• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
zebraf, já měnila doktora už vloni v létě po tom prvním potratu, s tímle jsem zatím vcelku spokojená. Jinak femibion jsem brala i minule a asi si ho koupím zas, je v něm fakt všechno potřebný, i to vaše zázračný éčko :grinning:

Labell, jojo, jsem tu moc ráda, je nás tu fakt jen hrstka a je to takový rodinný, hrozná pohodička. Takže doma se mi ani být nechce :wink: To kdyby četl můj zaměstnavatel, by mi hend přidal co? :grinning:
10. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
zlababa: tak to jo, to máš fajn. To bych taky zůstala.
10. bře 2010 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz
přeci jenom v práci to utíká rychleji než doma - samozřejmě pokud nejsou žádné problémy...
10. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
Tak jsem doma z kurzu, dnes to docela šlo a¨konečně jsme poklábosila i s jednou fajn holčinou :grinning:
10. bře 2010 v 18:19  • Odpověz
A dostala jsem seznam co do porodnice
10. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
Ahojík..
Label veliké gratulace :wink:
zlababa-já těhotenství taky nemám bez problémů,tekže mi můj dr.řekl jakmile zjistím že jdem těhu,nebo budu mít podezření,mám onkamžitě přijít na krev a po potvrzení dostanu injekci ..myslím porgesteron,je myslím silnější než utrogestan,to sem brala 2x a potretila sem,pak sem dostala tu injekci vyšlo to..před injekcí mimísem jen málo rostl,nejspíš by zase došlo k potratu..takže já vím že když se zadaří,tak jdu k dr.hned.. :wink:
10. bře 2010 v 18:31  •  3 děti  • Odpověz
Labellko, tak to je paráda, moc a moc ti gratuluju, věděla jsem, že to všechno dobře dopadne :wink: A fotečka je moc pěkná. Tak si to užívej :slight_smile:
10. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
Já taktéž gratuluju :slight_smile: To je hezký překvápko :dizzy_face:
10. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Drndi, jak ty jsi dopadla s tím tvým cyklem? :fearful:

U nás je kosa jak blázen, hustě sněží, no fuj, já už chci teplo :slight_smile:
11. bře 2010 v 06:12  • Odpověz
Ahoj holky,

teda lulii u nás je to podobný, sice není taková kosa oproti minulým dnům, "jenom" mínus 2, ale ten sníh je bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 06:34  • Odpověz
Dobré ránko holky, tak u nás pěkně nasněžilo, no fuj, já už chci jako jaro :o) A chce se mi spát.
11. bře 2010 v 06:57  • Odpověz
Dobré ránko!
Tak u nás jen zataženo ale žádný sníh
Jinak jsme se po dlouhé době na kurzu i trochu škodolibě zasmála :grinning:
11. bře 2010 v 07:17  • Odpověz
Ahoj holky, jdu odsmrdět Pepína a dorazím, modem se jakžtakž vzpamatoval, tak jsem ráda :slight_smile: bylo by se mi po vás stýskalo :slight_smile:
11. bře 2010 v 07:23  • Odpověz
Dobre rano,
tady teda chumeli poradne! Jinak ms zatim nedorazila...no, uvidim do zitrka. Jeste ze mam dnes tak nabity den, tak na to nebudu porad myslet a spekulovat :wink:
11. bře 2010 v 07:25  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak u nás dneska taky sněží blééé
11. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
veruska, holka ty nás napínáš :wink:
11. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
Medan, čemu ses na kurzu zasmála? Pobav nááás :grinning:
11. bře 2010 v 07:48  • Odpověz
Holky já mám dnes 23TT, juj :grinning:
11. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
Ahoj holky! Teda co to tu říkáte o sněhu? :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nás zatím žádný a doufám, že to tak zůstane. Já už žádný nechci! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já už chci krásný jaro, s kytičkama a ptáčkama zpěváčkama :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2010 v 07:53  • Odpověz
Tady ještě sníh je, ale už slejzá a já doufám že novej už se neobjeví, to by mě asi trefilo :frowning2:
11. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
syll. :no včera tam přišla paní v miny šatičkách a na jehlách, tak všichni na ní čučeli a všechny pobavilo jak měla problém si v tom oblečení sednout na ten balon :grinning: Jinak u nás do porodnice nesmí být žádné své oblečení, a první den k porodu mít sebou jen malou igelitku s hygienou a nic víc, ostatní prej má donést manžel až po porodu
11. bře 2010 v 07:54  • Odpověz
Ahoj,
nám to tu sype, ale přestává..už mě to s..e.!! :grinning:
11. bře 2010 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz
syll, toto letí :sweat_smile:
11. bře 2010 v 07:58  • Odpověz
ahojky,
u nás naštěstí nepadalo, to čumim, většinou, když padá, tak u nás :wink:
medan :grinning: tu paní bych chtěla mít jako miminko za maminku :grinning: ta bude na těch jehlách i rodit, ne?
11. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
ahoj holky, přeju dobré ráno... tady žádnej sníh nenapadl (naštěstí), ani zima není taková, dneska jsem šla do práce pěšky, tak jsem moc neomrzla :slight_smile:
11. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
pavcza:tak to nevím :grinning: ale já bych to ted na těch jehlách nedala, :grinning:
11. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
He he já bych to na jehlách nedala ani netěhotná
11. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
ono ty jehly paní přejdou nejdýl ve chvíli, kdy prcek začne chodit a na jehlách ho nebude stíhat :slight_smile: od té doby, jsem kromě nějaké slavnostní příležitosti, neměla boty s podpadkama na nohách :slight_smile:
11. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
pepi taky tak :slight_smile: , podpatky tedy zvládám, ale bytelný, ne příliš vysoký (dřív tedy i ty vysoký, ale to bejvávalo :sweat_smile: ), ale hlavně v tomhle počasí ani třícentimetrovej podpatek. :slight_smile: Jsem měla co dělat dobruslit na rovných a nenatáhnout se.
11. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
Přesně, podpatky typu "kačenka" nebo tenisky, jinak se jsem schopná zmrzačit :grinning:
11. bře 2010 v 08:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.