• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Čárečky máš krásné, sílí tak jsem to měla i já, takže super :slight_smile:
11. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
syll, děkuji :dizzy_face:
11. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
medan i příbor? :grinning: ....tak to slyším poprvé
11. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
medan - cože????? vy musíte mít s sebou do porodnice i příbor????????????!!!!!!!!!!!!!! tak to slyším poprvé :grinning: to je teda docela síla...

syll - přesně jak říkáš ty, v porodnici ráda využiju jejich prádlo, kdykoliv k dispozici čisté a ty tři dny to v tom nějak přežiju, budu pořád v čistým, navíc je tohle v porodnici fakt výhoda, že se nemusíš starat, kolik prádla naděláš :slight_smile:

kebulko - zapomněla jsem napsat, že na tebe zítra taky budu myslet, a že to určitě dobře dopadne. V kolik tam jdeš?
11. bře 2010 v 09:14  • Odpověz
jojo na seznamu je i příbor, paní říkala že jim to tam kradli tak proto si každý musí donést svůj příbor, a at si i domluvíme někoho kdo nám každý den bude měnit naše ručníky a nosit čisté z domu, pití atd. že oddělení se nesmí opustit ani do bufetu, jak mě tohle děsí, a pořád doufám že v době kdy budu rodit nikdo jiný tam nebude a budu mít svůj nadstandart
11. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
medanko koukám že těch perliček je tam víc
11. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
tý jo medan, tak vaše nemocnice je fakt rarita a doufám, že tohle nikdy nezažiju :sweat_smile:

zebrafko, děkuji - ráno jdu na krev a mezi 11 a 12 na utz, tak vám pak odpoledne určitě písnu
11. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
medan - no je to teda síla :frowning2:
11. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
medan: tak to je hustýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to není ani jak nemocnice
kebu: tak se snaž napsat co nejdřív, abych tě ještě stihla :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
popelko, ty končíš tak brzo? téda, to je život :grinning:
11. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
medan, síla.
kebul také budu držet palečky, moc krásné testíky. :wink:
Já čekám každou chvíli ms, strašně mi tlačí v podbřišku a dnes mám narůžovělé slabé špinění.
11. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
pavczi, moc děkuji! tak ať už mrcha příjde, viď, aby začalo parádní snaženíčko :wink:
11. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
aspoň budu klidnější, že už prošla druhá, ale chystá se docela brzy, 28 jsem až v neděli, ale zase dobrý, že v dubnu jedem na pár dní na návštěvu a budu ráda, když se mi to mine, když přijde i v dubnu, že mi to nevyjde do té návštěvy, nerada s tím někam jezdím. :wink: A snad bude krátká jako ta minulá.
11. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
kebulko: no to ne, ale tak než se dostaneš domů a napíšeš, tak aby už nebyly 3 hodiny, víš :grinning: :grinning: :grinning:
pavci: lepší mít mrchu dřív, než se otravovat s dlouhýma cyklama :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to teď čeká určitě mně zase :angry: no ale zase můžu být ráda, že to nebudu mít teď v sobotu, když jedem do těch termálů - teda snad to tam nedostanu :grinning:
11. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
medan, to je popis jako bys jela někam na stanový tábor a né, do nemocnice :slight_smile: , ale tak těch pár dní člověk vydrží ledacos, to není zase tak hrozné, jde to nějak vyřešit. Vem si basu pití, ručníky do zásoby a nějakou svačinku a příbor ...to zmákneš , ale je to teda dílečko, to jo :sweat_smile:
11. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
Holky a co Taurusenka? Ta tu dlouho nebyla, že? :fearful: :confused:
11. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
popelko, to se nebooj, myslím, že nejpozději v 1 jsem doma :wink:
11. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
syll, taurusenka je myslím účetní, tak má teď asi práce až nad hlavu. Ale je fakt, že by mohla aspoň juknout a napsat, jak se jim daří :wink:
11. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
Syll no jo to máš pravdu.... Snad je u ní vše OK
11. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
taky jsem si na taurusenku předevčírem vzpomněla a říkala si že tady dlouho nebyla....doufám že jsou s Eliškou v pořádku a jen má fofry v práci
11. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holky, dobré ráno, už má té zimy taky plný zuby, je to také lezavé brrr

Kebulko, tobě na zítra mačkám všechny palce, co mám, ale čárečky jsou fakt luxusní :dizzy_face:

Teda medan, to je fakt zajímavá porodnice :confused: a ta paní na jehlách, to bych fakt ráda viděla, metr v pase a jehly jako prase :grinning:
11. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
kebulko: tak to je dobrý, to si ještě v pohodě počtu :wink:
holky tak jsem na ní vzpomínala, že vždycky se objevila po nějaký době aspoň na skok a napsala nám něco a teď nic :confused:
11. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
zlababko, moc děkuji. a jak ty jsi se rozmyslela s kontrolou, už víš, kdy půjdeš?
11. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
No já pořád říkám že tady v té porodnici budu rodit za trest a manželovi jsem jasně řekla že za to budu chtít pak pořádný dárek, protože kdyby byl doma, tak rodím v jiném městě :grinning: a doufám že mu to příští týden vyjde a půjde na kurz se mnou, je to i s prohlídkou porodnice ať sám kouká kde k vůli němu musím rodit, ale jak ho znám tak řekne že to je v poho, protože on díky své práci je naučený na horší věci
11. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
medan, kašli na to, hlavně, když bude prdolka v pořádku, ty přežiješ i horší věci někdy, chápu, že tě to štve, ale musíš se nad tím povznést. Hlavně, at vše dobře dopadne...to tě nemůže rozházet, ale je dobře, že to manžel uvidi...
11. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
Medan, leda si vzít taxika a valit do jiné porodky. :slight_smile:
11. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
syll.:no už tak pojedu taxíkem tady do nemocnice tedy jestli nebudu volat sanitu, protože pochybuji že manžel bude doma, ale pořád si říkám jde max. o týden, to musím nějak přežít :grinning:
11. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
Kebul, ještě úplně ne, ale jsem rozhodnutá zavolat v pondělí a uvidím, co mi řeknou :wink:
11. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
Medan, a nemůže si vzít pak manžel dovolenku? On dělá někde daleko? :wink:
11. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
zlababko, určitě budeš pak klidnější :slight_smile:
11. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.