• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tééda holky, teď jsem se vrátila z obídku a taková krásná radostná zpráva: labell mooooc gratuluju, to je fakt krásná zprávička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zdá se mně, že se tady těhotní jedna radost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
holky, tak myslíte, že je fakt lepší jít k MUDr. až v tom 9 týdnu? mně se to zdá teda strašně dlouho :confounded:
10. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
labell máš pěkný termín porodu 20.10.2010 :wink:
10. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
medan tak to je fakt krásná historka "jak jsem zjistila že jsem těhotná" :sweat_smile:
10. bře 2010 ve 14:17  • Odpověz
popelka: na 100% je lepší počkat nejmíň do 9 tt..sem si mohla ušetřit týden strachu.
10. bře 2010 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz
label, super foto :o) že Vlasta :grinning:
10. bře 2010 ve 14:18  • Odpověz
popelko, mě se to taky zdálo strašně moc dlouho,ale za to čekání to stojí, věř mi :grinning:
10. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz
pavczo: na utz mi to ukazuje až 26.10, ale mamce se za úplňku zdálo že to bude 20.20.2010, tak uvidíme :grinning:
10. bře 2010 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, jen jukám a moc gratuluji labell, to je úžasná zprávička. Teda ale nechápu, jak jsi nám to tady vydržela tajit až do 9 tt :grinning:
10. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz
jellyy:že tak trapně mi dlouho nebylo, a to byl manžel zas na cvičení tak jsem mu psala jen že mi doktor bral krev a výsledky za dva dny a on mi pak volal proč krev atd. a Já mu to prvni nechtěla říci, že počkám ale dostal to ze mě, tak pak za dva dny jsem mu psala jen sms je to pozitivní a on mi pak volal prej co to znamená že je to pozitivní :grinning: , no doktor říkal že ho tak dlouho nikdo nepobavil :grinning:
10. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
Zase aspon pozitivní zprávička,Veliká Gratulace Labelko! :slight_smile:
10. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
holky, ale to kdybych náhodou otěhu teď a posledního března třeba udělala testík a vyšlo mně // tak bych ještě měla počkat tak do 6. května? celej duben a ještě kousek v květnu? tak to je drsný teda, ale asi je to tak fakt lepší no :pensive: jen nevím, jestli to zvládnu.
Labell: jsem na tom jako kebulka, v tabulce máš 23DC a přitom už jseš v 9tt??? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
medan: nááádhernááá historka, takhle je to nejlepší - takový překvapení :grinning:
10. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj holky, v práci mi dnes nejel internet, tak jsem za vámi nemohla nakouknout, až teď! A co to nevidím??? :astonished: :astonished: :astonished: ...
Labell, moc ti gratuluju! :wink: :dizzy_face: To je super, další nová těhulka, holky, jen tak dál!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
Holky no nechala sem se napsat minulej měsíc na konec tabulky, bo sem se bála jak to dopadne, ale hlavně..je tu moc šmíráku na MK a já sem nechtěla aby to rodina věděla od někoho jiného dřív než ode mě. :wink:
10. bře 2010 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz
Toz jeden den tu nejsem, a hned tolik zmen!
Chicooolky je mi moc lito, myslela jsem vcera na ni.
Labell gratuluji, at vsecicko dopadne co nejlip!
No, a ja zatim nevim... mrska mela prijet, zatim nic, ale do vecera daleko... to jsem tedy zvedava...
10. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
Popelko,určitě není kam spěchat a je lepší počkat až brde mimi pěkně vidět,takže 8-9tt počkat.já vím sou to nervy,ale pak sou akorát zbytečný stresy
10. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
popellka:to jo ale pak jsem nebyla schopná ani pracovat, jen jsem se na všechny culila na stavbě a byla totálně mimo :grinning: , jak mě už chybí práce ach jo, od listopadu doma
10. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
medanko tohle prostě píše sám život a mě to přijde jako nádherný překvápko i když v prvním momentě bych taky asi koukala jako čáp do roury :grinning:
10. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
jellyy :ale byl to opravdu pěkný trapas, jak já doktorovi popisovala jak pořád nic, a kde mám jít na vyšetření atd. prostě trapas
10. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
medan šak už se ti to krátí a za chviličku budeš mít běhání kolem malé princezny která ti to všechno vynahradí :wink:
10. bře 2010 ve 14:42  • Odpověz
labell: tak to máš recht, taky se bojím těch "šmíráků", ale na druhou stranu si říkám - no snad neee :grinning: ale s tou rodinou máš pravdu, taky bych jim to chtěla říct až tak po tom 12tt :pensive:
veru: no to já su teda taky zvědavá :dizzy_face: :wink:
motol: asi máš pravdu, holt bych ten měsíc a něco musela přežít, ale kamoška šla k MUDr. 3.týden po tom co objevila // a to už dostala i těhu průkazku,....no uvidíme, ale asi se pokusím vydržet co nejdýl :sweat_smile:
medan: to se ti ani nedivím, já už bych se pak taky asi jen usmívala a byla bych mimo a ani nemluv já ti tak závidím, že jseš doma. Je teda blbý, že jseš doma sama, ale já su rodinnej typ a tak strašně ráda bych byla doma, už se těším na mateřskou až budu doma a starat se o rodinu atd. klidně bych mohla být na mateřský víc jak 3 roky :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 14:44  • Odpověz
Já bych těhu průkazku nechtěla ještě. bych ji pak třeba musel avracet..no fůj..to nebrat.
10. bře 2010 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz
to se pak musí vracet? tak to jsem nevěděla :sweat_smile:
holky já nevím teda, my přemýšlíme takhle: že to bysme ještě tak bzro nechtěly a že na to je brzo na kontrolu atd. a ona si prostě od začátku nic takovýho ani nepřipustila, že by mohl nastat nějakej problém nebo tak něco a všechno je úplně super, tak já nevím teda :confounded:
10. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz
no nic, dneska už valím domů papa :slight_smile: :sunglasses:
10. bře 2010 v 15:06  • Odpověz
Jojo, taky si trochu lámu hlavu s tím, kdy zavolat. Na jednu stranu bych šla radši co nejpozději z důvodů, který tady píšete, ale na druhou stranu zas vím, že u mě to asi není úplně "bezproblémový", tak se bojím, abych třeba něco nezanedbala. Ten můj mudra mi povídal, že až budu těhu, nasadí mi utrogestan a listovku na podporu, ale zas si říkám, že jsme ho měla i minule a předminule a stejnak to bylo k prdu. A lisotvku už beru asi 5 měsíců :slight_smile: Holky, co radíte?
10. bře 2010 v 15:13  • Odpověz
labell - ty tajnůstářko jedna!!!! :slight_smile: moc a moc gratuluju, jsi neuvěřitelně silná, žes nám to dokázala neříct, vy jste bylz první, kdo to věděl :slight_smile: jinak rodina stále nemá tušení, nechci je nervovat, se ségrou si toho naši prožili za poslední dva měsíce víc než dost...

zlabko - těžko říct, možná v tvém případě bych šla spíš dřív než až v tom 9tt...
10. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
popelko já nevím jestli se musí vracet, to si jen myslím.

zlababa: no být tebou, tak bych asi šla, on by tě i nechal doma ne?
10. bře 2010 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz
jééé tak to je fakt super zpráva dne, nejdřív jsem koukala u labell na 9tt a říkala si, sakra, to jsem zaspala nebo co??? :grinning: je to super....
10. bře 2010 v 15:18  • Odpověz
Labell, asi by mě doma nechal, kdybych chtěla, ale nemyslím, že to je nutný. Já nic namáhavého v práci nedělám, fakt jen sedím na židli nebo na míči :slight_smile: a datluju do počítače. Ale asi tam zavolám po neděli a uvidíme, jak se na to zatváří :slight_smile: A jaks e jinak cítíš? Netrápí tě nevolnosti nebo tak?

Holky, dík za radu, asi půjdu dřív než v 9 tt, ale zas tam nechcistrašit moc brzy.
10. bře 2010 v 15:22  • Odpověz
zlabi - asi bych to udělala, jak říkáš - příští týden bych mu zavolala a on by ti už měl říct, kdy tě bude chtít vidět a co a jak. Mně mudra doporučila Femibion 800, tak ten beru, jinak nic, uvidíš, co by doporučil tobě. Tys měnila doktora nebo je to stále stejný? to jsem už nějak pozapomněla, jestli jsi to byla i ty, kdo měnil doktora nebo ne... :frowning2:
10. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
zlababa: trochu špatně mi je, ale nic hroznýho. Dneska sem se teda málem pogrcala když tchán ráno vypaloval červa a pak na mě dýchl :grinning: , taky když sem se vrátila domů a bylo to tu celé pokaděné od psů :grinning: , ale jinak v poho. :grinning:
A v práci si ráda? Je tam vše v poho?
10. bře 2010 v 15:26  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.