• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Dobré ránko holky, musím vás dočíst :slight_smile:
9. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
Holky tak já nevím teda, taky si myslím, že to není zrovna moc dobrý pořád nějakej UZT atd. ale tak když to má pomoct odhalit nějaký ty nemoci, jako tý pepinčiný kamarádce, tak to holt musí být, ne? i když je fakt, že to už jsem taky četla, že se srdíčko objevilo až později, jak psala chicoolka. Kamoška si taky nepřipouštěla, že by něco nemělo být v pořádku a taky, že je všechno OK. A to se dušovala, jak přestane kouřit atd. ale nic, hodně bývá v zakouřených prostorách, sice to omezila, ale taky si ještě dá, zdravou životosprávu nemá už vůbec, pohybu taky ne moc a mimi je naprosto zdravý!
9. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
No mě třeba mamča vyprávěla, že já jsem byla strašně hodná, ani jsem v bříšku nekopala, jen se občas tak otřela, že ani nevěděla, jestli je to prdík nebo já a ani na chvíli jí nenapadlo se znepokovat. Pak jsem se narodila a byla jsem jak panenka - jen spala, jedla a kakala. Neměla se mnou žádnou starost a tak měla hned ségru. Ta jí to potom předvedla. Zlobila jak drak. Ale to je jedno. Chci tím říct, že opravdu někdy tyhle hony jsou spíš k ničemu. Neříkám, že utz není důležitý. Samozřejmě že může odhalit různý vady a to je dobře. Jen bych to prostě nepřeháněla. Ale to je můj názor. Každá to můžeme vidět jinak. :wink:

zlabi: děkuju ti. Jojo, krátím si tu čas. Jsem docela klidná, včera jsem byla nervóznější. A hlavně to utíká. :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:20  • Odpověz
chico zrovna jsem to tak nějak shrnula do příspěvku k W. kam jsem posílala taky fotku :grinning:
9. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
pepi: tak já si to jdu přečíst :wink:
9. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
Tak ono to tam ještě asi není...nebo to nemůžu najít... :slight_smile:
9. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
není, posílala jsem to před chvilečkou
9. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
chicolko prosim te vymaz me v tabulce ten duphaston, ted jsem bez leku, no a az se objednam na tu laparku tak dam vedet k doplneni, ale jak se znam tak to objednani budu odkladat co to jen pujde...

moc ti drzim palecky na kontrolu :slight_smile: neco na tech "normovanych" tehotenstvich bude , ono se vubec vsechno resi, maly synovecek chodil na nejake cviceni protoze v urcitem veku kdy se mel pri paseni koniku vzpirat na rucickach no a jemu do toho nechtelo, no a uplynulo par mesicu a ted uz toho umi vic nez deti v jeho veku - jen tim mamina byla vystresovana jako ze co se deje ze se nevyviji podle tabulek...
9. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
jo tak to vyvíjení podle tabulek je teda hrozný!!! Srovnávat ty děti, kterej v kolikati měsících už čůrá na nočník, a který už umí to a tamto,....to je fakt děsný :confounded:
9. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
mmaxi jojo, to si taky pamatuju... Objednali nás na tříměsíční kontrolu den poté co mu tři měsíce byly, Pepa ukázkově nepásl hříbátka a lup s náma na rehabilitaci... Nezapadáš do šablonky, šup... Co bylo 22.11. dobrý, už 23.11. dobrý není.... na palici

Jako ve finále to pro nás bylo dobře, aspoň nám sestřička ohlídala záda aby neměl problémy po tátovi když bude podle všeho stejnej čahoun ale i tak...
9. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
pepi: no prave kdyz to clovek dokaze brat s rezervou a nestresovat se ze je problem tak to asi neni spatne, v podstate jde treba jen o cviceni ktere toho mimiska rozviji ... ale pokud se to poda tak ze dite neni v poradku tak to me prijde desne :angry:
9. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
Mojí kamarádce, když byla těhotná řekli, že po 3.měsíci potratí, holčička byla v pořádku, tak jí pro změnu nedávali šanci do 5. měsíce. Neumím si takové těhotenství vůbec představit, teď už tuplem ne s tím co prožívám. Narodila se úplně zdravá a dnes jí je 7 měsíců. Neskutečný, jak si někdy doktoři myslí, že jsou vševědoucí...ale bez nich by to nešlo no.
9. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
A každopádně ať to dneska dopadne jakkoli, jsem na sebe pyšná, že jsem miminku dala čas a nechala kontrolu o týden odložit. Ano, bylo by jednodušší mazat na kontrolu, nechat je vyřknout ten ortel a skončit to. Ale já jsem fakt hrdá, že jsem myslela víc na miminko, než na sebe a ten čas mu dala. Nebylo to totiž vůbec jednoduchý. :slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
Chikoolko, tak to je dilo co tu čtu, to bych byla pěkně na nervy, tohle poslouchat :o/
S těma kopanečkama, jako holky v červencovkách maji úplné kopance, a já neměla do 21TT nic, i ted citim jen takové malé šmrdlání :o) , ale ptala jsem se mamky, a měla semnou to samé, prej jsem skoro nekopala, ani nevěděla, že mě má...a pak jsem taky dobře spávala, a papala. Tak doufám, že naše mimi bude hodné po mě. A manžel byl prej taky tak hodný. Tak kéž by to vyšlo :dizzy_face:
9. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
Chikoo, já měla srdíčko v 9TT, to jsem taky prvně šla na kontrolu, tak se neboj, bude to dobrý! Budeme ti držet pěstičky. :wink:
9. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
syll: já myslím, že budete mít hodné miminko. Ono je to opravdu znát už v tom bříšku, jestli je to malej neposeda...aspoň co můžu soudit dle vyprávění o mě a ségře :wink:
9. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
no já mimi moc právě ani necitim, jen někdy jako se otočí a kopká asi 2minutky a nic...za celý den skoro nic...spíš jen když sedím u PC..takové divné, tak si říkám...že by mohlo být hodné :o)
Moje segra taky kopala prej, a byla teda zlobiva a ořvaná jak něco...z ní byli naši prej vyčerpaní pěkně :sweat_smile:
9. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
uf, tak konečně obědová pauzička :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chicool, jsi fakt statečná, ten týden si vůbec nedovedu představit, muselo to být těžké. Ale jak už jsem psala, pevně věřím, že to bude happy end... :dizzy_face:
Já kontrolu tentokrát asi zkusím odložit na co nejdál to půjde, člověk se potom stoprocentně nervuje mnohem míň. A pokud by bylo něco zase špatně, tak myslím, že bych to poznala i bez kontroly.
9. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
Holky nebojte, bude to dobré, já jsem se nemohla dočkat do 9TT, to jsem měla první kontrolu. Ale pak to aspon stálo za to. :wink: To čekání bylo šílené, ale vyplatilo se.
9. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
syll. :bud v klidu já jsem taky malou začala cítit později a i ted moc nekope, jen když manžel dorazí domů na víkend tak ho kope :grinning:
9. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
moje malá ve mě řádila jak drak,vždycky na kontrole se mě ptali jestli to tak dělá často akoutili hlavama,je fakt že sem pak už nemohla ani spát,strašně kopala a poskakovala,prý byla menší a měla v děloze víc místa,tak řádila,pak se narodila a když byla vzhuru řádila taky jak drak,ale jinank taky hodně spinkala,ani v noci mě nebudila,baštila..ale hyperaktivní je dodnes :wink:
kdybych nechodila pravidelně na utz nevim jestli bych ji měla..dr.hned na začátku zjistil že roste špatně,jen málo,protože sem měla málo toho progesteronu a miminko nerostlo jak mělo,pak mi píchali progesteron,brayli krev a dělali utz..a dcerka je zdravá..
äle asi když je všechno v pořádku,tak je zbytečné dělat často utz,ovšem mě ho před tím často nedělali a 2x sem potratila a díky utz bylo odhaleno,že není něco v pořádku..
chicool všichni ti tu držíme pěstičky :wink:
9. bře 2010 ve 12:41  •  3 děti  • Odpověz
Chicoo, moc držím palce na kontrolu!! Ať to s mimiskem zvládnete!!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile: A všechno je OK!!!!!!!

A žlabi, tobě ještě jednou tady - GRATULUJU potichounku a polehounku!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Do třetice, jako já...!!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile::slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
ahoj holky, jen mrkám, protože práce je moc :slight_smile:

zlabi, moc ti gratuluji, to je úžasná zprávička a věřím, že tentokrát vše dobře dopadne a dotáhnete to až do konce!

chicoolko, stejně jako ostatní, budu na tebe v 15:00 moc myslet!
9. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
Tez drzim palecky.
9. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
chicoolko - pěkně to utíká, o půl třetí myslim na malou Karolínku, mají být výsledky vyšetření očiček a pak hnedka na tebe, takže tfuj, tfuj, přeji vám všem hodně štěstíčka...
9. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz
kebulko - u tebe už svítí 7tt :slight_smile: to je taky moc hezké :slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
chicoolko:držím palečky
9. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz
hodina H se pro chicoolku blíží, hlavně doufám, že i nová doktorka bude milá a bude mít milé zprávičky. Já jsem z toho taky nervozní.
9. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
doufám že chicoolka má už kontrolu zdárně za sebou a za chvilku nám sdělí jen samé dobré zprávy
9. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
Holky, to je napínavý,co? Taky pořád nakukuju, jestli už něvo víme.Chicoool, myslíme na tebe!!! :dizzy_face:
9. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.