• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
kebule: máš pravdu. Mě je blbě jen když musím být narvaná v netěhu kalhotech. :grinning: Ale ty prsa auauau.
15. bře 2010 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz
Jé labellko, tak ty jsem si taky chtěla koupit, vypadaly fakt pohodlně a byly moc hezký :wink:
15. bře 2010 v 08:08  • Odpověz
labell, já právě už o nákupu těhu kalhot taky přemýšlím, protože ráno je to v normální ok, ale odpoledne se mi nafoukne bříško a jak pořád sedím v práci na židli, tak to není nic příjemného
15. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
Labellko, tebe bolí prsa? To musí fakt jó bolet, ani si to moc nedokážu představit. A už teď musíš nosit těhukalhoty? No to je teda sranda :dizzy_face:
15. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
Jé holky, vy nám teda rostete :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
lulii, moc se nesměj,taky tě to čeká :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
ahojík,
tak já dnes takhle.. http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0 ,ještě nikdy mi teplota neklesla tak brzo,vždycky až tak 14 až 21 dc,za pulhodiny sem se měřila znovu a teplota stoupla jen dílek,čípek je úplně uzavřený,hlen se mi zdá skoro žádný,ale bolí dost v podbřišku,jsem krapet zmatená..po 4 měsících beru znovu clostilbegyt,tak nevím jestli to nějak neovlivnil..
15. bře 2010 v 08:10  •  3 děti  • Odpověz
Tady ty sem si koupila, ateda světlejší verzy. Sou super..jen teda jak sem psala, přehnala sem číslo.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31859310&tab=0
15. bře 2010 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz
Holky, víte co je nejhorší? Já bych potřebovala těhukalhoty už teď, na ten můj pupek. A normální rifle už pomalu na sebe neseženu. A teď nevím, jestli je to vlastně k smíchu nebo spíš k pláči :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
Lulii: sem fakt četla že po dítěti je to břicho takové povolenější, takže vylízá tak o 3 týdny dřív. :sweat_smile:
No prsa sou lahůdka..mám je docela velký, tak si uživám :grinning:
15. bře 2010 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz
label ty jsou krásné, a kolikatku máš normál velikost?
15. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
Luci k smíchu, hlavně jak si to napsala :grinning:
15. bře 2010 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz
Labellko, ty vypadají nádherně :fearful: Ty bych nosila i normoš (i kdybych byla bez těhu pupku) :grinning:
15. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
syll: noi kalhot mám velikost 44 a nevím proč sem si objednala 46..blbka
15. bře 2010 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz
Takže v nich teď dobře lítáš :o), třeba ke konci těhu ti budou. I když vlastně roste jen bříško.
15. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
labell:jsou fakt super, a co si je nechat jen upravit?
15. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
syll: no právě..jako břicho se vyplní, ale v nohách sem přibrala až tak koncem těhu.
15. bře 2010 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz
labell, jsou krásné... ale jsou asi na hubené nohy, co? a to já teda nemám :grinning:
15. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
medan: no ono my asi nic jiného nezbude...teta je švadlena, ale tohle zrovna strašně nerada dělá..já mám fakt v té hlavě vypatláno.
15. bře 2010 v 08:16  •  2 děti  • Odpověz
labell:já mám zas normálně 42 a hned jsem si koupila 44 protože byli fakt za super cenu a jedny mám i 46, a nechala jsme si je jen zkrátit a trochu zabrat a pohoda
15. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
kebule: já taky nemám hubené nohy, ale jsou takové dobře volné, fakt vypadají hezky. U mě teda jen těsně po vyprání, pak vypadám jak skejťák. :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz
a nosila jsem k nim pásek a ted už bez pásku
15. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
medan: tak jestli nejsou o moc větší, tak to může být v poho, ale já si myslím že na mě to vypadá fakt blbě.
15. bře 2010 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
Jinak taky mám problém dostat rifle přes nohy ale v CA jsou natahovací tak to jde
15. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
Labell :grinning: :grinning: :grinning:
Moderní mamina, ne? Rozkrok u kolen :dizzy_face:
já mám zatím vybrané tyhle kalhoty do práce:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29744764&tab=0
Jo holky taky vás musím pobavit mou maminkou :grinning:

Asi jí už došlo že nebude mít "nádeníka" na dělání pomazánek a občerstvení, tak se rozhodla to vyřešit po svým - koupí to v Makru... Přitom má robota, takže i když by toho bylo hodně, tak frr frr v robotu by to měla za chvíli. Tak jsem Honzu varovala, aby to na tý oslavě moc nejedl, já těm kupovanejm pomazánkám moc nevěřím....

No a jinak "a proč mi ho nenecháš hlídat, já nejsem prašivá..." To sice není, ale neumí na něj mlluvit jinak než fistulí a šišlat, a když je s ní dýl než 2h tak Pepa prostě NENÍ V POHODĚ, to je na něm poznat. A její představa, že ho bude mít KAŽDEJ VÍKEND pá 18 - ne 14 je mírně řečeno ujetá, tím spíš když to doprovodí tím jak bych si POTŘEBOVALA ODPOČINOUT. Ano, potřebovala, jako každá máma, ale jednou jsem se "dala na děti" tak jsem počítala s tím že odpočinku moc nebude. A hlavně bych si možná odpočala fyzicky ale ne psychicky, protože bych věděla že Pepa není v pohodě. Navíc Honzu by tím deklasovala jen do role Serpenízka, když by malýho přes víkend neviděl. A holky ty kluci jsou na sebe krásně napojený, Pepa je s tátou spokojenej tak proč to bourat, tuhle vazbu. Až bude Pepča sám chtít dobrodrůžo, ať klidně jde, ale do té doby NE.
Tak jsem jí absolutně klidným hlasem zopakovala, že náš názor na tohle se od doby kdy to zkoušela naposledy nezměnil.

No tak má představu že až se malej narodí, tak si bude cmrndat dovolenou po dnech aby byla s Jožulou (už jen když slyším to její Jožula nebo Joža tak se mi otvírá kudla v kapse) a já měla doma jen Martínka. Jo tak to má holka taky peška, mám to domluvený s holčinama s kterejma si Pepa rozumí a má je rád, a nešišlaj mi na něj a Pepa je i poslechne. Ať přijde na kafe, jasně, ale ne takhle na celej den, tím mi s prominutím kurvila 6n s Pepou.
labell:no já si ty těhotenské měla koupit spíš 40, a taky to na mě vyselo ale dá se to upravit a s páskem to docela šlo
15. bře 2010 v 08:19  • Odpověz
labell: krásný rifle
15. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
Kebulko, taky pěkný.
Holky, já mám asi tak divnou postavu, že bych si netroufla koupit něco přes net. To vás obdivuju. Mě když něco není přesně na mě, tak jsem šíííííleně nasr... a nenosim to. Stačí, aby mi někde něco odstávalo, někde přiškrtilo a jsem totálně vyřízená :grinning:
15. bře 2010 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.