• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Dobré ránko holky, zdravím, dočítám, a letím makat :slight_smile:
12. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
Pepi jééé tak díky za info a s tím koníkem má pravdu, co by ji vážně vcuclo a prostě pak to chce chvilku odpočinek, i když každý to snáší jinak. akorát je škoda tý tabulky, že třeba label by měla být už nahoře mezi těhulkama :dizzy_face:
no a jinak já třeba ráda plánuju oslavy atd. i když je fakt, že s malým Pepínem a mimi v bříšku v takovým čase to náročný je :wink:
12. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
Luli - a dost. Přestaň se IHNED litovat. Upřímně, ty jako mimi bys chtěla k někomu kdo po prvotním neúspěchu hned brečí a háže flintu do žita? Jsou tu holky co se snaží od prosince 2005, lezou po umělých a nic. A berou to sportovně. Věřím že to nepotěší, ale i doktoři říkají že řešit se to má začít až po roce. Dítě není houska, kterou jdeš a koupíš si hned jak si zamaneš. A řeči že už nebudeš nikdy chtít si nech na koledu.

Vím že jsem to napsala zhurta, ale myslím že to tak je třeba, aby ses vzpamatovala. Tímhle nepomáháš ani sobě ani budoucímu děcku.

A mimochodem - i kdybys těhu byla a dneska si v baru něco dala, tak se nic neděje, zhruba do 5tt na tebe mimi napojené není a vyživuje ho žluté tělísko takže asi tak. A 13DPO ještě nemusí být nic vidět, někomu leze HCG pomalejc. Ale zákon schválnosti praví že čím víc budeš čekat - rozuměj budeš napnutá a ve stresu a sledovat se - tím dýl budeš čekat.
12. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
Hlavně maminka si myslí že jí to prostě zařídím a ona bude jen "serpenízek" a nákupčí. Ale to jako fakt ne.... Musím myslet na sebe a děti...
12. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
jojo to jsem si taky říkala, že bych jí to včera řekla o labellce, ale pak jsem si říkala zase aby ji to nezranilo.... tak jsem to radši neříkala
12. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
lulii:až moc na to myslíš :grinning: ,
12. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
pepi tak to je fajn že je chicoo statečná a drží se, jinak s tím odpočinkem od koníka má pravdu...doufám že bude brzy líp a zase se co nevidět mezi nás vrátí....a tu přípravu oslavy mamčiných narozek ti teda vůbec nezávidím :unamused:
12. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
Jelly - já jsem jí v mailu napsala na co bych se v tom Makru zaměřila já, co má koupit, ale tím to pro mě hasne. Jo a slíbila jsem jí že jí obstarám dorty, jakožto náš příspěvek na oslavu. A až přijde na oslavu, tak jí dáme kytku, dárek (zatím teda netuším co), vypijem kafe a půjdem. Nehodlám tam být déle než společenskou návštěvu. Prostě těhule na rozsypání.
12. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
lulii: pepi má pravdu a myslím že ty si děláš i psychický blok
12. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
vím že jsem to lulli napsala zostra, ale vím to podle sebe, občas je zkrátka potřeba říct věci bez příkras a zbytečných ubrousků....
12. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
pepi - díky moc za zprávu o chicoolce, moc na ni vzpomínám...
- tvoje mamina je šikulka, takhle svoje starosti umět hodit na někoho jiného. Pokud ale zůstane "jenom" u toho to vymyslet, tak to půjde, jen mám obavy, jestli na tebe nehodí i provedení, případně organizaci toho slavného dne.

Lulli - kočko jedna, pepi má pravdu - cožpak bys to po 7 měsících snažení už zabalila a vykašlala se na to, po čem v životě tolik toužíš? to tak vypadá, že o mimčo zas tak nestojíš!!!! a já vím, že to není pravda, že to je nejspíš lítost a vztek nad výsledkem dnešního testu. Hlavu vzhůru, koukej se dát do klidu, dlabej vitamíny - zázračné éčko - třeba už jenom pro ten placebo efekt!
pepi dyť i tak je toho víc než dost....je to stejně fofr jak to letí že už jsi ve 30tt :slight_smile:
Zebrafko jojo na to je matička expert....
12. bře 2010 v 08:29  • Odpověz
pepi - 30tt fakt to letí, za dva měsíce už může být Pepino bráchou se vším všudy :slight_smile:
12. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
pepi: no jasný, myslím si taky, že o labelce by jí to zranilo, přemýšlela jsem už nad tou starou tabulkou, že bysme ji na chvilku, než bude chicoo zase mezi náma "dali do provozu"
jojo je jasný, že tvá rodina je přednější
a na lulii nemuselas být tak krutá, víš vy si s manželem prostě dobře sedíte a vychází vám to hned, nevíš jak je těžký se snažit 7 měsíců a bez úspěchu :frowning2: vím, že jsou na tom holky daleko, daleko hůř, ale prostě ono když v okolí každá otěhulí snáz, tak je to těžký a :pensive: nemyslet na to prostě nejde.
lulii: nezoufej, víš co já jsem to už přestala řešit - jakože testnu, abych věděla, jestli můžu pít atd. prostě budu dělat to co bych dělala normálně a i kdybych se měla napít, tancovat, koupat se atd. tak to prostě dělat budu než vážně bude správný čas testovat, protože tohle omezování - co kdyby a pak zas nic, to už nee. Ale chápu tě, taky kolem mě každá otěhu za pár pokusů a my nic, ale asi to tak má být a není ještě ten správný čas nebo co já nevím, snažím se to tak brát a su si 100% jistá, že do konce roku to BUDE!!!! navíc snažím se víc poslouchat příběhy holek, co jim to trvalo rok, rok a půl nebo dva a pak se naráz zadařilo přirozenou cestou, můj MUDr. říkal, že rok je NORMÁLNÍ doba, tak si říkám, že má vlastně pravdu, že když jsem chtěla mimi dřív, měla jsem dřív vysadit HA, můžu si za to sama :confounded:
12. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
už aby to bylo holky, přestávám zvládat, je to náročný jak na tělo tak na psychiku... Pepču to zkrátka nezajímá, potřebuje svůj servis a mně je čím dál víc zatěžko mu ho poskytovat.... Ne že by mě to obtěžovalo, to ne, ale těch sil je nějak podezřele málo...
12. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
jo holky vidíte, tak já včera to zázračný E pořídila :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
popell - bylo to kruté, vím, ale nebylo to samoúčelné. Snad si z toho Lulli vezme co měla. Sedm měsíců je vlastně prd, i když psychika je svině, ale mě hlavně nadzvedlo "už se nikdy nebudu snažit" nebo jak to napsala... Připouštím že kdyby tam tohle nebylo tak jsem asi tak nenadskočila.
12. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
ahoj holky, já už bych taky měla změnu v tabulce, tedy ne nahoru, ale dolu. Ale jsem ráda, aspoň už druhá mrcha od revize, i když zatím slabá, bezbolestná, kéž by to bylo jen tak málo a krátce :wink: , ale obávám se, že se to ještě rozjede.
Jinak já mám taky strach, kolik ještě mrch přijde a čím víc, tím víc budu na depku a chápu, že jsou páry, co se snaží mnohem déle i několik let a nic, ale taky bych to těžce nesla. Lulii, buď statečná, neboj, mimís přijde, jen trpělivost, i když chápu.
Taky furt myslim na Chico a obdivuju, jak je statečná. Práce jí určitě pomůže, mně taky pomohla, přeci jen jsou to jiné myšlenky a rozptýlení.
Jinak, já sbírám odvahu, abych konečně zavolala sestřičce od nového dr. a potvrdila, že tam půjdu, když jsem konečně volala, tak to nebrala.
12. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
já vím pepi, ale to je z toho zoufalství víš, na někoho možná platí ten hrubší způsob, jakože na něho musíš tvrdě, ale někoho to třeba zamrzí nebo zabolí, víš. tak aby si to moc nevzala :frowning2: Vím, žes to nemyslela zle, ale na mě to bylo moc tvrdý no :wink: ona to určitě taky nemyslela tak, že se nebude snažit atd. to má prostě depku, já věřím tomu, že to zase překoná jako každej měsíc a bude pokračovat dál, navíc jak píšeš každýmu to HCG stoupá jinak a dokud nedorazí mrcha, nic není ztracený :rolling_eyes:
pavco: nemáš proč depkovat, důležitý je, že vám to spolu jde - teď to chce jen čas no :confounded: a neboj se a zavolej tam, ať to máš za sebou
12. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
popell, teď nedepkuju, myslim, kdyby uběhlo pár měsíců a nic, ale už se nemůžu dočkat testování a s kratšími cykly mi to nedává ani naději, ale furt lepší než ty dlouhý.
Včera jsem koukala na Ulici, jak jsi paní ředitelka Lenka šla dělat testík :slight_smile: měla růžový mamatest a říkám, nemá žádnou nádobku, tenhle se musí dát do nádobky (sama jsem ho prvně zkusila jen na proud moči a nezobrazila se mi ani ta kontrolní čárka :wink: ), pak to svírala v ruce a chodila s tím, říkám, musí to nechat ležet na rovném povrchu :wink: no a ještě byl pozitivní.
12. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
popellko jaká byla stará tabulka?
12. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
pavczi tys tu ulici teda prožívala :grinning: ...dělala to tak jak to měla napsáno ve scénáři :grinning:
12. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
tak si scénáristé mají nejprve přečíst návod :grinning: nejlepší je, že nejen v seriálu měla //, ale dokonce i ta herečka je opravdu těhotná :wink:
12. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
ahojky
stará tabulka byla :
pajinka111.....věk.......počet dětí.........den cyklu.........kolik snažení...léčba,vitamíny

a pak denně se aktualizovala aby byl dobře den cyklu
12. bře 2010 v 08:55  •  3 děti  • Odpověz
pavczi, jj to by měli :grinning:

ahojky paji a povedeme holky teda prozatím tuhle tabulku :slight_smile:
12. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
jellyy- no klidně mužeme,tuhle tabulku sem kdysi založila u clostilek tady podle téhle tabulky:slight_smile:
tak kdo chce at se připíše..tak já začnu,stačí tabulku pak okopírovat a ředit podle dnů cyklu dole nejnižší nahoře nejvyšší..každý at si napíše tam co chce..

Pajinka111.....?let......1d......6DC........34snažení.............2xpotrat,clostilbegyt,utrogestan,pregnyl,kys.list.
12. bře 2010 v 09:06  •  3 děti  • Odpověz
Tak jsem zavolala, ani tam nemusim jít osobně, prý si ani nebudou brát kartu, že to neni třeba, že ta původní se to dozví od pojišťovny. :wink: . Tak snad je tam nikdy nepotkám, když sousedí a jsem objednaná na 25.6.2010, protože teď nic nepotřebuju, a kdyby byl pozi testík, tak zavolám dřív. Uf, to už mi bude 30 :grinning:. Myslela jsem, že budu platit registrační poplatek a nic, tak to je super. Jsem tedy zvědavá, jak ten pan dr. vypadá, když všichni na něj pějou chválu, jaký je krasavec :wink: to už musim vydržet do toho června. :grinning:
12. bře 2010 v 09:08  • Odpověz
tak já už se taky přidala :slight_smile:

Pajinka111.....?let......1d......6DC........34snažení.............2xpotrat,clostilbegyt,utrogestan,pregnyl,kys.list.
jellyy.............?let......0d......6DC........6snažení...............listovka, vitamín E
12. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
pavcza:tak super, a neboj zvládneš to, já mám taky mladého a vždy se červenám a ještě koktám a většinou zapomenu co jsem chtěla :grinning:
12. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.