• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
holky zrovna dneska ráno jsem se vážila :grinning: na váze 62,5kg, začínala jsem na 60 ale s tím mým nechutenstvím na začátku těhu jsem nejdřív cca 3kg zhubla, takže asi tak. je pravda že mě roste jen břísko, všichni říkají že mi to teď moc sluší, že na některých místech jsem spíš i trochu zhubla a přibíráme pouze do bříska :slight_smile: i manžílek říkal že se mu s bříškem moc líbíme, pořád by nás hladil a nechává se od pučmelounka kopat i do svého pupíku :grinning: :slight_smile:
11. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
medan, pěkný :wink: já právě čekám na příští týden - tady v praze bude ten veletrh "for kids" nebo tak nějak tak se tam chci zajít juknout. doufám že tam budou mít taky nějaký slevičky..
11. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
blizennec:tak to máš super, tady žádný veletrh není :frowning2: a ta váha to máš super, Já mám už nahoře 11kg
11. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
blizennec :a dám ti radu, jak budeš koukat na kočárky tak se zeptej co je ještě nutné k tomu kočárku dokoupit, ten náš je sice za 11.a něco ale k tomu ještě musíš dokoupit plno dalších věcí tak se pak dostaneš na cenu kolem 16.000,- kdyby to bylo vše v té značce, ale já si pak k tomu dokoupím spíš jen univerzální věci
11. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
holky tak jsem si zrovna na zemi pěkně vyskládala tři kupičky s hadříkama - 56, 62 a 68 a každou vyfotila a věcičky uklidila. když jsem to teď stáhla do počítače tak je to nějaký tmavý :angry: blesk zapnutý na auto, takže když je tolik denního světla tak se nepoužije, vypadá to že je asi slabá baterka tak proto se nepoužil nebo co, jinak nechápu že je to tak tmavé :unamused: znovu se mi to moc rozbalovat nechce takže to vyfotím asi třeba až budeme v našem baráčku a vyfotím znovu :slight_smile:
11. bře 2010 ve 12:37  • Odpověz
Holky tak já mám hore 5 kilo! Zatim dobré, nechci být moc velká, už tak nejsem žádný střízlíček :grinning:
11. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
bliz: tak ty máš nahoře jen 2,5 kg???? tak to je krása :dizzy_face: :grinning:
11. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
medan, já počítala cca tak s 10kg nahoru ale "zatím" jen takhle, jenže ještě nejsme u konce :grinning: říkám si stejně ať to vyskočí kam chce, hlavně že je mimísek zdraví :wink:
děkuji za radu. já právě myslela že se to prodává většinou se vším "důležitým" co kočárek má mít :astonished: takže klasicky tašku na madlo a dolu na nákup, nánožníky, pláštěnku. nebo co se většinou ještě dokupuje že se to vyšplhá až o tolik nahoru? :astonished:
11. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
holky jak která značka kočárku, jsou kočárky který to mají v ceně, a pak jsou kočárky kde musíte každou blbost dokoupit...
11. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
syl, tak to je přeci taky dobré 5kg ne :wink:

popel, jj s tím jsem fakt moooc spokojená :slight_smile: občas si ale říkám jestli tedy vůbec přibírá pučmelounek když mamka moc ne :sweat_smile: :astonished: ale můžu říct že s tou váhou jsem se ze začátku docela bála. nebo spíš někteří ostatní. každej mne zná jako "malou drobnou blondýnku" a když si měl každej ke mě přimyslet to obrovský břicho tak se hlavně v práci ptali jestli vůbec budu schopná s ním v pozdější fáze do práce vůbec přijít... :grinning:
11. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
no ten co chci já, tak ta cena je jen za korbičku a sporták, k tomu musíš dokoupit tašku za tu chcou 1300,-, nánožník 850,-, zimní fusak 1.900,-, madlo 850,- ale u té nové kolekce má být snad v ceně, pak musíš koupit pláštěnku za tu chcou 1.000,- pak jestli chceš dešník, pak sítka proti hmyzu atd., ale já koupím jen originál tašku a zbytek si koupím univerzál, pláštěnka se dá koupit za 300,-, fusak mají ted v akci do 1200,-, nánožník za 350,-, pak ještě pumpička atd.
11. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
pepi, jeee ahoj :slight_smile: zrovna ráno jsem si říkala jestli jsem přijdeš, že jsem se na něco chtěla zeptat, ale po pravdě teď si vůbec nevzpomínám na co :grinning:
11. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj. Najde se nektera s podobnou zkusenosti?!

Uz mam doma temer dvouleteho syna a prvni tehotenstvi bezproblemove. V rijnu jsem otehotnela znovu, ale jiz od pocatku me stale pobolivalo bricho - rikala jsem si, ze kazde tehotenstvi je asi jine - nakonec to skoncila revizi delohy cca v 8. tt. Od te doby zrejme pocituji bolestivou ovulaci, menstruacni bolesti, coz jsem nikdy drive nevnimala... Tri mesice od revize jsme zacali pracovat nanovo a podle ruznych priznaku se zdalo, ze se zadarilo!?! Pred tydnem jsem byla na kontrole, nebot me opet bolelo bricho, ale pry jsem zdrava a zrejme si to jenom "vnucuji"!?! - hypochondr nejsem, lekare nevyhledavam, kdyz nemusim! Posledni dva dny opet a zrejme prichazi i spineni - je mozne ze prichazi menstruace, popr. samovolny potrat... Proc me stale poboliva podbrisek?!
11. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
joj tak to bych ráda poradila, ale nevím co :frowning2: možná zkusit jiného doktora, který tě bude brát vážně?
11. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
medan, to jsou docela šupáci ty obchodníci kteří to takhle "kouskují" :angry: chápu když u toho není např síťka proti hmyzu nebo deštník ale takové madlo, nánožník nebo taška - to přeci použije každá máma a podle mě by tohle mělo být součástí kočárku. to je hrůza. fusak taky chápu že není součástí protože někdo zimní fusak využije pro malé mimčo a někdo už potřebuje ten větší. s tím počítám že ho na zimu budeme muset koupit.
11. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
blizennec:no taky jsem byla naštvaná ale nemůžu si pomoci, prostě tenhle kočár chci :grinning:
11. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
akdar, s tímhle bohužel neporadím. ani vlastní ani z doslechu s tímhle zkušenost nemám. ale jak píše pepi asi bych změnila dr když ti tento tvrdí že jsi naprosto zdravá místo toho aby ti buď sám udělal nějaké vyšetření navíc nebo aby tě na nějaké poslal.
11. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
medanko, pokud jsi rozhodnutá přímo pro tento kočár pak ti bohužel vážně nezbyde nic jiného než být maximálně naštvaná a tu cenu prostě zaplatit..
11. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
Tak dekuji... Nejak se zaridim... Treba se zadari...
11. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
nám vypadl net :confounded:

holky já myslím že 2,5 a i 5 kg je málinko :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
holky teď jsem se na netu dočetla pro mě zajímavou věc.. "29.týden - Děťátko otvírá očka a při dobrém světle vidí siluety objektů a dokonce i lidí v okolí tvého břicha :slight_smile:" to je pro mě docela novinka, netušila jsem že břicho může být takové "průsvitné"... :grinning:
11. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
Blizenko, ahooj, na tebe jsem tu taky dlouho nenarazila. Ty bláho, fakt je vidět skrz břicho? :confused:
11. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
blizenko, ty máš v břiše šmíráka, ty brďo... :grinning:
11. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
bliz, jak to tak čtu, tak asi jen u tebe může vidět skrz, když máš jen 2,5 kg s takovým pupíkem, to musíš být úplně průhledná, ne :grinning:
11. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
syll: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
jelly :grinning: no fáákt :grinning: já ještě néé, naše mimi ještě není šmírák, ale bude :grinning:
11. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz
žabko, syll :grinning: :slight_smile: tahle informace mě dnes obrovsky překvapila, zajímalo by mě jak je to ve skutečnosti :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
holky a já pořád proč do mě pořád neustále tak strašně kope a šťouchá.. buď jsem oblečená a nebo přikrytá peřinou, takže nevidí vůbec nic :grinning:
11. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
blíž, a malé má po ptákách, že? Jak si dáš svetr :grinning:
11. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
syll já taky doufám že brzy budu mít v sobě taky malého šmíráka :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.