• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilkování od září 2009

(Zamčená)
30. března 2010 
zabrafa: bych objednala 38, max. 40, ale s tím abys nedopadla jako já :grinning:
15. bře 2010 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
Labell aha, tak to už nevím, jak bych poradila. Moje babička tam taky byla a nic. Proto pije Bechera a vymlouvá se na žaludek :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
snad už je taky žlabince dobře...
15. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
Zebrafko, taky už ti roste pupík?
15. bře 2010 v 08:59  • Odpověz
dyť jo, já se tím už jen bavím :grinning: Chudáček je zanedbávanej, nedůsledně vedenej, podvyživenej a tejranej :grinning: u babišty by mu bylo štopločentně lepší :grinning:
15. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
labell - jen jsem tam právě velikost ani 38/40 nenašla :frowning2: Zatím se teda do všeho vejdu, mám spoustu kalhot, který jsem si koupila vloni, než jsem zhubla, tak se do toho postupně budu navlíkat :slight_smile: ale ty rifle se mi moc líbily, na léto budu chtít nějaké šatky a 3/4 kalhoty, snad toho nebudu řídit moc :slight_smile:

Lulli - becher to není špatná medicína, jen si ji nedovedu představit po ránu :grinning:
15. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
zebrafko, tak 38-čku..neznám moc holek kterým přibírají nohy a na bříško je tam místa až až.
15. bře 2010 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz
Labell, tak to si počkej na mě. Vorvaň=hadr :grinning: A nahoru půjde všechno, od nohou až po hlavu :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
Luci: na to asi nejde poradit nic, prostě mu abnormálně od mala zatěžovala žaludek a tak to dopadlo..samozdřejmě ona za to nemůže.
15. bře 2010 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz
lulli - zatím se do všeho vejdu, ale pupek začínám mít nafouklej, tak nosím přes kalhoty volnější trička :slight_smile: zatím nikdo nic nepoznal, ani moje všímavá mami :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
Jé zebrafko a kdy jim to řekneš? A už je Karolínka doma? Kdy jí pustí, vždyť tak krásně přibírala.
15. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
lulii: mě by zajímalo jak vypadáš teda..nejsi na FB? :sweat_smile:
15. bře 2010 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz
lulli - chceme to říct až po 12.tt, příští týden jdu na kontrolu a budou mi brát krev kvůli NT screeningu (test na vývojové vady), tak podle toho. Nechci naši nervovat, fakt si toho prožili se ségrou moc, tak je toho chci ušetřit. Takže ještě tak dva týdny :slight_smile: Malá ještě doma není, dr. ségře říkala, aby počítali tak s polovinou dubna (to se malá měla narodit), chtějí si být 100% jistý, že to malá i ségra zvládají perfektně... Ještě ani nezačali zkoušet kojení, tak to ještě chvíli potrvá, ale pomalu ale jistě, se blíží den, kdy domů půjde :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
Holky, vy nějak moc kecáte při pondělku! :grinning: Já vás vůbec nestíhám dočítat! :grinning:
15. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
Zebrafko, tak to bude pro vaše krásný, za dva týdny jim oznámíš, že přibude další člen do rodiny a za dalších 14 dní bude konečně doma tvoje neteřinka. Bude pro ně krásný zážitek :wink: A uvidíš, všechno dopadne na jedničku :slight_smile:

Labellko, na FB nejsem, ale pak sem hodím nějaký fotky ze svatby, aby jste věděli, s kým máte tu čest :grinning:
15. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
Aji ahoj, jak to u vás pokračuje?
15. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahoj, dobré ráno, taky mrkám, jak jedete :grinning: Ale džíny jsem zkoukla, labell, jsou krásný. Já už aspoň nebleju, ale s tou adní částí těla si ještě jistá nejsem :grinning:
15. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
Luci no to už si měla dávno :grinning:
zebrafo: obdivuju tě že to vydržíš, ale u tebe to chápu.
15. bře 2010 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
Zlabi :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
zlabko - aspoň, že už nebleješ!!!! a snad i zadní část dá pokoj a budeš si s ní zase jistá :slight_smile:

labell - dá se to vydržet, jak se u našich žije malou, tak to jde tak nějak samo vydržet a zapomenout na tajemství, co před nima schovávám :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
zlababa: no aspoň nějaké zlepšení :wink: :grinning:
15. bře 2010 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz
Tak já neblinkám ale mám problém s tou druhou částí :grinning: , ale u mě to bude asi tím že jdu odpo k lékaři a zas se bojím
15. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
Lulii, u nás to pokračuje dobře :wink: ...Chystáme se na ovuli :grinning: :dizzy_face: !
15. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahoj zlabi, tak to je fajn, že aspoň jednoho problému ses zbavila! Ten druhý zmákneš za chvíli, neboj! Pěkně hořký černý čaj, coca-colu, suchou housku, banán nebo nějaký piškoty! :wink: A nezapomeň na elixír ala "AJA" :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Ají, suchou housku už jsme nahradila vařenou mrkví s bramborem, už se na to docela cejtím, v práci je naštěstí wc nedaleko :grinning: . Medan, na KO držím pěsti a nebuj se, bude to dobré :wink:
15. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
No jestli bude vše ok, tak se pak objednám na stříhání a barvu, jen raději chodím k lékaři ráno at to mám za sebou a tak budu zas čekat až do 12:45 a kdo ví kdy přijdu na řadu
15. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
a kdyby byl manžel doma tak jsem asi taky klidnější, no snad mu to aspon v pá výjde na ten kurz
15. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
medanko taky držím palce aby ti kontrola dopadla dobře a snad v pátek půjdete s manžou spolu aspoň na ten kurz :wink:
15. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
jellyy:no to doufám
15. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
Medan, já se taky hlásím do řady držitelek palečků při kontrole :wink:
15. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.