v 07:46  • Odpověz
verusko dokud nedorazi mrcha tak neni nic ztraceno :wink:
9. bře 2010 v 07:47  • Odpověz
jezis Pepi to je krááááásnýýýýý ta fotečky, no prostě nádhera :dizzy_face:
veru nezoufej, jak píše jellyy, dokud nedorazí mrcha není nic ztraceno :wink:
9. bře 2010 v 08:01  • Odpověz
No, ovulka byla cca 24. nebo 25. 2. Nu, uvidime. Diky za podporu. Ale stejne si myslim, ze kdybych byla tehule, bude tam aspon duch... no, zitra nebo pozitri uvidim, jestli se ukaze mrska. V nejhorsim zas mesic pockam, no. Stejne mam do cervna predplaceny aerobic :wink:.
9. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
veru, tak vidíš, pokud byla ovulka 25.2. a minule se ti ukázaly // až v 6tt, tak těhu klidně můžeš být.....no ale je fakt, že když testuju já, tak si taky říkám, že kdybych byla, tak by tam byl aspoň duch, tak nevím. Když to nevyjde teď vyjde to další měsíc a nebo další :wink:
9. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
Ahoj holky...

nu dneska je pro mě den D, zrovna si říkám, že jsem v životě nezažila tak rozhodující den. Nejbližší s čím to můžu srovnat jsou snad jen státnice, před kterými jsem byla taky nervózní, ale to se fakt nedá srovnávat, teď jde doslova o život - o život miminka. Takže vám moc děkuji, že mi tak moc držíte palce, opravdu mi to pomáhá psychicky! Je to od vás moc milé. Do třetí hodiny je daleko, snad mi do tý doby neklepne!

pepi: Martínek je krásnej. A věřím, že se mu to moc nelíbilo ta sonda. Naše babička, mimochodem strašně chytrá ženská, má teorii, že spoustu těch potratů způsobují doktoři tím, jak se hned v těch ženských vrtají, jak každá hned chceme vidět UTZ. Dřív tohle nebylo, a potratů bylo mnohem méně. Kdo ví. Možná na tom něco pravdy je. Moje kámoška šla na UTZ až ve 13tt, protože její gyndr jednoduše nemá utz, a byla v naprostém klidu, nevěděla, kdy má mít miminko srdíčko, jak má být velké. Vůbec se nestresovala. A miminko je v pořádku. Kdo ví. Ale já intuitivně cítím, že se mi ty utz také moc nelíbí, proto jsem nešla minulý týden, ale jdu až dnes. :slight_smile:
9. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
chico - no možná něco na tom opravdu bude. Kolegyně taky se divila, že jí nenapadlo se děsit, jestli srdíčko je či neni, má děti 18 a 11 let a obě těhotenství zjistila až ve 3. měsíci a vždy špinila, během jednoho skoro celé a nikdy jí ani nenapadlo, že by o něj měla přijít a stresovat se nad srdíčkem apod. jí ani nenapadlo
9. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
Ono na tom něco je... Proto já bych třeba nešla na utz 3D extra, to že mi ho včera "přeblikla" bylo jen díky tomu že to má v ordinaci. Ona to je úžasná diagnostika, kdy se tím dá ledasco odhalit (viz ta Monča který odhalili postižení neslučitelný se životem) ale taky kvůli tomu bláznivý těhule hodně zbytečně vyšilujou a stresujou se, aa potažmo i miminko...
9. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
Tak jsme po svačince, Pepa zbaštil celý jeden toust a ještě se pak dorazil kusem ode mě - to víte, co kdybych měla něco jiného :grinning:
9. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
Ahojík,tak dnes sem začala baštit oět clostíl,tak snad bude větší štěstí..
chocool,držím pěstičky,uvidíš,už to bude v pořádku,dej vědět ...
Pepi- krásnej mimísek
9. bře 2010 v 09:28  •  3 děti  • Odpověz
No holky, nechci být paranoidní, ale myslím si, že díky těm utz možná spousty revizí děloh je zbytečných. To je pořád hon na srdíčko, protože podle tabulek, už ho prostě má mít a kdo ví, zda by se mnohdy neobjevilo později. Něco jiného je, když buší a pak přestane. Ale něco jsem si trochu načetla a některé holky psaly, že měly srdíčka až v 9.tt. No nevím, nejsem doktor a nepřísluší mi to soudit. Ale vím, že rozhodně nebudu podstupovat žádný natáčení videíček, žádný 3D, 4D, trápit tím to dítě a ještě za to zbytečně vyhazovat prachy. Totálně jsem na to změnila názor. Vždyť se nakonec stejně narodí ve 4D, tak co. Možná je to hezká památka. Ale co z toho?
9. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
Chicoo, jojo, dneska je tlak na to aby všechno probíhalo "normovaně", a individualita jde stranou. Na májovkách taky holky řeší, že některé mimi mělo ve 30tt 1400g, jiné 1700g.... No a Martínek měl včera dle propočtů dr nějakých 1350g, ale mně to nechává v klidu, buďto bude menší nebo to třeba dožene poslední měsíc. Holt na lidi šablony neexistujou i když se řada lidí z těch nejlepších úmyslů snaží všechny do šablon nacpat. Jasně, vývoj mimča se sledovat musí, ale jestli pase koníčky přesně ve 3 měsících nebo 3 měsících a dvou dnech je snad jeno ne?
9. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak předně - chicool, taky na tebe moc myslím, snad ti ti rychle uteče a odpoledne se dozvíš jen dobré zprávy. :dizzy_face: Jsi asi doma, viď? tak s námi můžeš tlachat, třeba to to zkrátí čekání :wink: Budu ti držet všechno co mám, a moc moc doufám, že mě nezklame moje předtucha, co mám od začátku a to že to dopadne dobře :dizzy_face:

verusko, ten testik me mrzi, ale jak říkají holky, dokud není mrcha, naděje je :wink:

No a puclík je fakt roztomilej, jak se tam choulí :slight_smile:
9. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.