• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
no naštěstí to dobře dopadlo, kdyby ty kreténi se aspoň taky lekli a šli do sebe, jenže oni si byli klidně vysmátý, viď? Tohodle se děsně bojím u syna, proto i ve 4.třídě se snažíme ho všude na tréninky vozit nebo zajistit doprovod babičky - mám hrůzu, že nějakej kretén mi ho na přechodu srazí, a přeci jenom děti jsou takový rozjivený...
10. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
moc dobře jsem je viděla, protože zůstali stát skoro u mě a právě, že jsem to auto už sledovala, kdy dobrzdí, fakt se smáli, mladí blbci. Vždy se snažim na přechod, když vidim, že opravdu auto zastaví, ale jak jsem psala, když jsem tam šla, žádné auto nebylo.
10. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
pavli: tak to je strašný a vím jak ti asi je, protože jednou na přechodu přede mnou porazilo auto 2 ženský, tak jsem volala sanitku a byla z toho sama vyklepaná....no děsný, jezdijou jak prasata a člověk může být sebeopatrnější a stejně mu to prd pomůže - šmejdi jedni :angry: :angry: :angry: :angry:
a třeba umí odezírat ze rtů a tomu "debile" rozuměli, já bych teda použila snad aji něco peprnějšího :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
popellko - v tomhle případě bych si pro sprosté slovo nešla vůbec daleko a vylezlo by samo :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky, koukám dramatický téma :confounded: Pavli, tos měla teda štěstí! Mě se tohle taky stalo, ale to jsem byla ještě malá holka a byla to jen moje chyba :confounded: tenkrát málem mě přejela tramvaj, vlítla jsem jí tam fakt v poslední chvíli a jen jsem uslyšela zvonění a periferním viděním jsem jí zahlídla asi 3 metry ode mě brzdit... Jen tak tak jsem doskočila na ostrůvek a pak se mi tak rozklepaly nohy, že jsem tam stála asi 5 minut jak solnej sloup. Fakt úplně zle se mi udělalo.
10. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj holky, dneska sem byla na gyndě a konečně vám snad můžu říct že sem těhotná..snad se nic nestane...mimi mě teď týden napínalo. Minulou středu tam nebylo kromě dutinky nic vidět a dnes už mělo i srdíčko.
10. bře 2010 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz
labell: :grinning:
10. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
Labell, super krásná novinka, i když já to nějak tušila :dizzy_face: , mooc gratuluji, ať je hlavně mimi zdravé, a ať vše dobře dopadne...juchůůůů máme těhulkuuuu novou :grinning:
10. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
Jé labell sláva!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Parádní novinka! Moc moc gratuluju.
10. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
lebell tak to gratulujuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face:
10. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
Děkuju moc holky!!!
10. bře 2010 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz
jelly, právě jsem to dočetla :grinning: to je zajímavé :grinning:
10. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
labell, já byla taky na kontrole a srdíčko jsme měli 9TT :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
Holky, mažu na masáž, za chvilku jsem zpátky :wink:
10. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
syll: já tak dlouho čekala a nic..tak sem byla celej týden docela špatná z toho...tady na MK sem se taky pořádně nic nedočetla, spíš mě to ještě víc dostalo. Většinou tam holky psaly, že jim se srdíčko ukázala "až" v 7...no konec! :grinning:
10. bře 2010 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz
zlabi ty se máš :dizzy_face: :wink:
10. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
Hu tak jdu až za chvilku, tak ještě jdu kecat :grinning: Labell, to tě teda prcek napínal :confused: Zrovna myslím včera jsme tu rozebíraly, jak je to občas na palicu, když je člověk pořád tak nějak nucenej se srovnávat s něčím, co by "mělo" být norma a zrovna tomu neodpovídá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak hlavně, že jste v pořádku :dizzy_face:
10. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
zlababa07:tý jo taky bych šla na masáž, ale ted to nějak ani nejde, ale na 15:30 mám v nemocnici předporodní kurz, jen doufám že dnes mě to tak nevystraší jak minule :grinning:
10. bře 2010 ve 13:55  • Odpověz
labell, já byla v 9TT a jsem ráda, neměla jsem stresy, srdíčko jsme měli hned, proto i příště bych na potrvzení těhu šla v 9TT, je to fakt lepší a bez stresů :wink:
medan, super, užij si kurz, a pak hod info, co jste se dozvěděli.
syll taky si myslím že pokud nejsou nějaké komplikace tak je lepší jít až později

medan tak snad to tentokrát nebude tak strašný :wink:
10. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz
syll: máš pravdu, mě přišlo že stačí 8 tt a vono ne!
10. bře 2010 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz
labell, no hlavně, že to vše dobře dopadlo, a srdíčko naskočilo :dizzy_face: To byla úleva, žeee?
10. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
vždy je to nepříjemné takový zážitek, z pohledu řidičů je taky spousta chodců, co prostě přijdou k tomu přechodu a bez podívání či zastavení jdou, to je pak problém to ubrzdit, když to ten řidič taky nečeká. Ale tady mám čistý svědomí, že jsem se rozhlížela a auto se přiřítilo, když už jsem byla v půlce, si nedovedu představit, jít tam pomaleji třeba maminka s malým dítětem, tak je sejmou.
Teď přišla jedna kolegyně, oznámila, že další kolegyně z jejich oddělení je těhotná a vypadá to, že z toho nemá radost. :unamused: Jak já bych s ní měnila a nejlepší je, že včera se to dozvěděla a dnes už to jiné roznáší dál.
10. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
Pavci, to máš hnus zažitek teda :confused: Chuďato to jsi musela být fakt vylekaná, hrůza co jezdí za magory. :fearful:
10. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
jsem měla dlouho rozepsaný příspěvek, jsem byla vedle v kanclu a než ho odeslala, tak zase novinka. :wink:
Labell, moc moc gratuluju a ať je vše jak má.
10. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
labell gratuluju k srdicku :slight_smile:
10. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
No já bych asi taky šla až v 9tt, ale já šla na kontrolu a nevěděla jsem že jsem těhotná, šla jsem tam s tím že test negativní a že jsem nedostala menstruaci, tedy že jsem jí dostala ale měla jsem jí jen jeden den, tak at mi na to něco napíše a pak že chci zjistit jestli můžu mít děti, a pořád jsem nechápala proč se na mě tak doktor culí, na to asi nikdy nezapomenu :grinning:
10. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
syll: velká..sem byla dneska na pokraji zhroucení, ještě že tam byla Amelka a rozesmívala mě.
Tak tady je, Vlasta :grinning: : http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3887949&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
10. bře 2010 ve 14:13  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.