• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
paji, těžko říct...nezbývá než měřit dál a uvidí se
15. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
lulii:v těhu to zas tak řešit nebudeš, a já byla ráda že za ty rifle zas nedám tolik :grinning:
15. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
lulii, máš pravdu, nakupování přes internet chce odvahu
15. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
Pepi, mě by tak strašně moc sr... s tím šišláním, já jsem na tohle hrozně háklivá. Máš svatou trpělivost :wink:
15. bře 2010 v 08:24  • Odpověz
Sem si říkala že je Am tak hodná...krmila pséky tou tvarohovou buchtou...dávala jim to přímo na křeslo :grinning: :rolling_eyes:
15. bře 2010 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz
jellyy -no blbí je že jestli bude ovulka,tak chlap mi ráno odjel pracovně a přijede až ve středu..chjooo
15. bře 2010 v 08:28  •  3 děti  • Odpověz
paji, tak to by byla škoda :frowning2: ...jsem zvědavá co naměříš zítra

pepi, šišlání taky nemusím :confounded:
15. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
Labellko, Amelka je číslo :grinning:
15. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
Paji, třeba ovulka bude pozdějc, počká :sweat_smile:
15. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
Pajinko, ty míváš ovulaci takhle brzo? 9DC?
15. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
holky už mám vymyšlený jak jí to odnaučit :slight_smile: že doktorka zkonstatovala že malej šišlá, a že nás posílá na logopedii, jestli na něj nešišláme.... Jen počkat až se trochu víc rozkecá.
15. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
pepi to je úžasný to šišlání :angry: . Mě zas štve tchýně- malou pořád buzeruje a poučuje..mě kolikrát příjde jako by z ní chtěla mít starou mladou, ne 2-leté dítě.
15. bře 2010 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz
pepi dobrej plán!! Ale jestli je jako moje tchýně, tak to nepřizná. mému manžovi dávala od 3 měsíců svíčkouvou atd. on má teď tak špatný žaludek že si před každým jídlem musí dávat Pangrol, ale to s tím vůůbec nesouvysí (asi sem napsla blbé i, tak se kdyžtak omlouvám)
15. bře 2010 v 08:39  •  2 děti  • Odpověz
Pepi, to není vůbec špatný nápad, třeba jí to konečně secvakne :wink:

Labell, to né, z 2-leté princezny chce mít dospělou dámu? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, není to jednoduchý co, s mamkama a tchýněma?
15. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
Jo, možná jsem to tu už říkala - jsem podle ní nedůsledná, dostatečně ho nerozvíjím a je chudáček hubenej (88cm a 13 kg). Nedůsledná - už měl DÁVNO UMĚT NA NOČNÍK,nedostatečně ho rozvíjím - když zavelela "a teď ti zazpívá maminka" tak jsem řekla že ne, neb se mi nechtělo zpívat na její povel. A tu hubenost nebudu komentovat, není to falďatý dítě, ale to je dobře.
15. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
Labell a byl tvůj muž na vyšetření? Na takový tý hadici? Můj taťka trpěl s žaludkem snad 15 let a pořád že nikam nepůjde, nakonec jsme ho přinutili, udělali mu vyšetření, dali mu nějaklý prášky, že tam měl přemnižený nějaký "hajzly" a od tý doby má klid. A já už tam taky musela zavítat. A od tý doby paráda a máme oba dva pokoj.
15. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
Přiznávat to nemusí, mně bude stačit když to přestane dělat, tak jsem skromná :grinning:
15. bře 2010 v 08:43  • Odpověz
Pepi, vždyť je Pepča úplně normální. Můj synovec Josífek, v červnu mu budou 2 roky a má 12 kilo. A není podviživený, je úplně normální "netlustý" dítě :wink:
15. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
pepi, tvojí mamce je asi těžký se zavděčit co :confounded:
15. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
to víš že jo, kdyby viděla co zfutruje, hubeňourek náš :grinning: jí velký porce, ale je prostě aktivní. A já jsem ráda, nechci tlustý děti. Jsem ráda že mu chutná zelenina a ovoce (teď mi třeba zbaštil většinu salátový okurky a tři ředkvičky, chleba se salámem nezájem), masíčko - tuhle zblajznul tak 15dkg kuřete atd atd :grinning:
15. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
o to se už dáááávno nesnažím
15. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
lulli,právě že ještě nikdy tak brzo,nejdřív 14dc,ale bolí mě břicho stejně jako když mě bolí když mám ovulku..test nemám,no uvidím..třeba počká,ach joo
15. bře 2010 v 08:48  •  3 děti  • Odpověz
jo a ještě jsem zapomněla, biju ho :grinning:

Zlobil, tak jsem ho dvakrát napomenula, že "bude baci" - naučená formulka, obvykle zabírající... Tentokrát ne, tak baci bylo, tak ona hned že ho nemám bít... A já ho přitom jen třepla přes packu konečkama prstů.
15. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
Paji, tak uvidíš, šance by byla i kdyby byla ovulka zítra někdy večer a vy jste na to vlítli ve středu hned jak přijede. Nic není ještě ztraceno. A dozvíš se to taky zítra co ukáže teplota :wink:
15. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
Pepi a vem si, kdybys to neudělala, tak vám Pepíno zachvíli přeroste přes hlavu a to nevím, jak byste si s ním poradili. Maminka má opravdu dobrý nápady :rolling_eyes:
15. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
Luli, přesně tak, nechci z něj mít malýho tyrana s vizáží andílka....
15. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
ahoj holky, přeju dobré pondělní ráno a jenom dobrou náladu a úsměv na tváři :slight_smile:

pepi - tvoje mamka je fakt "poklad"

labell - na ty riflíky jsem taky koukala, jsou úžasný, hned bych si je objednala, ale nejsem si jistá velikostí, před těhu jsem měla 36-38, 36 mi přijdou malý a 42 zase moc velký. ale jsou fakt super.
15. bře 2010 v 08:55  • Odpověz
Někdy se holt musím po zlým, když to nejde po dobrým. Je mi jasný, že tě to pak mrzí, žes mu jí musela třepnout, že dobře ti to nedělá, ale holt musí se dětem nastavit nějaký mantinely chtě nechtě :wink: Děláš to dobře :wink: :grinning:
15. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
Luci jojo na gastru byl, ale nic..prostě má slabej žaludek.
pepi: Amelka má ve dvou letech 13 kilo..peč na to.
15. bře 2010 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz
pepi - dneska jsem ráno musela taky mladýho plácnout přes zadek. Někdy je plácnutí prostě lepší a účinnější než hodinové domlouvání.
15. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.