• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
jelly, určitě anoo, jen vydržet a dočkáš se :wink: Třeba už hodně brzy :wink:
11. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
syl, v téhle zimě většinou spíš tak dva svetry a teplou bundu takže tam musí mít úplný temno :grinning:
11. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
jely, jasně že určitě brzy budeš :wink:
11. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
jj...kdo si počká ten se dočká :slight_smile: ....holky jak já už se těším na jarooo :sunglasses: ...doufám že tohle už jsou opravdu poslední záchvěvy zimy a příští týden přijde oteplení
11. bře 2010 ve 14:10  • Odpověz
holky tak mi právě volala bývalá kolegyňka s kterou jsem dělala v minulém zaměstnání a dost jsme si rozumněly. říká "ahooj, tak já se jen tak náhodou dozvím že jsi těhotná a já o tom vůůbec netuším, jak je to možné :slight_smile: " tak jsem jí vysvětlila že jsem to nejdřív nikde neříkala, protože jsem se pořád bála co kdyby.. no a do toho jsme vyřizovali baráček apod. ona "a v kolikátém jsi?" a já no už v sedmém.... atd. holky je to vůbec možné?? teď jsem si uvědomila že to vážně neskutečně rychle uteklo.
11. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz
jely, jj taky v to doufám. včera mi manžílek říkal že koukal na počasí a příští týden by prý mělo být už lépe cca do deseti stupňů tak jsem na to zvědavá a fak doufám že už to vyjde a že to bude už jen lepší a lepší
11. bře 2010 ve 14:12  • Odpověz
blíženko tak to by byla paráda kdyby ta předpověď vyšla :slight_smile:
11. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz
Tak a u nás zas chumelí, ach jo, kde je to pěkné počasí a sluníčko
11. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
Medan, kde to prosímtě žiješ? Vlastní příbory do porodnice, teď vánice :grinning:
11. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
zlababa07:ani se neptej Karviná :grinning: ale jen poslední dva roky jinak to byla vždy Ostrava :grinning:
11. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
Tak psal manžel :frowning2: , volno mu zrušili takže v neděli večer zas pojede do práce, a já ho tak chtěla vzít na ten ultrazvuk
11. bře 2010 v 18:53  • Odpověz
medan, to je mi moc líto :pensive:
11. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
medan, to je tedy k naštvání, je mi to líto, aspoň si užijte ten víkend na maximum a snaž se nebýt smutná, i když to musí být těžký.
11. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
medan teda to mas smulu ze manzilek musi v nedeli do prace, tak hlavne abyste stihli v sobotu v klidu poridit ten kocarek :slight_smile:
11. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
Caute, holky. Ms porad nic, tak nevim. Cekala jsem ji uz vcera...
S tema kocarkama - jeste si zjistete, zda se daji dokoupit pripadne nahradni dily. My meli trojkombinaci a bracha nam rozlomil podvozek. Novy podvozek stoji skoro stejne, co novy kocarek... takze mame rozbitou trojkombinaci ve sklepe a nahonem jsme kupovali novy kocarek. Slysela jsem i v okoli, ze trojkombinace nebyvaji moc kvalitni. Tak poradne prozkoumat :wink:! Ja dnes byla na veletrhu Pro dite, byla tam fura kocarku, nektere vypadaly hooodne dobre a byly vcelku levne.
11. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
Verusko a zkoušela jsi dneska testík? Jé, kdyby ti ukázal //, moc bych ti to přála, docela tě to napíná, viď? :grinning:
11. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
Dobré ranko, tak u nás je zas bílo, všude sníh
12. bře 2010 v 06:08  • Odpověz
Ahoj holky,

tady je taky bílo, ale naštěstí už nesněží :stuck_out_tongue_closed_eyes: už mě to vážně leze krkem a když se mrknu an počasí na víkend - no paráda :confounded:
medanko: to je blbý, že manža musí v neděli zas do práce, si to s tebou vůbec neužije to těhu
jinak jsem taky slyšela, že ty trojkombinace nebývají moc kvalitní a navíc jsou těžký, ale někdo je s tím zase spokojenej, tak to je těžký. Já osobně budu mít hluboký kočárek zvlášť a s pružinama na drndání a zvlášť pak sporťáček :slight_smile:
verusko, taky bych ti moc přála // :wink:
12. bře 2010 v 06:34  • Odpověz
Rano jsem testovani odolala, maly vstaval ve ctyri, to jsem na to nemela ani pomysleni. Ale odpo si malyho vezme na chvili babicka, musim upect dort, tak asi zkusim test... preci jen, uz mam 2 dny zpozdeni. Bylo by to super, zrovna na Honzikovych prvnich narozeninach :wink:.

Ja jinak byla s trojkombinaci spokojena, nejvic jsme vyuzili autosedacku, ktera sla nacvaknout na podvozek - suprovy pri cestovani a kdyz maly ve trech mesicich odmital lezet v kocarku, tak jsme chvili jezdili s autosedackou, nez zase akceptoval korbicku. Malemu se drndani vubec nelibilo, ale doporucuju odpruzeny kocarek, jinak strasne trpi pater deti. Kdyz vidim hlubokou korbicku pridelanou na podvozku, ktery maji golfky, protaci se mi panenky :angry: .

Jo, a taky to chce dlouhou korbicku, my meli 80 cm a vsichni nam zavideli :wink:. A pokud mozno, aby sla podlozka zvednout do sedu. To jsme dost vyuzivali. Mohla jsem tak malyho jeste v 10 mesicich v zime vozit v hlubokem kocarku, mohl lezet i sedet a bylo mu tam mnohem tepleji, nez ve sportaku. Teda... jestli chcete rady :wink:.
12. bře 2010 v 07:16  • Odpověz
veru: tak my budeme mít autosedačku taky takovou, která půjde nacvaknout na podvozek kočárku :wink:
12. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
ahoj holky, přeju dobré páteční ráno!!!!

Kebulko - držím palce na dnešní kontrolu, ať je všechno, jak má a fazolka se ukáže ve své plné kráse :slight_smile:
12. bře 2010 v 07:37  • Odpověz
veru - tobě držím palce při odpoledním testování :slight_smile:

medan - teda to je smůla, že manžel musí hned v pondělí zpátky do práce :( ale nevadí, užijete si prima víkend, koupíte kočárek a hned bude veselo!!!!!

popellko - u nás taky naštěstí nesněží, ale ani není bílo, jenom mírnej mráz - přeci jenom jsme nížina :grinning:
12. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: ....hola pááteček jupííjouu :sunglasses:

medan, to je mi líto že manžovi zrušili tu dovolenku

kebulko, taky držím palečky na dnešní kontrolu :wink:
12. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
popellko - a jak dlouhé míváš cykly ty? koukala jsem do tabulky, že už jsi 30DC...
12. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
verusko, taky bych ti moc prřála aby jsi odpoledne na testíku našla dvě // :wink:
12. bře 2010 v 07:43  • Odpověz
No nevím jestli si ho zas tak užiji, v so bude se mnou ale v ne se musí ke tchýní na oběd a to je tam pak na dlouho, jen doufám, že zas něco neprovedla :grinning:
12. bře 2010 v 07:49  • Odpověz
jojo bylo by krásný, kdyby veruska nasla // zrovna dneska :dizzy_face: :grinning: :grinning: a přibyla by další těhulkáááá :grinning: :grinning: :grinning:
kebulko taky se těším na zprávičky odpoledne :wink:
zebi - minulý cyklus jsem měla 43 dní, takže zatím je to v normálu :sweat_smile: :grinning: :grinning: a jestli mrcha nedorazí, tak bych testla stejně až koncem března :confused:
12. bře 2010 v 07:56  • Odpověz
no to by byla veruska už třetí těhulka tento týden :slight_smile:

popellko - aha, poslední cyklus 43 dní, tak to máš fakt na testíkování spoustu času...
12. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
Ahojky holky,

tak jsme tady :slight_smile:

Včera jsem mluvila na FB s naší chicoo, tak snáší to celkem statečně, jen říkala že si od MK musí dát oraz, že by ji to zase moc vcuclo a to by nebylo dobře - a co si budeme namlouvat, to má pravdu. Jinak v pondělí už jde do práce, takže snad se z toho brzo vyhrabe.

A já trochu běsním, neboť maminka na mě splavně přehodila naplánování svých šedesátin, a já jí mám vymyslet co má udělat za pohoštění a co si má nechat koupit od tety v Makru.... Vtipná co? Tak si tu lámu hlavu aby madam zazářila. Ještě po mně může chtít něco udělat, to bych jí už kopla, na rozhraní 8 a 9 měsíce... Stačí že když jsem byla na rozhraní 8 a 9 s Pepou tak mi tady nahoukala oslavu mých třicetin a já se z toho vzpamatovávala další dva dny.
12. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
Ahoj holky, tak mě únor taky nevyšel, dneska jsem 27 DC (13DPO) a dělala jsem si testík kvůli tomu, že jdu večer s kámoškama do baru. A nevěděla jsem, jestli můžu pít nebo ne, tak jsem to zkusila. No a ono nic :pensive: Holky, já už ničemu nevěřím, fakt. Už je to sedmý měsíc a nic. Vím, že tu jsou holky na tom hůř, ale já na to nemám, takovou dobu. Může se stát, že se zařeknu a nebudu už nikdy chtít, protože to snášim fakt dost blbě. Koupim si dalšího pejska a kočičku a bude :cry:
12. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.