• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Tak bysme měli obě Elianku, no :grinning: Stejně já než otěhu, tak tvoje děti půjdou do školy :grinning: :grinning: :grinning: No a s klučičíma to mám strašně těžký, nelíbí se mi a vůbec nevím, jak si s tím poradím, tak pořád doufám, že to bude holčička :sunglasses: Ještě tak před rokem se mi líbil Sebastian, bylo to fakt neobvyklý a teď je pomalu každý kluk Sebastian :angry: Možná Tobbias, ježíši, já si teď vůbec nedokážu vzpomenout, co jsem měla za varianty :grinning:
14. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
Už jsem si vzpomněla: Alex, pro mě jednoznačně vyhrává. Ty vole, jak já mohla zapomenout na Alexe :grinning:
14. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
Sebastian i Tobias jsou krásný jména, ale jen v tomhle základním tvaru. Zdrobněliny se mi nelíbí. Sím tě, ty budeš mít mimi pod stromeček :wink:
14. bře 2010 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz
Alex je taky hezký, ale teď taky docela dávaný...no jenže co teď ne že...
14. bře 2010 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz
Luli, když susedi maji psa Alexe, idioti no :grinning:
14. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
JO jsou hezké jména, když se jim hezky říká. Nic jdu k tetě na plk před obědem :grinning:
14. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
Tady jsou lidi co mají pitbula Amálku. :grinning: :grinning:
14. bře 2010 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz
syll: Kelišová slet jo?? :grinning: :grinning:
14. bře 2010 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz
Labellko, to mi ani neříkej, že je Alex dost častý, to mě asi fakt už klepne :angry: :sunglasses:
A mzslíš, že mimi pod stromečkem, jo? No bylo by to hezký, ale největší sranda je ta, že jsem si říkala, že jediný co, kdybych si mohla vybírat, tak nechci mít vánoční dítko. A vsadím boty, že ono to tak bude. Odříkanýho chleba největší krajíc :grinning: Ale už aby to bylo :grinning:
14. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
Tak pitbul Amálka, to je hustý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
Luci: taky sem moc prosincové mimi nechtěla, ale myslím že bych stejně brala všema deseti :grinning:
14. bře 2010 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
Jo jo, strašně moc jsem chtěla miminko v roce 2010, že by se dobře počítal a pamatoval datum narození (né že bych si to nepamatovala :grinning: ), a vůbec, ta 10 je prostě pro mě nej číslo (ale rozhodně né kvůli tomu), prostě jsme k tomu nějak dospěli, že už bysme rádi měli děti a vyšlo to na tenhle rok :slight_smile: Ale zjistila jsem, že teď bude poslední možnost otěhu, aby se mimi narodilo ještě v tomhle roce. A už si moc šancí nedávám, že teď to vyjde :frowning2:
14. bře 2010 v 10:44  • Odpověz
ahoj holčiny,
tak jsem zkusila, ač bych neměla, koikátý týden bych byla, kdyby to nedopadlo blbě, už 17. :unamused: Ale jo, beru to už v poho. A zkoušela, jestli bych to stihla ještě letos, kdyby se zadařilo tenhle cyklus a ještě to vychází na prosinec a taky bych nechtěla prosincové mimi vlastně až tak do března se mi to nelíbí na porod, tak schválně jak to dopadne. Předchozí cyklus jsem si sama přála, aby to nevyšlo, aby to přeci jen nebylo hned po 1. ms a hlavně jak jsem byla nachcípaná, dopovala se prášky, nejhorší je, že mi zůstala ještě rýma a mám zpět závislost na kapičkách jako tenkrát, tak doufám, že to brzy odbourám.
14. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
Luci: vyjde!!!!!!!!!!!!
14. bře 2010 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz
Pavci viď? Prosincové mimi. No ale co bych za to teď dala, kdybych věděla, že teď (vlastně za 14 dní) to vyjde a já budu těhu :grinning:
14. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
Pavczo a už nepočítej, zbytečně se k tomu vracíš. Ale je pravda, že to šíííííííííííííííííleně letí.

Labellko, kéž bys měla pravdu :sweat_smile:
14. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
syll. :já ji mám taky ve žluté :grinning:
14. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
No mě se to spíš hrozně táhne :grinning: , zítra mě zas čeká kontrola u lékaře, tak jsme zvědavá jak to dopadne, a jestli je vše ok,
14. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
Medanko, to víš, že je vše OK :wink: Hele, jaký druhý kočárek jste měli v merku? Jak jsi říkala, že ho tam měli zlevněný z dvaceti na dvanáct tisíc?
14. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
lulii, jen jednou jsem to zkusila. Taky bych chtěla, aby to klíďo vyšlo na prosinec :slight_smile: hlavně, když už mám zase ošklivou a bolavou ms. Ta minulá krátká asi byla spíš tím, že byla po revizi a byla jsem vyčištěná a já myslela, že díky femigardu, ale ted už zase silná, bolavá a delší
14. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
lulii:Kočárek kombi CAM 2009 červený i s autosedačkou,
14. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
Pavczi, já mám taky docela teď silnou a dost bolavou. Už bysme si mohli od tý MS odpočinout co? Aspoň na 9 měsíců :grinning:
14. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
14. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
lulii :jo ale byl jen v červené barvě ve slevě,a měli tam i více jiných kočárku ve slevě ale manžel na to neměl náladu, prostě se už rozhodl, tak jsem to už neřešila
14. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
Ahoj holky! Tak se připojuju k vám do debaty:
Já před tím, než jsem měla zamlklý potrat, tak jsem v žádném případě nechtěla dítě štíra a taky jsem nechtěla vánoční dítě :sweat_smile:...Jo a přála jsem si holčičku :sweat_smile: .....No ale teď, po tom všem, čím jsme si s manžou prošli, tak je mi to jedno... Klidně holku nebo kluka, klidně dvojčata, klidně šítra nebo prosincové miminko! Hlavně, že bude zdravéééé! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
medan, jé tak to jo, žlutá je dobrá :grinning:
14. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
Holky no tetka nebyla doma, ale došla segra na pokec :grinning:
14. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
Co máte proti prosincovým mimi? Já jsem na silvestra a taky žiju :grinning:
14. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
Aji, tvůj přístup se mi moc líbí, a vůbec se ti nedivim, dřív jsem měla taky jiné priority, a teď se na vše dívám jinak, sice jsem neměla žádnou negativní zkušenost, ale stačily mi testy a různé odběry, jak jsem byla na nervy...tak mi pak bylo všechno jedno :grinning:
14. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
Modlila jsem se za srdíčko, za dobré výsledky, za dobrý UTZ, a ted můžu říct, že jsem klidnější, i když klidná budu až se to narodi :wink: , a bát se o to mimi budu už navždy :wink:
14. bře 2010 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.