• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
holky tak to by bylo úplně nejlepší řešení :slight_smile:
9. bře 2010 v 16:29  • Odpověz
chico :frowning2: :frowning2: tak jsem si rychle šla zapnout to pc, abych si přečetla jak jsi dopadla, ale tohle jsem nechtěla. Je mi to mooooc líto a asi ještě ti to dojde později a asi i tu slzičku ukápneš, ale to k tomu patří. Odpočin si, soustřeď se na svatbu, jestli se budete moc snažit hned, třeba do té doby budeš zase těhotná. Hodně síly, budeš ji potřebovat.
9. bře 2010 v 16:32  • Odpověz
Chicoolo, je mi to moc líto :cry: :pensive: Tolik jsem tomu věřila. Ale všechno špatné se v dobré obrátí :wink:

Budeme se na tebe moc těšit, doufám, že přijdeš brzy, dávala jsi nám tolik energie a umělas potěšit, zvednout náladu, tak ať ti to dlouho netrvá, ju? :grinning:
9. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
Chico :( nevím, co říct.. všechno už tu asi bylo řečeno!
Drž se!!! Ať je brzy líp!!!
9. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
chicoolko,to je mi strašně líto..asi to nebylo prostě dobré a příroda ví co dělá..můj doktro mi jednou kdysi řekl,že přece nechci mít dítě za každou cenu,ale zdravé dítě,tak uvidíš že příště to už vyjde..drž se holka zase bude dobře
9. bře 2010 v 18:59  •  3 děti  • Odpověz
ahoj holky! jen nakukuju, máme teďka doooost práce. v pátek jsem byla naposledy v práci, od pondělka do konce měsíce si vybírám dovolenou a nástup na MD oficiálně od 1.4. V neděli jsme dostali klíčky od našeho baráčku!!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: konečně jsme se po třičtvrtě roce těch komplikací dočkali, jsem fakt šťastná!!
takže teď bohužel ani nemám moc času na internet - malujeme, stěhujeme apod.. no spíš manžílek než my. já toho moc nemůžu, takže to prostě jde pomalu.

úplně hodně zběžně jsem vás tu shlídla. chicolko, to je mi straaaaašně mooooc líto co se stalo!! :frowning2: je dobře že to bereš tak statečně, holky už asi napsaly všechno za mně. Určitě chápeme že si chceš dát chvilku pauzu od koníka. Každopádně hodně sil ať to brzy přebolí a brzy určitě zase přijď mezi nás :wink:

žabko, je zvláštní tu komentovat dvě vlastně úplně opačné situace. moooooc ti gratuluji a doufám že tentokrát to dotáhnete až do úspěšného konce. držím moc palečky aby tentokrát šlo všechno tak jak má :wink:

jestli jsem něco přehlídla tak se strašně moc omlouvám, ale tolik stránek abych četla stránku po stránce - to bych tady seděla ještě asi o půlnoci :grinning: až se to trochu uklidní s tím stěhováním tak se určitě ozvu :slight_smile:
9. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
jinak je u nás s pučmelounkem všechno v pořádku. často mám pocit že to snad bude fotbalista :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
Jé blíženko, tak ty máš teď krásný období, konec práce, zařizování domečku,.......No úplně závidím :grinning: Tak ať vám to vydrží co nejdýl :wink:
9. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
Chicoolko, tak jsem ráno honem zapla počítač a myslela si, jak si přečtu dobré zprávy, že je u vás všechno v pořádku a ono tohle :cry: :cry: :cry: ani se ti nedivím, že si dáš pauzu od koníka a naprosto to schvaluju, ale jak píšeš sama zase bez nás se být taky nedá, protože já to zkusila a moc dlouho to teda nevydržela :wink: a jak už psaly holky, tak je důležitý že vám otěhu jde a příště to vyjde :pensive: mysli na přípravy na svatbu, protože to je jedno z nejkrásnějších období v životě - nebo aspoň já jsem to tak brala a svatbou jsem žila celý půlrok předtím - možná ještě dýl :grinning: a brzo se za náma vrať, budem na tebe myslet :wink:
10. bře 2010 v 07:16  • Odpověz
HOlky zapnu PC, a co tu čtu....Chikolko, to je mi tak moc líto, ani neviš jak :pensive: Ale zase pokud bys nemusela na revizi, můžete se snažilkovat dál, a určitě to už vyjde, tak jak má. Dej si chvili pauzičku od konika, a pak za čas bude zase líp. Moc mě to mrzí. :unamused: Ale nevzdávej to, bud silná, a ono to přebolí a zase budeš brzy těhulka. :wink:
10. bře 2010 v 07:30  • Odpověz
Chicoo, drž se... Vím jak ti je, mám to taky za sebou. Těsně před Pepou jsem potratila dvojčata... Ale revize nebyla potřeba, a vlastně jsem "zapadla" okamžitě poté... COž přeju i tobě.
10. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
Dobré ráno všem
10. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
bréé ránko holky
10. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
Ahoj holky.
10. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
ahoj holky, přeju všem dobré ráno a úsměv na tváři... Vím, že jsme tu všechny smutné kvůli Chicoolce, ale už kvůli ní musíme zvednout hlavu a koukat na svět optimisticky, jako to dokáže ona.
Takže u nás krásně svítí sluníčko, za oknem to vypadá skoro na jaro, jen ty teploty poměrně vysoko pod bodem mrazu tomu nenapovídají, co? ale cítím v kostech, že jaro tady bude už coby dup, jen zima vystrkuje poslední drápky. Kdy se vlastně mění čas? to bude ještě horší vstávání než teď, začínám být přebornicí ve spaní :grinning:
10. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
zebi - máš pravdu, moc hezky jsi to napsala :wink:
jo u nás taky krásně svítí, ale ráno jsme měli mínus 8 - no brrr, tak já dupu dupu a pořád nic :grinning: :grinning: :grinning: jinak čas se mění za víc jak 14 dní - 28. března - no ono to uteče jako voda. a o tom spaní mně ani nemluv, taky mám s tím vstáváním neustálý problémy a už několik let :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
popellko, díky :slight_smile: u nás bylo mínus 10!!! ale první jarní den se blíží, tak to snad jaro zimě natře, že se nebude stačit divit! :slight_smile:
10. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
ahoj holky,
u nás taky kosa, ale sluníčko, i když říkali, že tenhle týden naposledy a prej od pátku a víkend sníh, náledí :frowning2: :unamused: už toho mám plné zuby. Jsem si nechala aspoň udělat jarní nehtíčky, svítivě žlutozelené a mám tam barevný motýlky. :slight_smile:
10. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
pavczo - takové nehtíky, to je úplné lákání jara, to určitě brzy přivítá!!! Ráno, když jsme lezli do auta (naštěstí máme garáž, tak nebylo tak moc vymrzlý), tak jsem říkala, že chci jaro!!! a to jedeme příští středu na hory, jako kdybych si letos té zimy užla málo - no ale kdo to mohl tušit, jaká letos bude zima na začátku sezóny :slight_smile:
10. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
No vůbec by mně nevadilo, kdyby se oteplilo naráz a klidně by mohlo být hned aspoň 15 stupňů :sunglasses:
jééé Pavli já byla včera taky na nehtíkách, chtěla jsem oranžový, ale nakonec mám růžový - no ale můžu říct, že už jsem vystřídala snad všechny barvy - kromě černý a hnědý, ale nehty už jsem měla všelijaký, žlutý, zelený, tyrkysový,..... :grinning:
10. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
To já už bych radši někam do teplíčka, než zase na hory. :wink: My máme auto venku a manžel měl čepici a rolák si vytáhl až po oči, koukaly jen ty, vypadal jak nějakej lupič za volantem. Chci aspoň + 15 :slight_smile:
10. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
a zkusím jeden fípek po ránu, poslala mi ho včera ségra, když vyšetření Karolínky dopadlo dobře a měla skvělou náladu... tak snad pobaví i vás, možná je to trochu ze života :wink:

"Táto! Musíš jít opravit záchod!"
Táta odpoví: "Vždyť je v pořádku."
"Není,běž a podívej se na to!"
Tak táta teda jde a zase volá:
"Mámo, tady nic rozbitého není."
máma zase, "Musís strčit hlavu do mísy!"
Táta strčí hlavu do mísy, rozhlíží s a volá:
"Tady taky nic rozbitého není."
A máma, "No tak tu hlavu vytáhni."
Táta vytahuje hlavu a naráz zaječí:
"Mámo, pomóóc, zasekly se mi fousy v prasklým prkýnku!"
A máma spokojeně zavolá: "Bolí, co?"
10. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
holky - s nehtama vás obdivuju, strašně se mi to líbí, ale nosím svoje nehty na krátko :slight_smile: jenom na svatbu jsem si je nechala odborně zmanikúrovat a nalakovat, ale svoje, do umělých jsem nešla, nějak by mi ke mně nešly, jak jsem pořád na nějakým sportu :slight_smile:
10. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
zebrafko tak fórek je přímo luxusní :grinning: :grinning: :grinning:

jinak já bych už taky chtěla jaro u nás dneska bylo -10 brrr a auto jsem měla celý omrzlý
10. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
:grinning: Tak já měla umělé nehty jen na svatbu a byla jsme ráda jak jsem je dala dolů, jinak u nás taky svítí sluníčko a ráno mi psal manžel že bude mít po a út volno tak mám radost
10. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
medan, tak to jsou super zprávy, to se s manželem užijete, nakoupíte kočárek a bude se o tebe(vás) starat, to jsou pěkné vyhlídky!!!
10. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
zebraf :grinning: :grinning:
jinak nehtíky, já taky prvně šla až před svatbou, předtím jsem měla své krátké, lámané, lak na nich nedržel. A chtěla jsem krátký a kulatý (což hodně lidí ocenilo, že vypadá přirozeněji než hranatý), ale zprvu to nebylo tak krátké proti tomu, co jsem byla zvyklá, měla jsem pocit, že budu chodit s napřaženýma rukama a nic neudělám, ani na záchodě neutřu, nevysmrkám :grinning: ale za chvíli jsem si zvykla a pohoda, teď, když jdu na nové, tak ty umělé už mám odrostlé a jen ten gel je na mých vlastních, případně jen, když se zlomí, tak se doplní umělým a na začátku je mám krátké, to je paráda, dobře se píše na klávesnici hlavně :grinning: , do měsíce, než jdu, trochu povyrostou, ale neni to závratná délka. Líbí se mi, že se nelámou, nedvojí, vypadaj upraveně, nemusim si je obden přelakovávat, ušetří to čas, cítím se sebevědoměji (ne příliš, ale víc než s těma vlastníma před tím). Ale, až budu těhu, plánuju skončit, přeci jen kačky budou třeba pro jiné věci.
10. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
zebrafa:jojo taky jsem měla radost, už jsem až moc dlouho sama doma a chtěla bych se mrknout i k našim tak snad to výjde, a uvažuji že v po jdu na kontrolu tak že bych zavolala k lékaři jestli mi bude dělat ultrazvuk, že bych chtěla vzít manžela ještě se mnou nikdy nebyl když je pořád někde mimo
10. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
medan to je dobrý nápad s tím ultrazvukem :slight_smile:
10. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
jééé krásnej vtip, taky jedem přidám:

Víte, kdy bude v Česku dobře?
Když přijde vdova po Paroubkovi
za Ráthem do vězení, aby se zeptala,
kdo zastřelil Topolánka na Klausově pohřbu
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

na těch nehtíkách se mně taky líbí, že jsou pořád upravený a já s nima navíc spravila i barák, sice se mně jich pár zlomilo nebo odlouplo, ale toho půl roku vydžely hodně. A teď už mám typy odrostlý a mám už gel vlastně na svých :grinning: navíc svoje nehty mám škaredý a tohle je fakt krása. Ale plánuju to do května a pak je nechám odpočnout, protože už to budu mít rok. Dala bych do albíčka na chvilku nějaký fotky, abyste koukli, ale nevím, jestli se to smí, jestli by to prošlo :confounded:
10. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.