• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Chicoolko, tak co????????????????Moc moc moc moc moc myslíme :wink:
9. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
holky, je to napínavý, věřím, že to bude v pořádku!!! neteřince vyšetření dopadlo dobře, tak ještě ta naše chicoolka...
9. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
zebraf tak to jsem ráda že neteřince to vyšetření dopadlo dobře
9. bře 2010 v 15:40  • Odpověz
Zebraf, paráda, ta malá se fakt překonává :slight_smile: To je moc dobře, je to šikulka! A co ty, jak je tobě?
9. bře 2010 v 15:41  • Odpověz
žlabko - malá se překonává, je tak sladká, ségra mi zas poslala nové fotky a hned bych si ji pochovala :slight_smile:
do včera mi bylo parádně, že jsem si říkala, že ani nevím (krom plnějších prsou), že jsem těhu... ale včera odpolko mě chytla migréna a jediný, co mi zabírá je Brufen, ale ten jsem si nechtěla brát, tak jsem si to pěkně vyžrala a dneska ještě ve svý kůži nejsem, žaludek na vodě, ale proti včerejšku to je paráda :slight_smile:
9. bře 2010 v 15:45  • Odpověz
Jeje, migrény znám moc dobře, snad nejhorší je, když jí nemůžeš ničím utlumit :confounded: Tak snad tě to brzy přejde. Mě poslední týden pořád pobolívá hlava, vždycky tak nějak odpoledne, ale naštěstí to není nic strašného a aspoň teď už vím, čemu to přisoudit :wink:
9. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
no když pobolívá z takového krásného důvodu, tak se to dá lehce snášet, viď? :slight_smile: a jinak Ti je dobře, žádné nevolnosti Tě netápí?
9. bře 2010 v 15:52  • Odpověz
jojo, zatím všechno dobrý, myslím, že je na to ještě brzy, nejsem snad ani 5 tt :sweat_smile: Jen ty prsa cítím víc a víc.
9. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
no jo prsa, to jsou pěkný prevíti :slight_smile:
9. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak už těhotná nejsem. Miminko už tam vůbec není. Vypadá to na samovolný potrat. Zítra jdu ještě na krev, ale vypadá to, že s tou krví všechno odešlo, takže nebude nutná revize. Což by bylo to menší zlo. Jsem celkem v pohodě. Zvládám to... Je to smutný, ale nejsem sama, kdo to prožil. Vrhnu se na plánování svatby a kdybych nemusela na revizi, tak bychom se mohli snažit zase hned znovu.
9. bře 2010 v 16:02  • Odpověz
jeee chicolko tak to me moooc mrzi :frowning2: :frowning2: :frowning2: jsi moc statecna zenska jak to zvladas
9. bře 2010 v 16:06  • Odpověz
9. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
Jejda, Chicoolí, tak to mě strašně moc mrzí :frowning2: Ach joooo. V tuhle chvíli je asi fakt nejvíc potřeba se na to podívat i z té druhé stránky. Vítek, že otěhotnět umíte jedna dvě, ta revize tě snad taky mine, ale když dr povídala, že vše odešlo, tak věřím, žr to tak opravdu bude. Tyhle věci se prostě dějí, je to moc smutný, ale ty jsi statčená holka a nové mimi může být co nevidět. Ponoř se do příprav svatby a hlavně nemysli na to, co by bylo, kdyby :wink: šlo to jednou, půjde to podruhý zas :wink:
9. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
chicoolko... co na to říct. Je mi to moc a moc líto. Jsi statečná holka, že v takové situaci dokážeš najít i to dobré. Přeju ti, aby to co nejméně bolelo a mohli jste se zase co nejdřív začít snažit... Posílám spoustu sil...
9. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
chicoolko to mě moc mrzí, věřila jsem v dobrý konec :frowning2:...ale jak sama říkáš kéž by si aspoň nemusela na revizi a tělo si s tím poradilo samo...užívej si přípravy svatby a jak říká žlababka šlo to jednou půjde to zas :wink:
9. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
Já vím, holky. Zatím to zvládám, ani jsem ještě nebrečela, buď jsem v šoku a ještě mi to dojde, nebo prostě to fakt beru statečně. Nedá se svítit. Nebudu brečet nad rozlitým mlékem. Budu žít na maximum tady a teď. A ono všechno přijde. Věřím, že příště to dopadne dobře. Jen si teď dám pauzu od koníka, takže ani tabulku vést nebudu. Vrátím se, ale potřebuju se od miminek oprostit...
9. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
Jejda, chicoolko :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...Je mi to moc a moc líto! Ach jooo. :frowning2: Posílám ti hodně sil, abys tento špatný zážitek brzy překonala a pokud nebude nutná revize, můžete se opravdu brzy zase začít snažit! Mysli teď na svatbu a mimísek si k vám brzy cestu najde! :wink:
9. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
Chicoolko, a kdopak nám bude vést tabulku? Nechceš to někomu předat?
9. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
chicoolko, to plně chápu... drž se a užívej života, jak říkáš, tady a teď!!! až bude líp, tak přijď, budeme pořád s tebou a budeme se na tebe těšit, že zase brzy mezi nás zavítáš.
9. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
zebrafka to řekla krásně za nás za všechny...
9. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
Chicol, jen si odfrkni, bez tvé super tabulky to snad nějak zvládnem :wink: pro přehlednost si můžeme na čas klidně zase udělat tu původní, ne?
9. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
Jo, jo, holky, asi to bez tabulky zvládnem...
Chicoolko, odpočiň si a brzy mezi nás zase přijď! :wink:
9. bře 2010 v 16:21  • Odpověz
Navíc ta chicolí super vymakaná tabulka se přeci vede sama, takže ty základní věci tam jsou a změny kdyžtak pořešíme až časem :wink:
9. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
Chicolko,moc sem na tebe myslela,a mrzí mě to,sem ,ale ráda,že to zatím bereš statečně i když určitě krizová chvíle ještě přijde,ty si statečná,drž se,všechno to chce jen čas :frowning2:
9. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
Já si myslím že to určitě zvládneme i bez tabulky, ted je hlavní Chicoolka, at je zas brzo vše ok
9. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
to je pravda, ta horní tabulka se vede vůbec sama, aktuálnost kontrol není tak důležitá, akorát u snažilek ty nové cykly... - takže to musíte snažilky zařídit tak, že už žádné žádná mrcha nedorazí a bude to taky pořešený!!!!
9. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
Zebraf, tvůj plán se mi líbí, takže holky, slyšely jste? Od teď žádná dolů nepadá :slight_smile:
9. bře 2010 v 16:26  • Odpověz
Holky,a tabulka, chicolka by ji mohla převést ,že,by se klidně mohlo založit album zářijovek a heslo a měli bysme do něj přístup všechny a samo jedna by byla ta hlavní na změny,aby to nikdo neměl ve svém albu je to praktičtější,protože je opravdu vymakaná
9. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
Holky, děkuju za pochopení. Tabulka se vede sama. Takže těhukly jsou bez starostí, jen nebudu doplňovat kontroly, ale to si tu mezi sebou řeknete...a snažilky ať si vedou tu starou. Stejně přijdu určitě brzy, vždyť víte, že to žádná dlouho bez nás nevydržela. :wink: Jen se potřebuji přepnout na jinou vlnu a neřešit snažení atd.
9. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
zabraf,už aby to ,tak bylo!
9. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.