• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahojík,
tak tady je všude úplně bílo a pořád sněží,tak ještě celkem sníh tady byl pořád,uplně ještě neslezl..
já už chci taky jaro,koncem února nám na zahrádce vykukovaly sněženky a už sou zase pod sněhem..ale snad už ´přijde jaro brzo,slyšela sem že kolem 20.3.se má už oteplit
11. bře 2010 v 08:15  •  3 děti  • Odpověz
:grinning: no já jehli přestala hlavně nosit co jsem s manželem, s ním to prostě nešlo, takže jen sem tam na jednání do práce jinak vůbec, :grinning:
11. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
jehly sakra
11. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
ahoj holky, teda vy jedete :slight_smile: u nás je taky bílo, až mě to docela překvapilo. Už jsem se těšila na jaro, co by mělo snad vypuknout příští týden a ráno mě čeká takovéhle překvapení :slight_smile:

zítra mě čeká kontrola, tak jsem zvědavá a napjatá, jak to dopadne, budu mít dovolenou, tak si aspoň trošku odpočinu, po tomto náročném týdnu.
11. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
kebulko - takže máš dneska už takovej pátek, to je paráda... a přijdeš nám říct, jak jsi na kontrole dopadla nebo až v pondělí?

my máme dneska od práce akci, jdeme všichni na bowling s něčím dobrým k zakousnutí a zapití, tak se docela těším.
11. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
syll - no jo, ty už má 23tt, toto strašně letí :slight_smile: víc, jak polovina za tebou...
11. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
zebrafko, to víš, že vám to přijdu říct :slight_smile: včera už jsem nevydržela a vyklopila jsem to ségře, jinak to ví jen manžel...

jé, tak to máš fajn, to se nadlábnete :wink:
11. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
holky taky tak, kdybych měla v "jehlách" utíkat na bus, tak bych se asi zabila, takže podpadky joo, ale nízký :grinning: a nejradši mám boty jen na trošku vyšším klínku :sunglasses:
medan: tak já bych chtěla do porodky teda rozhodně svou noční košilku :confounded: :confounded:
kebulko: tak ať ti to zítra dobře dopadne :wink:
veru: to je vážně napínavý :grinning:
11. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
popelko, moc děkuji!

jak se tady bavíte o jehlách, já na nich neumím ani stát, natož chodit :slight_smile: a to obdivuju holky, co chodí v jehlách i na sněhu.
11. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
popellka :no u nás to nejde, prej jim to zakázala hygiena, ani svůj župan
11. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
tak u nás mají holky v porodnici vlastní pyžama i župany...
11. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
s tím oblečením, já taky sháněla košilku, když jsem myslela, že tam zůstanu na gyndě ležet, ale taky mi říkala kolegyně, že snad košilku bych musela mít jejich, jen župan svůj, ale přímo mi to tam neřekli.
Co se týče těch podpatků, tak moje babička nosila vysoké (ale široké) podpatky ještě v 70 letech, protože přeci byla malá (150 cm), takže aby byla za dámu a její dcery a vnučky bez podpatků taky nerada viděla, sice jsme byly o něco větší, ale přeci by jsme měly být za dámy, ne? Naše babi byla takový generál a docela jí to fungovalo a my poslouchali všichni :slight_smile: . Mně by se tedy hodio je nosit furt, když manža je o 30 cm vyšší a mamka ještě tvrdí, že protahují postavu a opticky zeštíhlují :wink:
11. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
pavczi, to asi zeštíhlují, ale já jsem na tohle asi dost pohodlná, protože mám nejradši boty bez podpatku. A kvůli zeštíhlení si přece nezničím nohy :slight_smile:
11. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
Holky prej je lepší v porodce si vzít jejich košili i župan, protože to svoje prej bysme měli prvni den jak prase, a jejich ti nedaji, když používáš svoje. Kamoška říkala, že za den měnila jejich snad 3 košile. Prej svoje dovezla domů čisté, tak byla ráda. Tvoje věci ti tam prostě nikdo neopere. Takže já využiji ráda jejich erár.
Prej jsou hezké a pohodlné. Tak proč si ničit svoje, ne? :grinning:
11. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
A pak myslim, až 3. den už měla svoji košili, protože už to bylo lepší, a 4. den ji pustili domů :slight_smile:
11. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
syll, no jestli to je takhle, tak jdu taky do jejich...
11. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
kebulko taky ti přeju aby ti zítra ta kontrola dopadla dobře a donesla si nám sem jen samé dobré zprávy :wink:

já bych se na jehlách asi zabila :grinning: ....nejradši mám tenisky
11. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
jelly, moje řeč :slight_smile: a díky za palečky :slight_smile:
11. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
kebulko, taky přeji zítra ke kontrole hodně štěstíčka, ať to vše dobře dopadne :wink: , ale věřím, že to bude dobrý :dizzy_face: a když jo, tak si vem fotečku :grinning: Ať se tetičky z konika pokochají :grinning:
11. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
tak já nenosím moc vysoké podpadky taky hlavně kvůli tomu, že to ničí nohy :confounded: i když vypadá to pěkně - to jo :sunglasses:
tak jak někdo něco nesnese, tak já su asi háklivá na toto a ten jejich ohavnej hábit na sebe nechci - vím, že ty košile možná v porodce zničím a totálně odrovnám, ale i kdybych to pak měla vyházet do popelnice, tak bych chtěla svoji a u nás to naštěstí jde :sweat_smile: ale prostě mně by vadilo to jejich - no každýmu vadí něco, že :pensive: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
popelko tak já jsem taky na toto háklivá, každý má rád svoje, ale prostě 7 košilí si do porodky fakt nepovezu :grinning: , asi dle rady využiji jejich. Aspoň ty 1-2 dny, když se čistíš nejvíc, pak už to prej vcelku jde.
11. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
syll, děkuji :slight_smile: no pokud tam budeněco vidět, tak si ráda fotečku vezmu, to víš, že jo :grinning:
11. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
Holky to těhu tak letí, už jsem za půlkou, a přijde mi, že před chvílí jsem našla ty // :fearful: :dizzy_face:
11. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
syll, taky bych už chtěla být za půlkou :wink:
11. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
No u nás musíme mít i svůj příbor
11. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
syll: no jasný, ale snad ne každej má takovou spotřebu :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: však pak uvidím, ale vážně su na toto cimprlich a je to blbý, protože bych taky mohla využít toho všeho v nemocnici, mně bude vadit i to povlečení atd. ale prostě s tím nic nenadělám :sweat_smile: :grinning: :grinning:
holky vy se máte, já už chcu aspoň najít // no ale od tý doby co mně doktor řekl aspoň to, že ovuluju jsem se tak zklidnila, že se cítím dobře :grinning:
11. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
popelko, neboj, já čekala rok a půl a nakonec se zadařilo, musím to teda zaťukat, aby to nedopadlo jak minule, ale snad ne... ještě jsem si předevčírem dělala testík - zkušební - a // byly opravdu nádherné a ihned, jak se nasáhkly močí, tak tam byly. Tak tomu teď fakt věřím.
11. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
medan, i příbor? to je dilo :slight_smile:
11. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
Kebul, jasné, tenkrat to byla nějaká blbá náhoda, že to nevyšlo, teď to bude OK :dizzy_face:
11. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
tý jo, brát si i vlastní příbor, tak tomu říkám úlet :grinning:
11. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.