• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
popellko, tak ten je bomba :grinning: :grinning:
já si plánuji vyfotit ty jarní, stojí za to, dám ja na FB, nevim, jestli tady ti projdou fotky, spíš na svatebních stránkách
10. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
popellko :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
pepellko - tak to snad projde, co je na fotce s nehtíkama špatného? vůbec NIC!!!! a vtípek taky povedenej!!! :grinning:

pavczo - to se mi právě taky líbí - jak ty nehty vypadají upraveně, vkusně, úplně to jinak vypadá, když třeba prodavačka nebo někdo, kdo hodně přijde do styku s lidma má takhle upravené nehty - no někdo - myslím ženskou, přeci jenom na úředníkovi by to vypadalo hodně divně :grinning:

medan - přidávám se k Jelly, že s tím UZ to je super nápad, tak to snad vyjde a dr. vám vyjde vstříc, jéééé to by bylo fakt moc prima
10. bře 2010 v 09:03  • Odpověz
No byla bych ráda kdyby to vyšlo, protože se mnou nikdy nemohl jít když tady nikdy nebyl
10. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
medan, držim palečky, aby ti ho doktor dělal a manžílek mohl u toho být. :slight_smile:
zebraf, holky viděly gelový nehty na Vietnamčíkovi chlapovi :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
popellko já taky myslím že nehty by mohly projít tak šup s nima do alba :slight_smile:
10. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
pavcza tak to musel být mazec :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
medan: tak pokud je to dobrej doktor, tak si myslím, že by to vyjít mohlo :wink:
jojo tak nehtíky zkusím přidat, ale škoda, že nemám vyfocených teď těch pár posledních :grinning: :grinning:
pavli: no třeba se to učí na svých dětech, už jsem taky slyšela, že ty nehty dělají Vietnamci :zipper_mouth:
10. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
holky tak album mně neprošlo, hned to bylo smazaný, tak nic no :frowning2:
10. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
jo, Vietnamci v tom maj novej velkej byznys, tady jich je dost, já chodim tedy k české paní, sice si asi víc zaplatim, ale u nich bych neměla důvěru a představa, že mi sahá na nehty Vietnamec mě moc neláká. Sice kolegyně tu k nim chodí a chválí si je. Ke všemu ta má je dost přes hygienu náročná, tak se nemusim bát, každá zákaznice má vlastní pilničky. I když jsem slyšela o Češce, která dokázala způsobit plísně na nehtech zákaznicím.
10. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
Pavli - krááááásnýýýýý :dizzy_face: :wink:
jinak tady musím teĎ něco důležitýho rychle udělat, ach jo - hotovej blázinec :confounded:
10. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
pavzci moc pěkný nehtíky a mě se teda taky víc líbí ty do kulata :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
Holky mám dotaz :o) jak se to dělá, když chci dát mimču jméno, které není v kalendáři? Kdy se chodi na matriku? Nějak nevím jak se to dělá, jen doufám, že nám ho schválí, ale to asi jo. V ČR je jich několik. :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
syll, to tedy nevím, asi nic nezkazíš, když se na tu matriku půjdeš zeptat předem co a jak :grinning: a jaké jméno???? By mi zajímalo, jsem zvědavá. :grinning:
10. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
syll tak to ti taky neporadím ale docela by mě to zajímalo bo jsem hleděla že není v klaendáři ani jméno Matyáš a přitom je tolik používané
10. bře 2010 v 10:49  • Odpověz
a myslíte, že třeba takový Matyáš, který je vlastně běžný a neni v kalendáři, že musí mít extra nějaké vyřizování? Já bych řekla, že spíš úplně nevšední jméno. Jinak na beremese je hodně témat ke jménům, zkus mrknout tam
10. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
pavczi doufám právě že nemusí ale nevím....taky by mě zajímalo jaký jméno syll vybrala :sweat_smile:
10. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
Já myslim, že se to prostě jen nahlásí a hotovka, když schválí i hodně cizí jméno jak Jessika, nebo Esmeraldy, tak proč by né to naše :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
Jdu na oběd zatim pa :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
nech si chutnat
10. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
syll, já mám vlastně doma knížku a tam vše k tomu píšou, mrknu se do toho. Je to nejaktualizovanější vydání od paní, která má všechna možná i hodně nemožná jména v malíku a když matrika neví, obrací se na ní.
10. bře 2010 v 11:24  • Odpověz
Nechybělo málo a nevrátila jsem se z oběda, málem mě na přechodu srazili dva mladí kreténi v autě. Jdu na přechod, silnice jednosměrka, ale radši se rozhlížím i na druhou, kdyby nějaký zbloudilec, ale zleva, kde auta jezdí, nikde žádný (byla to ještě křižovatka), vejdu, chodim docela rychle, už jsem byla v druhé půlce, ještěže mám periférní vidění, otočim se a tam se řítí zatočící auto nesmírnou rychlostí a nehodlalo zastavit, problesklo mi hlavou doběhnout na druhou nestíhám, tak jsem se zastavila, ukročila vzad, naštěstí taky stihli zastavit, kdyby ne, tak mě vzali, protože úplně uhnout jsem nestihla, úplně ve mě hrklo, koukám do auta skoro na mě nalepeného, tam dva mladíci, děsně vysmátí, ukazujou, ať tedy dojdu. :confounded: :frowning2: byly to vteřiny co se to odehrávalo, ale hrůza, prostě nikde nebyli a najednou byli, vlítli rychlostí jak prase, klepu se ještě teď. A kousek sídlí policajti, tyhle nevidí, aby jim napařili pokutu.
10. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
pavczo no to mas teda zazitek :angry: uff jeste ze se ti nic nestalo...
10. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
uff...tak to muselo být nepříjemné
10. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
pavcza:to je síla a pak se člověk nemá bát
10. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
já to říkám pořád že se člověk může chovat, jezdit podle pravidel ale mnohdy je to jedno bo když narazíš na takový magory tak je ti to úplně k ničemu :angry:
10. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
manžel řekne opatruj se a jak? Šla jsem bezpečně, ale oni se přiřítili ani jsem nevěděla jak, na to, že odbočovali z hlavní na vedlejší tak takovou rychlostí nikdo křižovatku neprojíždí. Furt to mám před sebou, jsem jim aspoň měla ukázat, že jsou "jedničky", protože moje "debile" asi do auta neslyšeli.
10. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
pavczo - no ufff, to je děsný, co se může fakt stát, a člověk může být sebeopatrnější a pak nějakej idiot a zmaří třeba i život :frowning2: přesně, jak píše Jellyy... tak ufff, dobře to dopadlo. Jinak jsem teď při obědě koukla na nehty, moc pěkný, hlavně ty svatební!!!! a teď ty jarní, to musí být taky krása...
10. bře 2010 ve 12:42  • Odpověz
Jsem říkala, být v začátku těhotenství, tak úlekem potratim, bejt ke konci, tak předčasně na místě porodim :grinning: no moc k smíchu to fakt nebylo.
10. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.