• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
tak to sem ráda,že se máte fajn a vše je v pohodě

taurus taky sem zvědavá jak to bude dál :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak já jsem ještě netestila :slight_smile: nějak se mi do to ho ani nenchce a nebo mám strach, aby tam nebylo to nic.. ale jinak, příznaky jako před MS a pěkně divokou.. bolí prsa, jak balonky a břicho je nafouklé.. takže radši netestim a vydržím!! :slight_smile: ale jinak všem "na dálnici" gratulace!!
1. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
toltec: a kdy měla být MS?
1. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahoj toltec, koukala jsem do tabulky a máš 28 DC. Kdy čekáš tu MS ?? Aby vážně nebylo na testení brzy.
1. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
Dneska, dneska :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
toltec: jo, tak to ještě vydrž...alespoň 3 dny. :wink: Já čekám ms v neděli, když nedorazí, budu testovat nejdříve ve čtvrtek... :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
tak jsem zpět po obídku... no to víte, že poletím domů a zkontroluju ten testík :grinning: je fakt, že jsem se na něj taky dívala v koupelně, tak třeba tam nějakej stíneček najdu :sweat_smile: no, uvidíme... nebudu předbíhat. Každopádně dřív než v pátek asi testovat nebudu :zipper_mouth:
1. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Myslíte ten novej na čt1?
Přijde m i že teď v té telce nedávají vůbec nic
1. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
toltec, já mám právě taky prsa strašně citlivá, teda jenom bradavky... ale nikdy předtím se mi to nestalo. Občas mě bolí břicho jako před mrchou, ale samo od sebe to za chvíli odezní... prostě si připadám tak nějak jinak. no, uvidíme.

a kdy se chystáš testovat? je to boj, viď?
1. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Toltec, pokud nemáš ovulaci do 10 DC, tak zkus vydržet s testením tak 2 až tři dny po zpoždění. Všechny tady víme, jak je těžké to vydržet, ale když ani třetí den MS nedostaneš, tak je větší naděje na //. Ušetříš si třeba zbytečné zklamání.
1. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
na ten novej seriál jsem taky koukala, myslím, že to bude docela dobrá ptákovinka. aspoň se člověk odreaguje od práce a všeho kolem :wink: já teda takový úleťárny mám docela ráda :slight_smile:

holky, je tu ještě někdo z jižních čech, nebo přímo z ČB?
1. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Hedík: jo, včera byl první díl na ČT1.
1. zář 2009 v 11:41  • Odpověz
no já dokoukávám ulici,no já mám takový ptákoviny ráda :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
kebulko a toltec, teda vy máte nervíky :dizzy_face: ale chválím vaši trpělivost. Tak držím palce, aby mrcha nedorazila a doufám, že se ke mě brzy přidáte :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
teda já bych to taky nevydržela netestovat,stěží bych se udržela :wink:
1. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
motol: Ulici tu já můžu, přijde mi taková ze života...
1. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
nj akorát se mi to pořád seká,tak na to budu asi koukat do zítra :slight_smile:

jj mě taky ted mě fascinuje ta Gabča co si nechala mimi,asi bych udělala to samý co ona :slight_smile:
1. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
motol: jojo, těším se až to řekne Hynkovi :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
no to bude prča :grinning:

já už chci taky to říct a pořád není co :unamused:
1. zář 2009 v 11:56  • Odpověz
motol: já už taky chci doma oznamovat, přemýšleli jste, jak to budoucím tatínkům oznámíte?
1. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
Je koukám ulice odskočila jsem si od dělání Tiramisu a koukám že dobře :grinning: Ulici můžu fakt mě baví to i když jedfeme nakoupit tak se s Lukčou na ulici vracíme můžeme ji totiž oba dva :slight_smile:
Zajímalo by mě kdy už to řekne tomu Hynkovi taky se na to moc těším :slight_smile: Včera jsem to viděla a nebylo to zase tak špatný ten séroš. Na co se dnes těším je Ordinace.
Jo ty seriály když na ně člověk kouká na netu to aby měl na to celej den teď se to hrozně seká
1. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz
kebulko: připadám si někdy jinek, někdy ne.. já nevim, fakt. Mě bolí prsa úplně normálně jako před MS, akorát jsou teďka fááákt větší :slight_smile: břicho taky sem tam.. počkám, počkám.. netestim. Je to první měsíc a byla by to náhoda a vůbec.. neříkal tady už někdo, že to až tak nebudeme řešit :slight_smile: :grinning:
p.s. tatínek se strašně těší, takže jakmile to zjistím nesu ukázat nebo volám! Oba z toho budem stejně i když to čekáme paf :sunglasses:
1. zář 2009 ve 12:18  • Odpověz
nj to má mm radost,že zase jdou seriály :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz
Toltec ono se to stane že to vyjde hned na poprvé :grinning: Tak držím moc moc palečky
1. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
no jak budeme oznamovat... mám pro tatínka bodyčko s obrázkem a nápisem "Dárek pro taťku" a knížku pro budoucí tatínky :sweat_smile: no a pak mu k tomu napíšu nějaký malý dopis od prcka... ježiš, na to se tak strašně těším!!! už aby to bylo :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
ahojka holčiny, můžu se k Vám přidat? :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
medan, jasně, přidej se :wink:
1. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
a pověz nám něco o sobě... :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
1. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
Holky, tak co se týká oznamování, tak můžu na všechnu romantiku zapomenout :confounded: . Manžel totiž bude po IUI určitě vědět, kdy budu testit. Ale napíšu vám svůj počáteční nápad (asi tak 3 roky starý). Je trochu jiný než bývá zvykem, tak se nechechtejte :zipper_mouth: . Chtěla jsem koupit kidervajíčko, čoko rozpůlit, těhutest nebo fotečku z ultrazvuku vměstnat do pouzdra na hračku, čokopůlky nahřátím znovu spojit a zabalit do originálního obalu. Aby to bylo vážně "Kiderpřekvapení". :grinning:
1. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.