• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj hojky prosííím o radu, od včera od večera pořád zvracím, nejdřív sem si myslela, že to už jsou jako těhu nevolnosti, ale pak se k tomu přidala ta šílená srajda (pardon za tern výraz, ale toto se jinak nazvat nedá :confused: jen v noci jsem byla 4x :confounded: Holky, co si na to můžu dát :frowning2: ? je mi docela blbě ještě teď, tak zatím piju je ovocnej čaj a žvejkám suchou housku.
14. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
žlabi, to je nepříjemné, já ti ale bohužel neporadim, co si můžeš vzít.
ají, přesně tak, já sice taky psala, kdy mimi jsem chtěla a nechtěla, ale včera jsme si zrovna s manželem říkali, že je jedno, co to bude (provokuje on s klukem, já s holkou), kdy bude a klidně, jestli budou dvě (což by pro nás byl problém s malým bytem, ale říkám, zvládnout by se to taky dalo, muselo by se), hlavně, ať je to zdravé.
14. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
Zlababa-nejspíš zůstan na téhle dietě a myslím že živočišné uhlí nijak neublíží..ale ani nevím jestli se vůbec ještě vyrábí:slight_smile:..babička nám na průjem dávala skleničku zavařených boruvek,byla to mnamka a ještě to pomohlo
14. bře 2010 ve 13:05  •  3 děti  • Odpověz
Holky dík, nějak to zkusím zvládnout s tou hosukou a teď jsem vyčetla, že banány jsou taky dobrý. Uf, takovou noc už zažít nechci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
zlababko: kdyby to nezabíralo tak zkus Smectu.
14. bře 2010 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, teda vy dneska debatíte, na to, že je neděle :sweat_smile: já dneska poprvé okusila, co to jsou nevolnosti, teda, nezvracela jsem, ale měla jsem namále. Jeden krajíc mazance jsem jedla na snídani natřikrát a asi hodinu :sweat_smile: ale zase se aspoň uklidňuju, že je mimís v pořádku, když takhle s maminkou mává :slight_smile:
14. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
Jejda, žlabi, to máš teda "veselo"! Já nejsem nějakej velkej doktor, ale dala bych si spíš černej čaj-proti průjmu, než ovocnej...Anebo zázvorovej čaj, ten je dobrý při zvracení. Na zklidnění žaludku je taky máta peprná - mátový čaj. No anebo ledová Coca-cola po lžičkách...
14. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
Žlabi, hlavně hodně pij, protože ztrácíš hodně vody...Udělej si "iontový nápoj" - 1litr vody, půl lžičky soli, 4 lžičky cukru, trochu pomerančové a citronové šťávy... :wink:
14. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
zlabi, já bych šla taky do housky, piškotů, banánu a čaje. Těhule jeden černej denně můžou, tak ho třeba vystřídej občas stím ovocným.
14. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
hojky děkuju, snažím se pít co nejvíc, ale hlad nemám ani trochu. Naposledy jsem jedla včera asi ve 4 a dneska jsme sežvejkala tu housku. Ají, díky za tip na ten ionťák, jdu to asi hned prubnout, protože fakt lítám každou půlhodinu :confounded: Jo a smectu tady mám, tak jdu do ní taky, labell, dík.
14. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
Tak ají, tvůj ionťák už do sebe soukám, ale teda, fuuuuuj :grinning: Ta kombinace soli s pomerančema je šílená, ochutávalas ho někdy? Ukuchtila jsem si toho celou konev, tak to mám do večera co dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
14. bře 2010 ve 14:49  • Odpověz
Zlabi, teď nevím, jestli nebudu kecat, ale podle mě těhulky můžou endiaron (ale teď nevím, jestli je na ty tvoje problémy) - no je na žaludek, ne? No snad ti zabere ten blivajs co ti poradila aja :grinning:

Kebulko, takže první nevolnosti? :wink:
14. bře 2010 v 15:22  • Odpověz
Zlabi, právě, že jsem to ještě nikdy nechutnala, jen jsem to někde vyčetla :grinning: ! Ale mělo by to pomáhat, hlavně je to teda dobrý na to, když ztrácíš hodně vody a aby sis jako dodala energii! :grinning:
14. bře 2010 v 18:33  • Odpověz
Pěkné pondělní ráno, to se mi zase nechtělo z postele. Ráno nová nadílka sněhu :unamused: a to slibují na víkend +18, to jsem na to zvědavá :wink: to bude ideál na chřipky akorát takovej skok.
15. bře 2010 v 06:51  • Odpověz
Dobré ráno,
tady taky sníh a stejně jako ty Pavli su zvědavá na ten víkend
15. bře 2010 v 07:08  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte, tady je taky snih. Malej zase vstaval ve 4 :frowning2:. Ve stredu bude mit rok, tak si zase zkusim udelat testik. Stejne si myslim, ze jsem tehu, i kdyz jsem mela zatim testik negativni. Od ovulky jsem uz 18 dni, ms nikde, porad beham na malou, jsem tak unavena, ze si sem tam musim lehnout i behem dne, po ranu mi zacina byt spatne... no, jsem fakt zvedava. S prvnim mimcem jsem nasla // az v 6.tt a kamoska rikala, ze tez nasla // az mesic po ovulce. A ja bych tak rada uz mela jistotu...
15. bře 2010 v 07:15  • Odpověz
veru a co zkusit dojít k doktoru na krev? Vypadá to nadějně. Jen jsem se tady dozvěděla už zkušeností, já si vždy myslela, že prostě koupim test, který slibuje 99% výsledek ihned 1. den vynechání ms a buď jo nebo ne, by mi nenapadlo, že to neni tak jednoduché. :wink: Vlastně fůru věcí okolo těhotenství vidim teď úplně jinak.
15. bře 2010 v 07:21  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás taky přibyl sníh, pěkně si to počasí s náma zahrává :slight_smile:
Verusko, ty jsi opravdu velmi nadějná těhule, tak se nestresuj testíkováním a vydrž co nejdýl, klidně počkej týden a pak teprve zkus, jestli // se objeví. A co takhle si zajít na krev? Nebudeš muset čekat na nic a výsledek budeš vědět ještě ten den :wink:
15. bře 2010 v 07:24  • Odpověz
Dobré ráno holky!
Verusko, řekla bych, že je to téměř jasné :wink: ! Držím palce! :slight_smile:
15. bře 2010 v 07:28  • Odpověz
Dobré ráno, tak hlásím u nás taky sníh
15. bře 2010 v 07:30  • Odpověz
Dobré ránko holkyyyy.
15. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
HOlky tak mimi se včera celý den ani neozvalo tak jsem byla taková divná z toho, dnes taky nic moc zatim, sakra to je tak hodné, že jen chrní, nebo co? Ach jo.
15. bře 2010 v 07:34  • Odpověz
Jestli jsem toto dělala mamce i já, tak se nedivim, že byla ze mne věčně na mrtvici :sweat_smile:
15. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
Syll, ono si to vynahradí až se narodí, budeš koukat co máte za čertíka :grinning: Nabírá teď síly na to, aby pak mamču s taťkou pěkně pozlobilo :slight_smile:
15. bře 2010 v 07:36  • Odpověz
lullli, no tak to ti děkuji pěkně teda :grinning: , jen at je mimčo hodnééé, tak jak v bříšku :grinning: , ale ozvat by se jako mohlo, furt děla drahoty..to je strašné :grinning:
15. bře 2010 v 07:37  • Odpověz
na UTZ jdu až 31.3., to budu zase nervozní, jestli je OK do té doby :o) snad se rozkope trochu :grinning:
15. bře 2010 v 07:38  • Odpověz
Syll, zmenšuje se mimču prostor, o to míň se tam bude hýbat, neboj se, určitě je všechno v pořádku :wink: Vím, že je to nepříjemný, ale nesmíš se na to tolik soustředit. A do 31.3. ti to uteče jak blázen, uvidíš :dizzy_face:
15. bře 2010 v 07:40  • Odpověz
syll.:mě se to taky stává, že malá ani nereaguje, ale víš co na to pomáhá, pust jí pořádně hudbu, to jí probere, to nám radila paní na kurzu
15. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
Ahoj holky... Tak podle tabulky, co tady některé holčiny mají, mi zbývá poslední týden sedmého měsíce... Je to šílený jak to letí (prý se to láme 31+1 a já jsem dneska 30+0...)

Včera jsem si chtěla zarelaxovat v krámě a koupit si něco hezkýho na sebe abych byla hezká maminka. To to dopadlo! Vrátila jsem se s prominutím nasraná jak zákon káže, protože zřejmě ženský s velikostí nad 46 nemaj nárok bejt těhotný :frowning2: Tak nic, tak jsem chtěla koupit aspoň v tesku zeleninu. Hnusná, drahá. takže jsem se vrátila napěněná, pak jsem si chtěla teda najít těhu gatě na netu, když už se mi tamty co jsem si koupila v prvním těhu začaly rozpadat, ale našla jsem jen za 1200 a to mi přijde až nemravný, kupovat si něco co unosím max tři měsíce (když započtu i 6n) za takový prachy. Takže zkusím poprosit kámošku aby mi spravila tamty. Ještě jsme se kvůli tomu pohádali s Honzou, on už měl vyplněnej ten formulář že by mi je koupil, ale já mu řekla ať to zruší, a on se na mě - pravda, v dobrým - utrhnul že abych si teda ujasnila co vlastně chci, tak jsem mu doporučila ať mi políbí prdel a šla se vybrečet do ložnice.
15. bře 2010 v 07:42  • Odpověz
Jé holky, vy z nich budete mít dobrý pařiče a vymetače večírků, když už teď budou zvyklý na pořádný nářez :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 07:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.